» »

Starfield

Starfield

««
36 / 38
»»

nekikr ::

A kdo sploh še igra to? Pravijo, da je to igra, ki se jo bo igralo desetletje in več, ampak....ko enkrat zaključiš glavno zgodbo in potem naslednje zaključiš v 20 minutah....to ponoviš 5x in nima več smisla. Stranskih ne boš ponavljal v nedogled, če so pa vedno enake. Praviloma po dobri uri dobiš nek overpowered kos orožja s katerim potem z enim strelom potamaniš sovrage, potem še dva in...ni več zabavno.
Kot loading screen simulator je sicer super, ampak zelo, zelo hitro zmanjka vsebine.*

*Dejansko zelo hitro. Greš na najbolj oddaljeno postojanko nekega random planeta in tam je identičen mining complex kot povsod, sovražniki na istih mestih, še trupla minerjev enako postavljena. Infinite replayability my ass.

oo7 ::

Jaz še vedno igram. Sem level 48 in trenutno igram stranske misije in frakcijske. Kar se tiče glavne misije pa sem si pustil zadnji kvest za konec.

Furbo ::

Jaz sem naredil vse misije, verjetno bom spet zalaufal ko bo DLC.
Drugače pa igra nima nekaj, kar bi me gnalo igrati naprej.
Nimaš kaj početi, dolgčas.

V Fallout 4 je bilo bistveno bolj zabavno delati naselja, opremljati folk, tukaj pa delaš neke brezvezne fabrike na kaki luni. V bistvu ne vem čemu sploh služijo, še več keša, ki ga ne rabiš? Še več XP, ki ga ne rabiš, saj ni težkih sovragov.

Ne vem kaj so pacali toliko let. Copy/paste zgradb, malce drugačen skin živalic za vsak planet, to pa res ni tako komplicirano.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Ja, to bi lahko bil DLC za Fallout 4. ;>

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Jaz sem naredil vse misije, verjetno bom spet zalaufal ko bo DLC.
Drugače pa igra nima nekaj, kar bi me gnalo igrati naprej.
Nimaš kaj početi, dolgčas.

V Fallout 4 je bilo bistveno bolj zabavno delati naselja, opremljati folk, tukaj pa delaš neke brezvezne fabrike na kaki luni. V bistvu ne vem čemu sploh služijo, še več keša, ki ga ne rabiš? Še več XP, ki ga ne rabiš, saj ni težkih sovragov.

Ne vem kaj so pacali toliko let. Copy/paste zgradb, malce drugačen skin živalic za vsak planet, to pa res ni tako komplicirano.



Ja v Fallout 4 si lahko gradil že čisto na začetku. Tukaj imam okoli 100 ur pa nisem še nič gradil tudi ne vem če bom.

Jaz moram preigrati še frakcijske misije potem pa bom verjetno tudi jaz zaključil, do DLCja.

Ja preveč je enakih zgradb na vseh planetih.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Ja, to bi lahko bil DLC za Fallout 4. ;>


Je pa prevelika igra ,da bi bila DLC :)

BigWhale ::

Dejansko ni tako blazno velika, kot so delali vtis, da bo. Na zalost.

oo7 ::

Če hočeš preigrati vse je ogromna igra.

nekikr ::

A to misliš tudi pucanje spacerjev/piratov iz 100 enakih mining complexov? Potem je res ogromna, ja.

Jarno ::

Mene je igra tehnično razočarala, ker je pogon (engine) igre same zelo slabo optimiziran za 2023.
V smislu za optimalno delovanje zahteva i9 13th ali 14th gen, ker gre za dobre bine in imajo najvišje hitrosti pri uporabi enega ali dveh jeder.
GTFO...8-O
#65W!

HolyFuck1 ::

Oh, vi presneti haterji. Samo počakajte, da se oglasi Izi, s svojim level 721 Grand Space Pirate Wizzardom, ki je obiskal že preko 300 planetov in ima največjo ladjo z vsemi perki. To je njegov 12i playthrough btw.



Revjuji pač ne lažejo. IGRA JE DOBRA!

