» »

Bitcoin presegel 7000 dolarjev

Bitcoin presegel 7000 dolarjev

Slo-Tech - Prva dama med kriptovalutami bitcoin nadaljuje strmo rast, saj je danes popoldne prvikrat presegel vrednost 7000 dolarjev. Bitcoin je letos pridobil že več kot 600 odstotkov, a rast ni bila enakomerna. V začetku sepetembra je bil vreden že 5000 dolarjev, potem pa so ga kitajska prepoved javnih ponudb kriptožetonov (ICO) in komentarji izvršnega direktorja JPMorganChase sklestili na 3000 dolarjev. Manj kot dva meseca pozneje se je njegova vrednost podvojila. V zadnjih 12 mesecih pa se je vrednost bitcoina podeseterila.

Kaj se bo zgodilo v prihodnosti, je nemogoče napovedati. Celo dogajanje v sedanjosti je težko analizirati, saj nihče ni prepričan, kateri razlogi poganjajo silovito rast bitcoina. Pomembno vlogo gotovo igrajo javne ponudbe kriptožetonov (ICO), nezanemarljiv vpliv pa ima tudi rast, zaradi katere ljudje pričakujejo nadaljnjo rast in kupujejo bitcoin. Čeprav je izvršni direktor banke Credit Suisse dejal, da je bitcoin šolski vzorec balona, ta še ne kaže znakov popuščanja ali celo poka. Negativno mnenje o bitcoinu ima tudi šef Goldman Sachsa, ki priznava, da je nenaklonjen vsaki novotariji. Podjetje se še ni odločilo, ali bo sploh imelo kaj opraviti z bitcoinom ali ne. Je pa CME Group sporočil, da bodo uvedli terminske pogodbe (futures) na vrednost bitcoina.

Toda ICO-ji se medtem množijo kot gobe po dežju. Oktobra so z njimi zbrali skoraj 400 milijonov dolarjev kapitala za start-upe. Denarni agregat vseh kriptovalut v obtoku pa se približuje 185 milijardam dolarjev. Za primerjavo: denarni agregat M1 evroobmočja je konec septembra znašal 7.682 milijard evrov, torej so kriptovalute še zelo daleč od tega, da bi nadomestile denar. Naslednji pomemben dogodek bo nova razvejitev sredi meseca, ko bo s forkom nastala še ena verzija bitcoina.

183 komentarjev

«
1
2 3 4

dexterboy ::

Ali kdo kaj ve, boš po tej cepitvi videl tudi novo valuto v svoji denarnici?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

DeeJay ::

scam, piramida, ponzi pa še balon!!!1111 /s

4knative ::

Evo ti ga na, sem vam pri 4000 govoril da bo šlo na 24000.

NubCake ::

DeeJay je izjavil:

scam, piramida, ponzi pa še balon!!!1111 /s





Prav imaš :)

dexterboy je izjavil:

Ali kdo kaj ve, boš po tej cepitvi videl tudi novo valuto v svoji denarnici?


ja, če kontroliraš "private key-e", torej imaš hardware denarnico (ali pa paper wallet), ali pa imaš BTC na Exchange-u, ki bo to podpiral (ni priporočeno).

TO THE MOON!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

_Dormage_ ::

dexterboy je izjavil:

Ali kdo kaj ve, boš po tej cepitvi videl tudi novo valuto v svoji denarnici?

Da.

korenje3 ::

ko bo balon počil bo veliko ljudi pušnil ogromno denarja...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

GrX ::

korenje3 je izjavil:

ko bo balon počil bo veliko ljudi pušnil ogromno denarja...


Sam sem že kar nekaj zaslužil, tako da četudi zdaj pušnem vse sem precej v plusu..

slotechar ::

Pusnilo naj bi okrog magicno psiholoske stevilke 10.000 verjetno ali pa 9.900 ampak je se prezgodaj za napoved.

