» »

Strgani z Verige - Slovenija Danes

Strgani z Verige - Slovenija Danes

1
2
»

thom4s ::

FrRoSt je izjavil:


KO pa začneš prebirati takele BISERE


Vem da ti je težko berljivo zaradi nerazumevanja jezika. Ponavljam, morda bi se bolje počutil doma v Albaniji.

FrRoSt ::

thom4s je izjavil:

FrRoSt je izjavil:


KO pa začneš prebirati takele BISERE


Vem da ti je težko berljivo zaradi nerazumevanja jezika. Ponavljam, morda bi se bolje počutil doma v Albaniji.


V kaj ti verjameš, je predvsem tvoj problem. ;)

Jaz verjamem, da si preveč lesen, da bi se splačalo s teboj ukvarjati. ;)

Vključno s tvojim-jezikom. :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

thom4s ::

^poskusi kopirat moje objave v bing prevod.

PS: ups nima albanščine, potem pa pozabi.

FrRoSt ::

thom4s je izjavil:

^poskusi kopirat moje objave v bing prevod.

PS: ups nima albanščine, potem pa pozabi.


NI mi potrebno tvoje objave kamorkoli kopirati. ;)

Ker pa imaš očitno fetiš na albance in vsekakor tudi spadaš v terno Strgani z verige, samo tole:

  albanščina

albanščina



Morda še nekaj komentarjev izpod kolumne:

"Umazana podrobnost" je zadela v Živo - Dežela mrtvih


Eastmane / 10.10.2017. ob 07:51
+26 / -4
mene pa zanima katere narodnosti je Žan Mahnič. Da ni tudi on posvojen, poteze njegovega obraza namigujejo na marsikaj.

zdajvem / 10.10.2017. ob 09:08
+21 / -4
Kdo vse se gre politiko in kakšno debilno faco ima ta Ma.hnič. Dokler bodo taki kalibri na sceni nam ni rešitve, sramoto nam delajo.

mimi129 / 10.10.2017. ob 09:47
+12 / -0
Predvolilne kampanje so umazane povsod. Razlike so samo v tem, kaj so teme medsebojnih obračunavanj, ker jih kandidati prilagodijo mentaliteti volivcev. Ravno zato je predsednik države, ki je neposredno voljen, najboljše ogledalo državljanov. Volitve na tujem so umazane, pri nas pa umazane in bebave.

  Dežela mrtvih

Dežela mrtvih

Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Unknown_001 ::

thom4s je izjavil:

Jaz druge ureditve kot fašizem/nacizem ne vidim več pozitivne. Ne govorim o (((Pedowood nacijih))), ampak o dejanski politični ureditvi, kjer se zatre parazite, lenuhe in druge borce za svobodo degeneriranja in obarvanja populacije.

Dokler bo treba delat zato da lahko nekateri kulturno/mentalno bogatejši lepo živijo na moj račun je na vidiku zelo zanimiva prihodnost. Menda je suženjstvo bad, torej kmalu lahko pričakujem reparacije.


Be careful, what you wish for!

Tudi ti ga boš na*ukal ko bo v takem sistemu prišlo do nečesa kar bo v nasprotju s tvojimi pričakovanji. Ni idealnega sistema. Le jeba bo ker v tem tvojem fašizmu lahko greš pred strelski vod za napak izrečeno besedo. Takrat boš razumel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

blay44 ::

Ste čudni.
Zakaj se bojite ali bolje prezirate, freeworldarje, equalfoolsarje , nacije, itd.
Lepo tečejo po v naprej določenem algoritmu, predvidljivo, točno in zanesljivo.
Stroj potrebuje samo dobrega upravljalca.
V naši združbi jih je nekaj. Prav normalni so. Res pa so zazankani v iskanju samorealizacije, zaradi specifičnih okoliščin. Pa ni krivda na njih samih. Drugače še žužka ne bi pohodili.
:)

FrRoSt ::

blay44 je izjavil:

Ste čudni.
Zakaj se bojite ali bolje prezirate, freeworldarje, equalfoolsarje , nacije, itd.
Lepo tečejo po v naprej določenem algoritmu, predvidljivo, točno in zanesljivo.
Stroj potrebuje samo dobrega upravljalca.
V naši združbi jih je nekaj. Prav normalni so. Res pa so zazankani v iskanju samorealizacije, zaradi specifičnih okoliščin. Pa ni krivda na njih samih. Drugače še žužka ne bi pohodili.
:)


