» »

Študij na FRI

Študij na FRI

1
2
»

robcek23 ::

Ve kdo morda konkretno kaksna je razlika med UNI in VSS po tezavnosti?

V smislu ce je VSS precej lazji oziroma ce je treba vlozit precej manj truda.

Beri: cim ceneje bi rad prisel skozi, oziroma z cim manj dela, torej ali se splaca prepis na VSS? Se mi priznajo predmeti iz 1. Letnika uni, ali moram se kaj opravljati?

BivšiUser2 ::

Je tak težek bil kolokvij danes?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

cim ceneje bi rad prisel skozi, oziroma z cim manj dela
, če tak razmišljaš raje pojdi delat (oziroma pojdi na izobraževanje odraslih, če si gimnazijski maturant).
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Blinder ::

scipascapa je izjavil:

s4nny1: več znaš več veljaš :D


Ja no, z znanjem s fri-ja si bos bolj malo dvignil vrednost.. treba znat kej kar delodajalci iscejo, ne neke fanta-science predmete
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BivšiUser2 ::

samo to, da čim ceneje skoz prideš ni glih neko znanje. Z vsiljenim znanjem fri-ja tudi?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

sarma832 ::

Zaradi mene se učite lahko vse učbenike na pamet, da bojo vsi predmeti uspeno opravljeni ter 10ka na papirju in diplomi, jaz pač v tem ne vidim smisla. Zato pa me zanima če je VSŠ lažji, ker tu na uni je kar precej obveznosti

FTad ::

ja, sarma832, je vss vseeno lazji. Malo vec je prakticnega dela oz seminarskih, je pa na izpitih malenkost manj teorije.

DOOM_er ::

poznam par ljudi iz VSŠ-ja in par iz UNI-ja, kot je že predhodnik povedal je tisto kar ti je prihranjeno pri teoriji na VSŠ-ju dodano v obliki seminarskih, oboji so precej švicali skozi sam študij.
Robots will steal your job. But that's OK

PARTyZAN ::

Lahko potrdim, domačih nalog/poročil/seminarskih je na VSŠ veliko. Bolonjski študij pač.

Nublet ::

Če bi š enkrat na FRI hodil bi definitivno v drugem letniku čim več poskusil delati z laboratoriji na fakulteti. Če boš tam priden, pa se trudil kaj naučiti bodo sami izpiti mala malica.

BivšiUser2 ::

A, kdo tu kaj dela v laboratoriju za računalniško grafiko in multimedije? Lahko malo pove kaj se dela tu (razen iger)? Bi to poletje rad nekaj poskusil narediti v Unityju (imamo v 2. letniku sicer predmet za to).
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7113969 (5511) PH03N1X
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420243 (16653) SimplyMiha
»

Začetek na Fri

Oddelek: Šola
132273 (1752) technolog
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134338 (29420) bluefish
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146519 (34039) awy

Več podobnih tem