» »

Date s sestrino najboljšo prijateljico

Date s sestrino najboljšo prijateljico

«
1
2

Kompost ::

Situacija je taka, da se nekako zapletam s sestrino najboljšo prijateljico.

A kolega mi to ostro odsvetuje, češ da se to nikdar ne dobro izteče!

Da se bosta onidve oddaljili zaradi mene, poleg tega pa da taki primer tako ne zdržijo dolgo, ker se vse začne pravzaprav zaradi prijateljevanja s sestro in blabla ...

Zanimajo me vaša mnenja / izkušnje!

Hvala, pa res brez preveč trolanja bi prosu, če je možn :) :)

hojnikb ::

samo gasa >:D
#brezpodpisa

Kompost ::

hojnikb je izjavil:

samo gasa >:D


Naj dodam še to, da me zanima in si želim družico na dolgi rok :)

slotechar ::

Kompost je izjavil:

hojnikb je izjavil:

samo gasa >:D


Naj dodam še to, da me zanima in si želim družico na dolgi rok :)


Sam se odloc, a mas intuicijo ali ne. Ce je vredna rizika potem pejt vanjo, drgac pa ne.

hamez66 ::

Mogoče bi jo pa kolega tudi rad, pa ti jo zato odsvetuje.

Unknown_001 ::

Kaj maš pa za izgubit?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

slotechar ::

Ne iztece se v primeru samo ce se skregata oziroma prekineta zvezo na grd nacin, drgac poznam take primere ki so skp ze dolg cajta.

hamez66 je izjavil:

Mogoče bi jo pa kolega tudi rad, pa ti jo zato odsvetuje.

lol

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Ah, daj na kompliciraj. Če ti je všeč in če si ti všeč njej ... zakaj pa ne? In če še, kot praviš, ti to ni neka zajebancija ampak ampak imaš resne (na dolgi rok, ko praviš) namene, te neke obstranske trivialne zadeve tu res ne bodo zadržale. Pač, v življenju, se zgodi vse mogoče ...

slotechar ::

Jst sm bil v situaciji v sluzbi se zaplest s kolegico pa tudi s sefico ampak bo tehtnem premisleku sem ugotovil, da pomoje bi se slej ali prej razsla in nisem tvegal, da sed pol v sluzbi grdo gledamo oziroma clo tvegam zgubo sluzbe.

Ti si v boljsi situaciji.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

slotechar je izjavil:

Jst sm bil v situaciji v sluzbi se zaplest s kolegico pa tudi s sefico ampak bo tehtnem premisleku sem ugotovil, da pomoje bi se slej ali prej razsla in nisem tvegal, da sed pol v sluzbi grdo gledamo oziroma clo tvegam zgubo sluzbe.

Ti si v boljsi situaciji.


Še enkrat. Kaj ima on realno za izgubit?

Samo hrabro.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NonPlusUltra ::

Če sta res dobri prijateljici, se ne bosta oddaljili zaradi tebe. Tudi, če bosta v prihodnosti šla narazen. Jaz ne vidim nobene ovire, da ne bi poskusila skupaj (če sta oba za to, seveda).
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

slotechar ::

Pejt v to not, pa ce slucajno ne uspe, se razides prijateljsko pa je.

reeves ::

OP definitivno probaj. Samo tako boš lahko izvedel kako bo naprej. Vsak si želi, da bo njegova veza trajala do smrti, ampak če ne boš probal, se boš lahko še zelo dolgo spraševal kako bi bilo, če bi bila skupaj.
Če je sestra vsaj približno normalna, potem ne bi smelo biti nobene zamere. Sej bo tudi ona enkrat dobila tipa, pa boste lahko skupaj žurali.

