» »

Ali je varno kupiti rabljene grafične kartice

Ali je varno kupiti rabljene grafične kartice

«
1
2

1Razzor1 ::

Na ebayu sem videl kar nekaj ponudb za grafične kartice po zelo nizki ceni (npr. Gtx titan za 400 eur). Ampak te grafične kartice so rabljene. Ali je varno kupiti tako grafično kartico?

Hvala za vaše odgovore
  • polepsal: bluefish ()

hojnikb ::

zakaj bi kupo titana za 400€, če dobiš novo 970gtx za ~330€, ki to kartico poseka
#brezpodpisa

1Razzor1 ::

Videl sem tudi gtx 980 za 400 eur. Ampak so vse rabljene. Ali je varno kupiti tako grafično ? Koliko je tveganja?

c0mrade ::

Ni nibenega tveganj...stroski so pa zelo veliki...
je vseeno ce jo vzames v slo!!!
Phanteks Enthoo Luxe White | Intel i7-4790K | Gigabyte G1 Sniper B6
Nvidia Dell gtx 690 | Intel SSD 730 480Gb | Corsair Hydro H100i
Corsair AX 760 | Klevv genuine ddr3 4x4Gb

#000000 ::

Jest nebi kupil nobene grafike višjega ranga rabljene, edino če veš kaj je človek z njo počel, se prav da ga poznaš, pa še takrat nisi zihr. Grafike se uporabljajo za rudarjenje kripto valut, zdej ko je zadeva out, pa bi se folk rad znebil teh rgafik ki so lavfale na polno recimo leto ali dve.

Škoda keša, raje malenkost slabšo in NOVO (zarad garancije) pa imaš dokaj mirn spanec.

M-XXXX ::

#000000 je izjavil:

Jest nebi kupil nobene grafike višjega ranga rabljene, edino če veš kaj je človek z njo počel, se prav da ga poznaš, pa še takrat nisi zihr. Grafike se uporabljajo za rudarjenje kripto valut, zdej ko je zadeva out, pa bi se folk rad znebil teh rgafik ki so lavfale na polno recimo leto ali dve.

Škoda keša, raje malenkost slabšo in NOVO (zarad garancije) pa imaš dokaj mirn spanec.

Popolnoma nepomembno. Dokler ima kartica garancijo je zadeva popolnoma identična kot nova. Nobene razlike. Nobene!

hojnikb ::

kje pa, samo zgojeni ventilatorji in vrmji..
#brezpodpisa

#000000 ::

No se pravi da je moj avto enak kot prvi dan ko sem ga kupil, ker je pač še v garanciji ?

zanimiva teza, al samo marketing lie ?

korenje3 ::

jaz sem enkrat kupil rabljeno v slo in je delala samo 1 dan. potem pa artefakti in na koncu še poponoma crknila.

po moje se izplača kupovati samo v mint stanju.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

__X__ ::

Če poznaš lastnika in način uporabe opreme, potem načeloma ni strahu.

M-XXXX ::

kje pa, samo zgojeni ventilatorji in vrmji..

A dela zato kaj počasneje? Zato karkoli drugače? Ne. Če je karkoli drugače jo pošlješ v garancijo.

No se pravi da je moj avto enak kot prvi dan ko sem ga kupil, ker je pač še v garanciji ?

Neumna primerjava. Grafična se ne obrablja, ne zastara (isti model star 2 leti ali pa včerajšnji je identični),... Če se pojavijo KAKŠNE koli razlike glede na novo, pomeni, da je z njo nekaj narobe kar pomeni, da gre zadeva v garancijo. Ni nobene vmesne možnosti, zgolj ali dela tako kot mora ali pa ne dela. To je to.

