» »

Kako je z uveljavljanjem garancije pri Mindfactory z "second hand" izdelki?

Kako je z uveljavljanjem garancije pri Mindfactory z "second hand" izdelki?

MaliJanez ::

Zdravo,

torej sem našel eno GTX 1080 kupljena pri mindfactory(moja najljubša trgovina). Vendar me zanima kak je s tem, če kupiš nekaj rabljenga oz "second hand" in pride do česa in je potrebno uveljavljat garancijo. Ene trgovine, vem da ne priznajo garancije pri takšnih stvareh, ker ne podpirajo prodajanje/kupovanje rabljenih stvari, zaradi neke njihove buta*te politike.
Ali se mindfactory tudi drži tega? Saj sam sem že namreč res ogromno kupil na svoje ime pri njih in potem čez čas dalje prodal. Ali lahko pride do kakšnih komplikacij pri reklamaciji potem? Po zdravi logiki je dosti račun in ni važno na koga je bila grafična kupljena, ali se motim? Ima mogoče kdo kaj izkušenj s tem? Rajši se za ziher pozanimam, kot da kupim, ker ni poceni in potem pride do česar recimo in nebom mogel uveljavit garancije.
  • spremenilo: MaliJanez ()

smacker ::

Nimajo kaj komplicirat če imaš račun. Saj jim ne rabiš povedat da si rabljeno kupil, lahko je kolega naročil in sta si poštnino delila, lahko si jo dobil od strica za darilo,...

greatdrakon ::

Meni so odgovorili, da naj sestavim enostavno prodajno pogodbo s katero potrjujem (podpis), da sem kartico prodal nekomu naprej. Garancijo bodo v tem primeru priznali... To je njihov uradni odgovor na moje vprašanje glede prenosa garancije.

MaliJanez ::

Dear customer,

if you order second hand and you want to use warranty on that article you need the original invoice so we can link the article to us aswell as a proof of the transfer to you from the original owner (signature as well as ashort text that he transfered ownership to you)

Meni so tudi isto zdaj odgovorili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812445 (6658) Mitja358
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364792 (151907) integral15
»

rabljen računalnik - uporaba v gostilni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11219556 (16331) 111111111111
»

Ali je varno kupiti rabljene grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
559009 (7492) m0LN4r
»

Ohranjenost in smotrnost nakupa AMD grafičnih po rudarjenju

Oddelek: Loža
374789 (3548) borisk

Več podobnih tem