» »

Jože Brus - Radio Europa05

Jože Brus - Radio Europa05

Kona77 ::

Zdravo,

Temo odpiram, ker me zanima če je še kdo poslušal omenjenega voditelja ter radijsko postajo. Osebno mi je bil najboljši radijski voditelj ter sposoben človek na več nivojih.
Letos je prenehal z oddajanjem radia ter s svojimi oddajami, prispevki, forumom... Ga je kdo slišal še na kakšnem radiu oziroma obstaja kakšen arhiv oddaj in pogovorov?

harvey ::

Letos je prenehal z oddajanjem radia ter s svojimi oddajami, prispevki, forumom


Saj ni moglo biti drugače, če je prišel na Radio Jonas, je lahko samo še odštel, dva velika egota je kot magnet z istimi poli - odboj:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

sandmat ::

Včeraj sem na radiu Bob slišal eno izmed njegovih oddaj. Spomnim se, ker se mi je zdelo čudno, ko je zaključil stavek z "... na radiu evropa 05.".

Kona77 ::

harvey je izjavil:

Letos je prenehal z oddajanjem radia ter s svojimi oddajami, prispevki, forumom


Saj ni moglo biti drugače, če je prišel na Radio Jonas, je lahko samo še odštel, dva velika egota je kot magnet z istimi poli - odboj:)


Sigurno da dva taka skup težko, samo Brus je napovedal ukinitev radia in oddaj v zadnjem forumu22. Potem vse utihnil od obstoječega programa.
Ne vidim niti kakšnega programa obstoječega radia BOB, je samo še en generičen program z oglasi in malo bolj rock/starejšo glasbo.
Arhivi mene zanimajo, ker so ble teme in gosti res top

BuDi79 ::

Brus je povedal da so njegov radio večkrat želeli kupit, pa ni imel nobene želje po prodaji (menda edini radio povsem brez dolgov) dokler ni prišlo do tega da je moral po vsakem Forumu 22 na policijo zaradi prijav poslušalcev (večkrat je namignil kaj si misli o poslušalcih, ki ne prenesejo svobode govora).
Ko mu je do konca najedlo je menda prišel nekdo katerega ponudbe ni mogel odklonit (Radio 1) - prava ponudba ob pravem času. Nov lastnik je povedal da Brus ostaja v ozadju (prav tako del ostale ekipe kot je naprimer Šujica), in da je predvsem njegova odločitev če bo želel kakšno oddajo, takrat ob rebrandanju programa pa da so mu pripadle nekajmesečne počitnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Kona77 ::

BuDi79 je izjavil:

Brus je povedal da so njegov radio večkrat želeli kupit, pa ni imel nobene želje po prodaji (menda edini radio povsem brez dolgov) dokler ni prišlo do tega da je moral po vsakem Forumu 22 na policijo zaradi prijav poslušalcev (večkrat je namignil kaj si misli o poslušalcih, ki ne prenesejo svobode govora).
Ko mu je do konca najedlo je menda prišel nekdo katerega ponudbe ni mogel odklonit (Radio 1) - prava ponudba ob pravem času. Nov lastnik je povedal da Brus ostaja v ozadju (prav tako del ostale ekipe kot je naprimer Šujica), in da je predvsem njegova odločitev če bo želel kakšno oddajo, takrat ob rebrandanju programa pa da so mu pripadle nekajmesečne počitnice.


Ja zanimive zgodbe je povedal kar v živo :) upam da kmalu preneha počitnice, samo take svobode, kot takrat verjetno ne bo več prakticiral, če se spet pojavi v vlogi spikerja

BuDi79 ::

Radio Bob še vedno oglašuje mesečne pogovore z Zokijem... kdo to vodi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DAB stanje pri nas (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Zvok in slika
3168412389 (85) Juneau
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613212 (8023) PreviousUser
»

Vprašanje o radiu

Oddelek: Pomoč in nasveti
101548 (791) UnChien
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913015 (10982) LuiIII
»

Proti ukinitvi radia 1 - www.pobuda.net (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19035700 (29762) BlaY0

Več podobnih tem