#000000 ::

nimaš prav.

edit. srry pomotoma prtisnu

Uglavnem gre za to, da je grafika zgonjena, vse komponente so pregrete in samo vprašanje časa kdaj bo crknila, če maš nesrečo kar jo ponavadi imaš, bo crknila po garancijskem roku.

pa tudi če prej, zakaj bi se zajebaval, kupiš novo in začneš garancijo od začetka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

M-XXXX ::

#000000 je izjavil:

nimaš prav

Seveda imam. Če se s tem ne strinjaš, ti ne bo problema linkati ali pa vsaj razložiti kako se upočasni, oziroma kaj se spremeni pri rabljeni.

#000000 ::

Nimam linka, sem pa osebno imel v rokah preko 1000 enot pokvarjenih grafik na laptoph, pc platah, grafikah višjega ranga, konzolah in še kaj bi se najdl.

VEDNO je krivec overheating, pač konstantno pregrevanje škodi.

Sem pa videl primere ko je zadeva delala dokler je bila hladna, ali pa obratno, ni prižgala dokler je nisi pihnil s fenom, vse to povzroča gretje, ki pa je pri rudajenju res konstantno 24/7

dej ti men link,da ni tako za spermembo ?

hojnikb ::

>Neumna primerjava. Grafična se ne obrablja, ne zastara (isti model star 2 leti ali pa včerajšnji je identični)

seveda se obrablja. Samo ti verjetno nebi razumel, na kakšen način..

> Če se pojavijo KAKŠNE koli razlike glede na novo, pomeni, da je z njo nekaj narobe kar pomeni, da gre zadeva v garancijo.

In kaj če je na koncu garancije ali ti pa jo zavrnejo, ker je second hand ?
#brezpodpisa

TOP ::

Ma kaj je važno,če je grafa second hand ali ne,če maš garancijo ti jo reklamirajo ali popravijo imam lastne izkušnje.Grafa rabljena ali ne je tudi neumno se kregat važen je da ima še garancijo kot je M-XXXX omenil.In grafična nič ne peša ali dela ali ne dela druge ni.

#000000 ::

Ja to ma prav, važno je da je garancija, ampak če peša ti pod garancijo tega ne bodo priznali, enaostavno bodo rekli da je šla skozi teste BP, in jo dobiš nazaj.

Ker pešanja ne vidiš takoj, recimo jo ne bodo gonili 2-3 s kako zahtevno igro, ampak samo spustili čez nek software in njim bo kazalo da je vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

M-XXXX ::

#000000 je izjavil:

Nimam linka, sem pa osebno imel v rokah preko 1000 enot pokvarjenih grafik na laptoph, pc platah, grafikah višjega ranga, konzolah in še kaj bi se najdl.

VEDNO je krivec overheating, pač konstantno pregrevanje škodi.

Sem pa videl primere ko je zadeva delala dokler je bila hladna, ali pa obratno, ni prižgala dokler je nisi pihnil s fenom, vse to povzroča gretje, ki pa je pri rudajenju res konstantno 24/7

dej ti men link,da ni tako za spermembo ?

Škodi kako? Še zdaj nisi povedal čisto nič, razen to, da ali dela tako kot mora (čisto enako kot nova) ali pa gre v garancijo.

seveda se obrablja. Samo ti verjetno nebi razumel, na kakšen način..

Nič ni za razumet.

In kaj če je na koncu garancije ali ti pa jo zavrnejo, ker je second hand ?

Kupiš tako, katera ima še dovolj garancije.
Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Ja to ma prav, važno je da je garancija, ampak če peša ti pod garancijo tega ne bodo priznali, enaostavno bodo rekli da je šla skozi teste BP, in jo dobiš nazaj.

Kakšno pešanje? Ali dela, ali pa ne dela. Easy as that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

#000000 ::

Pregrevanje UBIJA vse komponente, najbolj pa procesor in grafiko, drugač jih nebi prisilno hladili, zraven spadajo še razni mosfeti, kondenzatorji, pa ne samo obični ki jih vidiš da so napuhani, SMD je večji problem ker napake ne vidiš lahko jo samo izmeriš, zdej pa povprečna grafika jij ima kor nekje 30-50 dalje (smd) pol imaš še čuda enih stvari kjer pregrevanje pride do izraza (pač element ne dela kot treba ko je prevečkrat pregret ali star) nima pa nobena od teh zadev hlajnja, hlajenje imajo samo ČIPI, kako navitje in kak mosfet, večina ostalega je odvisna od milosti oz, kar pobere iz flowa ki ga prizvaja ventilator, ampak sčasoma to ne zadostuje več.