Unknown_001 ::

Če ne probaš ne veš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Boli te K* naj se posvaljkata da bosta vsaj vedela če sta za skp. Človek vedno obžaluje tisto kar bi lahko storil pa ni.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Kurzweil ::

Glede na to, da tu sprašuješ, že ni neke blokade, da bi si iz prve rekel, da to ne bo šlo. Torej go for it, kdo bo po tem s kom ostal kolega in kdo ne, pa se ne sekiraj preveč, tudi kolege je treba menjat, če pa se po razmerju ne pretirano skregaš, pa ste lahko še naprej brez težav kolegi, kot ste bili prej. Jaz lahko danes povsem normalno grem na kavo z večino bivših, nekatere so tudi bile kolegice s sestro in so kolegi prav isti, kot so bili prej. Ne razmišljaj preveč, naredi pač tisto kar pravi intuicije in srce al kak se že klišejsko reče,

stara mama ::

Kresni pa spizdi ;)
Ekologija™ in Trajnost™

Glugy ::

Če ji ne boš strl srca je vse ok. Bod dobr do nje; naj se ti ne gre sam za nočne aktivnosti; bod pozorn do nje; dobr do nje tud čez dan pa bo vse ok. :)

Blazz ::

Kompost je izjavil:

Situacija je taka, da se nekako zapletam s sestrino najboljšo prijateljico.

A kolega mi to ostro odsvetuje, češ da se to nikdar ne dobro izteče!

Da se bosta onidve oddaljili zaradi mene, poleg tega pa da taki primer tako ne zdržijo dolgo, ker se vse začne pravzaprav zaradi prijateljevanja s sestro in blabla ...

Zanimajo me vaša mnenja / izkušnje!

Hvala, pa res brez preveč trolanja bi prosu, če je možn :) :)

kr neki, za vsako priložnost k jo boš zamudu, ti bo žal, k boš starejši... tako da navali, resno!

videc ::

Kompost je izjavil:

Situacija je taka, da se nekako zapletam s sestrino najboljšo prijateljico.

A kolega mi to ostro odsvetuje, češ da se to nikdar ne dobro izteče!

Da se bosta onidve oddaljili zaradi mene, poleg tega pa da taki primer tako ne zdržijo dolgo, ker se vse začne pravzaprav zaradi prijateljevanja s sestro in blabla ...

Zanimajo me vaša mnenja / izkušnje!

Hvala, pa res brez preveč trolanja bi prosu, če je možn :) :)

Če ne probaš ne veš, kako bo. ;)

jype ::

je izjavil:

Zanimajo me vaša mnenja / izkušnje!
Po mojih izkušnjah nima smisla spraševat za mnenja o takih rečeh.

IL_DIAVOLO ::

Ce ne bos ti, pa jo bo kdo drug(tvoj kolega). Kolegice pa se itak oddaljijo po dolocenem casu. Ti samo gasa.

Glugy ::

Ne morš tko no. Treba je imet mal občutka no. Sej ženska tud ni sam tvoj objekt poželenja; je oseba katero se spoštuje, ima rad, in se z njo lepo ravna z občutkom. Ne morš navalit pa spraševat kaj lahko nudi za tvoje potrebe. To je enostavno grdo. Pol se ženska res počut k da si jo hočš privoščit, k da je sam objekt ne pa oseba kot taka. Ne morš spraševat kaj prakticira intimno kr tko plehko.

Unknown_001 ::

Sam da ne boste spet znanost odkrival tam kjer ni treba.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

Glugy je izjavil:

Ne morš tko no. Treba je imet mal občutka no. Sej ženska tud ni sam tvoj objekt poželenja; je oseba katero se spoštuje, ima rad, in se z njo lepo ravna z občutkom. Ne morš navalit pa spraševat kaj lahko nudi za tvoje potrebe. To je enostavno grdo. Pol se ženska res počut k da si jo hočš privoščit, k da je sam objekt ne pa oseba kot taka. Ne morš spraševat kaj prakticira intimno kr tko plehko.

V bistvu skozi moje oči, ker nimam nekih predsodkov do drugačnih spolov, ravno ti objektiraš ta spol. Podobno se ravna z vsako osebo in ne samo s tako, dotičnega spola.

next3steps ::

Ok. PROTIP za uspeh.
Je ženska kot ženska - nič posebnega. Zbog tega je vseeno, kako se odločiš.

blackbfm ::

A kolega mi to ostro odsvetuje, češ da se to nikdar ne dobro izteče!


Saj se velika vecina odnosov ne iztece dobro.. Se zaljubis, traja nekje leto dve, nekoga mine, in loh ponovis cikel z drugo osebo.. Tko to je danes :p

Avenger ::

Sestra mora bit dovolj zrela, da bo razumela da če prijateljica dobi tipa, se bosta pač malo manj videle oziroma bo treba drugač organizirat. Če se slabo konča, bi morala spet ločit in se zaradi priviligiranega položaja ne postavljat nad situacijo ampak se ravno zaradi tega malo distancirat - ljudje so ljudje. V tem primeru bi pač ona poznala oba vpletena in to ne sme vplivat na njen odnos do njiju.

