» »

Poravnava namesto plačila popravila avtomobila

Poravnava namesto plačila popravila avtomobila

Pero_SLO ::

Pozdravljeni,

Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje z zavarovalnicami glede izplačil denarja v primerjavi s potrjenimi ponudbami za popravilo škode na avtomobilu? Namreč jaz sem se premislil, da avto ne bom dal popravljat in bom raje vzel denar. Vem kolikšna je bila potrjena ponudba za popravilo škode in v kolikšni višini lahko pričakujem, da mi bodo izplačali denarja v primerjavi s ponudbo? Prvič se spopadam s takšnim problemom in me zanimajo vaše izkušnje.

Hvala in lep pozdrav.

eric_cartman ::

Kolikor vem nimaš neke izbire. Če je avto ocenjen totalka dobiš denar kolikor je vreden po eurotaksu in še neke cenitve se opravijo.

Če avto ni totalka, ti ga popravijo in ti ne izplačajo denarja.

...:TOMI:... ::

Pri meni je bilo škode za cca. 600 eur, izplačilo cca. 300 eur.
Tomi

Assass1n ::

Jaz sem dobil možnost da peljem na servis popravit in je bilo napisano do 1000€, sem se odločil za poravnavo in dobil 500. Popravil sem pa za manj, ampak sem sam našel dele, poceni ličarja in sam sestavil.
Tam vprašaj tukaj je vse nekaj na pamet.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Mesar ::

Za večje zneske se ti splača poslat odvetnika, da ti od zavarovalnice izterja kar ti pripada... za jurja, 2, 3 pa verjetno ne.
Your turn to burn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841660 (7726) Mateja88
»

Vlom v avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8912531 (8667) St235
»

Samsung Galaxy Note Edge počen ekran

Oddelek: Mobilne tehnologije
214983 (4583) Shybby
»

Avtomobilsko zavarovanje- par idej in vprašanj (kje je najceneje, ga je možno opravit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13520767 (16196) ivanuscha
»

Prometna nesreča - oderuška odškodnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
758436 (8433) BlackHole

Več podobnih tem