» »

Zasral medsebojni odnos, kaj zdaj?

Zasral medsebojni odnos, kaj zdaj?

1
2
»

mitja73 ::

BaseOne je izjavil:

Par tednov nazaj se mi je zgodila ista situacija. OP-ja povsem razumem.
S punco sva si bila ful odkrita že od celega začetka, pol pa je ne želiš prizadeti (ker jo imaš rad) in se malce zlažeš.. in kasneje vseeno poveš po pravici, saj želiš, da je odnos korekten in ti teži, da ji nekaj prikrivaš. Če je nekaj majhnega (ponavadi ni), to ne igra vloge, če pa je nekaj kar se jo čustveno dotakne, se hitro skrhajo odnosi.. Morda še nekaj časa traja (ti odpusti), vendar se pri vseh naslendjih malih lažeh zgolj nabira in nabira (to se je pri meni).. in na koncu ti reče, da ti ne zaupa več...

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga :(

Želel bi deliti par nasvetov, ki bodo upam pomagali OP-ju in pa ostalim, ki se znajdete v podobni situaciji. Sam se bom ravnal po njih in upal, da se stvari izboljšajo! Držte pesti ;)

**ODKRIT POGOVOR. To je prva in najpomembnejša stvar. Poveš ji iskreno kaj se je zgodilo in zakaj si tako ravnal. Iskrenost je zelo pomembna. Ko začuti tvojo plat zgodbe in bolje razume tvoja dejanja, ti velikokrat odpusti. Okdrit pogovor na splošno gradi na odnosu in medosebnem zaupanju. Žal pa se ne morete vsakič izvleči iz tega z odkritim pogovorom - nekje je meja.
**PUSTI ČAS. Daj ji čas, ne silit vanjo. Daj ji vedeti, da si tam in da misliš nanjo. Če karkoli rabi, si na voljo. Čas zaceli veliko ran in šele po nekem obdobju boš lahko ugotovil kako se bo razpletlo vse skupaj.. če sta še za skupaj - morda pa v tem času spoznaš kako drugo ;)
**DOSLEDNOST PRI OBLJUBAH. Če nekaj obljubiš, se tega drži! Doslednost pri obljubah in njihovemu izpolnjevanju je ključna, ko govorimo o stabilnosti odnosa srednje- in dolgoročno. Obljubljaje le tiste stvari, ki jih boste lahko uresničili. Neuresničene obljube bodo namreč izkopale nov prepad med vama in znova vzbudile nezaupanje in sumničavost.
**SOČUTJE. Pokaži ji, da v stiskah ni sama. Naredi korak bližje, tako da ji pokažeš, da jo razumeš, razumeš njen strah in dvom in jo ne poskušaš samo prepričevati, da so dvomi neresnični in odveč! Zgolj s sočutjem in razumevanjem lahko gradimo zaupanje v odnosu.

Predvsem pa veliko POTRPEŽLJIVOSTI. Lahko bo trajalo tedne ali mesece preden bo spet po starem, do takrat pa le pogumno in z zaupanjem, da bo vse v redu :)
Veliko sreče!


Upgrade? ;-)

Unknown_001 ::

BaseOne je izjavil:

Par tednov nazaj se mi je zgodila ista situacija. OP-ja povsem razumem.
S punco sva si bila ful odkrita že od celega začetka, pol pa je ne želiš prizadeti (ker jo imaš rad) in se malce zlažeš.. in kasneje vseeno poveš po pravici, saj želiš, da je odnos korekten in ti teži, da ji nekaj prikrivaš. Če je nekaj majhnega (ponavadi ni), to ne igra vloge, če pa je nekaj kar se jo čustveno dotakne, se hitro skrhajo odnosi.. Morda še nekaj časa traja (ti odpusti), vendar se pri vseh naslendjih malih lažeh zgolj nabira in nabira (to se je pri meni).. in na koncu ti reče, da ti ne zaupa več...

