» »

Očistimo politični prostor

Očistimo politični prostor

1
2
»

gruntfürmich ::

Smurf je izjavil:

solatko je izjavil:

peta-naloga - Tistih 46%-ov, ki se volitev ne udeležijo, nima kroga o katerem bi lahko pametno razmišljalo. Veliko nas je zato volilo Plemenitega. Sedaj še te alternative ni, tako, da pričakujem še manjšo udeležbo. Dejansko ni politika v SLO o katerem bi se splačalo razmišljati in ga voliti.

Ja se kdaj je res kaksen zanimiv vic povedal v parlamentu.

Edino ne vem, ce je bilo to primerno mesto za stand up komedijo.


vedno iste lajne na račun plemenskega. in to po večini od ljudi, ki so volili vedno ene in iste obraze v štalo (kako ironično). + tega da je bil večen argument da je isti kot vsi ostali (tudi ena izmed vrhunskih značilnosti hlapcev slovencev: 'vsi so isti'), čeprav sploh ni nikoli imel možnost voditi države, da pa bi se prepričalo kako in kaj o njegovih (ne)sposobnostih.
ampak plemenski je vsaj pametne stvari govoril (in smurf zate menim da bi pa to lahko opazil, za razliko od 99% ostale raje) če jih že izvajal ni. pri vseh ostalih papkih v parlamentu pa opažam, da niti te zadeve, verbalne, niso sposobni; namreč govoriti pametnih in konstruktivnih stvari! (izvajajo jih itq ne) in to je največji paradox; folk voli tiste ljudi ki govorijo in delajo bedarije. v normalni državi bi rekel da folk voli tiste ki vsaj pametno govorijo, če jih že izvajat ne znajo (volilce pač nategnejo). pri nas pa to ne pali...:O
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Invictus ::

thramos je izjavil:


Kaj drugega pa počneš sam?

Sem član stranke BMK za Slovenijo.

Meni ni treba nič jamrat. Sem zadovoljen s trenutno življenjsko situacijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

gruntfürmich> pametne stvari govoril

Ne, ni jih. Utelešal je populistični fašizem.

Invictus ::

harmony je izjavil:


Najbrz na demonstracijah rozice policajem tala.

Demonstracije? Nimam časa za neumnosti. Ali demokratični socializem. Ali podobne neumnosti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Demonstracije so v glavnem namenjene temu, da na vrh pridejo tisti, ki so že v politiki, pa se nikakor ne morejo prerint na vrh. Vas JJ ni nič naučil in izučil.
Delo krepa človeka

Invictus ::

Da ne govorimo o AB. Brez radarjev v Mariboru ona ne bi bila nikoli predsednica vlade.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Invictus - Misliš na poročilo KPK. Radarji so odstrelili Kanglerja, širšega efekta na SLO politiko pa niso imeli, saj je na protestih v LJ sodeloval celo ZJ.
Delo krepa človeka

Smurf ::

gruntfürmich je izjavil:


vedno iste lajne na račun plemenskega. in to po večini od ljudi, ki so volili vedno ene in iste obraze v štalo (kako ironično). + tega da je bil večen argument da je isti kot vsi ostali (tudi ena izmed vrhunskih značilnosti hlapcev slovencev: 'vsi so isti'), čeprav sploh ni nikoli imel možnost voditi države, da pa bi se prepričalo kako in kaj o njegovih (ne)sposobnostih.
ampak plemenski je vsaj pametne stvari govoril (in smurf zate menim da bi pa to lahko opazil, za razliko od 99% ostale raje) če jih že izvajal ni. pri vseh ostalih papkih v parlamentu pa opažam, da niti te zadeve, verbalne, niso sposobni; namreč govoriti pametnih in konstruktivnih stvari! (izvajajo jih itq ne) in to je največji paradox; folk voli tiste ljudi ki govorijo in delajo bedarije. v normalni državi bi rekel da folk voli tiste ki vsaj pametno govorijo, če jih že izvajat ne znajo (volilce pač nategnejo). pri nas pa to ne pali...:O

Jelincic je bil najvecji populist izmed vseh politikov, pac govoril je tisto, kar so ljudje hoteli slisati. Ljudem je ustrezal, ker je bila njegova debata na priblizno takem nivoju kot v gostilni, pac pljuval je cez vse, svojih resitev pa ni imel. Nobeno leto ni imel nobenega resnega programa (in tukaj je pri meni gladko odpadel, seveda poleg njegovih skrajnih izpadov). Na zadnjih volitvah je imel moto "pometimo s politiko" ker je clanom po talal metle s katero so paradirali okoli in to je bil program. Kaj je to drugega kot igranje klovna?

