» »

Kazen za posedovanje na hrvaškem

Kazen za posedovanje na hrvaškem

«
1
2

bedak_res ::

Pozdravljeni,

Z punco sva imela to nesrečo da so naju dobili :(
Ogromno kazen sva poravnala in vse, da sva lahko dobila nazaj osebne dokumente...
Zanima me če mogoče kdo ve, ali sedaj domov dobiva kakšno pošto, pa če je šlo to v najino kartoteko (nisva šla pred sodnika).

Hvala in LP!

FTad ::

Cisto iz firbca, koliko sta placala?

bedak_res ::

600€ :8)

FTad ::

auč :S

so vaju na meji dobili?

bedak_res ::

Ne, na koncertu.. Pa nič tazga.
Saj meni za denar je vseeno, žal mi je kar sva celo noč potem preživela na policijski postaji, moja punca pa ni slišala ravno glavnih izvajalcev katere si želi videti že odkar posluša glasbo :(

OrkAA ::

Domov ne bosta dobila nicesar, v (hrvasko) kartoteko je pa zelo verjetno slo.

Pripravi se na par let slacenja na meji, ce bo kdo tvojo osebno izkaznico vnesel v racunalnik. :) In ne, ne hecam se.

bedak_res ::

OrkAA je izjavil:

Domov ne bosta dobila nicesar, v (hrvasko) kartoteko je pa zelo verjetno slo.

Pripravi se na par let slacenja na meji, ce bo kdo tvojo osebno izkaznico vnesel v racunalnik. :) In ne, ne hecam se.


Tudi če nisva šla pred sodnika in sva le dobila kazen?

Pa ali je sedaj postopek zaključen. Sedaj naju ne bodo več klicali pred sodnika ali kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedak_res ()

OrkAA ::

Kdo vama je pa dolocil visino kazni, ce nista sla pred sodnika? In zakaj sta morala vecer prezivet na postaji?

bedak_res ::

Policisti so se odločili za višino...
Pa ne mislim no celo noč, tam sva bila do 1ih zjutraj, toliko da sva zamudila svoj prevoz nazaj ter koncert, potem pa sva morala čakati na ulici do 7ih zjutraj, da se je odprla pošta in sva lahko plačala položnice

shadeX ::

O posedovanju česa je sploh govora?

OrkAA ::

Aha, potem pa nisem siguren. V mojem primeru je kazen dolocil sodnik.

bedak_res ::

trave, skoraj v celoti pokurjen doint

shadeX ::

Drgač drugega nista mela s sabo? Samo pokurjen joint in to je to?

bedak_res ::

Ja, to je to :8)

shadeX ::

600€ se mi zdi dost za to. Bo treba mal hrvaško zakonodajo pregledat. Sicer pa sta že plačala..

bedak_res ::

Ja saj sem šel že gledat... kazen je od 5000 do 20000 kun :O

absurd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedak_res ()

donvito ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

Miha 333 ::

Pa kaj rinete v težave in se s tem hecate v tujini? Imata še srečo, da je to bilo v civilizirani državi. Raje ne sprašuj, kaj bi se zgodilo na kakem Japonskem ali v Dubaju.

bedak_res ::

Sem klical kar na drog art.. Tam mi pravi, da je šlo potem samo za prekršek če nisva šla do sodnika in sva plačala globo pa je stem zaključeno, pa baje da se tudi v kartoteko ni zapisalo.

shintaro ::

600€ je dosti denarja.. Ne nosit čez mejo nikoli nič

Miha 333 je izjavil:

Pa kaj rinete v težave in se s tem hecate v tujini? Imata še srečo, da je to bilo v civilizirani državi. Raje ne sprašuj, kaj bi se zgodilo na kakem Japonskem ali v Dubaju.


v Dubai za 0,001 grama trave maš gladko vsaj 4 leta zapora (en dj je tko nekako staknu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

Bolj je zanimivo kako sta policaja brez kakršnihkoli analiz al neki, sama strokovno ugotovila, da sta s punco kadila joint in na podlagi tega dobila kazen.

koyotee ::

shadeX je izjavil:

Bolj je zanimivo kako sta policaja brez kakršnihkoli analiz al neki, sama strokovno ugotovila, da sta s punco kadila joint in na podlagi tega dobila kazen.


folk se "poserje v hlače" zato plačajo in nič ne mislijo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bedak_res ::

koyotee je izjavil:

shadeX je izjavil:

Bolj je zanimivo kako sta policaja brez kakršnihkoli analiz al neki, sama strokovno ugotovila, da sta s punco kadila joint in na podlagi tega dobila kazen.


folk se "poserje v hlače" zato plačajo in nič ne mislijo.


