» »

USB LTE Modem

USB LTE Modem

GrX ::

Na vikendu bi imel internete, zato iščem ugoden a kvaliteten USB LTE modem za Hot..

Kaj priporočate?
  • spremenilo: GrX ()

Tribal ::

Zakaj ti pa njihov wifi2go ni všeč? Cenejše stvari ne boš dobil, deluje pa vredu.

MadMax ::

Morda ker ga ni več za dobit?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

GrX ::

Jap, v našem koncu jih nimajo več. Tudi stran so odstranili.. https://www.hot.si/wifi2go.html

GrX ::

Sem ravnokar govoril s klicnim centrom in zaloga modemov je ta trenutek zelo majhna.

steev ::

Jaz sem zadnjič kupil huawei e3372h, ker dobro dela v navezi z Mikrotik routerjem. Rabim ga kot backup v pisrani. Sem vmes preklopil iz main linije na A1 lte in sodelavci sploh niso opazili, da bi bili na lte. Prenos 60/40 BP.
:|

GrX ::

Kje si ga kupil? Cena?

A kdo ve a so modemi odprti na vsa omrežja? Znanec ima dve leti star modem še od Simobila. Bo špilal ta modem na Hotu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

steev ::

Verjetno bo. Drugače sem ga kupil pri telekomu, dborih 50 eur.
:|

xxubeyy ::

GrX je izjavil:

Kje si ga kupil? Cena?

A kdo ve a so modemi odprti na vsa omrežja? Znanec ima dve leti star modem še od Simobila. Bo špilal ta modem na Hotu?


BI.
Sam sem uporabljal predplačniški SimlNet od Simobila z modemom Vodafone K4201 USB, USB modem je star štiri leta pa ko sem kupil HoT kartico lansko leto jo poizkusil v tem USB modemu, je normalno delovalo, pra tako sem ga preizkusil z BoB kartico in je prav tako funkcioniralo.

xxubeyy ::

Kupiš kaj takega vstaviš simk kartico, ga vtakneš v polnilec telefona, pa surfaš kjerkoli po hiši preko wifi.
Tudi že sam poizkusil, fajn zadeva, le malo draga. Verjetno bi se ga dalo dobiit kje ceneje ali pa kakšen drug model.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649222 (11550) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440314 (16660) VrtniPalcek
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583122 (28886) simnov
»

Novi USB (3G) MODEM za MOBILNI INTERNET

Oddelek: Pomoč in nasveti
164276 (3973) OvCa77

Več podobnih tem