Glede moje politicne usmeritve pa, ponavadi me levicarji zmerjajo z desnicarjem, desnicarji pa za levicarjem, v resnici pa sem na sredini pozicionirani pragmatik (na zalost smo v manjsini).

Invictus ::

solatko je izjavil:

Invictus - Misliš na poročilo KPK. Radarji so odstrelili Kanglerja, širšega efekta na SLO politiko pa niso imeli, saj je na protestih v LJ sodeloval celo ZJ.

Začelo se je. Niti ZJ si ne bi upal na svojo roko organizirati protestom.

Tako so pa samo nadaljevali proti Kanglerjevske demonstracije in jih nadgradili v protivladne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

first_line ::

A kdo posluša JJa na 24kur v živo? Neki trobi o pobijanju dojenčkov, pobijanju nedolžnihh... zakaj oni niso zaprti, on pa je bogi bogi...

solatko ::

JJ ko ne gre, postane Kalimero, se še starim mamicam zasmili, bogi revček. On sam, vsi proti njemu. Hebat ga, je bil dober Popitov učenec - stari komunajzarski triki. Če hočeš uspeti moraš narod prestrašit ali pa se mu zasmilit. Če si všečen, ni nujno, da boš zmagal.
Delo krepa človeka

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

gruntfürmich> pametne stvari govoril

Ne, ni jih. Utelešal je populistični fašizem.


če si videl čez to prozorno tančico, ustvarjeno za polpismeno rajo, bi lahko videl da je bilo tega malo in še to bolj smešne narave. ampak tebi je itq takoj padel mrak na oči in dalje nisi poslušal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich> če si videl čez to prozorno tančico, ustvarjeno za polpismeno rajo, bi lahko videl da je bilo tega malo

Ja, not je bil pa star prefrigan komunist.

gruntfürmich ::

Smurf je izjavil:

Jelincic je bil najvecji populist izmed vseh politikov, pac govoril je tisto, kar so ljudje hoteli slisati. Ljudem je ustrezal, ker je bila njegova debata na priblizno takem nivoju kot v gostilni, pac pljuval je cez vse, svojih resitev pa ni imel. Nobeno leto ni imel nobenega resnega programa (in tukaj je pri meni gladko odpadel, seveda poleg njegovih skrajnih izpadov). Na zadnjih volitvah je imel moto "pometimo s politiko" ker je clanom po talal metle s katero so paradirali okoli in to je bil program. Kaj je to drugega kot igranje klovna?


sicer ne vem kaj je zate program, sploh v navezi z obstoječimi strankami v parlamentu (verjetno nek skopiran seznam s stvarmi, ki bi bile dobre za zahodno liberalno družbo), ampak vseeno imho njegove kregarije niso bile na pol toliko nizkem nivoju kot je blebetanje ostalih poslancev. razlika je le ta, da ostali uporabljajo več tujk in zvenijo blazno učeno, vsebine pa definitivno ni nobene. res je da se tako ljudsko besedišče z močnejšim glasom vidi kot cirkus, vendar po mojem to še zdaleč ni tako psihopatsko in pogubno kot sedanje stanje z nekimi brezplodnimi in brezvsebinskimi razpravami z učenimi besedami, katerim navadna raja naseda kot nekaj dobrega za prihodnost in tem ljudem sledi kot mesečniki na vsakih volitvah...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich> vseeno imho njegove kregarije niso bile na pol toliko nizkem nivoju kot je blebetanje ostalih poslancev.

Seveda ne, bile so še na bistveno nižjem.