Ja ampak je bil joint. In če bi naredili analize bi to tudi potrdili. Ne da nisva nič mislila, ampak raje dam denar hitro (in upam na konec vsega sranja) kot pa da bi moral potem hoditi dol na sodišče in kakroli pač moraš potem, pa še vsi ki jih poznam bi izvedeli resnico.

koyotee ::

bedak_res je izjavil:

koyotee je izjavil:

shadeX je izjavil:

Bolj je zanimivo kako sta policaja brez kakršnihkoli analiz al neki, sama strokovno ugotovila, da sta s punco kadila joint in na podlagi tega dobila kazen.


folk se "poserje v hlače" zato plačajo in nič ne mislijo.


Ja ampak je bil joint. In če bi naredili analize bi to tudi potrdili. Ne da nisva nič mislila, ampak raje dam denar hitro (in upam na konec vsega sranja) kot pa da bi moral potem hoditi dol na sodišče in kakroli pač moraš potem, pa še vsi ki jih poznam bi izvedeli resnico.


in pol ko bi zvedli resnico?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

[D]emon ::

bedak_res je izjavil:

pa še vsi ki jih poznam bi izvedeli resnico.


Cel zaj... kadi travo, potem bi ga bilo pa sram ce bi kdo izvedel. Nomen est omen. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

joze67 ::

Bi jo pač vedeli. Vsak ima svoje skrivnosti.

shadeX ::

Upam da te je izučilo in trave od sedaj niti pogledal ne boš več.

/s off

Naslednjič uporabi vaporizer (ok na prireditvah bolj težko). Tako ne boš v pljuča vnašal strupenih karcinogenov, ki nastajajo ob izgorevanju. Hvala sicer za info, v kratkem grem na hrvaško pa se bo očitno treba skrivat, da bom lahk en joint v miru skadil. Tukaj namreč problemov v javnosti s kajenjem nisem še imel.

grobijan ::

A so vaju najprej vprašali koliko denarja imata s seboj? In vama nato izstavili račun v višini odgovora? :D

bedak_res ::

Ne kadim da bi izgledal zajeban, po pravici sploh ne kadim veliko, 3x - 4x na leto...
Pa saj to je vseeno, zdaj je kar je.. Mene samo zanima če ima kdo kakšno znanje takšnih stvari pa mi lahko svetuje kaj sledi.

Hehe niso čeprav je bila vsa zadeva bolj na tak način, plačaj in si frej. Pa sva skoz govorila da nimava nič denarja ker sva študenta. Še vseeno, zelo visoka kazen.

[D]emon ::

Sola za drugic da se ne zajebavaj v tujini s tem. (Razen tam, kjer je legalno)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bedak_res ::

Lesson learned, believe me :)

P. S. Mogoče kdo ve še kakšno ustanovo ali nekaj kamor bi lahko poklical in prašal?

konspirator ::

Kazen, ki si jo dobil, je minimalna od zakonsko določene (5000 kun).
--

zmaugy ::

Na Hrvaškem ti vpišejo vse v informacijski sistem. Meni so citirali prometni prekršek pet let po tem, ko sem ga naredil in plačal kazen.

dope1337 ::

Moje sozalje ... jebiga, se zgodi ...

Me pa res cudi to, kar je zapisal shadex:
Bolj je zanimivo kako sta policaja brez kakršnihkoli analiz al neki, sama strokovno ugotovila, da sta s punco kadila joint in na podlagi tega dobila kazen.


Ko so mene v Sloveniji dobil z jointom, sem jim v susi povedu, da je trava ter naj mi posljejo teh 40Eur kazni. Pa mi nista hotela. Sta rekla, da ona2 nista pooblascena za dolocanje, ali je vsebnost zvitka res trava (sej poznate klasiko: zvitek rjavo-zelene posusene rastline).

No ... pol so me se za 100Eur drapnal zaradi analize vsebnosti zvitka.

Summa summarum. Bolje si prisel cez brez te analize.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

ginekk ::

bedak_res je izjavil:

trave, skoraj v celoti pokurjen doint


Ma to je res drakonska kazen. Če bi bil jaz v taki situaciji vržem joint pred policajem na tla in ga z nogo razmažem do nerazpoznavnosti, da nima niti kaj pobirat za analizo, pa naj potem dokazuje kaj je bilo sploh notri. Lahko bi tudi pojedel. Samo tega ne moreš narest, če to ni edini joint v posedovanju. :)

Samael ::

ginekk je izjavil:

bedak_res je izjavil:

trave, skoraj v celoti pokurjen doint

Ma to je res drakonska kazen. Če bi bil jaz v taki situaciji vržem joint pred policajem na tla in ga z nogo razmažem do nerazpoznavnosti, da nima niti kaj pobirat za analizo, pa naj potem dokazuje kaj je bilo sploh notri.