Kdo se jih boji in prezira!??
Da so normalni!? Resno!??
Zazankani pa so. To je definitivno. :))

Dal bi jim kladivo v roke in še žužka ne bi pohodili. ;)

Verjetno gre samo za neke hipsterske občudovalce reda, zakonov in discipline. :D

Samo trolajo, čustveno nategujejo ljudi, dvigujejo prah in se spotikajo ob ... npr. albance, drugače pa sadijo rožice in uživajo v vonju njihovih cvetov. :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Unknown_001 ::

blay44 je izjavil:

Ste čudni.
Zakaj se bojite ali bolje prezirate, freeworldarje, equalfoolsarje , nacije, itd.
Lepo tečejo po v naprej določenem algoritmu, predvidljivo, točno in zanesljivo.
Stroj potrebuje samo dobrega upravljalca.
V naši združbi jih je nekaj. Prav normalni so. Res pa so zazankani v iskanju samorealizacije, zaradi specifičnih okoliščin. Pa ni krivda na njih samih. Drugače še žužka ne bi pohodili.
:)


To so kreteni katerim še karjole ne bi zaupal v roke.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

blay44 ::

FrRoSt je izjavil:


Dal bi jim kladivo v roke in še žužka ne bi pohodili. ;)


Najbrž bi ga in ga 90% človeštva uporablja že za doseganje prestiža!:(

FrRoSt je izjavil:



... se spotikajo ob ... npr. albance...


FrRoSt, manipuliraš. Podobno je določenemu algoritmu podprograma...,tako da?:(
Tu gre samo za prestiž in kladivo! Nima veze s prepričanjem!

Unknown_001 je izjavil:


To so kreteni katerim še karjole ne bi zaupal v roke.


Najbrž si mislil na ŠtrudelWaffen, kakor mi imenujemo naše tri primerke.
Ne vem. Beseda nekaj velja, kar pri drugih ni rečeno. Pa jih v njihovih teorijah zarote ne podiram.
Smo pisana druščina. Pač obrobje.
Vedno morajo obstajati limite, da ima skupina nastavljeno ogledalo.
Ne motijo nas nobeni. Je pa pestro. Učinkovita stvar.
:)

FrRoSt ::

blay44 je izjavil:

FrRoSt je izjavil:


Dal bi jim kladivo v roke in še žužka ne bi pohodili. ;)


Najbrž bi ga in ga 90% človeštva uporablja že za doseganje prestiža!:(

FrRoSt je izjavil:



... se spotikajo ob ... npr. albance...


FrRoSt, manipuliraš. Podobno je določenemu algoritmu podprograma...,tako da?:(
Tu gre samo za prestiž in kladivo! Nima veze s prepričanjem!


Kaj manipuliram!??

In točno za TO GRE! Za PRESTIŽ! 8-O

Udarjaš po nekih marginalnih skupinah, da sebe dvigneš.

To je ta tvoj BOLANI PRESTIŽ. ;)

Toleriraj ga, zaradi mene. Saj se že vse tolerira. Zato pa smo tu, kjer smo. In še slabšalo se bo. Pa mene briga. :D

Jaz sem s temi stvarmi zaključil. 8-) Čeravno se ne počutim čisto nič manipulator. :))

Ne mignem več z mezincem za to državo. :) Čisto RESNO! :P

Žogica je na strani tistih, ki obtožujejo manipulacije. ;) Naj oni polovijo strgane z verige. :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

blay44 ::

Spoštovani FrRoSt.

FrRoSt je izjavil:



Toleriraj...... Pa mene briga. :D

Jaz sem s temi stvarmi zaključil. 8-)

Ne mignem več z mezincem za to državo. :) Čisto RESNO! :P


WTF?

Narod.
Toleriraj.... Ne psihopatov. Demokracijo ali bolje prademokracijo so velike glave iznašle ravno za izločanje le teh. Danes, v dobi informacij in večje razgledanosti, potrebujemo še učinkovito selekcijo najboljših.

