» »

FRI ali FE

FRI ali FE

«
1
2 3

qqw2 ::

Ojla,
kmalu se bom moral odločiti kam naprej po gimnaziji pa me zanima kaj vi menite o teh dveh fakultetah. Katera mislite, da ima boljše pogoje za iskanje službe, kakšni so profesorji na tih dveh faksih, kako zgleda navaden delavnik na službah, ki jih lahko dobiš po faksu...

Pri tem pa predpostavimo, da sta mi oba faksa enako všeč in da sem pri obeh predmetih enako dober.

Floralys ::

qqw2 je izjavil:

Ojla,kako zgleda navaden delavnik na službah, ki jih lahko dobiš po faksu...

Ena firma ni enaka drugi.

ferdov ::

Kaj bi rad počel v življenju?

qqw2 ::

ferdov je izjavil:

Kaj bi rad počel v življenju?

Tega še ne vem, zato spršujem tukaj, da lahko vidim, kaj lahko pričakujem.

MasterTade ::

Težko ti bo kdo povedal kako izgleda delavnik če ne veš v katero smer bilokaterega faksa bi šel. Imaš sicer še dovolj časa ker je prvo leto nabijanje osnov in predvsem teorije (UNI :)). Boš pa na obeh imel velik za delat, neki je

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

Priporočam ti, da greš skozi druge teme, kjer boš dobil splošno idejo o omenjenih faksih, ker je tega že bilo preveč napisano.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

avian2 ::

qqw2 je izjavil:

kako zgleda navaden delavnik na službah, ki jih lahko dobiš po faksu...

FRI: Okoli 10h prideš v coworking space in v miru spiješ artisanal organic rženo kavo s sojinim mlekom. Odpreš svoj Macbook, na ušesa natakneš slušalke z dubstep in padeš v flow. Tipkaš Javaskript za tujega naročnika, ki ti bo s procenti od ICOta prinesel upokojitev pri 30ih. Ob 13h Skype z designerjem, ki ne razume, ko mu razlagaš kaj je CSS box model. Ob 16h greš s kolegi na hamburger in microbrew. Ko pridete nazaj odigrate en namizni fuzbal. Potem refreshaš Hacker News in Reddit nekje do 19h, ko pokličeš Uber in se odpelješ domov.

FE: Na službenem mestu se poštempljaš ob 7:55. Tajnica na prenosnem kuhalniku kuha kavo za cel hodnik, ti pa greš skozi jutranjo interno pošto. Potem tipkaš na službeni računalnik poročila do 11:30, ko greste s kolegi v sindikalno menzo. Dunajski zrezek s pomfrijem, potem kava iz avtomata in cigareta pred vhodom v menzo. Ob 14:00 sestanek z direktorjem na temo aktualnih del v elektroenergetskem omrežju. Po sestanku listaš interno glasilo in Delo, vmes pa poslušaš prvi program na radiu. Ob 16:05 se odštempljaš in greš na avtobus domov.

OrkAA ::

To je pa tako natančen opis, da sem se moral naglas zarežat.

retrz ::

avian2 tole je on point :)

jype ::

Malo mi je žal, da se nisem vpisal na FE.

Invictus ::

Tudi meni.

In to na energetiko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DamijanD ::

IMHO: Če greš na FE, boš lažje prestopil v SW, kot pa iz FRI v elektroniko... (če bi ugotovil, da izbrano ni zate)

roli ::

Jaz sem načeloma bil na obeh. Na FRI sem delal diplomo (VSŠ) na FE pa magisterij (oba po bolonjskem sistemu).

Profesorji so načeloma fajn na obeh. Saj se najdejo kake izjeme ampak načeloma ni hudega. V vsakem primeru se boš na obeh precej nadelal - noben od njiju ni ravno lufterski faks. Če greš na VSŠ te bodo mal manj najdeali z matematiko in fiziko pa vsaj na FRI boš imel veliko več izbirnosti.

Služba... kakršnokoli boš našel. Jaz sem po koncu FRIja postal iOS developer (in to ostal tudi naprej), ki velikokrat dobi v roke kak bolj "IoT" projektič. Tako, da se je malo kombiniranja zame kar lepo izplačalo.