Kakšne bedarije vse človek ne prebere na internetu... In vse skupaj bi izpod nog izpuhtelo v zrak, gospoda pa bi se ti le lepo nasmehnila in zaželela lep dan?

ginekk je izjavil:


Lahko bi tudi pojedel.

Še prej bi ga pa malce popihal, takole glih da ne bi zapeklo preveč?

ginekk ::

Samael je izjavil:

ginekk je izjavil:

bedak_res je izjavil:

trave, skoraj v celoti pokurjen doint

Ma to je res drakonska kazen. Če bi bil jaz v taki situaciji vržem joint pred policajem na tla in ga z nogo razmažem do nerazpoznavnosti, da nima niti kaj pobirat za analizo, pa naj potem dokazuje kaj je bilo sploh notri.

Kakšne bedarije vse človek ne prebere na internetu... In vse skupaj bi izpod nog izpuhtelo v zrak, gospoda pa bi se ti le lepo nasmehnila in zaželela lep dan?

ginekk je izjavil:


Lahko bi tudi pojedel.

Še prej bi ga pa malce popihal, takole glih da ne bi zapeklo preveč?


Spet se je javil tak , ki ne zna žarnice zamenjat brez youtuba.

Kaj ostane od skoraj končanega jointa ko ga razmažeš z nogo gor in dol po tleh? Recimo, da to narediš na lepi betonski podlagi. Policaj bi s pinceto pobiral 0.1mm2 koščke in jih shranil v vrečko za analizo? Kaj pa če bi to naredil na travnati površini ali makadamu? Kaj bo pobiral?

Za pojest ogorek ni nobena znanost, malo prežvečiš in je.

Samael ::

ginekk je izjavil:

Samael je izjavil:

ginekk je izjavil:

bedak_res je izjavil:

trave, skoraj v celoti pokurjen doint

Ma to je res drakonska kazen. Če bi bil jaz v taki situaciji vržem joint pred policajem na tla in ga z nogo razmažem do nerazpoznavnosti, da nima niti kaj pobirat za analizo, pa naj potem dokazuje kaj je bilo sploh notri.

Kakšne bedarije vse človek ne prebere na internetu... In vse skupaj bi izpod nog izpuhtelo v zrak, gospoda pa bi se ti le lepo nasmehnila in zaželela lep dan?

ginekk je izjavil:


Lahko bi tudi pojedel.

Še prej bi ga pa malce popihal, takole glih da ne bi zapeklo preveč?


Spet se je javil tak , ki ne zna žarnice zamenjat brez youtuba.

Kaj ostane od skoraj končanega jointa ko ga razmažeš z nogo gor in dol po tleh? Recimo, da to narediš na lepi betonski podlagi. Policaj bi s pinceto pobiral 0.1mm2 koščke in jih shranil v vrečko za analizo? Kaj pa če bi to naredil na travnati površini ali makadamu? Kaj bo pobiral?

Za pojest ogorek ni nobena znanost, malo prežvečiš in je.


Kaj pa če bi, kaj pa če bi, kaj pa če bi .. kako fino se na internetu sliši to, ane?
Klatiš bedarije (a ti tega ne čutiš? dejansko?) - nikar ne bodi užaljen, ko ti nekdo pove to.

Samael ::

ginekk je izjavil:


Kaj ostane od skoraj končanega jointa ko ga razmažeš z nogo gor in dol po tleh? Recimo, da to narediš na lepi betonski podlagi. Policaj bi s pinceto pobiral 0.1mm2 koščke in jih shranil v vrečko za analizo? Kaj pa če bi to naredil na travnati površini ali makadamu? Kaj bo pobiral?


No, pa da ti odgovorim še na tole.

Ostane vse, kar si odvrgel, pohodil, pomečkal.
Lahko pa zdajle klasično forumsko zamenjaš ploščo in začneš bluziti nekaj v smislu, da bi potem po analizi oni tebi morali dokazovati, bla bla bla ...