Klinc. Pika na i to bolje pove. Sicer ima njen regulator veliko histerezo, ampak en njen delček uma
nobena AI ne bo dosegla. Citiral bo njeno priliko ali prozo, ki lahko tudi pove o delovanju družbe.

Proza Pike na i

Ja
na smeh mi gre
vsakič
ko se
usedem
v avto
in primem za volan

v isti
se znajti
je blazna misel
ampak
skrajnost
okušanja
potrebuje
ravno to


:)

gruntfürmich ::

In ko se med kolegi spet, tako kot vsaka štiri leta, sprašujemo, kaj bi lahko bil recept za zmago na prihodnjih volitvah, je naš odgovor sila preprost.

Povrniti zaupanje v pravno državo in prevzeti odgovornost za svoja dejanja. Biti zgled.

Tako kot so zgled naši košarkarji. Tudi ti so se strgali z verige.

Tako kot je iz dneva v dan zgled tudi naše gospodarstvo.

Zdaj je čas, da pomagamo z verige strgati še mlade. Da jih naredimo dovzetne za lov, drznost in jih naučimo ambicij.

Še prej pa je nekatere strgane z verige treba vkleniti.


pobožne želje ljudi ki preveč gledajo pravljice.
resnica pa je takšna, da si slovenci NE želimo niti pravne države niti odgovornosti.

ampak očitno je še vedno premalo folka ki se tega sploh zaveda zato pa nonstop kvasijo bedarije

Hoteli smo demokracijo, zadaj jo imamo. V demokraciji se pač mečejo proti kandidatom polena pod noge. Rajo zanimajo rodovniki, kurbarija in trač informacije. Z demokacijo pride nujno tudi deelitizacija oblasti. Večina pomeni povprečje, to pač ne more izvoliti najbolj prosvetljenega kandidata lahko le povprečneža. Elita se v demoraciji v zobe raje ne daje in raje ostane skrita in upravlja izvoljene povrečneže iz ozadja
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Unknown_001 je izjavil:

Jaz pravim da se mora končno pojaviti nekdo RESEN za v politiko. Ne pa bluzatorji, komedijanti, in Murko kompanija. politika pri nas je cirkus brez dostojanstva in nič drugega.

Koji K* ! V RS se iz politike dobesedno norca delamo. Novi kandidati znajo pa samo še prazno pihat na dušo. Danes so tipi iz piratske stranke imeli promocijo v parku za FF. Pridem mal pofirbcam in žalostno ugotovim da so strašno neorganizirani. Seveda moj poklon za entuziazem, ampak ne delujejo mi dovolj resni.

Itak pa vsi na iste gusle svirajo. Nepoštena politika, pokvarjen svet, mi bi bili pošteni bla bla... in podobne bedarije na lepe oči. Isto tega Čuša gledam. Nič boljši kot ostali. Kazanje s prstom na druge, neke nebuloze kako bi rad vrnil pravico in red... Kdo to sploh posluša? Vseskupaj se sliši kot slaba Topšop reklama, ki se na RTV slo dnevno vrti in pere mozag.

Levica in desnica sta sploh cela komedija. Na koncu itak ugotoviš da so oboji isti drek. Obup.

SLOVENIJA ne rabi bluzatorjev in prvaljic. Rabimo resne ljudi, ki se ne bodo zajebavali iz svojega položaja in bili konsistentni pri navajanju trditev, imeli LASTEN realen plan in se ne bodo spuščali na nivo obtoževanja "ta stranka to, ta ono..." Mi potrebujemo ljudi ki bodo dejansko produktivno izkoristili čas na položaju, ne pa da se bodo devali en čez drugega in mešali drek.

Vse kar opisuješ je znak, da smo dobro pripravljeni na naslednji val totalitaritarizma.

Mi si ne želimo, da bi bilo boljše. Mi si želimo biti dokončno uničeni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Švedska centralna banka preizkuša digitalno valuto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
307053 (5477) Gagatronix
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22840955 (34196) Jupito
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20150286 (46599) Invictus
»

Očistimo politični prostor (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7111225 (9485) solatko
»

Podpora vladi. Janševa slimdown za javno upravo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18935501 (32731) Brane2

Več podobnih tem