» »

Nasvet pri nakupu digitalnega rds radijskega sprejemnika

Nasvet pri nakupu digitalnega rds radijskega sprejemnika

tiltech ::

Odločam se za nakup rds radijski sprejemnik komponento z daljinskim upravljalnikom. Preiskal sem vse sore in povsod najdem samo radijske sprejemnike z ojačevalci. Jaz bi potreboval, samo radijski sprejemnik in rgb izhod L\R, da lahko priklopim na moj ojačevalnik. Kaj mi svetujete da kupim in za koliko denarja? Dovolj mi je FM\AM in da ima spominska mesta za hranjenje postaj.

Hvala

joze67 ::

Kaj je digitalnega na tem? Kakšen RGB izhod? Kaj ti bo AM? In če ima radio RDS, ima menda tudi spominsko mesto ali dve.

(Po kar nekaj časa: OK, digitalni kot način prikaza in nastavljanja frekvence, štekam. Zgodaj je še.)

Sicer pa, RDS tuner komponente stanejo 90-500+ EUR. Če oblika ni pomembna (če ni nujno, da je kot standardna komponenta), dobiš kaj tudi za 50 EUR (Idealo.de/HiFi & Audio/Home-HiFi-Komponenten/Tuner:Tuner Ausgänge Audioausgang analog (Cinch); Empfangsbereich UKW; Tuner-Eigenschaft RDS).

Koliko denarja pa si pripravljen dati za poslušanje UKV radia, pa moraš sam vedeti najbolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joze67 ()

SaXsIm ::

Priporočam combo sprejemnik DAB+/FM/AM.
SaXsIm

Han ::

Glede na tvoj opis npr. Onkyo T-4030.

Darko! ::

Za koliko denarja moraš pa ja sam najbolje vedet. To je robni pogoj.

To je tko kot če bi vprašal, da bi rad kupil športni avto. Kakšnega in za kok dnarja ?
In odgovor bi recimo bil:

Porsche Panamera 4s Sport Turismo :|

SlyCrespo ::

Na Bolhi imaš ogromno rabljenih tunerjev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DAB stanje pri nas (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Zvok in slika
3195426029 (33) gb39
»

Kateri digitalni radio tuner - DAB komponenta ali druga rešitev ob ukinitvi analogneg (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5411040 (6687) Juneau
»

Telemach ukinja vse analogne radijske kanale

Oddelek: Pomoč in nasveti
409463 (7064) mat xxl
»

Kateri DAB + radio vmesnik/tuner?

Oddelek: Zvok in slika
147220 (5972) nokia6310
»

Norvežani kot prvi pokopavajo analogni radio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7328429 (24521) CyberPunk

Več podobnih tem