» »

Zavarovanje tujina

Zavarovanje tujina

foofighter ::

Coris/Vzajemna/kaj tretjega? Kakšen nasvet kaj izbrati? Coris se mi zdi najdražji, upravičeno?

krneki ::

Kaj to za na kratko? Če greš vsaj parkrat ne let ven, potem mogoče celoletna pri zavarovalnici Maribor.

foofighter ::

Enkratno ja, sem tudi gledal celoletne pakete, ampak koliko zdaj planiram izlete za naslednje leto dni, pridem ceneje skozi z ločenimi zavarovanji.

freesty ::

Jaz uzamem turisticno zavarovanje pri triglavu. 22eur za 30dni, 30eur za 45 dni.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kixs ::

Js vedno vzamem Coris - stvar navade. Sicer ga se nikoli nisem potreboval. Zadnja leta vzamemo druzinsko in je kar ugodno.

otago ::

Jaz sem imel dobre izkusnje z Grawe. Je pa trajal postopek 2 meseca, da so povrnili strosek (150 eur). Za eno leto pa je bilo takrat cca. 90eur.

Treba pogledat pogoje, imajo zavarovanja hakelce; ne krije potovanja daljsega od 30dni, ali le le 45 dni max na leto, visina zavarovalna vsote. Ce gres v ZDA ne sparat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Hockey ::

Naročanje evropske kartice
Kako in kdaj pridobiti evropsko kartico
EVROPSKA KARTICA se uporablja v državah članicah EU in EGP ter Švici, v Avstraliji, Bosni in Hercegovini, Črni gori, Makedoniji ter Srbiji.

Z evropsko kartico se uveljavlja pravica do zdravstvenih storitev v tujini.

https://zavarovanec.zzzs.si/wps/portal/...
___

Tujina potem sklepam, da je za vas vse ostalo, kar ni tukaj omenjeno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hockey ()

Nikonja ::

120 eur za celo leto za celo družino pri Triglavu, že v Singaporeu se izplačalo ko je račun bil mal čez 2t eur, pa ni bilo nič kaj resnega.

tikitoki ::

CORIS brez dvoma deluje, pa stroske ti povrnejo prakticno takoj, nobenega zajebavanja in sparanja racunov. SEm sam povedal koliko je bil racun, se isti dan je bilo nakazano. pol so mi sicer se rekli, da jim posljem kopijo necesa in je bilo to to.
Ne vem kako je pri drugih zavarovalnicah, sam pri CORIS je bilo na zadnje solidno.

#000000 ::

Mene pa zanima če je kdo koristu usluge zdravstva, v deželah s katerimi imamo pogodbe, recimo USA oz, bolj usa zadeve ki niti niso del usa ampak kot recimo havaji, samoa ali aljaska. Kako tam oz kaj vzet za tja, če sploh kaj ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V tujini si ob nesreči in brez zavarovanja samoplačnik

Oddelek: Loža
232916 (1994) zobnik
»

dopolnilno zavarovanje, kje in zakaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9114918 (12683) Alien123
»

Zavarovanje v tujini, če zboliš

Oddelek: Loža
358268 (7165) xmetallic
»

Zavarovanje za tujino (potrebno kaj zrihtat)?

Oddelek: Loža
305308 (4588) Buldožer
»

Na dopust brez zavarovanja

Oddelek: Loža
183202 (2363) delavec44

Več podobnih tem