Na koncu je vse bolj odvisno od tega kaj te zanima. Če si malo bolj HW guy (glede na to, da razmišljaš o FE potem sklepam, da si) potem ti UNI FRI ne ponuja ravno toliko opcij. Na VSŠ se mi zdi, da nekaj več. Ampak, če razmišljaš potem za naprej pa definitivno FRI takih stvari na podiplomskih programih ne ponuja več. Vsekakor moraš pa preden karkoli izbereš še podrobno pogledati programe in smeri, ki te zanimajo. Že med njimi so velike razlike.
http://www.r00li.com

Jerry000 ::

avian2 je izjavil:

qqw2 je izjavil:

kako zgleda navaden delavnik na službah, ki jih lahko dobiš po faksu...

FRI: Okoli 10h prideš v coworking space in v miru spiješ artisanal organic rženo kavo s sojinim mlekom. Odpreš svoj Macbook, na ušesa natakneš slušalke z dubstep in padeš v flow. Tipkaš Javaskript za tujega naročnika, ki ti bo s procenti od ICOta prinesel upokojitev pri 30ih. Ob 13h Skype z designerjem, ki ne razume, ko mu razlagaš kaj je CSS box model. Ob 16h greš s kolegi na hamburger in microbrew. Ko pridete nazaj odigrate en namizni fuzbal. Potem refreshaš Hacker News in Reddit nekje do 19h, ko pokličeš Uber in se odpelješ domov.

FE: Na službenem mestu se poštempljaš ob 7:55. Tajnica na prenosnem kuhalniku kuha kavo za cel hodnik, ti pa greš skozi jutranjo interno pošto. Potem tipkaš na službeni računalnik poročila do 11:30, ko greste s kolegi v sindikalno menzo. Dunajski zrezek s pomfrijem, potem kava iz avtomata in cigareta pred vhodom v menzo. Ob 14:00 sestanek z direktorjem na temo aktualnih del v elektroenergetskem omrežju. Po sestanku listaš interno glasilo in Delo, vmes pa poslušaš prvi program na radiu. Ob 16:05 se odštempljaš in greš na avtobus domov.

Hahaha :D

DOOM_er ::

avian2 bolj on point ne gre :D
Robots will steal your job. But that's OK

link_up ::

S poplavo IoT je FE futureproof. FRI je v primerjavi popolnoma dolgocasen! Ziv dokaz je avianov post...
In and Out

Invictus ::

FRI diplomant bo vdiral v FE diplomantov IoT network, ker štromarji nimajo pojma o securitiju :D.

Ne vem kako je zadnje čase, ampak v mojih časih na faksu, na FE niso naredili enega usranega vezja, niti načrtov zanj. Ni bilo v programu. Samo cel kup teorije.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

link_up ::

vseeno je dolgocasno js ali pa php pisat... :) ni lepsega, kot hendlat realWorld->virtualWorld in obratno...flip that!
In and Out

Invictus ::

php in js ni vse računalništvo...

večina FE diplomantov še enega upora ne zna zacinit...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Markus386 ::

Invictus je izjavil:

FRI diplomant bo vdiral v FE diplomantov IoT network, ker štromarji nimajo pojma o securitiju :D.

Ne vem kako je zadnje čase, ampak v mojih časih na faksu, na FE niso naredili enega usranega vezja, niti načrtov zanj. Ni bilo v programu. Samo cel kup teorije.


Elektroniki jih delajo. Energetiki pač ne. Tudi na telekomunikacijah je recimo v programu izdelava FM sprejemnika, od dizajna, do pcb-ja, lotanje, meritve, ipd, v sklopu nekaj vaj pri prof. Vidmarju (kdor ga pozna, ve, da so zadeve na nivoju). Tudi biomedicinci imajo kar hud lab in precej precej dosežkov na mednarodnem nivoju.