Če ti je punca všeč in ti njej, samo akcija. Razni moralni zadržki so samo gorivo za kasnejše nostalgično obžalovanje. Zelo nespameten razlog za to da se ustaviš je, da saj bi se itak enkrat razšla, tako da je bolje da sploh ne probam.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

zee ::

Pobrisan off-topic, povezave na Youtube, enovrsticnice.

Prosim za dvig nivoja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pero_SLO ::

V življenju se ne ozirat preveč na druge, ker boš na koncu ostal sam in nesrečen. Probaj pa boš videl. Sreče si sam kovač, pravi star pregovor.

LP,
Peter

imagodei ::

Življenje ni recept za potico al pa navodila za sestavo omare. Izven tega, kar je moralno oporečno oziroma družbeno nesprejemljivo, ni pravil.

Če bi se sestra in njena prijateljica oddaljili/skregali zaradi tebe, potem očitno nista tako dobri prijateljici kot mislita, ane. To je med njima.

Ti pa poslušaj svoje srce.
- Hoc est qui sumus -

frudi ::

OP, malo premalo informacij si podal za karkšenkoli konstruktiven odgovor. Vsaj koliko ste vsi vpleteni stari, v kakšnih situacijah živite (pri starših, v dijaških/študentskih domovih, na svojem), ste sošolci/sodelavci/sostanovalci, kako prepleteni so vaši družabni krogi, koliko blizu sta si tvoja sestra in tale prijateljica, itd?

Za začetek si zastavi dve enostavni vprašanji:
- kako bi se ti počutil, če bi se tvoj najboljši prijatelj spečal s tvojo sestro? Če bi ti to bilo ok, super; če bi te motilo - kaj in zakaj bi te motilo?
- ali ti je sprejemljivo, da bo tvoja punca potencialno vse vajine najintimnejše zadeve delila s tvojo sestro? Od problemov v razmerju do tega, kaj in kako počneta v spalnici, kakšnega korenjaka imaš, kakšnega okusa ji je, kaj obvladaš oz. ne obvladaš, itd.

Odgovori si vsaj na tole dvoje in premisli o vseh ostalih možnih komplikacijah. Če slučajno ne vidiš potencialnih komplikacij, raje najprej začni razmišljat s pravo glavo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

D3m ::

frudi je izjavil:

OP, malo premalo informacij si podal za karkšenkoli konstruktiven odgovor. Vsaj koliko ste vsi vpleteni stari, v kakšnih situacijah živite (pri starših, v dijaških/študentskih domovih, na svojem), ste sošolci/sodelavci/sostanovalci, kako prepleteni so vaši družabni krogi, koliko blizu sta si tvoja sestra in tale prijateljica, itd?

Za začetek si zastavi dve enostavni vprašanji:
- kako bi se ti počutil, če bi se tvoj najboljši prijatelj spečal s tvojo sestro? Če bi ti to bilo ok, super; če bi te motilo - kaj in zakaj bi te motilo?
- ali ti je sprejemljivo, da bo tvoja punca potencialno vse vajine najintimnejše zadeve delila s tvojo sestro? Od problemov v razmerju do tega, kaj in kako počneta v spalnici, kakšnega korenjaka imaš, kakšnega okusa ji je, kaj obvladaš oz. ne obvladaš, itd.

Odgovori si vsaj na tole dvoje in premisli o vseh ostalih možnih komplikacijah. Če slučajno ne vidiš potencialnih komplikacij, raje najprej začni razmišljat s pravo glavo.


Irelevantno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Glugy ::

next3steps je izjavil:

Glugy je izjavil:

Ne morš tko no. Treba je imet mal občutka no. Sej ženska tud ni sam tvoj objekt poželenja; je oseba katero se spoštuje, ima rad, in se z njo lepo ravna z občutkom. Ne morš navalit pa spraševat kaj lahko nudi za tvoje potrebe. To je enostavno grdo. Pol se ženska res počut k da si jo hočš privoščit, k da je sam objekt ne pa oseba kot taka. Ne morš spraševat kaj prakticira intimno kr tko plehko.