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga :(

Želel bi deliti par nasvetov, ki bodo upam pomagali OP-ju in pa ostalim, ki se znajdete v podobni situaciji. Sam se bom ravnal po njih in upal, da se stvari izboljšajo! Držte pesti ;)

**ODKRIT POGOVOR. To je prva in najpomembnejša stvar. Poveš ji iskreno kaj se je zgodilo in zakaj si tako ravnal. Iskrenost je zelo pomembna. Ko začuti tvojo plat zgodbe in bolje razume tvoja dejanja, ti velikokrat odpusti. Okdrit pogovor na splošno gradi na odnosu in medosebnem zaupanju. Žal pa se ne morete vsakič izvleči iz tega z odkritim pogovorom - nekje je meja.
**PUSTI ČAS. Daj ji čas, ne silit vanjo. Daj ji vedeti, da si tam in da misliš nanjo. Če karkoli rabi, si na voljo. Čas zaceli veliko ran in šele po nekem obdobju boš lahko ugotovil kako se bo razpletlo vse skupaj.. če sta še za skupaj - morda pa v tem času spoznaš kako drugo ;)
**DOSLEDNOST PRI OBLJUBAH. Če nekaj obljubiš, se tega drži! Doslednost pri obljubah in njihovemu izpolnjevanju je ključna, ko govorimo o stabilnosti odnosa srednje- in dolgoročno. Obljubljaje le tiste stvari, ki jih boste lahko uresničili. Neuresničene obljube bodo namreč izkopale nov prepad med vama in znova vzbudile nezaupanje in sumničavost.
**SOČUTJE. Pokaži ji, da v stiskah ni sama. Naredi korak bližje, tako da ji pokažeš, da jo razumeš, razumeš njen strah in dvom in jo ne poskušaš samo prepričevati, da so dvomi neresnični in odveč! Zgolj s sočutjem in razumevanjem lahko gradimo zaupanje v odnosu.

Predvsem pa veliko POTRPEŽLJIVOSTI. Lahko bo trajalo tedne ali mesece preden bo spet po starem, do takrat pa le pogumno in z zaupanjem, da bo vse v redu :)
Veliko sreče!


Jaooo pa dečva sploh ni njegova punca ampak kolegica. To sploh NE moreš enačit, ker gre za čisto drugačen odnos/razmerje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Thuban ::

BaseOne je izjavil:

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga


to pa delajo fantini brez hrbtenice. "100% odkritost od začetka zveze", potem pa pride majhna laž in zveza propade.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Personanonim ::

To,da je nekdo idealist,še ne pomeni,da je brez hrbtenice."Defekt " je "zgolj" v "togem dojemanju realnosti medčloveških odnosov".
Imho.
Krize v odnosih so pa "naravni filtri" za ločevanje "plevela od pridelka".Imho.Pravo prijateljstvo "prevetri" še najhujšo nevihto...je pa potrebno včasih sanirati nastalo škodo..seveda če je interes udeležencev...sicer pa..7 miljard nas je ali kakšna je že trenutna številka...ne bit tolk zaliman za domače rovte ;) .

Imho 8-)
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Furbo ::

Thuban je izjavil:

BaseOne je izjavil:

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga


to pa delajo fantini brez hrbtenice. "100% odkritost od začetka zveze", potem pa pride majhna laž in zveza propade.


Torej je pravi pokončni moški neodkrit potuhnjen lažnivec?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

facepalm ::

Furbo je izjavil:

Thuban je izjavil:

BaseOne je izjavil:

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga


to pa delajo fantini brez hrbtenice. "100% odkritost od začetka zveze", potem pa pride majhna laž in zveza propade.


Torej je pravi pokončni moški neodkrit potuhnjen lažnivec?