Na FE je kar precej uporabnih znanj, je pa tako, kot na vseh ostalih faksih, bolj površen pogled, da vidiš kaj vse obstaja, večino tem malo pretipaš, potem v globino pa na šihtu. Je pa kar precej sodelovanja z industrijo, tako med kot ob študiju. Recimo robotiki vse počnejo na industrijskih robotih (včasih je fri imel za to "legokocke"), vsakoletne evente jim tudi financirajo iste te firme industrijskih robotov, in na koncu seveda zaposlijo te študente. Tudi kaka seminarska/diploma z izkušnjami direktno iz šihta je kar pogost pojav.

Uglavnem, FE je kar precej inženirsko usmerjen, in tudi službe so potem kar lepo plačane, seveda za tiste, vsaj malo sposobne.

Imaš pa seveda drugo varianto, it po liniji najmanjšega odpora, na najlažje smeri, ne delat nič ob/izven faksa, se napiflat za tiste 6ke, in potem delat 9-5 job v neki dolgočasni pisarni z dolgočasno tajnico, dolgočasnim softwarejem in dolgočasnimi sodelavci. Podobno kot na friju, kjer lahko tudi pristaneš kot naprimer IT-jevec v kakem podjetju/javnem sektorju, in cele dneve menjaš tonerje, miške, in brišeš viruse z kompov.

Jirzy ::

Invictus je izjavil:

Ne vem kako je zadnje čase, ampak v mojih časih na faksu, na FE niso naredili enega usranega vezja, niti načrtov zanj. Ni bilo v programu. Samo cel kup teorije.

Vezja smo risali v Altiumu, je pa res, da jih nismo dali nikoli v izdelavo. Bolj sem pogresal vec programiranja.

Jerry000 ::

Če smo realni, kamorkoli se vpiše, bo moral iniciativo imet če bo želel delat v tem fohu, ali drugem.

Smurf ::

Invictus je izjavil:

FRI diplomant bo vdiral v FE diplomantov IoT network, ker štromarji nimajo pojma o securitiju :D.

Ne vem kako je zadnje čase, ampak v mojih časih na faksu, na FE niso naredili enega usranega vezja, niti načrtov zanj. Ni bilo v programu. Samo cel kup teorije.

Ne vem kako je zadnje case, ampak v mojih casi na faksu FRI niso imeli pojma. Vecina se programirat ni znala.

Sedaj pa, malce resnejsi odgovor, namesto komicnih pripovedk. Poznam kar neja diplomantov FE-ja, ki se profesionalno okvarjajo s securityom. Sploh kaksna FE - telekomunikacije ti lahko da zelo dobro podlago. Na koncu je seveda odvisno od posameznikov in ne od faksa, kako dober nekdo postane.

P.S v programu je tut "usrano vezje", ce vzames tako smer studija. Povem, da si ne bos delal sramoti v prihodnosti.

BivšiUser2 ::

Imo lahko teorijo pridobljeno na FE bolj apliciraš na praksi. Btw kje na FRI naj bi se učili diferencialne enačbe (Odvodi?) ter Fourierjeve tranformacije? Smo meli OMA in LA, zdaj se pa naši profesorji na FE delu študija čudijo, da nismo še slišal za to.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

ginekk ::

BivšiUser2 je izjavil:

Imo lahko teorijo pridobljeno na FE bolj apliciraš na praksi. Btw kje na FRI naj bi se učili diferencialne enačbe (Odvodi?) ter Fourierjeve tranformacije? Smo meli OMA in LA, zdaj se pa naši profesorji na FE delu študija čudijo, da nismo še slišal za to.



Strogo z matematičnega vidika je to šlo skozi pri Analiza I in II, prvi letnik. Imeli smo še diskretne strukture I in II, numerično matematiko, verjetnost in statistiko, linearno algebro, vse to ločeni matematični predmeti. Večina teh čisto matematičnih predmetov se je končala v drugem letniku. FRI je bil takoj za FMF po količini in globini matematike

Uporaba Fourirjaerja pa vsaj pri parih predmeti v kasnejših letnikih, Digitalno procesiranje signalov, pa Teorija sistemov mi padeta na pamet.

