» »

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect?

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect?

1 2
3
»

LeQuack ::

Meni je bedno tudi, da mora vsak radio imeti neke novice. Novice so kot Trump pravi "fake news", tako da poslušat neke politike ko lažejo en drugemu je največja izguba časa. Ampak včasih so bile postaje ki tega niso imele, zdaj pa imajo kar vse.
Quack !

Machete ::

Glugy je izjavil:

Jz sploh ne poslušam radia v avtu ker mi grejo reklame pa nonstop ene in iste pesmi prveč na živce. Enostavno ne zdržim. Ok Radio Salomon včasih prklopm ampak to je pa to.

Glede slovenske muske pa ; premal je kvalitetne slovenske muske ker je laži za radijske postaje da sam pogledajo kateri komadi v tujini so popularni pa tiste predvajajo namest da bi sami brskal pa iskal dobre slovenske komade; al pa da bi jih celo spodbujal.


Nikoli ni bilo toliko dobre slovenske muzike, kot jo je sedaj. Priporočam val, tam jo najdejo, vsaj tisto, ki je namenjena širši množici.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

radmannsdorf ::

Slovenske muzike je res full. In to dobre. Le vrtijo jo ne, zato jo množica ne pozna. In ja, če nebi vrteli samo takoimenovanih "hitov", bi ljudje spoznali tudi druge komade izvajalcev. Pogoj bi moral biti, da če se vrti komplet glasba albuma, ne samo "single".

LeQuack ::

radmannsdorf je izjavil:

Slovenske muzike je res full. In to dobre. Le vrtijo jo ne, zato jo množica ne pozna. In ja, če nebi vrteli samo takoimenovanih "hitov", bi ljudje spoznali tudi druge komade izvajalcev. Pogoj bi moral biti, da če se vrti komplet glasba albuma, ne samo "single".


Samo en normalen random shuffle čez vso muziko na seznamu muzike.
Quack !

PreviousUser ::

Dosti dobre glasbe je tudi na slovenskem internetnem Radiu Terminal. https://radioterminal.si/ Veliko indie-rocka med drugim.

Veliko raznolike glasbe pa tudi na Radiu Žica, vsako uro druga zvrst po sporedu. http://radiozica.eu/

Zgodovina sprememb…

Pro_moted ::

Mah , že dolgo obupal nad našimi FM postajami. Val 202 , ARS (zjutraj, ko imajo "spominčice", vrtije dobro klasično glasbo, katero res rad poslušam ). Drugače pa imam naročnino pri Deezer in poslušam tam radio. Večinoma Classic FM . Je pa gor ogromno radijskih postaj. Rad se včasih priklopim na kakšno klasično New York postajo. Tiste klasične glasove voditeljev je res fino poslušat. Magari so novice za New Jersey. :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

LeQuack ::

Zmeraj mi je smešno ko je polna ura in vsi radiji naenkrat vklopijo novice o politiki, kot da je to kogarkoli zanimalo. A ni dosti da so na novice na dveh ali treh postajah, ne prav na vseh morajo biti.
Quack !

PreviousUser ::

LeQuack je izjavil:

Zmeraj mi je smešno ko je polna ura in vsi radiji naenkrat vklopijo novice o politiki, kot da je to kogarkoli zanimalo. A ni dosti da so na novice na dveh ali treh postajah, ne prav na vseh morajo biti.


Mislim, da tako veleva zakon, žal. Pred cca. 20 leti večina komercialnih postaj ni imela novic. Pa tudi techno si lahko slišal ob petih popoldne ponekod, kar je danes nepredstavljivo, ko je vse tako skomercializirano.

fikus_ ::

" . . . ko je polna ura in vsi radiji naenkrat vklopijo novice o politiki, . . ."

Manjše radijske postaje koristijo/predvajajo poročila kar od val202.

LeQuack ::

fikus_ je izjavil:

" . . . ko je polna ura in vsi radiji naenkrat vklopijo novice o politiki, . . ."