Zgodovina sprememb…

GrX ::

Kar naj fino pušne, da gremo potem v nakup.. :)

dreta ::

Ja, vsi boste kupili ko bo 3K, ko je bil pa 0.3K ga pa 'nihce' ni kupil.
Ze pet let vzpodbujam ljudi da si naj kupijo vsaj 0.1 BTC. Pa ne. Takrat ne.
Zdaj bi ga vsi imeli. Tudi ta pohlep zene ceno k visku. Kar zdaj kupite :P

krucymucy ::

4knative je izjavil:

Evo ti ga na, sem vam pri 4000 govoril da bo šlo na 24000.

Pa si vlozil vse prihranke kar jih imas ali ne?

Ker sicer te ni resno jemati.
Ce bi mocno padlo, bi bil pa tiho.

mAXTER ::

Unmu tipu ki je celotno premoženje prodal ter se s familijo v prikolico preselil, denar pa vložil v BTC, se menda že na polno smeji ker je že par deset tisočakov v plusu:D

Markoff ::

Jaz sem prav vesel za vse non-zero-sum gamerje, vsi služite. Nisem vam fovš, jaz služim z delom, ne z upanjem, da bodo višje sile od mene pognale vrednost kriptovalute v zrak. Vem, dinozaverski koncept.

Upam samo, da boste razumeli, ko se mi ne boste prav nič smilili, ko se bo igra zbalansirala nazaj v zero-sum in boste popušili mnogo dinerosov. In takrat ne ustanavljajte društva bitfrankojn in ne ne vlačite nekega Satoshija, kdorkoli to že je (ali so), po sodiščih.

No, če se popuš nikoli ne zgodi, pa sploh super, a ne? Vsi ste zaslužili, nihče ni izgubil. Kako fantastično. Ampak upam, da se zavedate, da se to dogaja samo v pravljicah?

PS: je kdo kdaj pomislil, kako bankirje demoniziramo, ker ne "počnejo nič", samo prestavljajo denar iz enega kupa na drugega in si jemljejo provizije, na takih igrah sreče pa se nihče ne vpraša, če je zaslužek pošten? Pa ne trdim, da zaslužek ni pošten, le da je demoniziranje finančne panoge skrajna hinavščina in bljuvanje strupa.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

111111111111 ::

Eh, od jurja, ki ga imam za take igrice ne bom umrl.

Markoff ::

Veliko frankovcev je umiralo za par k EUR. Ne podcenjuj človeškega pohlepa, ko pobira dobiček ali ko ima izgubo.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

111111111111 ::

Glej 1k sem naložil v kriptovalute in mi je vseeno, če gre jutri vse v zrak. Če pa ljudje gamblajo z denarjem, ki ga ne morejo pogrešati je pa njihov problem.

J.McLane ::

Čeprav je izvršni direktor banke Credit Suisse dejal, da je bitcoin šolski vzorec balona, ta še ne kaže znakov popuščanja ali celo poka.


Znakov poka balona ni ker točno to je definicija poka, da ceno naenkrat odreže.

Dokler je na trgu dovolj prostega denarja, ki išče vroče investicije bo vse raslo, ko bo denarja začelo malo primankovat se bo sesedla najprej vrednost kriptovalut, sledile bodo še delnice vseh mogočih podjetij. Time frame ne zna nihče napovedat lahko traja desetletja lahko se sesuje jutri.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

WhiteAngel ::

Max Keiser je zadnjič govoril o tem, da so USD, EUR in JPY že lep čas v hiperinflaciji zaradi neskončnega printanja (QE), ampak ker ohranjajo razmerja drug do drugega, tega ni opaziti. Tudi pri zlatu, srebru, nafti itd. se je (še) ne pozna zaradi večletnih terminskih pogodb. Na BTC in nepremičninah pa se vidi realna (ne)vrednost FIAT valut. Tako da kriptovalute pomoje so v nekem balončku, ampak manjšem, kot je videti. Ne pozabit, BTC je tehnologija in bo v vsakem primeru ostal, tudi ko balonček poči.

J.McLane ::

Večje bedarije še nisem slišal, če so vse valute v hiperinflanciji, kako je potem mogoče da si enga Cliota v letu 2006 dobil za 10k € in da ga tudi danes dobiš za praktično enak znesek? Kako je mogoče da z 10€ v trgovini dobim še vedno približno isto hrane kot leta 2006?

