» »

Date s sestrino najboljšo prijateljico

Date s sestrino najboljšo prijateljico

1
2
»

imagodei ::

D3m je izjavil:

Prijateljstvo je minljivo imagodei.

Kar ne pomeni, da moraš bit kreten in praktično namenoma razdirat prijateljstvo med svojo sestro in njeno najboljšo prijateljico samo zato, da ti enkrat pride.

D3m je izjavil:

Ne reči, da si 12 let star?

Četudi bi bil, bi te še vedno prekašal za kakih 8 let. Ti očitno še nisi razvil Superega in si ostal v infantilni "Hočem" fazi.
- Hoc est qui sumus -

next3steps ::

Kar ne pomeni, da moraš bit kreten in praktično namenoma razdirat prijateljstvo med svojo sestro in njeno najboljšo prijateljico samo zato, da ti enkrat pride.

Kar je smešno. Z večih vidikov. Zelo.
Načeloma med pametnimi ljudmi spolni odnos ne zabriše razuma. Samo zato, ker se bo ženska dala dol z bratom prijateljice, še ne rabi razdreti prijateljstva. Ga pa razdre takrat, ko minusi prijateljstva več ne opravičujejo plusa prijateljstva.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

Kar ne pomeni, da moraš bit kreten in praktično namenoma razdirat prijateljstvo med svojo sestro in njeno najboljšo prijateljico samo zato, da ti enkrat pride.

Kar je smešno. Z večih vidikov. Zelo.
Načeloma med pametnimi ljudmi spolni odnos ne zabriše razuma. Samo zato, ker se bo ženska dala dol z bratom prijateljice, še ne rabi razdreti prijateljstva.


Čaki a hočeš povedat da nekateri ljudje med seksom imajo cajt filozofirat. Why tho?

Prepustit se moraš. Zakaj bi vmes razmišljal? What is the point?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

imagodei ::

next3steps je izjavil:

Ne razumeš. Če je vse, kar je na tej ženski to, da ti da emocionalno in telesno potešenje, potem ni nič posebnega. Tvoje telo se igra s tvojim razumom.
Razen tega ženske niso invalidne, kot so prikazane v kvazirealističnihholiwudfilmih. "Poskusila sva, ni nama uspelo" razumejo tudi novodobne ženske.

No, jaz sem izhajal iz tega, da je sestrina prijateljica pač morebiti zainteresirana za resnejšo zvezo, OP pa bi to izkoristil za krajšo avanturo. To se mi zdi un-cool ne samo do dekleta, ampak tudi do sestre. In seveda lahko vpliva na odnos med sestro in njeno prijateljico. Jaz osebno ne bi želel biti nek odločujoči faktor v odnosu dveh drugih oseb. But that's me.

Popolnoma spremeni zadevo, seveda, če sta tako OP kot sestrina prijateljica oba pripravljena na krajšo avanturo ali na fuckbuddy odnos. Skratka, če je obema v štartu jasno, v kaj se spuščata, nihče, niti sestrina prijateljica niti sestra, nimata kaj očitat OP-ju.
- Hoc est qui sumus -

next3steps ::

Čisto enostavno. Če ti grem nabrišem mamo ... Ne, dajma raje to obrnit. Če ti greš meni nabijat mamo, te jaz ne bom imel nič rajši. Niti te ne bom imel za nič manj, kot te imam sedaj. Ta odnos je zgolj in edino med vama, ne glede na krvne vezi tvoje partnerke in mene. Tudi če se vidva spričkata, bo moj odnos do tebe ostal enak.
Pa menda tako razmišljate vsi ljudje, ali pač? (katoliška kri vam vre?!)

D3m ::

imagodei je izjavil:

D3m je izjavil:

Prijateljstvo je minljivo imagodei.

Kar ne pomeni, da moraš bit kreten in praktično namenoma razdirat prijateljstvo med svojo sestro in njeno najboljšo prijateljico samo zato, da ti enkrat pride.

D3m je izjavil:

Ne reči, da si 12 let star?

Četudi bi bil, bi te še vedno prekašal za kakih 8 let. Ti očitno še nisi razvil Superega in si ostal v infantilni "Hočem" fazi.


Kdo pa govori, da bo do tega prišlo?

Prekašal boš samo 8-12 letnike po velikosti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:

Čisto enostavno. Če ti grem nabrišem mamo ... Ne, dajma raje to obrnit. Če ti greš meni nabijat mamo, te jaz ne bom imel nič rajši. Niti te ne bom imel za nič manj, kot te imam sedaj. Ta odnos je zgolj in edino med vama, ne glede na krvne vezi tvoje partnerke in mene. Tudi če se vidva spričkata, bo moj odnos do tebe ostal enak.
Pa menda tako razmišljate vsi ljudje, ali pač? (katoliška kri vam vre?!)