V bistvu skozi moje oči, ker nimam nekih predsodkov do drugačnih spolov, ravno ti objektiraš ta spol. Podobno se ravna z vsako osebo in ne samo s tako, dotičnega spola.


Nevem če si opazil ampak ta tema ni o osebah na splošno ampak o točno določeni ženski. Zato in samo zato sem postavil svoje mnenje v ta okvir. Se pa strinjam da se mora lepo ravnat tako z moškimi kot ženskami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

frudi ::

D3m je izjavil:

Irelevantno.

Če razmišljaš samo s kurcem in plazilskim delom svojih možganov, potem se ti morda zdi irelevantno ja.

Če pa vklopiš kakšne višje možganske funkcije, pa boš vnaprej vsaj premislil o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

sesobebo ::

v naslovu sem prebral "Dete" in ne "Date", tako da sem rahlo razocaran ...

D3m ::

frudi je izjavil:

D3m je izjavil:

Irelevantno.

Če razmišljaš samo s kurcem in plazilskim delom svojih možganov, potem se ti morda zdi irelevantno ja.

Če pa vklopiš kakšne višje možganske funkcije, pa boš vnaprej vsaj premislil o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ.


Preveč kompliciraš zadeve.

sesobebo je izjavil:

v naslovu sem prebral "Dete" in ne "Date", tako da sem rahlo razocaran ...


I feel ya. LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

imagodei ::

frudi je izjavil:

D3m je izjavil:

Irelevantno.

Če razmišljaš samo s kurcem in plazilskim delom svojih možganov, potem se ti morda zdi irelevantno ja.

Aha, če pa mu je dekle res všeč in je ne bi imel samo za eno noč, potem pa vse tvoje dileme odpadejo, al kako?

frudi je izjavil:

Če pa vklopiš kakšne višje možganske funkcije, pa boš vnaprej vsaj premislil o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ.

Ljudje vsak dan padajo v zveze s partnerji, ki se kasneje izkažejo za katastrofalne - od psihičnega in fizičnega nasilja, čustvenega izsiljevanja, varanja... Če vklopiš višje možganske funkcije in premisliš o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ, potem je edina logična opcija, da si omisliš fuk frendico al pa obiskuješ javne hiše.
- Hoc est qui sumus -

frudi ::

imagodei je izjavil:

frudi je izjavil:

D3m je izjavil:

Irelevantno.

Če razmišljaš samo s kurcem in plazilskim delom svojih možganov, potem se ti morda zdi irelevantno ja.

Aha, če pa mu je dekle res všeč in je ne bi imel samo za eno noč, potem pa vse tvoje dileme odpadejo, al kako?

Ehm, ne, nikjer ne pišem specifično o seksu samo za eno noč.

Tale moj odgovor itak ni bil mišljen OPju, ampak vsem zagnanežem v tej temi, ki ne vidijo dlje od "luknja! navali!"

imagodei je izjavil:

frudi je izjavil:

Če pa vklopiš kakšne višje možganske funkcije, pa boš vnaprej vsaj premislil o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ.

Ljudje vsak dan padajo v zveze s partnerji, ki se kasneje izkažejo za katastrofalne - od psihičnega in fizičnega nasilja, čustvenega izsiljevanja, varanja... Če vklopiš višje možganske funkcije in premisliš o možnem sranju in problemih, ki si jih morebiti lahko nakoplješ, potem je edina logična opcija, da si omisliš fuk frendico al pa obiskuješ javne hiše.

Huh, od kod vlečeš te zaključke?

Nikjer ne pišem, da nikakor ni pametno spustiti se v to razmerje ali da je pred vsakim razmerjem potrebno premisliti nebroj možnih scenarijev. Zgolj to, da v tem konkretnem primeru, kjer definitivno obstaja potencial za komplikacije, vnaprej premisli o teh možnih komplikacijah.