Vse FIAT valute temljijo na zaupanju v te valute, prav tako je pri kriptovalutah vrednost je točno tam kolikor je folk pripravljen dat.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

tikitoki ::

WhiteAngel je izjavil:

Max Keiser je zadnjič govoril o tem, da so USD, EUR in JPY že lep čas v hiperinflaciji zaradi neskončnega printanja (QE), ampak ker ohranjajo razmerja drug do drugega, tega ni opaziti. Tudi pri zlatu, srebru, nafti itd. se je (še) ne pozna zaradi večletnih terminskih pogodb. Na BTC in nepremičninah pa se vidi realna (ne)vrednost FIAT valut. Tako da kriptovalute pomoje so v nekem balončku, ampak manjšem, kot je videti. Ne pozabit, BTC je tehnologija in bo v vsakem primeru ostal, tudi ko balonček poči.


Ko bos razumel, da Bitcoin ni tehnologija, je samo zasnovan na osnovi bitchaina, bo ze korak v pravo smer.

Markoff je izjavil:

Jaz sem prav vesel za vse non-zero-sum gamerje, vsi služite. Nisem vam fovš, jaz služim z delom, ne z upanjem, da bodo višje sile od mene pognale vrednost kriptovalute v zrak. Vem, dinozaverski koncept.

Upam samo, da boste razumeli, ko se mi ne boste prav nič smilili, ko se bo igra zbalansirala nazaj v zero-sum in boste popušili mnogo dinerosov. In takrat ne ustanavljajte društva bitfrankojn in ne ne vlačite nekega Satoshija, kdorkoli to že je (ali so), po sodiščih.

No, če se popuš nikoli ne zgodi, pa sploh super, a ne? Vsi ste zaslužili, nihče ni izgubil. Kako fantastično. Ampak upam, da se zavedate, da se to dogaja samo v pravljicah?

PS: je kdo kdaj pomislil, kako bankirje demoniziramo, ker ne "počnejo nič", samo prestavljajo denar iz enega kupa na drugega in si jemljejo provizije, na takih igrah sreče pa se nihče ne vpraša, če je zaslužek pošten? Pa ne trdim, da zaslužek ni pošten, le da je demoniziranje finančne panoge skrajna hinavščina in bljuvanje strupa.


Dobro spisano. Svinja sanja kukuruz. Posamezniki bodo obogateli, si pa lepo napisal, da denar bo moral od nekje priti. Seveda bo prisel od mnozice tistih, ki bodo popusili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Markoff ::

WhiteAngel je izjavil:

Max Keiser je zadnjič govoril o tem, da so USD, EUR in JPY že lep čas v hiperinflaciji zaradi neskončnega printanja (QE), ampak ker ohranjajo razmerja drug do drugega, tega ni opaziti. Tudi pri zlatu, srebru, nafti itd. se je (še) ne pozna zaradi večletnih terminskih pogodb. Na BTC in nepremičninah pa se vidi realna (ne)vrednost FIAT valut. Tako da kriptovalute pomoje so v nekem balončku, ampak manjšem, kot je videti. Ne pozabit, BTC je tehnologija in bo v vsakem primeru ostal, tudi ko balonček poči.

Prvič slišim za hiperinflacijo valute. Inflacija/deflacija je pojem, ki sem ga doslej poznal le v povezavi s cenami. Valutam pa vrednost evalvira (se povečuje) ali devalvira (se znižuje).

QE je bil svoj čas nujno potreben, saj je FIAT denar, ki je bil tako izdan, prej masovno izginil v knjigah, ko so bile tretjerazredne hipoteke povsem razvrednotene, te pa so za seboj potegnile spiralo nezmožnosti plačevanja obveznosti po multiplikacijskem principu (hence the term "bančna luknja"). Koliko je sedaj še QE, ne vem, ampak finančni trgi hitro korigirajo vrednosti vrednostnih papirjev in blaga, če je denarja preveč in je prepoceni. Ne govorimo o dveh vaških preprodajalcih, ampak globalnih trgih z ogromnimi igralci, superzmogljivimi računalniki in izkušenimi brokerji.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Nublet ::

Vso srečo špekulantom. Osebno bi vlagal svoje prihranke v coine le če se odloči kaka centralna banka izdajati svoje.