Sam a potem ne bi zameril, če bi ti rekel *ebem ti **er ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

imagodei je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne razumeš. Če je vse, kar je na tej ženski to, da ti da emocionalno in telesno potešenje, potem ni nič posebnega. Tvoje telo se igra s tvojim razumom.
Razen tega ženske niso invalidne, kot so prikazane v kvazirealističnihholiwudfilmih. "Poskusila sva, ni nama uspelo" razumejo tudi novodobne ženske.

No, jaz sem izhajal iz tega, da je sestrina prijateljica pač morebiti zainteresirana za resnejšo zvezo, OP pa bi to izkoristil za krajšo avanturo. To se mi zdi un-cool ne samo do dekleta, ampak tudi do sestre. In seveda lahko vpliva na odnos med sestro in njeno prijateljico. Jaz osebno ne bi želel biti nek odločujoči faktor v odnosu dveh drugih oseb. But that's me.

Popolnoma spremeni zadevo, seveda, če sta tako OP kot sestrina prijateljica oba pripravljena na krajšo avanturo ali na fuckbuddy odnos. Skratka, če je obema v štartu jasno, v kaj se spuščata, nihče, niti sestrina prijateljica niti sestra, nimata kaj očitat OP-ju.

Saj sta odrasli osebi. Menda znata ravnati vsaj enkrat v skupnem življenju racionalno in se o tem pogovoriti?

Unknown_001 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Čisto enostavno. Če ti grem nabrišem mamo ... Ne, dajma raje to obrnit. Če ti greš meni nabijat mamo, te jaz ne bom imel nič rajši. Niti te ne bom imel za nič manj, kot te imam sedaj. Ta odnos je zgolj in edino med vama, ne glede na krvne vezi tvoje partnerke in mene. Tudi če se vidva spričkata, bo moj odnos do tebe ostal enak.
Pa menda tako razmišljate vsi ljudje, ali pač? (katoliška kri vam vre?!)


Sam a potem ne bi zameril, če bi ti rekel *ebem ti **er ?

Nekateri so za to ubijali. Jaz se samo nasmejem. Nekako mi je sreča matere bolj pomembna od katoliških indoktrinacij.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Dobesedno ste zakomplicirali.

OP bo čez 20 let odprl temo: "Kako dobiti punco?"
|HP EliteBook|R5 6650U|

imagodei ::

next3steps je izjavil:

Čisto enostavno. Če ti grem nabrišem mamo ... Ne, dajma raje to obrnit. Če ti greš meni nabijat mamo, te jaz ne bom imel nič rajši. Niti te ne bom imel za nič manj, kot te imam sedaj. Ta odnos je zgolj in edino med vama, ne glede na krvne vezi tvoje partnerke in mene. Tudi če se vidva spričkata, bo moj odnos do tebe ostal enak.

Poenostavljaš. Če sva midva zelo dobra prijatelja in ti jaz nabrišem mamo, pri čemer je tvoja mama sicer prostovoljno pristala na sex, je pa pričakovala resen odnos; jaz pa sem si želel samo enkratno spraznit jajca, potem se stvar malenkost zakomplicira.

Mogoče si ti res poseben tip človeka in se ne bi sekiral, če bi ti mama po telefonu 14 dni skup jokala, kako je razočarana, pa kako sem jo jaz zavedel; ampak vsekakor bi ti vsaj njen odnos do tega spolnega odnosa (ki ga ljudje po tvoje čisto preveč kompliciramo) šel na živce.
- Hoc est qui sumus -

D3m ::

Niti ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

imagodei ::

next3steps je izjavil:

Saj sta odrasli osebi. Menda znata ravnati vsaj enkrat v skupnem življenju racionalno in se o tem pogovoriti?

A ti živiš v istem vesolju kot mi, ostali? To, kar ti govoriš, je seveda ideal, ki pa so ga v praksi zmožni zelo redki. Odnosi in čustvena prtljaga, ki jo ljudje nosijo s sabo, so zajebana reč.

Zato je seveda pomembno in pošteno, da smo s potencialnim (spolnim) partnerjem odkriti. Ampak pomembno je pa tudi, da se včasih znamo odpovedat kakšni "fuflji", če gre pri vsej stvari samo za praznjenje jajc in za novo "zarezo na palici", posredi pa so še odnosi z drugimi ljudmi.