M-XXXX ::

Aha, da vse skupaj strnem:
Ali dela tako kot novo, ali pa ne dela in pošlješ v garancijo?

Admin, popucajte tele bedarije, da ne bo še kdo kaj verjel pa sekiral se zaradi tega.

#000000 ::

Ni res, dela ko ni obremenjena OK. pod oberemenitvijo pa se pokažejo slabosti, lahko samo malo zmrzne od cajta do cajta, lahko dobiš artefakte ipd. uglavne začne s z zmrzovanjem, kasneje artefakti tam pa ta, na koncu pa blue ali celo black screen, to je dejstvo.

hočem samo povedat da grafike višjega ranga rabljen ne kupovat, recimo daš 400 eur. za rabljeno ki jo je nekdo gonil do onemoglosti, in pitaj boga kaj se bo zgodilo če bo totalno zaribala v garancijskem roku, če pa zariba kasneje pa itak stran vržen denar, se ravi za 400 eur. bolje kuput NOVO slabšo pa maš vsaj mir, ker garancijo začneš od štarta, in veš kaj si delal z njo.

Za tiste v rangu 150 ni zime, ker so prešvoh da bi kdo z njimi rudaril, simpe as that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

AapocalypseE ::

Če imaš denar, kupiš novo, če ne, kupiš rabljeno. Isto velja za avto :D

Če kupiš rabljeno z garancijo, je možnost večja, da jo boš moral hitreje uporabit, kot če kupiš novo. Odvisno od koga kupiš.

Če kupiš rabljeno, ki še ima par mesecev garancije in ti do izteka garancije dela normalno, potem pa crkne je pa problem ne?

Vse je na ČE, tako da brezveze toplo vodo odkrivat tu :)

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Ni res, dela ko ni obremenjena OK. pod oberemenitvijo pa se pokažejo slabosti, lahko samo malo zmrzne od cajta do cajta, lahko dobiš artefakte ipd. uglavne začne s z zmrzovanjem, kasneje artefakti tam pa ta, na koncu pa blue ali celo black screen, to je dejstvo.

Na take bedarije, pa res nimam odgovora.

In to piše tip, ki je imel "1000" graf v roki...

#000000 ::

Ti zglda tega ne veš, kar ne pomeni da ni res, zapuščam debato, ker mislm da bo vodila v prerekanje in počasi tudi žaljenje.

Zakaj pravijo da rabljena elektronika nema več cene, enako je z avti, rabljen zgonjen, al pa baba, aja tega ne vedo vsi, in vzamejo da je k nova, sam dve let je laufala. :)

LP

hazy ::

@1Razzor1
Moj odgovor na tvoje vprašanje z eno besedo je TVEGANJE. Pa velja za vse, ne samo za nakup rabljene grafične kartice.

Fritz ::

Rabljeno je vedno do neke mere tvegano ampak je zato tudi toliko ceneje. Če ni veliko ceneje, potem se zagotovo ne splača.

Za to, da boš dobil delujočo komponento te varuje PayPal. Za nadaljnjo uporabo pa samo garancija, zaradi tega je najbolje, da preveriš kakšna je ta. Osebno imam zelo dobre izkušnje z eVGA saj imajo njihove kartice možnost podaljševanja garancije, vendar je treba preveriti, če je garancija res podaljšana in če je prenosljiva (primer: http://www.evga.com/support/warranty/).
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

m0LN4r ::

Pri rabljenih modificiranih je edini problem le ta, da če se je bivši lastnik igral z biosom zaradi "varčnosti" ali "navijanja" ti lahko garancijo (zelo verjetno) zavrnejo in potem lahko debelo gledaš.
Drugače pa ni problema.