Navsezadnje vsa piramida stoji na veri v vrednost coinov.

lambda ::

Nublet > Osebno bi vlagal svoje prihranke v coine le če se odloči kaka centralna banka izdajati svoje.

Kdo pri zdravi pameti bi pa to počel in zakaj?

ZaphodBB ::

lambda je izjavil:

Nublet > Osebno bi vlagal svoje prihranke v coine le če se odloči kaka centralna banka izdajati svoje.

Kdo pri zdravi pameti bi pa to počel in zakaj?

Boš videl, ko bo kak Damijan štartal civilno iniciativo vlagateljev v kripto valute.

4knative ::

Splača se it notri v piramido, strokovnjaki pravijo da gre bitcoin na 24 jurjev. Ni pa 100%. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

dexterboy ::

ZAKAJ, ampak res, ZAKAJ se morajo VSI komentarji usmerjati v to, KAJ ljudje počnejo?
Če jih ženejo pohlep, erekcija, obseg prsi ali pa debelo črevo, da kupujejo kriptovalute, je to njihova odločitev.
ZAKAJ se mora VEDNO končati s komentarji; "Da ne boste potlej jokali, ko bo počilo?"
Saj ne jokajo na VAŠIH ramenih.
Mar greste v Špar k blagajnam in merite ljudem indeks telesne teže ter jim potem PAMETUJETE, kaj LAHKO kupijo in kaj bo pognalo njihovo debelost še VIŠJE?
Ne vem, KJE je več POHLEPA; na strani tistih, ki kupujejo oz. trgujejo s kriptovalutami ali na stranih tistih, ki pišejo komentarje, da bo vse to počilo?
ĐIZS, preden človek prebere kaj koristnega in uporabnega, se moraš prebiti skozi kubike gnojnice!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

shadeX ::

Ja, vsi boste kupili ko bo 3K, ko je bil pa 0.3K ga pa 'nihce' ni kupil.


Jaz sem kupil polovico BTC-ja avgusta ko je bil še 2.8k. :)) Naslednjič ga kupim ko bo drop na 4k. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

lambda ::

dexterboy je izjavil:

ZAKAJ, ampak res, ZAKAJ se morajo VSI komentarji usmerjati v to, KAJ ljudje počnejo?
Če jih ženejo pohlep, erekcija, obseg prsi ali pa debelo črevo, da kupujejo kriptovalute, je to njihova odločitev.
ZAKAJ se mora VEDNO končati s komentarji; "Da ne boste potlej jokali, ko bo počilo?"
Saj ne jokajo na VAŠIH ramenih.
Mar greste v Špar k blagajnam in merite ljudem indeks telesne teže ter jim potem PAMETUJETE, kaj LAHKO kupijo in kaj bo pognalo njihovo debelost še VIŠJE?
Ne vem, KJE je več POHLEPA; na strani tistih, ki kupujejo oz. trgujejo s kriptovalutami ali na stranih tistih, ki pišejo komentarje, da bo vse to počilo?
ĐIZS, preden človek prebere kaj koristnega in uporabnega, se moraš prebiti skozi kubike gnojnice!

Zato, da plebejci ne grejo all-in, ko shillate na polno, ker jih pol davkoplačevalci dobimo na svoja pleča, ko si še tisto edino stanovanje zagemblajo.

ZaphodBB ::

dexterboy je izjavil:

ZAKAJ, ampak res, ZAKAJ se morajo VSI komentarji usmerjati v to, KAJ ljudje počnejo?
Če jih ženejo pohlep, erekcija, obseg prsi ali pa debelo črevo, da kupujejo kriptovalute, je to njihova odločitev.
ZAKAJ se mora VEDNO končati s komentarji; "Da ne boste potlej jokali, ko bo počilo?"
Saj ne jokajo na VAŠIH ramenih.
Mar greste v Špar k blagajnam in merite ljudem indeks telesne teže ter jim potem PAMETUJETE, kaj LAHKO kupijo in kaj bo pognalo njihovo debelost še VIŠJE?
Ne vem, KJE je več POHLEPA; na strani tistih, ki kupujejo oz. trgujejo s kriptovalutami ali na stranih tistih, ki pišejo komentarje, da bo vse to počilo?
ĐIZS, preden človek prebere kaj koristnega in uporabnega, se moraš prebiti skozi kubike gnojnice!