Želel bi spomniti, da je bilo moje osnovno stališče, da je to stvar med OP-jem in sestrino prijateljico. In svojega stališča nisem spremenil. Govorim samo o eni konkretni situaciji, ki pa se mi zdi nič kaj kul.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

D3m ::

Naj poizkusi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

imagodei ::

@D3m, nisi na IRCU. Na kaj sploh odgovarjaš? Bi se blagoslovil malce potrudit in napisat sporočilo, daljše od dveh besed, nemara daljše od ene same povedi?
- Hoc est qui sumus -

otago ::

V Seinfeldu, Friends, Beverly Hills 90210, Merlose Place so se dali vsi dol skoraj z vsakim in dalje živeli. če te že zanimajo komične awkward situacije aftermatha.

Sestra je kri in bo oprostila, če zajebeš. Prijateljstva so minljiva, sploh med ženskami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Unknown_001 ::

imagodei je izjavil:

@D3m, nisi na IRCU. Na kaj sploh odgovarjaš? Bi se blagoslovil malce potrudit in napisat sporočilo, daljše od dveh besed, nemara daljše od ene same povedi?


He is getting straight to the point.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

tikitoki ::

imagodei je izjavil:

next3steps je izjavil:

Ne razumeš. Če je vse, kar je na tej ženski to, da ti da emocionalno in telesno potešenje, potem ni nič posebnega. Tvoje telo se igra s tvojim razumom.
Razen tega ženske niso invalidne, kot so prikazane v kvazirealističnihholiwudfilmih. "Poskusila sva, ni nama uspelo" razumejo tudi novodobne ženske.

No, jaz sem izhajal iz tega, da je sestrina prijateljica pač morebiti zainteresirana za resnejšo zvezo, OP pa bi to izkoristil za krajšo avanturo. To se mi zdi un-cool ne samo do dekleta, ampak tudi do sestre. In seveda lahko vpliva na odnos med sestro in njeno prijateljico. Jaz osebno ne bi želel biti nek odločujoči faktor v odnosu dveh drugih oseb. But that's me.

Popolnoma spremeni zadevo, seveda, če sta tako OP kot sestrina prijateljica oba pripravljena na krajšo avanturo ali na fuckbuddy odnos. Skratka, če je obema v štartu jasno, v kaj se spuščata, nihče, niti sestrina prijateljica niti sestra, nimata kaj očitat OP-ju.


Ce bi manj moraliziral in prebral kaj je OP napisal, bi videl, da isce resno vezo.

BTW, k dandanasnje zenske so tolk resne:)?

next3steps ::

OP ne ve, kaj išče. Če bi vedel, te teme ne bi bilo.

D3m ::

OP išče potrditev.

Zato mu ga jaz dajem. Ostali beta faggets pa raus.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ohnowhy ::

Sicer tu nekaj podatkov manjka (odraslost in to), pa vseeno, date se ni seks, ce pa v tem primeru je, pa najbrz ni ne prvi in ne zadnji. Prevec resno je tole tule. Evo, ker toliko analiziras - ne it. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

imagodei ::

tikitoki je izjavil:

Ce bi manj moraliziral in prebral kaj je OP napisal, bi videl, da isce resno vezo.


Če bi vzel malo zdravila, ki ga predpisuješ drugim, bi videl, da sem jaz v delu, ki ga citiraš, razpredal o hipotetičnem scenariju - če bi bil to OP-jev namen (oz. namen od kogar koli), potem ...

Ker pa ne bereš teme, v katero odgovarjaš, ampak raje na pamet govoriš, si seveda spregledal moje prvo sporočilo v tej temi: https://slo-tech.com/forum/t701778/p555...
- Hoc est qui sumus -

tikitoki ::

Oprosti, ce me je veliko stevilo brezveznih objav prepricalo v to, da ni vredno vsega brati. Se vedno pa ostaja destvo, da je teoriziranje bilo offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

frudi ::

imagodei je izjavil:

Ja, res ne pišeš o tem, ampak postavlja se vprašanje, zakaj te posebej skrbi točno ta situacija? Kot praviš, veliko premalo vemo o okoliščinah; pa že celo OP sam ve veliko premalo o tem, kako dobri prijateljici sta njegova sestra in gospodična v vprašanju. Tako veliko neznank je, že samo za OP-ja, da se mu s to situacijo ni treba ubadati nič bistveno bolj kot z drugimi situacijami.

V nasprotnem primeru je edino logično ter na mestu navodilo, da se moraš pred spuščanjem v katero koli razmerje vprašati o svojih namenih in možnih posledicah. In če je tvoja motivacija za ta razmislek v tem, da te zelo plašijo slabi scenariji, potem je edini logični sklep tudi ta, da je najlažje za vse, če se čustveno ne vežeš na nikogar. Ker za svoje nagone moraš poskrbet in ker z Desanko ni vedno zabavno, si pač priskrbiš fuckbuddy partnerko, ali pa obiskuješ javne ustanove.