Smurf ::

Posamezni poslanci me ne zanimajo bistveno. Zanima me strankarski program (ok tudi potencialni ministri in osebe, ki imajo vecji vpliv na stranko). Primer dobrega programa je zame recimo, da nastejes konkretno kaj bos spremenil in kako bos do tega prisel. Npr. (karikiram) ce obljubis, da bodo pokojnine 1000€, razlozi od kje bos vzel ta denar. S tem se zacne in ze tukaj ponavadi pogrne vecina strank.

Da dam primer, recimo Jankovic je imel za Ljubljana zelo dobro definiran nacrt in kako ga bo uresnicil, zato sem zanjga kot zupana ze volil. PS kot stranka, na zadnjih volitvah ni imela popolnoma nobenega programa, razen nekaj floskul, zato je hitro letela ven iz mojega seznama.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Seveda ne, bile so še na bistveno nižjem.


spoštujem tudi tvojo subjektivno presojo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

solatko ::

Smurf - Volil si mafijaša in si na to celo tako ponosen, da to objaviš v tej temi. Verjetno si trenirkar.:O.

Tudi sam sem ga volil zaradi programa in tega, kar je edini naredil pred volitvami - delal bom zastonj do novega leta, meščani boste glasovali, če si plačo zaslužim, šele potem si jo bom izplačal.
Tako se je tudi zgodilo.

Ja, morda bi se danes v tej državi drugače menili, če bi obveljal rezultat volitev in potencialni partnerji nebi dajali obljub s figo v žepu.
Delo krepa človeka

PaX_MaN ::

solatko je izjavil:

Smurf - Volil si mafijaša in si na to celo tako ponosen, da to objaviš v tej temi. Verjetno si trenirkar.:O.

In lih zato ker je volil mafijaša bo ta mafijaš šel v čuzo namesto sam za en let(merkatorjeva posla), za petnajst let(merkatorjeva + MOLska posla). Bi se mu moral zahvalit da ga je volu, pravzaprav.

solatko ::

PaX_MaN - Seveda mu bo pravni sistem vse lepo dokazal ali bodo uporabili ugotovitve novinarjev in ponarejene papirje.

Nič nimam proti, da se kriminalce, ki so jim stvari dokazane, tudi spravi tja, kjer jim je mesto. Kolikor je meni jasno, JJ nikoli ne bo šel sedet ali pa bo ob odpravi sodbe z trhlimi dokazi, država plačala lepo odškodnino.
Lahko bi mu dokazali druge posle, pa je tožilstvo molčalo, ta obtožnica je zelo na trhlih nogah, pa nisem pristaš JJ, še celo več, človek mi je antipatičen, vendar ima prav, kar se tiče našega sodnega sistema.
Naše se na tak ali drugačen način ščiti, konstrukti so pa itak možni pri vseh opcijah. Desna še nima veliko predstavnikov v zadnji veji, zato štopajo že tožilci, levi pa pač malo prilagodijo odločitve, saj jih, ko jim to odgovarja, postavijo nazaj na pravo mesto.

Kdaj se bodo te igre končale, ve samo Vsemogočni, če obstaja in če ne bo tudi on obupal..
Delo krepa človeka

jype ::

solatko> Kdaj se bodo te igre končale, ve samo Vsemogočni, če obstaja in če ne bo tudi on obupal..

Seveda obstaja, samo v avto ne zna vstopit na pravi strani.

solatko ::

Zato imam vedno odprt prtlažnik. Ja ga bo potrebno naučit vstopat v avto.
Sicer pa se čisti politični prostor v parlamentu, stranke PS ni več v njem. Je pa cel kup nevezanih v vladi in parlamentu.
Zoki ni več ovira za uspešno delovanje vlade.

Kva so pametni!!!!!
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska politika oz. kdo je na ablasti

Oddelek: Loža
171704 (1222) Cervantes
»

EU volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
32567381 (60775) nevone
»

Podpora vladi. Janševa slimdown za javno upravo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18935825 (33055) Brane2
»

Borut Pahor

Oddelek: Problemi človeštva
435733 (4000) T-h-o-r

Več podobnih tem