» »

Mbit adsl ?? 2 mbit adsl?? kaj menite

Mbit adsl ?? 2 mbit adsl?? kaj menite

kanabis ::

Sem končno dobil po dveh letih obljub. "drugi mesec začnemo pri vas po planu"... "celo pismno sem lani dobil marca da bo v 60 dneh, in se na podlagi pismenega priporočila naročil na isdn katerega mi drugače ni bilo potreba in plačevač dobro leto brez potrebe". Pogodbe za adsl, torej zdaj jim verjamem da bo, ker se mvidel kombi iskre in se pogoavrjal z njimi ko so glih delali za adsl v mojem kraju:)
no to sem omenil glih tako da vidite fer in poštene telekomovce!
Torej na katero povezavo naj se naročim 1mbit ali 2 mbit, glede nato da ne bom samo surfal ampak kar precj downloadal? Kot poznam se pri navadnem surfanju tako ali tako ne pozna razlike med 1mbit ali 2mbit, kako pa je pri download-al več stvari naenkrat?
Pa tudi kar se statičnega ip-ja tičle. Če mi lahko poveste vaše izkušnje ter kako hitro oziroma koliko krat ga menjujejo in pol sledi izpad povezave?
Kaj predlagate!

||_^_|| ::

Itak da 2mb.

Jackal ::

Glede downlowda je tako... Prvi teden ali mesec, ko boš imel ADSL boš res izkoristil tisto pasovno širino 2 MBit... Potem pa ne več. Govorim iz lastnih izkušenj. Mislim, da je 1 MBit za enega povprečnega uporabnika čisto ok. Razen, če nisi povprečen :)) . Je pa res, da malo ekstra pasovne širine nikdar ne škodi.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

ali3n ::

Jaz sem imel 2mbit en mesec. Morda sem ga _polno_ izkoristil par ur na teden. 1 mbit mi popolnoma zadošča (še tko ni časa pogledat vsega, kar pade dol...). Edini smiseln razlog za 2Mbit je pomojem večji upload (če ga rabiš).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mrTwelveTrees ::

je tako... prvi mesec bos rabu 100% pol pa manj... ko ti ni vec... mam 1mb in je cist ok...
želja po 2mb te mine po nekem času..

boom-bar ::

Jst mam 2Mbit zarad igranja prek neta kadar se usuje 64 igralcev
Legalizirajte mehke droge!!!

Bug ::

Jaz mam 4mbit-e vendar v bloku nudim ostalim dostop do neta:D da malo kaj zasluzim... najprej mi ni bila to ideja temvec sem hotel imeti velikih 500 KS/s prenosa zdaj pa mi tolko pomembno samo vredu je ce vidis da ti s kakega dobrega FTP-ja vlece dol 450-500 KS/s

Lp,
Bug:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bug ()

Soprano ::

Z 1 Mbit lahko delaš praktično vse - meni je dejansko škoda denarja za višjo hitrost, ki bi jo izkoristil mogoče 1x na mesec =)

Bug ::

Aja, se nekja sem se spomnil - kaj pa bo potem s tisto TV preko ADSL-ja .....
Baje da bo minimum 2 mbit ali nekaj takega...

Lp,
Bug

Gandalfar ::

ko bo tako dalec ti bodo ze povedali in bos takrat nadgradil..

Amorphis ::

Imam 1Mbit in ne cutim potrebe po 2. Edina stvar, ki me moti je malo manjsi upload ampak tud to je za prezvet. Torej moj nasvet, vzam 1Mbit razen ce ne rabis velzga uploada :D
Kar pa se statičnega ip naslova tiče je odvisno od tebe. Ce bos mel dinamicnega se ti bo diskonektal vsake 24 ur, če te to ne moti potem ni panike. Jst sm se odloču za statičnega predvsem zarad irc botov. Ce jih nebi imel se nebi. 8-)

Kriko ::

MA je to res da vsake oziroma točno na 24 ur menjajo in te vrže dol?? Ker nekateri pravijo da tudi po več dni ne menjajo IP naslova??
LP

Gandalfar ::

Dol te vrze na 24h.. ip naslova ti pa res ponavadi ne zamenjajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol povečal hitrosti tudi 1mbit uporabnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
528615 (6472) Veron
»

Adsl vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
332276 (1720) Vrvy
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734308 (17390) RedOS
»

ADSL tezave

Oddelek: Omrežja in internet
331713 (1010) Hux
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379401 (6460) AlienRex

Več podobnih tem