Če ima OP uravnovešeno, razumevajočo sestro, ki je bila vzgojena v ljubeči družini in nima motenj čustvovanja, potem je na mestu morda en kratek pogovor z njo, v kateri ji pač razloži, da mu je prijateljica všeč in da čuti, da bi jo ima namen povabit na zmenek. Ker predpostavljamo da je sestra normalna, najbrž ne bo imela problemov s tem. Bratu bo kvečjemu povedala, da si njena prijateljica zasluži najboljše in ne sex za eno noč.

Drugače pa lahko začnemo preigravat scenarije: Če sestra ni uravnovešena, razumevajoča itd., potem iz tega lahko seveda nastanejo težave. Ampak spet, ali naj OP zaradi čustvenih težav svoje sestre žrtvuje svojo morebitno srečo?

Kaj pa, če je neuravnovešena ravno sestrina prijateljica?

Kaj pa ... ?


Edini razlog, da bi OP-ju svetoval, naj orenk razmisli oziroma celo opusti misel na prijateljico, je, če je OP ženskar oziroma če že v štartu nima resnih namenov z dekletom. To pa sestro res zna spravit v zoprno situacijo.

Sej v večini se strinjam s teboj in če prebereš moje poste, nikjer ne pravim, da mora orenk razmišljati o situaciji, le da naj vsaj premisli, kakšne so morebitne negativne situacije, ki se iz tega potencialno lahko razvijejo.

Si pa sam nekoliko nasprotuješ, ko po eni strani operiraš iz predpostavke, da so vsi sodelujoči uravnovešeni in odgovorni osebki, a po drugi strani sam svariš pred situacijo, ko bi OP imel v mislih zgolj ne-resno razmerje. Če so vsi sodelujoči res odgovorni in uravnovešeni, to namreč ne predstavlja nobenega posebnega problema, odgovorni ljudje se vnaprej sporazumejo, kaj imajo v mislih in kaj pričakujejo od razmerja. Sploh pa to ne bi bilo zoprno za sestro, saj bi potemtakem tako sestra, kot prijateljica, razumeli, da ne ena in ne druga pri tem nista bili ničesar krivi.
Torej tudi sam razmišljaš o potencialnih slabih scenarijih, čeprav te po lastnih izhodiščih le-ti ne bi smeli skrbeti.

In ko že omenjaš uravnovešene in razumevajoče osebe - v resnici nekje vsaka peta do vsaka deseta ženska ni ravno uravnovešena, ampak se bori z resno osebnostno motnjo (podobno velja tudi za moške, da ne bo kdo mislil, da zganjam mizoginijo). Ni zdaj treba zaradi tega zganjati paranoje pred vsakim razmerjem, ampak ko so v igri še drugi bližnji družinski člani, je treba vsaj pomisliti tudi na potencial za dodatne in bolj toksične zaplete. Ampak kot pravim, karkoli bolj konkretnega o situaciji ve zgolj OP.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

next3steps ::

Ni zdaj treba zaradi tega zganjati paranoje pred vsakim razmerjem, ampak ko so v igri še drugi bližnji družinski člani, je treba vsaj pomisliti tudi na potencial za dodatne in bolj toksične zaplete.

Kot sem že povedal, pri razumnih ljudeh do tega ne bi smelo priti. Če pride do tega, da negativne posledice prevladajo nad pozitivnimi lastnostmi, odnos s človekom prekineš, ne glede na krvno vezanost.

Okapi ::

Dokler ne vidimo slike, težko kakšen pameten nasvet damo.:))

next3steps ::

Kvaj češ s sliko? Njegovi fetiši so drugačni od tvojih.

Looooooka ::

Ne it.
Razlog?
Prisel si na slo-tech po nasvet.
Prvo kot prvo, ce jo hoces nabrisat jo pac nabrises. Ce ji das vedeti, da se nisi za resno zvezo in ti da, si ze zmagal. Vedela je v kaj se spusca.
Ce sta ze kolega in bi ga samo enkrat namocil iz firbca, ne it. Zgubil bos kolegico za nekaj desrt minut veselja.
Ce si zacopan vanjo, go for it. V najslabsem primeru pac ne bo zveze. Ce nista oba trcena sta lahko se zmeraj v normalnih odnosih.
Ce ni ne prva ne druga opcija si pa itak trcen, ker isces nasvete o hipoteticni situaciji, ki te ocitno sploh ne zanima dovolj.
Man up.
Ne rabis nobenega online dovoljenja. prav tako ne bos unicil nobenega odnosa med sestro in njo kar ti lahko potrdi vsak izmed nas, ki je ze nabrisal kaksno sestrino kolegico oz je kolega s kaksnim njenim bivsim.
To so locene zadeve. Ce jih baba ne zna locit je pa tako ali tako vsekana in bos sestri naredil ogromno uslugo.