Ne vidim v cemu je problem "100% odkritost od zacetka zveze"?
Kje je point bit z nekom, ce ne mores bit odkrit? Jz se te "100%" drzim od vedno in dokler zveza laufa, vem da je to to. Ce nebi laufalo pa bi vedel da sem z napacno partnerico. Je pa res, da je odvisno od osebe do osebe. Nekaterim je potrebno dolocene (negativne) reci povedati tako, da se jih zavije v celofan:)
Jaz sem pac tak, da sem alergicen na bullsheet :)

Thuban ::

Furbo je izjavil:

Thuban je izjavil:

BaseOne je izjavil:

S to punco sva zdaj "samo prijatelja". Ko sva se iskreno pogovorila, mi je rekla, da ne moreva biti skupaj dokler ne dokažem, da sem vreden zaupanja. To pa je izjemno težka, predvsem pa dolga naloga


to pa delajo fantini brez hrbtenice. "100% odkritost od začetka zveze", potem pa pride majhna laž in zveza propade.


Torej je pravi pokončni moški neodkrit potuhnjen lažnivec?


pravi moški bo znal rešit problem oziroma odsloviti žensko, ki pretirano dramatizira ob malenkosti. Ne pa trditi kako iskrena sta bila 10 let, potem pa je prišla majhna laž in je vse padlo v vodo.

Oprosti ampak to ni 100% iskrenost. To je samo nekakšna čustvena nestabilnost zaradi katere osebki iščejo neko varno zavetje in živijo v Disneyevi pravljici, ki se poruši ob prvi laži. Ne delat tega fantje. Lahko si privoščite tudi malenkost zasebnosti.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Unknown_001 ::

facepalm je izjavil:

Je pa res, da je odvisno od osebe do osebe. Nekaterim je potrebno dolocene (negativne) reci povedati tako, da se jih zavije v celofan:)


No sam pretiravat pri tem pa spet ni treba. Jaz prisegam na hitro pa na nož. Flikneš karte na mizo pa poveš tko kot je. Jebiga, kreg je na cajte nujen za vzdrževanje zdravega odnosa. Ni kar tako iz trte izvit fenomen ko sta se dva skor pobila med sabo in se pošteno stepla in skregala na koncu pa postala nerazdružljiva pobratena kolega.

K**c gleda neko fasadiranje dreka v palačo ko pa je na konc še zmer usmrajen drek. Jaz dreka ne bi mogel ponujati naprej kot nekaj dobrega, ga pa lahko brez zadržkov vržem naprej kot znak da se mi kaj gnusi ali preziram.
Zdaj pa povejte, če ni zavijanje dreka v celofan v bistvu hinavščina?

Vem, dokaj ogaben primer ampak mislim da zadane bistvo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

Unknown_001 je izjavil:

Vem, dokaj ogaben primer ampak mislim da zadane bistvo.


navadno je tako še najboljše, čeprav moraš vedeti da to govoriš človeku, ki bo tvoj nasvet vzel kot nesramnega in slabega in ne kot dobrohotnega in pozitivnega.

Pač stvari moraš zapakirat kot romantično Disneyevo pravljico s srečnim koncem, nič lagat!
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

m0LN4r ::

@Raptor F16
Se strinjam, samo kaj boš če večina populacije funkcionira in živi na tak način. Midva z mojo sva si res 100% iskrena in včasih, ko vidiš kake druge pare kako si podajajo celofan iz naročja v naročje, ti je kr čudno, da to sploh deluje, ampak očitno deluje nekaj časa, potem pa res pride en manjši nesporazum pa se vse podere pri kolegicah je najhujše, potem so punce in potem kolegi ala brez hrbtenice.

Najbl fajn je, ko so tri kolegice in gresta dve nekam, pa tretje ne povabita zraven in potem je friendshipa konc in cela štala. MFG.
Tudi pri teh mladih 15-20 letnih (Bieberstyle) tipih ni redkost, na šihtu sta se enkrat dva skregala, ker mu kolega ni povedal, da je njegova bivša bila punca od njegovega kolega... svašta...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:


Tudi pri teh mladih 15-20 letnih (Bieberstyle) tipih ni redkost, na šihtu sta se enkrat dva skregala, ker mu kolega ni povedal, da je njegova bivša bila punca od njegovega kolega... svašta...

Falil si leta. Zdaj to traja do 35 leta.

