» »

Servis Emonagram

Servis Emonagram

#AzZey ::

Živjo

Rabil bi nasvet kaj storiti v mojem primeru.

Lastim si telefon HTC 10 za katerega je v Sloveniji odgovorern slavni Emonagram. Telefon je še v garanciji. Že od septembra mi polovico časa v dnevu nedela internet, sem nedosgljiv za klice in nemorem pošiljati smsov.

Od septembra sem telefon poslal že trikrat k njim na servis in vsakič mi napišejo da so nardil vse diagnostične teste in je telefon vredu. Vse skupaj sem bil že 75 dni brez telefona, ko sem ga pa dobil nazaj je pa tako neuporaben ko sem večinoma lahko povezan samo na wi-fi. Sem jim že pisal maile z tem 45 dnevnim rokom in se zgovarjajo na to da je telefon v redu in servis nepriznava stvarne napake.

Problem je ker se ga niti ne potrudijo popravit. Posodobijo programsko opremo in to je to. Kao dela. Nikol ga niso niti odprl.

Je imel kdo podbono situacijo? Kako ste rešili?

scipascapa ::

Prodajalec - stvarno napako.
Dobavitelj
HTC Europe.

umexteacher ::

ker imajo norme, 12-18 telefonov popravit dnevno. pol si pa predstavljaj koliko časa ga lahko testira serviser, heh

next3steps ::

Za matično ali zaslon ne rabiš več kot pol ure.
PS Koristi stvarno napako.

Zgodovina sprememb…

brez-imenko ::

Pa si porabil že vse možnosti. Namreč nam se je podobno začelo dogajati, ko smo zamenjali ponudnika na Telemach. Ne boš verjel telefon, ki je prej na Telekomu deloval normalno ga je potem začel srat s problemi, ki so bili zgoraj našteti.

Si poskušal tudi z drugimi ponudniki magari predplačniškimi?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

knesz ::

Kateri mobilni operater? Z drugim telefonom dela v redu? Roaming?

Talk2theHand ::

Imam enako težavo s telefonom Huawei P9. Že drugič sem ga zaradi tega odnesel na servis (emonagram) in se močno borim s trmastim fantom za šalterjem, da mi naredijo kaj več kot nadgradnjo sistema. Človek dobi občutek da se te samo želi losat po hitrem postopku in nima nikakršnega interesa niti pogledat telefon in ugotovit v čem je napaka. Obup.

kuvanasarma ::

Probaj zamenjat SIM kartico. Lahko od istega ponudnika.
Sem imel enak problem..

Talk2theHand ::

@kuvanasarma, probal, imam novo sim, ne pomaga.

Kar me najbolj moti je ignoranca s strani servisa, imajo moj telefon, ne odgovarjajo na maile niti se oglašajo na telefon. Kot kaže bom moral vsakič poklicati z druge številke da dobim nekoga. Same težave na telefonu me ne motijo niti blizu toliko kot ta ignoranca, na začetku sem mislil pač kupiti nov telefon če se ta ne bo dal popravit, ampak sedaj, ko mi telefon v garanciji nočejo niti odpret in pogledat,...sedaj je situacija drugačna. Če bo treba si bom kupil nov telefon njim bom pa težil, prihajal na servis in pisal vse dokler mi v popolnosti ne popravijo telefon. Ne gre mi v glavo, kako lahko podjetje s takim ignorantskim odnosom do strank sploh obstane.

Glede na to, da komunikacija tam nekako ne steče razmišljam če ima smisel obrniti se direktno na podjetje Huawei in preskočiti uradni servis. Dejansko bi jim pojasnil da uradni servis nima volje popraviti napako, da je moj telefon še nekaj časa v garanciji in če mi lahko mogoče uredijo da ga pošljem na kak drug servis v drugo državo. Vem da sem jaz majhen in nepomemben problem za tako veliko podjetje, toda kaj naj, edina druga možnost ki je imam je sprijazniti se da so me pač nategnili s to garancijo.

Talk2theHand ::

No sedaj me je poklical nek gospod s servisa, kako velika je sprememba ko ti nekdo reče da bo pogledal aparat da bo ugotovil kje je napaka in to uredil. Sedaj me ne skrbi več =)

Veron ::

Je to normalno, da Emonagram rabi "nekaj dni", da opravi izključno samo diagnostiko (izpis logov kernel panic-a)??
Storitev računajo 15eur (telefon v mednaroni garanciji, amazon.de, ampak oni ne priznajo garancije, ker ni imei na računu).

15eur za več dni dela?

Dr_M ::

Poglej si njihov cenik, ane?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DeeCoy ::

Veron je izjavil:

Je to normalno, da Emonagram rabi "nekaj dni", da opravi izključno samo diagnostiko (izpis logov kernel panic-a)??
Storitev računajo 15eur (telefon v mednaroni garanciji, amazon.de, ampak oni ne priznajo garancije, ker ni imei na računu).

15eur za več dni dela?

Mogoče ne čakajo samo na tebe? In morš pač pridet na vrsto..

Veron ::

Sej se dogovoriš, kdaj pridt (nisem šel direktno tja). Toliko da priklopijo in prenesejo loge (na usb recimo) in viola.

Dr_M je izjavil:

Poglej si njihov cenik, ane?

nisi prebral pravilno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

jukoz ::

V opozorilo - Emonagram je v stečaju:

https://www.ajpes.si/prs/podjetjeSRG.as...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078360 (6270) Twixz
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406100896 (49930) next3steps
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119730 (14440) ziga1990

Serviserji ne znajo telefona popraviti

Oddelek: Mobilne tehnologije
235099 (2875) OmegaBlue
»

Indikatorji vlage v telefonih in obupni servisi

Oddelek: Mobilne tehnologije
102385 (2122) enadvatri

Več podobnih tem