Je pa res, da sem FRI UNIV stopnjo končal davnega leta 1998. Samo upam, da niso umaknili vsega obilja matematike in se spremenili na raven obrtniškega faksa.

BivšiUser2 ::

No, mi tega lani nismo imeli. Še dobro, da so profesorji na FE tako razumljivi, da prilagodijo predmet. Na FRI tega ni.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

TheBlueOne ::

Jaz bi vzel FE, ker je lazje napredovati in ljudje so malo manj ekscentricni.

Plusi FEja zame, morda zate ne velja:
- Ni samo programiranje, oziroma nisi vec cas v neki pisarni
- Razmerje med nizkimi in visokimi placami manj odstopa
- Meni bi se zmesalo, ce bi celo zivljenje programiral ali kodiral v isti pisarni podobne zadeve. Na FE podrocju je veliko vec raznolikosti.
- FE mehatronika je skoraj garancija za hitro zaposlitev.


Drugace pa imas se tretjo moznost, ki bi bila zanimiva meni. Ce nisi gimnazijski maturant ampak imas tehnicno srednjo solo, bi na tvojem mestu sel delat za kaksno leto ali dve v tujino in poskusil najti studij preko tujega podjetja v tujini. Slovenski studiji so tezji, povdarek je pogosto na pridnosti, so pa na koncu manj priznani kot programi v tujini.

St753 ::

TheBlueOne je izjavil:

Slovenski studiji so tezji, ...

A bejz no?

Drugace pa kot so drugi rekli, koliko odneses je odvisno od tebe. Karkoli izberes je fajn, da si samoiniciativen, ne bos pa pomoje zgesil z nobenim od teh dveh.

Nublet ::

Invictus je izjavil:

FRI diplomant bo vdiral v FE diplomantov IoT network, ker štromarji nimajo pojma o securitiju :D.

Ne vem kako je zadnje čase, ampak v mojih časih na faksu, na FE niso naredili enega usranega vezja, niti načrtov zanj. Ni bilo v programu. Samo cel kup teorije.

Štromarji so čisto fajn fantje, le protokoli jih malce drkajo :)

Načeloma, za res dober IoT produkt itak rabiš oboje. Dandanes je večina dela v embedded doable s strani obeh, pa da štromar pomaga ko se HW iskri in FRIjevec ko se koda noče scompilat (oziroma, pravilno casta spremenljivke ko štromarju ven meče napačne rezultate).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nublet ()

Mavrik ::

Ja, prosim ne it na FRI k glupim FRIjevcem ki nimajo pojma o ničemer pa sam sedijo v pisarnah. Prosim! FE je za genialce, za tiste ki si upajo mazati roke, ko itak v 10tih minutah pogruntajo vse kar se FRIjevci učijo.

Pejt na FE da ne bodo rekordno visoke plače SW inženirjev šle dol.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

DOOM_er ::

đizs, tako od oka, v splošnem velja. Če se si bolj praktičen človek, bi se kdaj vstal od mize ter naredil kaj z rokami -> FE. Če bi sedel za računalnikom se ukvarjal s kodo ipd -> FRI. Ne en ne drug študij pa te ne omejujeta da nebi mogel delati obratno. Kakor si boš sam zaželel, navsezadnje faks je samo orodje, kaj boš z njim počel je pa na tebi.
Robots will steal your job. But that's OK

qqw2 ::

No, hvala vsem za odgovore. Rad bi samo še vprašal (mal tko informativno) kakšno je razmerje med gimnazijci pa ljudmi z drugo srednješolsko izobrazbo na univerzitetnem programu?

7982884e ::

vecina je iz gimnazij, bi rekel ene 70%

DOOM_er ::

7982884e ima kar prav, če se ti bo pa zdelo preveč teoretično imaš pa še vedno na izbiro VSŠ programa na obeh faksih, z obema ne boš prav preveč v deficitu se da nadoknadit tisto kar potrebuješ brez problema, tudi na magistrskem študiju načeloma nebi smel imeti težav.
Robots will steal your job. But that's OK

qqw2 ::

Mislim, da s tem ne bo prveč problemov, saj me je teorija vedno malo bolj zanimala kot praksa (zato sem tudi šel na gimnazijo).
Drugače sem pa tudi še malo razmišljal, če bi mogoče šel na interdisciplinarni študij računalništva in matematike, ker me je matematika vedno zanimala, pa imam pri njej vedno dobre ocene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qqw2 ()

Mavrik ::

Z malo resnosti in manj trolanja: IŠRM je odličen študij če ti matematika leži. Bi rekel da nekoliko kvalitetnejši od samo FRIja (čeprav ima mal manj HW stvari).