Babe že prav obupujejo nad tipi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Thuban ::

Overly dramatic ženske pa niso nobena izjema, right.

skratka kje za božjo voljo je OP? Na začetku je napisal nek post in potem utihnil. Morda pa ga je ženska prepoznala po načinu pisanja in mu prepovedala nadaljne pisanje?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

m0LN4r ::

OP je dal rep med noge, več kot očitno ali pa se podredil "prijateljici"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Thuban ::

Glugy je izjavil:

Punce znajo odpustit tud najhujše stvari ampak za to je treba vložit veliko truda, veliko potrpljenja in veliko požrtvovalnosti, in malih korakov. Seveda vse pod pogojem da ti vaj minimalno pustijo da si del njihovega življenja.


Ne. Zveza (bilokakšna) je obojestranska. To, da se en dela boga, drugi pa klečeplazi je izključno samo podrejanje. Spol v tem pogledu niti nima nobene veze. Lahko je to med dvema prijateljema, prijateljicama, neznancema na cesti.
Oba morata biti pripravljena sodelovati, poslušati, drugače je najbolje vse skupaj zapreti in oditi naprej z življenjem.

V primeru, da se takšna zveza reši na način, kot je opisal Glugy, bo kasneje VEDNO obstajal strah... kaj pa se zgodi, če rečem kaj narobe? Ali mi bo spet zamerla/il? Ali me bo spet odbila/il in se bom moral/a boriti?

daj daj daj bejži proč s tem. Ni vredno. Pogovorita se in če ne bo rezultata takoj, zaključi in pojdi dalje. Drugače boš ujet v šahu. Na neki točki se moraš iz fantina spremeniti v desca.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

OP je dal rep med noge, več kot očitno ali pa se podredil "prijateljici"

Eh, OP bi rad to prijateljico pristisnil.

Zdaj, ali nima dovolj poguma da bi jo, ali pa je dobil nogo. Big deal.

OP, prijatelji(ce) pridejo in gredo. Večkrat v žibvljenju zamenjaš kar precejšen del garniture. Gremo dalje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tomaz- ::

Problem je v tem, ker OP vidi to "kolegico" precej globje, kot očitno ona vidi njega.. On bi z njo "poglabljal" odnose, zanj je to praktično razmerje.. Kolegica je očitno punčara, ki v njem vidi finega PRIJATLA za sproščanje frustracij in nekoga, ki ji nudi ramo, ko nekaj ne gre v redu. On pa v nej vidi očitno nekaj več.. Ampak: pri ženskah je zadeva taka: ko enkrat padeš v "friend zone", se tega ne boš več "losal".. Ker nikoli ne boš njen jebač, vedno boš njen "kolega".. Jebačev ima ona dovolj drugje, takih, ki je nimajo namena poslušat.. za poslušat ima nekoga, ki to dejansko počne.. In tak fantič se potem tudi sekira za take zadeve, kot je zadeva OP.. Ker ženska potrebuje takega "bedaka", potem to tudi zelo zares jemlje.. Vsaka napaka takega "kolega" je bolj zamerljiva, kot napaka nekoga, ki jo žge oziroma pritiska na avtu.. .. Ker pri jebaču ve, da se bo sprostila, se požgala, potem pa na kavico s kolegom, ki jo "razume in ji prisluhne" in je prevsem njen: ZAUPNIK.... Seveda mu ne bo povedala, da je še vlažna prišla z jebačevega zadnjega sedeža avtomobila..
daj, OP, sam pri sebi razčisti: punčara NIKOLI ne bo tvoja jebačica, ona to dobi drugje.. Ali bi ji res rad "torbico držal"???