Za karkoli bolj konkretnega povedati ali svetovati pa nimamo dovolj informacij od OP-ja.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

illion ::

Kompost - frend se je pred 10 leti zapletu z najbolso prjatlco svoje sestre, 2 leti nazaj sta dobila otroka, oni sta se zmer prjatlci, se vec, tud sestra je prakticno istocasno dobila otroka s svojim tipom. Brezveze se je omejevat in 'neprobat' na podlagi izkusenj drugih pri situacijah ki niso tko cornobele kot recimo 'nekdo je skocil iz 50m in se ubil, tko da ti to odsvetujem'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: illion ()

D3m ::

Frudi ima očitno cel protokol preden ga vstavi v žensko.

https://vimeo.com/183089808
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

imagodei ::

frudi je izjavil:

Nikjer ne pišem, da nikakor ni pametno spustiti se v to razmerje ali da je pred vsakim razmerjem potrebno premisliti nebroj možnih scenarijev. Zgolj to, da v tem konkretnem primeru, kjer definitivno obstaja potencial za komplikacije, vnaprej premisli o teh možnih komplikacijah.

Ja, res ne pišeš o tem, ampak postavlja se vprašanje, zakaj te posebej skrbi točno ta situacija? Kot praviš, veliko premalo vemo o okoliščinah; pa že celo OP sam ve veliko premalo o tem, kako dobri prijateljici sta njegova sestra in gospodična v vprašanju. Tako veliko neznank je, že samo za OP-ja, da se mu s to situacijo ni treba ubadati nič bistveno bolj kot z drugimi situacijami.

V nasprotnem primeru je edino logično ter na mestu navodilo, da se moraš pred spuščanjem v katero koli razmerje vprašati o svojih namenih in možnih posledicah. In če je tvoja motivacija za ta razmislek v tem, da te zelo plašijo slabi scenariji, potem je edini logični sklep tudi ta, da je najlažje za vse, če se čustveno ne vežeš na nikogar. Ker za svoje nagone moraš poskrbet in ker z Desanko ni vedno zabavno, si pač priskrbiš fuckbuddy partnerko, ali pa obiskuješ javne ustanove.


Če ima OP uravnovešeno, razumevajočo sestro, ki je bila vzgojena v ljubeči družini in nima motenj čustvovanja, potem je na mestu morda en kratek pogovor z njo, v kateri ji pač razloži, da mu je prijateljica všeč in da čuti, da bi jo ima namen povabit na zmenek. Ker predpostavljamo da je sestra normalna, najbrž ne bo imela problemov s tem. Bratu bo kvečjemu povedala, da si njena prijateljica zasluži najboljše in ne sex za eno noč.

Drugače pa lahko začnemo preigravat scenarije: Če sestra ni uravnovešena, razumevajoča itd., potem iz tega lahko seveda nastanejo težave. Ampak spet, ali naj OP zaradi čustvenih težav svoje sestre žrtvuje svojo morebitno srečo?

Kaj pa, če je neuravnovešena ravno sestrina prijateljica?

Kaj pa ... ?


Edini razlog, da bi OP-ju svetoval, naj orenk razmisli oziroma celo opusti misel na prijateljico, je, če je OP ženskar oziroma če že v štartu nima resnih namenov z dekletom. To pa sestro res zna spravit v zoprno situacijo.


frudi je izjavil:

Za karkoli bolj konkretnega povedati ali svetovati pa nimamo dovolj informacij od OP-ja.

Exactly ;)
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

next3steps ::

Edini razlog, da bi OP-ju svetoval, naj orenk razmisli oziroma celo opusti misel na prijateljico, je, če je OP ženskar oziroma če že v štartu nima resnih namenov z dekletom. To pa sestro res zna spravit v zoprno situacijo.

V bistvu ne. Ker ženska ni nič posebnega, je vseeno, kakšna je končna odločitev.

imagodei ::

next3steps je izjavil:

Edini razlog, da bi OP-ju svetoval, naj orenk razmisli oziroma celo opusti misel na prijateljico, je, če je OP ženskar oziroma če že v štartu nima resnih namenov z dekletom. To pa sestro res zna spravit v zoprno situacijo.

V bistvu ne. Ker ženska ni nič posebnega, je vseeno, kakšna je končna odločitev.

Ne štekam... Ti si to žensko videl, ali kaj?

Moje razmišljanje gre v smeri, da v kolikor se OP res misli samo malo "pozabavati" s sestrino prijateljico, je to v osnovi un-cool, ker v kolikor sestrina prijateljica Wham-Bam-Thank-You-Ma'am pristopa ne bo razumela na isti način kot OP, bo sestra končala v zelo zoprnem položaju - češ, zakaj me nisi opozorila, kakšen je tvoj brat, tvoj brat je prasec, ipd. Skratka, cela drama. Zakaj bi nekdo svojo sestro spravljal v položaj, kjer lahko celo izgubi svojo prijateljico zaradi enega samega orgazma, mi pa ni jasno.