Precej prispeva manj vpisanih študentov kar potegne s sabo več časa s strani asistentov in profesorjev za vsakega posameznika.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Freaxx ::

Sem bil sam istega mnenja, da matematiko imam pa rad...no po matematiki 3 in 4 na FE Uni nisem več tega mnenja. Je pa res da če ne vidim direktne uporabnosti snovi, se je težko lotim.

lambda ::

Mavrik je izjavil:

Z malo resnosti in manj trolanja: IŠRM je odličen študij če ti matematika leži. Bi rekel da nekoliko kvalitetnejši od samo FRIja (čeprav ima mal manj HW stvari).

Precej prispeva manj vpisanih študentov kar potegne s sabo več časa s strani asistentov in profesorjev za vsakega posameznika.

+1

flameir ::

Jaz sem bil lani na FRI, letos pa sem se prepisal na FE. Se mi zdi manj zahtevno, poleg tega pa veliko bolj zanimivo. Priporočam FE. Sploh zato, ker lahko naprej greš samo v programiranje ali pa samo elektro. Lahko imaš oboje. Uglavnm fajn je, ker imaš res veliko izbire. Šihtov pa ogromno, če si priden, te ponavadi čakajo že pred diplomo. :)

DOOM_er ::

tudi jaz sem slišal same pohvale od IŠRM-ja, tako da če te veseli je pomoje to prava izbira. Na koncu še vseeno rabiš sisteme enačb za reševanje vezij :D
Robots will steal your job. But that's OK

Blinder ::

Za kaka dela te cakajo s fri-jem, si poglej https://slo-tech.com/delo pa ne pozabi gledat samo dela, kjer so zelo prizanesljivi glede znanja. Pozabi na vprasanja v stilu 'kaj bi rad pocel v zivljenju'. To kar bos pocel ne dolocas ti ampak trg dela.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Invictus ::

Diploma z obeh faksom pomaga pri zaposlitvi, sploh v DACH regiji. Tam so nori na papirje, ker ne spustijo vsakega pocarja na faks.

Kot je Blinder napisal, pa trg določa kaj boš delal. Delodajalcu se malo fučka, kaj bi ti rad počel ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Markus386 ::

Tam so nori na papirje


To marsikdo pozablja, sploh kaki falirani študenti nižjih letnikov, ki si najdejo šiht na napotnice, relativno dobro plačan, pa pravijo "brezveze papir, tega noben ne gleda", potem, čez deset let, pa jokajo.

Ja, diploma ti da širino, ne ravno povsod globine, pa zraven je še kak "butast" in "dolgočasen predmet" na poti do nje. Imeti "pildek" enega od resnejših faksov (da ni ravno od vpisa do pildka le nekaj položnic) pa delodajalcu pokaže, da si se zmožen usest, nekaj naučit, in naresti tudi kako nezanimivo stvar, da prideš do končnega cilja, pa naj bo to diploma, ali pa nek superduper zanimiv projekt, kjer je pa vseeno treba pridi čez "dolgočasno" certifikacijo ali kaj podobnega.

qqw2 ::

Kakšni pa so kaj študentje na teh dveh programih? A so ljudje večinoma tam samo zato da na koncu dobijo diplomo, a so tam, ker jih snov zanima in ker se hočejo nekaj novega naučiti?

Drugače sem pa to temo odprl, ker sem opazil, da na ameriških forumih ljudje večinoma bolj priporočajo elektrotehniko, pa sem hotel videti, kaj ljudje tukaj menijo o tem.

