» »

Internet+TV brez "kazni" za izbor "le" dvojčka?

Internet+TV brez "kazni" za izbor "le" dvojčka?

slitkx ::

Torej, obstaja v naši ljubi državi kak ponudnik, ki te ne kaznuje, če namesto trojčka ali četverčka izbereš "le" dvojčka?
V mislih imam ceno za pipco dostopa do interneta, katere naročnina (ko preračunavaš na posamezno storitev) je pri enakem DL/UL v primeru dvojčka pri T-2 višja. (Trenutno sem njihov naročnik.)

Lp.

Arctander ::

Če imaš s.p. ali podjetje, ima Telekom poslovne pakete brez televizije.

Master_Yoda ::

A nimajo pri T2 tako, da pac narocis trojska ali cetvorcka, ne izberes pa nobene TV sheme - torej TV imas, nimas pa nobenega programa.

slitkx ::

Gre za to, da se po izteku vezave julija ne želim več vezati. Dovolj imam spreminjanja cen in operaterskega izsiljevanja s pogodbenimi kaznimi.

telexdell ::

Telefon ne vtakneš v modem pa imaš le dvojčka internet + TV. Ker nimaš priključenega telefona, te nihče ne bo mogel klicati in tudi stroškov ne boš imel, z opravljenimi klici. Če pa je še ceneje, kot imaš sedaj pol pa ne vem, zakaj se sekiraš.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

jukoz ::

Bejšte stran od Telesmeha. Še le sedaj pogruntal, da samo interneta sploh ne moreš imet, temveč vedno paket, trojček. Kaj naj delam z 129 SD in 19 HD TV programi pa tudi ne vem =)

radmannsdorf ::

Kaj od dveh pa potrebuješ? Net + Mobi?
Jaz imam T2 Net + Mobil.
Trenutno je cena 30€, s 1.3.2018 pa bodo podražili za 1€(pakete ki imajo tv shemo, pa za 2€).
Trenutno je net 20/10, ampak spomladi pri nas začnejo z gradnjo optike, potem pa bo za isto ceno 50/10. Mobi dela super, imam kar skoz prižgan roaming na Mobitel omrežju.
Za moje potrebe najboljši paket.

radmannsdorf ::

radmannsdorf je izjavil:

Kaj od dveh pa potrebuješ? Net + Mobi?
Jaz imam T2 Net + Mobil.
Trenutno je cena 30€, s 1.3.2018 pa bodo podražili za 1€(pakete ki imajo tv shemo, pa za 2€).
Trenutno je net 20/10, ampak spomladi pri nas začnejo z gradnjo optike, potem pa bo za isto ceno 50/10. Mobi dela super, imam kar skoz prižgan roaming na Mobitel omrežju.
Za moje potrebe najboljši paket.

PS: sorry, šele zdaj vidim da rabiš NET+TV.

slitkx ::

Trenutno koristim Oranžni diamant FTTH, plačujem okoli 57 evrov. Paket se bo podražil za 2 evra.
Če zdajle ne bi bil še vezan (do konca julija), bi dobro razmislil o HoT GIGA ter kakemu video-on-demand ponudniku.

Kar se pa tiče mobilnih storitev, sem kratek čas že bil pri Izimobilu in je verjetno le vprašanje časa, kdaj bom zopet. Brez pripomb čez njihovo ponudbo in njihov odnos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slitkx ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883566042 (1526) Netrunner
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586930 (6398) Jerry000
»

Pri katerem operaterju vzeti najceneje net in TV?

Oddelek: Omrežja in internet
172822 (2013) Gagatronix
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624217 (17036) Lonsarg
»

Nizozemci uzakonili Net Neutrality

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3216249 (13691) poweroff

Več podobnih tem