Drug problem, da ti menjajo celotno grafo zaradi mogoče malo zgonjenih ležajev v ventilatorjih moraš imeti tudi srečo (predvsem slo servisi).
- Saj bodo rekli točno to, kar je MX povedal: ne vpliva na delovanje pa adijo...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

Nič ni za razumet.



malo branja (upam da ni previsoka zahtevnost)
Electromigration @ Wikipedia

Ta fenomen lahko recimo opaziš pri zelo navitih in overvoltanih grafikah.

Sčasoma stvar nebo več stabilna na tisti frekvenci in/ali voltaži.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Blazz ::

1Razzor1 je izjavil:

Videl sem tudi gtx 980 za 400 eur. Ampak so vse rabljene. Ali je varno kupiti tako grafično ? Koliko je tveganja?


no to bi pa res rad vidu, kje na ebayu si to videl... če je to iz USA, računaj še cca 30 dolarjev poštnine, potem DDV na vse skupaj 22% pa nato še carino... na konc boš prišel na prek 500 eur...

drgač pa k osnovnemu vprašanju. Tudi na ebayu lahko prodajalca povprašaš, če ima račun in garancijo. Precej simple...

Bellzmet ::

Če ima rabljena kartica garancijo jo je varno kupiti.

Napajalc ::

Stvar je čist preprosta: Ne kupuj rabljene kartice če ne zaupaš. (trgovce razumemo da ne podpirajo nakupa rabljene kartice, ker imajo poklicno deforamcijo in jim je odpuščeno)
Ne Owerclockaj če ne zaupaš owerclocku.

TOP ::

#000000 je izjavil:

Ti zglda tega ne veš, kar ne pomeni da ni res, zapuščam debato, ker mislm da bo vodila v prerekanje in počasi tudi žaljenje.

Zakaj pravijo da rabljena elektronika nema več cene, enako je z avti, rabljen zgonjen, al pa baba, aja tega ne vedo vsi, in vzamejo da je k nova, sam dve let je laufala. :)

LP

Mi tebe popolnoma zastopimo,kaj hočeš povedat,sam tudi ti si daj nekaj dopovedat,nekdo je že zapisal to je pač tveganje,ki ga prevzameš ali ne.Roko na srce zelo malo ljudi je ki bi kupovali rabljeno za 400e,ker prej zgubi ceno.Je pa še nekaj grafa višjega cenovnega razreda ponavadi zdrži dlje od tiste za 150e ob normalni uporabi.

MIHAc27 ::

No sam sem že kupil rabljeno grafično za 150€ z garancijo. Še vedno dela super. Kupljena je bila v Sloveniji, kjer je seveda opcija, da mu jo vrnem takoj nazaj, če bi že po dveh dneh spustila dušo.

Na Ebayu imaš takoj stroške in sitnosti, zato sam tam kupujem raje nove/nerabljene stvari.

AapocalypseE ::

Kaj pa ima prodajalec s tem, če ti po dveh dneh crkne?

Recimo, da greš k prodajalcu na dom, sprobata zadevo in dela bp, potem pa tebi po dveh dneh crkne. Bi mu jo nesel nazaj?

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Prodajalec nima potem s tem nič, seveda če si jo prej potestiral.

Nazadnje sem kupil rabljeno MSI 660Ti OC z garancijo, če "spusti dušo" jo pač pošljem na uradni servis.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Napajalc ::

TOP je izjavil:

#000000 je izjavil:

Ti zglda tega ne veš, kar ne pomeni da ni res, zapuščam debato, ker mislm da bo vodila v prerekanje in počasi tudi žaljenje.

Zakaj pravijo da rabljena elektronika nema več cene, enako je z avti, rabljen zgonjen, al pa baba, aja tega ne vedo vsi, in vzamejo da je k nova, sam dve let je laufala. :)

LP

Mi tebe popolnoma zastopimo,kaj hočeš povedat,sam tudi ti si daj nekaj dopovedat,nekdo je že zapisal to je pač tveganje,ki ga prevzameš ali ne.Roko na srce zelo malo ljudi je ki bi kupovali rabljeno za 400e,ker prej zgubi ceno.Je pa še nekaj grafa višjega cenovnega razreda ponavadi zdrži dlje od tiste za 150e ob normalni uporabi.