NE VEM ZAKAJ TO DELAJO OSTALI.

JAZ pa TO delam ZATO, ker že imam izkušnje s ŠPEKULACIJAMI in sem POPUŠIL NA VELIKO.

Markoff ::

dexterboy je izjavil:

ĐIZS, preden človek prebere kaj koristnega in uporabnega, se moraš prebiti skozi kubike gnojnice!

Kaj pa je zate uporabno, ko govorimo o gibanju vrednosti BTC? Šloganje?

Ko tako zlivaš gnojnico po (po tvojem) drugi gnojici, se vprašaj, kaj si ti doprinesel kupu gnoja. Pa preden odgovoriš, si prosim ne domišljaj, da si Srečko Kosovel.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

ShowDown ::

Koliko slanih ljudi brez BTC je v tej temi. Fun.

gruntfürmich ::

hardcore hype gemblerjev je bilo in bo vedno veliko...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

4knative ::

Jaz poznam enega, ki je zaslužil 1 mio. Svaka mu čast.

kingsix ::

Jaz poznam enega za katerega nimam pojma kolilo je zaslužil..vem le da je začel minat v službi na serverjih in vseh pcjih ki je imel dobesedno prvi teden izida BTC. Meni je takrat za foro poslal mialim da tam 100 btc oz večim..da se naj malo špilamo in pogledamo tech. Seveda smo mi vsi na to nekako pozabili etc. kot večina early adopterjev...Je pa nekako izginil..tako da težko vprašam kako gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

korenje3 ::

a kdo ve kaj se zgodi z "izgubljenimi" bitcoini? glede na to da je število omejeno... s časom bi se jih lahko 3/4 "izgubilo".
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ZaphodBB ::

a kdo ve kaj se zgodi z "izgubljenimi" bitcoini? glede na to da je število omejeno... s časom bi se jih lahko 3/4 "izgubilo".

Ostali bodo izgubljeni. Če ne bodo, potem BTC itak ni nič vreden.

dexterboy ::

@Markoff; pomir konje, ata, prav?
Nimam se za nobenega Kosovela, mi gre pa na "organ", ko je večina postov na temo pohlepa, balonov, zavisti...
Če ti iz tega izluščiš kaj uporabnega, daj prosim deli z nami, prav?
Osebno ne "trejdam" na borzi, se pa učim, kolikor mi čas dopušča. Imam pa doma PC, ki rudari.

Res je, izgubljeni coini so za vekomaj izgubljeni. Kot je napisal @ZaphodBB.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Markoff ::

dexterboy je izjavil:

@Markoff; pomir konje, ata, prav?
Nimam se za nobenega Kosovela, mi gre pa na "organ", ko je večina postov na temo pohlepa, balonov, zavisti...
Če ti iz tega izluščiš kaj uporabnega, daj prosim deli z nami, prav?

Ata. ;((
Članek je na temo borze, ne tehnologije. Ko bo na temo tehnologije, bom utihnil, ker nisem noben ekspert za blockchain. A man has to know his place.
Ko govorimo o borzi, nikoli ni dovolj opozoril, da naj se tisti, ki ne vedo dovolj dobro, za kaj gre, tega raje ne gredo. Konec koncev so menda banke bistveno premalo opozarjale frankovce, pa imamo, kar imamo. Tudi kečdkeš (tisti originalni) je povzročil manijo, veliko ljudi pa je ostalo brez kar nekaj denarja.

Kdor pa gre zavestno v tveganje in ne bo socializiral niti dobička, niti izgube, pa, go ahead.

