» »

Siemens servis v Trzinu?

Siemens servis v Trzinu?

sylver ::

Pozdravljeni,

pred nekje 7 leti sem v Trzinu, na Slovenski cesti 3, po naročilu dal delat zelo star mobilni telefon Siemens SL 45.

Njihov kontakt sem dobil na spletu, zato sem se tudi tja odpeljal in zadevo uredil. Telefon so mi sestavili in je delal, ker je bil praktično nov.

Sedaj pa me zanima, če morda kdo ve, kako je bilo tistemu serviserju tam ime? Oziroma kako bi prišel ponovno do takega telefona, saj kakor raziskujem, tam ni več Siemens podjetje, ampak nekaj drugega. Sej vprašanje je sploh, ali je takrat, ko sem šel po telefon k njim, bilo to sploh podjetje Siemens, saj mi na Siemens Slovenija zagotavljajo, da v Trzinu niso nikoli imeli svoje poslovalnice ali servisa. Očitno je bil nek splošni "servis" mobilnih naprav in so mi zato lahko naredili telefon iz rezervnih delov.

Trenutno je tam podjetje Relectronic, vendar imajo v googlu objavljeno napačno številko, saj ko jih kličem, mi javi, da ta številka ne obstaja (01 564 41 71). Tudi e-mail naslov ne obstaja več relectronic@siol.net

Kakršnakoli info bo prišla prav :)

Hvala!
  • spremenil: sylver ()

Vanadium ::

Bil je neki siemens oziroma pogodbenik v Trzinu, ker je brat tam kupu tako kot ti očitno SL10 D. Eden prvih mobitelov z "barvnim" ekranom. Sam nimam pojma kaj je bla za ena štacuna to.

sylver ::

Sem vedel ja, da je bil nek pogodbenik za Siemens :) ker mi na Siemens Slovenija zatrjujejo, da to ni mogoče. No, sej nima veze.

Upam, da se kdo najde, ki bo imel še kakšen podatek več.

VelkBla ::

Zgleda podjetje ne obstaja več: http://www.stop-neplacniki.si/relectron... oz. Ajpes: RELECTRONIC, družba za saniranje elektronske in strojne opreme, d.o.o. (IZBRISAN dne 22.10.2014)

Pogledal sem na Ajpes, družbenik in zastopnik je bil Oštir iz Zgornje Besnice, na Ajpesu in neplačniki (ki povzema podatke iz Ajpesa) pa obstaja to podjetje: https://www.stop-neplacniki.si/relectro..., Relectronics podjetje iz Zgornje Besnice, ampak s.p., ki ga zgleda vodi žena ali hči?

Pokliči tja in malce povprašaj.

brbr21 ::

sylver je izjavil:

Pozdravljeni,

pred nekje 7 leti sem v Trzinu, na Slovenski cesti 3, po naročilu dal delat zelo star mobilni telefon Siemens SL 45.

Njihov kontakt sem dobil na spletu, zato sem se tudi tja odpeljal in zadevo uredil. Telefon so mi sestavili in je delal, ker je bil praktično nov.

Sedaj pa me zanima, če morda kdo ve, kako je bilo tistemu serviserju tam ime? Oziroma kako bi prišel ponovno do takega telefona, saj kakor raziskujem, tam ni več Siemens podjetje, ampak nekaj drugega. Sej vprašanje je sploh, ali je takrat, ko sem šel po telefon k njim, bilo to sploh podjetje Siemens, saj mi na Siemens Slovenija zagotavljajo, da v Trzinu niso nikoli imeli svoje poslovalnice ali servisa. Očitno je bil nek splošni "servis" mobilnih naprav in so mi zato lahko naredili telefon iz rezervnih delov.

Trenutno je tam podjetje Relectronic, vendar imajo v googlu objavljeno napačno številko, saj ko jih kličem, mi javi, da ta številka ne obstaja (01 564 41 71). Tudi e-mail naslov ne obstaja več relectronic@siol.net

Kakršnakoli info bo prišla prav :)

Hvala!


Imaš ZS.

sylver ::

Nič nisva uredila prek ZS, tako da bi prosil, če kdorkoli še karkoli ve, naj napiše sem :)


Hvala!

Han ::

Podoben telefon ni v redu? Npr. Samsung S5610.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj bi vi storili?

Oddelek: Pomoč in nasveti
223667 (2789) drzni86
»

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Oddelek: Strojna oprema
101999 (1450) yerow
»

SiOL Trio paket - pa telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
72560 (2263) iverson3
»

Na prenosniku crknil LCD zaslon, kaj storiti ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
51819 (1654) mdolsa
»

siemens HELP!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6903 (840) Han

Več podobnih tem