Manjše radijske postaje koristijo/predvajajo poročila kar od val202.


To je res moteče, ravno zato imaš radije kot Val202 in podobne, zakaj bi moral odmevati na vseh frekvencah?

Kakorkoli že, a je kdo probaval te internetne alternative radiju. Kakor sem zgooglal Pandora radio je sna voljo samo v US, Spotify tudi ni navoljo v Sloveniji. Kaj je potem še poleg tega?
Quack !

SaXsIm ::

Deezer?
SaXsIm

LeQuack ::

SaXsIm je izjavil:

Deezer?


A pa je za kaj v zastonjski različici? Koliko je reklam in podobnega? Meni je čisto kul nek shuffle mode ala radio, samo da se ne ponavlja, in da mogoče lahko približno izbereš zvrst da ne poslušaš ravno tehno ali death metal v službi.
Quack !

Cruz ::

Soldier je izjavil:

Verjetno nisem edini, ki je opazil, da večina radijskih postaj predvaja cca 15 komadov na dan.
Konkretno Radio Rock Celje: majkemi 15 komadov vrtijo nonstop.
V čem je problem? Ali so zaradi kakšnih novih regulativ z avtorskimi pravicami omejeni? Ali so zakupili samo teh 15 komadov in lahko samo te predvajajo. Ali kdo ve kaj več o tem?

To ne velja za Val 202, pa še mogoče za koga, za veliko večino pa.
Oni zakupijo komplet "hitov" in potem to vrtijo. Recimo Center je grozen glede tega. Zadnjih par tednov je bil vedno na avtobusu naštiman, needless to say, komade znam na pamet. Verjetno najbolj grozna radijska postaja trenutno, ja, še bolj od Aktuala.

Dance for me dance for me dance for me... fuck off.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

LeQuack ::

Cruz je izjavil:


Dance for me dance for me dance for me... fuck off.


Samo res prav ta komad se že tolkrat vrsti da ga tudi ne morem več slišati.
Quack !

KAVINSKY ::

LeQuack je izjavil:

Meni je čisto kul nek shuffle mode ala radio, samo da se ne ponavlja, in da mogoče lahko približno izbereš zvrst da ne poslušaš ravno tehno ali death metal v službi.


https://soundcloud.com

Tudi veliko neodvisnih bendov/DJjev je gor, tako da skoraj se ne rabiš naročati, da bi poslušal "uveljavljene" skupine.

LeQuack ::

KAVINSKY je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Meni je čisto kul nek shuffle mode ala radio, samo da se ne ponavlja, in da mogoče lahko približno izbereš zvrst da ne poslušaš ravno tehno ali death metal v službi.


https://soundcloud.com

Tudi veliko neodvisnih bendov/DJjev je gor, tako da skoraj se ne rabiš naročati, da bi poslušal "uveljavljene" skupine.


Ja Soundcloud mi je tudi znan bolj za neodvisno muziko. Ali imajo tudi kak ala shuffle/radio feature, da recimo rečeš predvajaj neko chill coffee shop muziko 24/7?
Quack !

PreviousUser ::

LeQuack je izjavil:

Cruz je izjavil:


Dance for me dance for me dance for me... fuck off.


Samo res prav ta komad se že tolkrat vrsti da ga tudi ne morem več slišati.


Meni je šel na živce že, ko sem ga prvič slišal. Pevec ali pevka, karkoli že je, se dejansko oglaša kot fakin opica! Ne morem verjeti, da je to komu všeč, kdo je sploh zmožen to poslušati večkrat dnevno?!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komercializacija medijev

Oddelek: Loža
192617 (2391) PreviousUser
»

Statistika predvajanja pesmi na rock radio

Oddelek: Sedem umetnosti
284267 (3180) AmokRun
»

Glasba na radiju

Oddelek: Loža
254633 (3704) Thuban
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913015 (10982) LuiIII
»

Rock in metal na slovenskih radijskih postajah...kje?

Oddelek: Loža
419350 (8343) šernk

Več podobnih tem