Kompost ::

Vidim, da se je tema kar razživela :) Hvala vsem za raznovrstne odgovore.

Mislim, da forumski odgovori človeku lahko kar pomagajo, da pogleda na stvar z različnih plati. Poleg tega sam tovrstne izkušnje doslej še nisem imel.

Da pa še malo orišem zadevo in odgovorim na nekatera vprašanja:

Ona je 6 let mlajša, 4. letnik gimnazije. Rada ima leposlovje in veliko bere, hudomušno se izraža, ko kramljava. Je zelo živahna, malo divjega značaja, kar mi dopade. Suhljate in drobcene postave, kodrastih las, kostanjevo rjavih oči in pogosto nežno rdečkastih ustenj. Oblači se vedno tako zelo preprosto, a noro čedno. Obožuje gore, izvrstno poje, je iznajdljiva itd.

Zanima me zveza na dolgi rok. Avanturice, ki jih nekateri omenjate, se mi zdijo potrata časa, sem take vrste tip. Ne uživam v tem. Razhodi z dekleti so zame nekakšno breme. Nekako živim na način "biti spravljen s svetom in ljudmi". Sem sicer oseba, ki rad reskira in živi adrenalinsko življenje, ampak na področju odnosov pa ne želim prizadet; to vedno na koncu še bolj prizadane mene, kot nekakšen bumerang. Konec koncev pa tudi nisem več tako rosno mlad.

Še tole, ker je nekdo vprašal: če bi moj najboljši prijatelj hodil z mojo sestro ... to bi tko znoru stari :))

Evo tkole zaenkrat.

next3steps ::

Aha, potlej ne. next.

slotechar ::

otago je izjavil:

V Seinfeldu, Friends, Beverly Hills 90210, Merlose Place so se dali vsi dol skoraj z vsakim in dalje živeli. če te že zanimajo komične awkward situacije aftermatha.

Sestra je kri in bo oprostila, če zajebeš. Prijateljstva so minljiva, sploh med ženskami.


To je samo poučevanje mladine, kako naj bi živeli. Lobiji, ki imajo vse te medije, serije in filme čez, imajo vse večjo vlogo vzgoje v časih, ko starši vedno več delajo in nimajo časa se posvečat otroku.

Sex v mestu in razočarane gospodinje prav spodbujajo ženske v varanje oziroma to legitimizirajo. Pač določenim lobijem je to v interesu.

Ko se zaveš kako popularne so te serije... groza

Zgodovina sprememb…

otago ::

V življenju so hujše stvari. Ni potrebe po moraliziranju in analiziranju. Sploh, ker OP nima hit&run nacrta.

Ce je ona 18/19, srednja sola, on pa 25 zaposlen, nekje blizu konca faksa... je to lahko samo fajn avantura. Go for it. Septembra se ji bo itak odprl sirsi svet in bo povprasevanje za njo, ce je za kaj, vecje. Manj sans zate.

Ne mores primerjati serijo ranga Seinfelda z Desperate Housewifes ali Sex and the City... Kvaliteta vs. kvantiteta. v Seinfeldu se omenja spolnost, pokaže se max. dva pod rjuho.+veliko življenjske komedije. V SitC je bila odprta spolnost in opravljanje ves scenarij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

Unknown_001 ::

Šit... sam kolega. Vidva sta žal v totalno različnih obdobjih. Ti si že v svetu odraslih ona pa še vedno živi življenje najstnice ki ji je prioriteta prežuran vikend. Jaz imam slab občutek za tole.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ohnowhy ::

Glej da je polnoletna, ostalo so finese :-)

SumTingWong ::

Unknown_001 je izjavil:

Šit... sam kolega. Vidva sta žal v totalno različnih obdobjih. Ti si že v svetu odraslih ona pa še vedno živi življenje najstnice ki ji je prioriteta prežuran vikend. Jaz imam slab občutek za tole.


What he said. Ne se navezat.

Darko! ::

Važno je le, kaj bi TI rad od nje.

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zasral medsebojni odnos, kaj zdaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513573 (9559) blabla80
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881122 (73170) Yosh
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557333 (5882) Berserker

Več podobnih tem