Sory za "smotan" post, ampak v svoji dobi sem dal skozi kar nekaj takih kolegic.. zdaj sem star 43let, imam družino in nobene take "kolegice".. imam pa veliko prijateljev in prijateljic, ki nikoli ne zamerijo, če si kaj "ne povemo"..Veliko pa si povemo direkt.. Zakaj? ker preproato ne gremo tako "globoko" kot bi ti rad šel ( s spodnjo glavo, ne zgornjo )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

papasmrk ::

Tudi jaz imam podobne izkušnje kot tomaz-... neke prijateljice, ki sem si jih želel povaljat, vendar ali nisem imel jajc ali pa me je druga stran dojemala kot prijatelja in ne potencialnega jebača. Uglavnem danes imam družino, nekaj prijateljev in nič "prijateljic" :D

tomaz- ::

Točno tako.. izkušnje ti povedo, da tega preprosto ni.. To ni v naši naravi.. Je pa res, da si predvsem fantiči preradi domišljajo, da bo iz take zadeve nekoč #zraslo nekaj več".. v 99,9% primero iz te moke ni kruha.. Frčafele niso glupe in njihov lešnik v glavi jim da jasno vedet. jebač je jebač, "kolega" je pa "kolega" in tega se ceni in se z njim nikol ne gre "v posteljo".. Ker potem ni več tako dober zaupnik in kolega.. MY ASS..

Ampak tako je.. Prej, ko to dojameš, bolje zate... Poskusi zadevo speljat tako, kot sem jo jaz nekajkrat v "tvojih" letih ( in še kasneje, hehe ) ..
Vsaki kolegici sem dal jasno vedet, da jaz niti nimam namena bit njen nevekakovelik prijatelj in zaupnik, ker imam raje casual sex in kako debato ob čiku, kot naslanjanje na ramo.. Po prvem "presenečenju" sem vedno padel v "jebač" zone.. Vrhunsko..

Zdaj te potrebe sicer nimam več, izkušnje so bile pa zlata vredne.. In prepričan sem, da bi še dandanes zadevo speljal enako, če bi hotel... "kolegica"? ne, hvala.. Ne potrebujem, s temi fintami naj se drugi ubadajo..

Thuban ::

tomaz- je izjavil:

"kolegica"? ne, hvala.. Ne potrebujem, s temi fintami naj se drugi ubadajo..


this.

Sicer problematika nastane tudi če prijateljico vidiš kot neko .. dejansko prijateljico. Brez da bi jo hotel položiti. Ona pa tebe vidi tako kot si zapisal.. nekega trapastega zaupnika, ki mu lahko jamra potem ko ji jebač naredi sranje.
Prej ko to spoznaš, boljše bo zate.

Druženje, kavice, klepet.. ja, vsekakor. "bestiji"? ne.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

BigWhale ::

Thuban je izjavil:

pravi moški bo znal rešit problem oziroma odsloviti žensko, ki pretirano dramatizira ob malenkosti. Ne pa trditi kako iskrena sta bila 10 let, potem pa je prišla majhna laž in je vse padlo v vodo.


Bolj ko berem tele nasvete bolj imam obcutek, da je marsikateri 'pravi moski' petkrat hujsi, kar se tice dramatiziranja, od zenske, ki ji pripisuje dramatiziranje.

Vsa umetnost je v tem, da mors vedet kdaj se je treba ugriznit v jezik, kdaj je treba nekoga poslusat in kdaj mu je treba povedat to kar mu gre. Pa je popolnoma vseeno a gre za partnerja ali pa prijatelja.

Thuban ::

mah, slej ko prej bo prišla situacija nestrinjana glede nečesa. In če nista sposobna rešiti civilizirano je bolje zaključiti, ker drugače se stvar samo še poslabša.

Če sem zato hujši, so be it. Ne mislim se živcirat zato ker ima nekdo dolg nos in prevelik ponos da bi se vsedel in pogovoril.

No, dovolj o tem. Morda bo moje pisanje komu koristilo, morda ne. Lp
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

D3m ::

O čem so sploh gre? Kaj je laž?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Red_Mamba ::

Thuban je izjavil:

mah, slej ko prej bo prišla situacija nestrinjana glede nečesa. In če nista sposobna rešiti civilizirano je bolje zaključiti, ker drugače se stvar samo še poslabša.

Če sem zato hujši, so be it. Ne mislim se živcirat zato ker ima nekdo dolg nos in prevelik ponos da bi se vsedel in pogovoril.