Matr mi gre na jetra, ko začne folk z nekim kvazi napenjanjem mišic po forumu, kaj bi naredili, hkrati pa je tudi če bi, v neki realni situaciji to čisti fail.
Potem bi te pač imeli tam recimo 24 - 48 ur (in ne samo do jutra) pa tudi na položnici bi bila kakšna nula več, ane. Wow, čista zmaga!
Ali pa dejansko ti, genij, domnevaš, da bo nekaj kar vržeš na tla in pomečkaš v pesek izparelo v zrak? In da se ti bosta hrvaška policaja zatem nasmehnila, te potrepljala po rami in rekla "uživaj na koncertu", ter nato odkorakal svojo pot.

ginekk je izjavil:

Za pojest ogorek ni nobena znanost, malo prežvečiš in je.

Sploh gorečega ane. Saj sem rekel, malce popihaš, pa tekne še bolje, ane.

dexterboy ::

Ne wem, ali bi se smejal ali jokal...
OP je lepo napisal, da je to šola za naslenjič. Basta.
Ampak drugi morajo pa še svoje travme izlivati tu ven...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Oberyn ::

shintaro je izjavil:

v Dubai za 0,001 grama trave maš gladko vsaj 4 leta zapora (en dj je tko nekako staknu)

Za tisočinko grama? Kako pa to detektirajo, z elektronskim mikroskopom?

Cervantes ::

Z LHC. Pošljejo v CERN.

Glugy ::

Plačala sta kazen. S tem je sankcioniranje uspešno zaključeno. Najboljš da čimprej pozabta na vseskp ; ne tvegata naslednjič in mislita na kej lepga. Čim prej je treba it naprej ; je pa tko da vsak kdaj kej zafrkne...sam ne se predolg ukvarjat s temi napakami; res ni koristi od tega.

Unknown_001 ::

Oberyn je izjavil:

shintaro je izjavil:

v Dubai za 0,001 grama trave maš gladko vsaj 4 leta zapora (en dj je tko nekako staknu)

Za tisočinko grama? Kako pa to detektirajo, z elektronskim mikroskopom?

Nima občutka za razmerja, kaj češ.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Miha 333 ::

Unknown_001 je izjavil:

Oberyn je izjavil:

shintaro je izjavil:

v Dubai za 0,001 grama trave maš gladko vsaj 4 leta zapora (en dj je tko nekako staknu)

Za tisočinko grama? Kako pa to detektirajo, z elektronskim mikroskopom?

Nima občutka za razmerja, kaj češ.

Hotel je povedati, da je že za najmanjšo zaznavno količino (tudi v krvi ali urinu) minimalna kazen 4 leta zapora. Ničelna toleranca. V kakšni Maleziji ali Filipinih pa 15 let (hrano in posteljnino si moraš plačat sam), za večje količine pa usmrtitev s strelskim vodom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

Magic1 ::

Zdaj se mora OP sam zavedat, da je v hrvaški bazi in če bo šel čez mejo s komerkoli, naj folk opozori da je velika verjetnost, da jih bodo preiskali. Verjetno je kar tečna taka zaznamka.
Magic

c3p0 ::

Kolega so dobili na meji kakih 8 let nazaj (ovadil ga je njegov psihično nestabilen kolega :))), sledilo je slačenje do nagega in delanje počepov vseh prisotnih.

Vzeli so mu robo, naslednji dan je moral k sodniku kar na ciljni destinaciji na morju, kazen je bila par k kun. Očitno so kazni od takrat precej zvišali.

bedak_res ::

Glugy je izjavil:

Plačala sta kazen. S tem je sankcioniranje uspešno zaključeno. Najboljš da čimprej pozabta na vseskp ; ne tvegata naslednjič in mislita na kej lepga. Čim prej je treba it naprej ; je pa tko da vsak kdaj kej zafrkne...sam ne se predolg ukvarjat s temi napakami; res ni koristi od tega.


Imaš prav :)

Pa morda kdo pozna zakonodajo na hrvaškem?
Tu pri nas je tako, da se ti manjši prekrški brišejo po enem letu iz baze.. ali na hrvaškem velja kaj podobnega?

MadMicka ::

Zarad enga čika ti pa res ne bodo problemov delal v bodoče. Dejte se hecat no. V eno izmed več sto evidenc te že dajo, ampak gledal jo bodo samo, če te bodo zalotili pri novem prekršku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

OrkAA ::

Iz lastnih izkusenj ti povem, da ti zaradi te evidence delajo konkretne probleme na meji.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja in THC - Info (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6114534 (9544) solatko

posedovanje trave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6214030 (10650) dzinks63
»

zasežba marihuane

Oddelek: Loža
459633 (6651) MrGTO
»

problem s policijo in travo... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30760416 (37324) donfilipo
»

izdaja nepravilnih podatkol uradni osebi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539159 (8276) gslo

Več podobnih tem