» »

Študij geografije

Študij geografije

Tuvok ::

A študira kdo geografijo na FF v Lj ali pa v Kopru na FHS? Zanima me, kako je kaj s težavnostjo, kvaliteto predavanj, višino šolnine za izredni študij. Se da hodit na predavanja, vaje in izpite (kolokvije) skupaj z rednimi tudi ce studiras izredno?
Zanima me tudi ali je potrebno placati 8 let studija tudi ce dostudiras v 4ih letih.
Hvala za odgovore :D

Lp

Dusko ::

JAo smo eni leni, greš na šolo pa povprašaš kak je s tem kolk stane in ostalo sem pa skoraj 100% da ma fakulteta speltno stran na katerem je kaen mail in lepo tam vprašaš. Na predavanja boš seveda lahko hodo .saj ne kontrolirajo kdo je tam in kdo ne. SAj te nisi v srednji šoli.Glede vaj in kolokvij in izpitov pa povprašaš profesorja če lahko ali ne.
Saj se da s prfoksi marsikaj zmenit.
Težavnost predavanja.MIslim vsaki faks je težko narditi če te nikoli ni na predavanjih.Če pa hodiš redno na predavanja pa mislim ,da ne bi smelo biti problema.Pa tudi prfoski se te spomnijo da si redno hodil na predavanje in sigurno to kaj pomaga pri ustnem izpitu.Kot pa da ti reče prfoks Kdo ste pa vi? vas pa danes prvic vidim.
Pa ne študiram geografije.Ampak po mojem podobno na vseh faksih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izobraževanje naprej

Oddelek: Loža
112842 (2380) xmetallic
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146478 (33998) awy
»

Kako izgleda študij?

Oddelek: Šola
337192 (5831) Gandalfar
»

Elektrotehnika faks

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
123533 (3245) pitagora
»

Srednja šola >>> FAX

Oddelek: Šola
474469 (3596) DavidJ

Več podobnih tem