Točno to.
Če mal poguglaš ugotoviš da je bistveno bistveno večja možnost da boš dobil novo cvilečo gtx 970 kakor da te bo nekdo nategnu z rabljeno grafično kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

AapocalypseE ::

Sami je izjavil:

Prodajalec nima potem s tem nič, seveda če si jo prej potestiral.

Nazadnje sem kupil rabljeno MSI 660Ti OC z garancijo, če "spusti dušo" jo pač pošljem na uradni servis.


Seveda nima nič s tem.

Tudi, če kupiš rabljeno od nekoga preko pošte, jo vstaviš v računalnik in dela bp, potem pa čez dva dni crkne, nima prodajalec nič s tem.

Zakaj bi prodajalcu vračal kartico, MIHAc27?

mihec87 ::

M-XXXX je izjavil:

Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Preberi pogoje nekaterih proizvajalcev in boš presenečen... Seveda večina proizvajalcev zamenja bp toda če jim ne diši lahko mirno zavrnejo. Toliko da ne bo presenečenj

Sapphire recimo
"Sapphire VGA products carry a 2 year warranty* with all enquires carried out through your initial place of purchase. This can only be carried out by the original purchaser"

AapocalypseE ::

To se meni zdi čisto mimo...

hojnikb ::

taka je realnost..
#brezpodpisa

pegasus ::

#000000 je izjavil:

VEDNO je krivec overheating, pač konstantno pregrevanje škodi.
Ne razumeš fizike materialov ...
Krivec je cikliranje temperature, ki povzroči fizične raztezke, ki povzročijo krhanje stikov. Kartica, ki jo je en gamer nabijal nekaj ur na dan, je po enem letu precej bolj rizičen nakup, kot pa kartica, ki je to isto leto ves čas laufala na polno.

Napajalc ::

mihec87 je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Preberi pogoje nekaterih proizvajalcev in boš presenečen... Seveda večina proizvajalcev zamenja bp toda če jim ne diši lahko mirno zavrnejo. Toliko da ne bo presenečenj

Sapphire recimo
"Sapphire VGA products carry a 2 year warranty* with all enquires carried out through your initial place of purchase. This can only be carried out by the original purchaser"


Hmm, a se rabi osebno izkaznico pri nakupu saphire gpu? Al je Janez Novak dovolj?

Leprechaun ::

Ne poznam nikogar, ki bi imel težave z uveljavljanjem garancije, v kolikor je zraven vse potrebno - račun -gar. list... Ker kot ste že ugotovili, je garancija na izdelek.
*************************************************************

MIHAc27 ::

AapocalypseE je izjavil:

Sami je izjavil:

Prodajalec nima potem s tem nič, seveda če si jo prej potestiral.

Nazadnje sem kupil rabljeno MSI 660Ti OC z garancijo, če "spusti dušo" jo pač pošljem na uradni servis.


Seveda nima nič s tem.

Tudi, če kupiš rabljeno od nekoga preko pošte, jo vstaviš v računalnik in dela bp, potem pa čez dva dni crkne, nima prodajalec nič s tem.

Zakaj bi prodajalcu vračal kartico, MIHAc27?


Recimo, da je v garanciji, ampak je prejšnji lastnik počel nekaj, zaradi česar sedaj garancije ne priznajo. Bolje da je ta oseba v Sloveniji, kot v neki tuji državi.

Sam imam kot rečeno zaenkrat dobre izkušnje.

mihec87 ::

Napajalc je izjavil:

mihec87 je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Preberi pogoje nekaterih proizvajalcev in boš presenečen... Seveda večina proizvajalcev zamenja bp toda če jim ne diši lahko mirno zavrnejo. Toliko da ne bo presenečenj

Sapphire recimo
"Sapphire VGA products carry a 2 year warranty* with all enquires carried out through your initial place of purchase. This can only be carried out by the original purchaser"


Hmm, a se rabi osebno izkaznico pri nakupu saphire gpu? Al je Janez Novak dovolj?