Tale konjunktura okoli nas...super, a ne bo trajala dolgo. Če bo še 5 let, bo čudovito. Sedaj masovno vlagati na borzo (zgodovinski vrhovi) in v cegle (predkrizne cene) pa je...približno isti šmorn kot v kriptovalute, vprašanje je, kaj od tega bo hitreje razgnalo, potem pa se bo širni svet spet vprašal, kaj je šlo narobe, kako da je cel kapitalizem zavožen, ker omogoča taka nora nihanja gor/dol blablabla. Sedaj je pravi čas za trezni razmislek, kaj in kako s prostimi sredstvi, ne v krizi, ljudje pa počnejo ravno obratno.

Meni bi popolnoma dol viselo za to, kar počnejo drugi, a žal me kot davkoplačevalca te igre tako ali drugače drago stanejo. Če ne v izgubljenem denarju, pa v storitvah države, ki jih ne bom dobil, ker gre denar za druge neumnosti.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

111111111111 ::

Tu se moram strinjat. Sedaj ni čas za borze, sedaj je vse v kar se vloži špekulacija, tako da če se igra z večjimi zneski, je nujna razpršitev. Sedaj je čas za kredite in nepremičninski trg, ki se počasi pobira. Storitve se bodo enormno podražale v začetku prihodnjega leta, ker smo razvrednotili storitev: keramičar, slikopleskar, vodovodar, jih je malo in bodo dvignali cene.

sniff ::

@Chuapoiz: nepremičninski trg se je že kar lepo pobral in cene obrtnikov tudi niso ravno na dnu

slotechar ::

Ta novica o 7000 usd bitcoina sprozila cel hype, v drzavi s katere izhaja ena najbolj znanih bitcoin borz. Bitstamp. Nam jo je pa luksemburg ukradel. Politika, naredi to drzavo bitcoinu prijaznejso. Miro, prosm te ce to beres, ukreni kaj. Ali pa sodelavci. Dejte ga mal pocukat za rokav no.

Zgodovina sprememb…

war-dog ::

Šlo bo do 8000$ potem pa pljusk do 5000$.
Object reference not set to an instance of an object.

4knative ::

war-dog je izjavil:

Šlo bo do 8000$ potem pa pljusk do 5000$.


Šlo bo na 24000$ in potem pade na 5000$ in potem bodo vlade vzele vajeti v svoje roke in bodo zaščitile svoje državljane pred valutnimi tveganji. Tisti, ki je kupil za najmanj in prodal za največ bo srečno ali manj srečno živel do konca svojih dni, ostali se bodo borili za več dinarčkov do konca svojega življenja. Amen.

IL_DIAVOLO ::

Komaj čakam, da ta balonček poči in da vidim reakcije janezov, ki so mislili od bitcoina zaslužit penzijo >:D

DeeJay ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Komaj čakam, da ta balonček poči in da vidim reakcije janezov, ki so mislili od bitcoina zaslužit penzijo >:D


nej kr poči :) jest sm jo že zdavnej zaslužu.

slotechar ::

Pok bo le pripeljal nov svez kapital not. Buy the dip. It works everytime until it doesn't!

Zgodovina sprememb…

vitac1 ::

Naj sosedu krava crkne, ane fantje :) Korekcija v novembru 4500-5000 bi bila zazeljena in upam da do nje pride. btw, institucije lepo vstopajo v svet bitcoina.

4knative ::

DeeJay je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Komaj čakam, da ta balonček poči in da vidim reakcije janezov, ki so mislili od bitcoina zaslužit penzijo >:D


nej kr poči :) jest sm jo že zdavnej zaslužu.


Zdaj bi lahko zaslužil še veliko več. Kako lahko kar tako pustiš da ti denar polzi med prsti?

slotechar ::

Je kdo ze dobil bitcoin gold in ce je, kje?
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312113276 (86124) Saul Goodman
»

Google prepovedal oglaševanje kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7125487 (19673) techuser
»

Bitcoin ruši vse pred seboj (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
28278682 (64663) D3m0r4l1z3d
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29677546 (67303) Machete
»

Bitcoin najviše po balonu iz leta 2013

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3811832 (8538) jype

Več podobnih tem