Čisto nekaj drugega je, če se OP spravlja v razmerje čisto odprto, brez načrtov (takih za eno noč ali pa za daljšo zvezo). Če se jima zveza, kjer je izhodišče čisto naivno, ne obnese in bi prijateljica morebitno užaljenost prenašala na OP-jevo sestro in za kar koli, kar se zgodi med njo in OP-jem krvila OP-jevo sestro, to ne bi moglo biti več niti problem OP-ja niti njegove sestre. Bi bilo pa zelo povedno glede prijateljičine zrelosti. Oziroma poda eno jasno sliko, s kom ima OP-jeva sestra sploh opravka in priložnost za razmislek, ali takšno prijateljico sploh potrebuje.
- Hoc est qui sumus -

D3m ::

Prijateljstvo je minljivo imagodei.

Ne reči, da si 12 let star?
|HP EliteBook|R5 6650U|

next3steps ::

Ne razumeš. Če je vse, kar je na tej ženski to, da ti da emocionalno in telesno potešenje, potem ni nič posebnega. Tvoje telo se igra s tvojim razumom.
Razen tega ženske niso invalidne, kot so prikazane v kvazirealističnihholiwudfilmih. "Poskusila sva, ni nama uspelo" razumejo tudi novodobne ženske.

Georgios ::

hej,

po branju me je spomnilo na tale film:

The Edge of Seventeen (2016)

ista situacija...brat je zacel hodit z najboljso prijateljico od sestre... mogoce si oglej film oz mogoce si si ga ze ;)

D3m ::

To bo to.

Do as Hollywood does.

LOL.

Jaz pa OPu predlagam sledeče, da ne bo prizadel kogar koli.

American History X (1998)

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

Ne razumeš. Če je vse, kar je na tej ženski to, da ti da emocionalno in telesno potešenje, potem ni nič posebnega. Tvoje telo se igra s tvojim razumom.
Razen tega ženske niso invalidne, kot so prikazane v kvazirealističnihholiwudfilmih. "Poskusila sva, ni nama uspelo" razumejo tudi novodobne ženske.


Dude !

A moraš res vse zakomplicirat?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

Šur, treba.
Drugačen pogled na prijateljstvo:
That's all politeness is, acting. That's why it's taught and trained into you by good parents from a young age and the training continues to adulthood, so by then you've had 15+ years of training to always be polite and it means it's easier to do than to not be polite. If you haven't had the 15+ years of training you might find it difficult. But it's second nature to polite people
Also, even on the Internet, you tend to get what you want and win arguments simply by always be polite even though again it's onlt an act. Trust me, maybe not in real life, but on the Internet certainly you waste much less time by being polite because long drawn out arguments that go nowhere and degrade into ad homenims take far longer than simply maybe a polite 2 reply back and forth and you get your answer quickly
It's a way to game the system, as it is in real life. You can win arguments on reddit by being polite. In real life politeness is a mask. You can get things you want for free out of being polite. You can make "friends" who you'll give a few times or being there to listen to them talk about their bad relationship or whatever (this has to be real listening, not just nodding and saying "yeah") but then afterwards they'll bend over backwards to do things for you and and help you when you can't be bothered to do something yourself.
I'm not entirely sure if my view that friends are all artificially created because you want to manipulate them into doing things for you is actually a widespread thing or whether most people have actual genuine relationships. I'm schizophrenic already, might ask them to try and diagnose me with borderline personality disorder too. I have a friend with the latter, but he's dumb about it and ends up being abusive and angry at them. You've got to breed loyalty, make it appear like your butterflies and cupcakes. Then they stay loyal to you and do things for you. Just being polite and humble and always apologising for things is the way to do that. Nobody suspects you don't truly care for them. I do have some friends I do love though. Like proper love, the kind of platonic love that's basically full on relationship but with the sex.
All I'm saying is politeness gets shit done
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zasral medsebojni odnos, kaj zdaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513516 (9502) blabla80
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881002 (73050) Yosh
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557308 (5857) Berserker

Več podobnih tem