No, dovolj o tem. Morda bo moje pisanje komu koristilo, morda ne. Lp


sem istega mnenja. ce se ne morta zmenit kot odrasla je na dolgi rok bolje zakljucit in it dalje.
ljudje smo si pac razlicni in to je posledica razlicnega gledanja na iste zadeve.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Glugy ::

Thuban je izjavil:

Glugy je izjavil:

Punce znajo odpustit tud najhujše stvari ampak za to je treba vložit veliko truda, veliko potrpljenja in veliko požrtvovalnosti, in malih korakov. Seveda vse pod pogojem da ti vaj minimalno pustijo da si del njihovega življenja.


Ne. Zveza (bilokakšna) je obojestranska. To, da se en dela boga, drugi pa klečeplazi je izključno samo podrejanje. Spol v tem pogledu niti nima nobene veze. Lahko je to med dvema prijateljema, prijateljicama, neznancema na cesti.
Oba morata biti pripravljena sodelovati, poslušati, drugače je najbolje vse skupaj zapreti in oditi naprej z življenjem.

V primeru, da se takšna zveza reši na način, kot je opisal Glugy, bo kasneje VEDNO obstajal strah... kaj pa se zgodi, če rečem kaj narobe? Ali mi bo spet zamerla/il? Ali me bo spet odbila/il in se bom moral/a boriti?

daj daj daj bejži proč s tem. Ni vredno. Pogovorita se in če ne bo rezultata takoj, zaključi in pojdi dalje. Drugače boš ujet v šahu. Na neki točki se moraš iz fantina spremeniti v desca.


To ka si ti rekel velja če noben ne naredi napake. Če pa en naredi napako more pa ta en z nečem prevagat da si zasluž nadaljevanje takšnega ali drugačnega odnosa. Lahko z zgodovino, lahko z čim drugim, odvisno od tega osebnosti osebe s katero ima odnos.
Nč te ne bo strah ker nimaš nobenga namena kej narobe nardit. Sj maš dobre namene..če jih res imaš zaupaj vase. Če pa ne zaupaš vase pa itak noben odnos nikol ne bo funkcioniral.
Kar se pogovora tiče se pa strinjam..naj se pogovorita (enkrat) o tem. Potem pa se naj on odloč če bo probal pridobit nazaj njuun odnos al pa ne. Pač njegova stvar. Jz bi mu glede na zgodovino predlagal da pač mal stisne zobe pa da pride nazaj kjer je bil vsaj na približni ravni.

BaseOne ::

facepalm je izjavil:


Ne vidim v cemu je problem "100% odkritost od zacetka zveze"?
Kje je point bit z nekom, ce ne mores bit odkrit? Jz se te "100%" drzim od vedno in dokler zveza laufa, vem da je to to. Ce nebi laufalo pa bi vedel da sem z napacno partnerico. Je pa res, da je odvisno od osebe do osebe. Nekaterim je potrebno dolocene (negativne) reci povedati tako, da se jih zavije v celofan:)
Jaz sem pac tak, da sem alergicen na bullsheet :)


Se strinjam. Sicer je odvisno od vsakega posameznika, ali želi dolgoročno zvezo ali samo da je. Jaz želim drugo osebo spoznati že od vsega začetka v takšni luči kot je (in ona mene), zato sem odkrit.. V zelo kratkem času se potlej vidi, če sva za skupaj ali ne. Ne vidim smisla, da bi se drug drugemu kazala "lepša" kot sva in pol po po enem letu zveze šla narazen ker ugotovim, da pravzaprav ni moj tip punce (ali obratno).

blabla80 ::

facepalm je izjavil:


Jaz sem pac tak, da sem alergicen na bullsheet :)


Bullsheet se pravilno napiše Bullshit (brez zavijanja v celofan)

:P

aja ... pa če pogledamo tole ... zgleda da je gre za trollanje ali pa za nekoga z obilico prostega časa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blabla80 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030989 (27407) bluefish

kako se čustveno oddaljit od osebe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314551 (11256) FormerUser
»

Date s sestrino najboljšo prijateljico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8413458 (10027) Darko!

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527893 (23361) Gandalfar

Več podobnih tem