No lej, v pravilih je to zapisano in je bolje da se pove(in se človek potem sam odloči) da to obstaja kot pa zavaja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Napajalc ::

Mal je hecno je, ker se nič ne spremeni če se menja lastnik, se mi zdi bolj pomebno da "serviser" ugotovi če je bla kartica pravilno uporabljena ko se gre za uvelavljanje garancije.

M-XXXX ::

mihec87 je izjavil:

Napajalc je izjavil:

mihec87 je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Preberi pogoje nekaterih proizvajalcev in boš presenečen... Seveda večina proizvajalcev zamenja bp toda če jim ne diši lahko mirno zavrnejo. Toliko da ne bo presenečenj

Sapphire recimo
"Sapphire VGA products carry a 2 year warranty* with all enquires carried out through your initial place of purchase. This can only be carried out by the original purchaser"


Hmm, a se rabi osebno izkaznico pri nakupu saphire gpu? Al je Janez Novak dovolj?


No lej, v pravilih je to zapisano in je bolje da se pove(in se človek potem sam odloči) da to obstaja kot pa zavaja..

Briga me kaj priše v pravilih. Zaradi mene lahko piše, da mora Jezus osebno prinest, drugače ne sprejmejo.
Ni važno, kaj piše v pravilih, važno je kako je zakonsko rešeno. Garancija velja na IZDELEK! Ne na kupca ampak IZDELEK in kakšne zgodbice pišejo oni v navodila je nepomembno.

m0LN4r ::

Ja in prejšnji lastnik je modificiral bios pa pošlješ v RMA in dobiš negativen odgovor.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

M-XXXX ::

m0LN4r je izjavil:

Ja in prejšnji lastnik je modificiral bios pa pošlješ v RMA in dobiš negativen odgovor.

Če je grafa totalni crknjot tako ali tako ne bodo prišli do biosa, niti ga pretirano pregledalovali. Plus da lahko v parih sekundah že takoj po nakupu preveriš ali je original bios gor ali ne.

mihec87 ::

M-XXXX je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Napajalc je izjavil:

mihec87 je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Zavrnil garancijo ker je second hand? Neutemeljeno. Garancija je na IZDELEK ne na lastnika, tako da ponovno govoriš bedarije.

Preberi pogoje nekaterih proizvajalcev in boš presenečen... Seveda večina proizvajalcev zamenja bp toda če jim ne diši lahko mirno zavrnejo. Toliko da ne bo presenečenj

Sapphire recimo
"Sapphire VGA products carry a 2 year warranty* with all enquires carried out through your initial place of purchase. This can only be carried out by the original purchaser"


Hmm, a se rabi osebno izkaznico pri nakupu saphire gpu? Al je Janez Novak dovolj?


No lej, v pravilih je to zapisano in je bolje da se pove(in se človek potem sam odloči) da to obstaja kot pa zavaja..

Briga me kaj priše v pravilih. Zaradi mene lahko piše, da mora Jezus osebno prinest, drugače ne sprejmejo.
Ni važno, kaj piše v pravilih, važno je kako je zakonsko rešeno. Garancija velja na IZDELEK! Ne na kupca ampak IZDELEK in kakšne zgodbice pišejo oni v navodila je nepomembno.


"Garancija velja na IZDELEK" Piše kje?

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mindfactory garancija -problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9812320 (6533) Mitja358
»

Današnja elektronika je potrošna roba

Oddelek: Loža
424956 (3255) _Denny_
»

Katero R9 290? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6412308 (10278) FlyingBee
»

Ohranjenost in smotrnost nakupa AMD grafičnih po rudarjenju

Oddelek: Loža
374754 (3513) borisk
»

Prenosljivost garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6414071 (12007) solatko

Več podobnih tem