Jirzy ::

Kaksni so studenti? Seveda vse zivo - od papirolovcev do ljudi, ki najamejo dodatno garazo, da vanjo spravijo vse elektrotehniske pripomocke - osciloskope, bench napajalnike itd. Je pa 1. letnik selektiven, od tam naprej je precej manj tistih, ki hocejo papir.

Velja za FE.

roli ::

Na prvi stopnji imaš ponavadi prvo in drugo predavanje polno predavalnico raznoraznih ljudi. V zadnjem letniku boš od tistih ljudi verjetno na predavanjih videl samo še kakih 10 poznanih obrazov. Že po koncu prvega semestra boš opazil opazno manj ljudi na predavanjih in vajah. Nekateri pač niso bili resni, drugi so imeli neke x prioritete, tretji so se odločili, da naslednje leto spet pridejo, drugi so spoznali, da to pač ni za njih, ... Tisti, ki potem ostanejo so ponavadi prišli na faks zato, da nekaj od njega odnesejo. Načeloma kot je zgoraj napisal Jirzy samo, da lahko napajalnike in ostalo kramo zamenjaš z imajo cel kup takih in drugačnih programčkov/appov/iger, ki so jih razvili, ker se jim je dalo. To velja za FRI. Na drugi stopnji potem to ne pride več toliko do izraza, ker tisti, ki so šli na drugo stopnjo so načeloma prišli z namenom, da jo zaključijo.
http://www.r00li.com

Invictus ::

Jirzy je izjavil:

Kaksni so studenti? Seveda vse zivo - od papirolovcev do ljudi, ki najamejo dodatno garazo, da vanjo spravijo vse elektrotehniske pripomocke - osciloskope, bench napajalnike itd. Je pa 1. letnik selektiven, od tam naprej je precej manj tistih, ki hocejo papir.

Velja za FE.

ZA FRI velja isto.

Cel kup ljudi v 1. letniku, ki so že pisali aplikacije, ampak jim je zmanjkala teorija. Sploh matematika je bila hud filter. Pa Fizika tudi. Načeloma malo brez zveze, ampak ta dva predmeta nista bila tako zahtevna, da s pridnostjo ne bi mogel dobiti 6.

Večina študentov, še bolj pa faliranih in tistih, ki jim je FRI pobožna želja, si faks predstavljajo čisto narobe... Tudi FE...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Markus386 ::

Večina študentov, še bolj pa faliranih in tistih, ki jim je FRI pobožna želja, si faks predstavljajo čisto narobe... Tudi FE...


Napačne predstave so nažalost kar realen problem naših faksov. Najprej študenti mislijo da bodo že prvi teden programirali nov Skyrim/delali fršterkerje, potem jih pa preseneti matematika in fizika.

BivšiUser2 ::

So faksi po eni strani tudi krivi, ko se promovirajo redko kdo položi karte na mizo in reče, da bo ful dela. Ko sem še jaz bil dijak so vse zavili v celofan. Sam kot promotor Multimedije sem sicer dobil izrecno navodilo, da jih položim na mizo, tako da se nekaj spreminja.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

ginekk ::

Markus386 je izjavil:

Večina študentov, še bolj pa faliranih in tistih, ki jim je FRI pobožna želja, si faks predstavljajo čisto narobe... Tudi FE...


Napačne predstave so nažalost kar realen problem naših faksov. Najprej študenti mislijo da bodo že prvi teden programirali nov Skyrim/delali fršterkerje, potem jih pa preseneti matematika in fizika.


Itak, ker so programiranje in delanje fršterkejev obrtna znanja, ne pa inženirska širina oziroma uvodnica v znanost.

Za obrtno znanje je povsem dovolj srednja šola.
(preden sem šel na FRI sem hodil na srednjo elektro in tam smo že sestavljali ojačevalce, nekaj malega znali dizajnirat in tudi popravit)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215336 (10278) mr_chai
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013264 (6555) BivšiUser2
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420131 (16541) SimplyMiha
»

Izbira med FRI, FE in FS

Oddelek: Šola
127049 (5864) lemonaid
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146328 (33848) awy

Več podobnih tem