Tribal ::

Ok, igra je dobra, vendar ni tako božanska kot vsi hvalijo, loading screeni so tečni za znoret. Da bi bla igra v nekem sodobnem pogonu bi bila pa lahko mega igra...

Izi ::

Jaz ne igram več. Sem končal par tednov nazaj in sedaj čakam na DLC.
Za par 100 ur je zelo v redu igra, zgodbe so vse super, tipična Bethesda, potem pa zmanjka vsebine, ki bi vlekla naprej. Kljub temu da je narejena tako da nima konca to ni igra ki bi jo igral v neskončnost. Med level 150 ali level 300 ni nobene razlike, ker gredo sovražniki praktično samo do level 100.
Preigraš zgodbe, zgradiš super ladjo in na koncu zgradiš razvejano rudarko podjetje, ki ti prinese toliko denarja da greš v penzijo. To je to, potem si končal.

dolenc ::

No sej, to the moon, pa penzija. Čisti kripto špil.

oo7 ::

Tribal je izjavil:

Ok, igra je dobra, vendar ni tako božanska kot vsi hvalijo, loading screeni so tečni za znoret. Da bi bla igra v nekem sodobnem pogonu bi bila pa lahko mega igra...


Ja skoraj za vsak zaprt prostor je loading.

bemfa ::

Niso vsi v mama hotelu da bi full time gejmali... Eni bojo za nabit par 100 ur porabili več mesecev. Sicer pa povejte, kateri singleplayer špil ste preigrali več kot par 100 ur :D

Mato989 ::

bemfa je izjavil:

Niso vsi v mama hotelu da bi full time gejmali... Eni bojo za nabit par 100 ur porabili več mesecev. Sicer pa povejte, kateri singleplayer špil ste preigrali več kot par 100 ur :D



Gladko

Heroes 3
Settlers 2
Pa verjetno tudi gothic 2 in 1
Pa se kaj bi se naslo verjetno sem cez 200 ur mel tudi battle for middle earth peoti ai
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Tudi jaz imam kar nekaj iger preko 100 ur

Witcher 3
Fallout 4
Fallout 3
Fallout NV
Dark Souls 1,2,3
Elden Ring
Skyrim
Kingdom come Deliverance

Izi ::

Moj rekorder med singleplayer igrami je Cyberpunk 2077, ki ga sedaj igram že v tretje. Za moj okus najboljša igra vseh časov. Ravno včeraj sem presegel 400 ur :D

AtaŠtumf ::

Tole je kar vredu review tega špila, osebno sicer mene te oči niso tako motile, ostalo se pa v večini kar strinjam.

#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

oo7 ::

Izi je izjavil:

Moj rekorder med singleplayer igrami je Cyberpunk 2077, ki ga sedaj igram že v tretje. Za moj okus najboljša igra vseh časov. Ravno včeraj sem presegel 400 ur :D


Jaz pa sem Cyberpunk začel igrati trikrat in trikrat obupal. Sem kupil igro ob izidu, ker mi je Witcher 3 ena najboljših iger od CD RED ampak CP2077 mi pa nikkaor ne sede.

oo7 ::

Starfield Stat Reveals - Only 3.28% of Xbox players have unlocked the achievement of landing on 100 different planets in Starfield, suggesting limited engagement in exploration.

Premalo raznolikosti za razikovanje planetov.

HolyFuck1 ::

Premalo raznolikosti za razikovanje planetov.


Malce nerodno si se izrazil. Bolj pravilno bi bilo, da ni spodbude oz. razloga, da bi sploh raziskoval planete.
Igra izven svojega main storija in "main" side questov sploh nima vsebine...

Furbo ::

Jap, neverjetno prazna in ponavljajoča se zadeva. Vsa legla sovragov se ponavljajo, do pike enako.

Niti enkrat nisem rabil narediti level up, da bi se vrnil in končno sesul nekoga.

Nobenega adrenalina, kot če npr. igraš F4 v survival modu..

In neverjetna lenoba štancanja sovragov, vsi so popolnoma isti in odmetavajo random shit, ki nima veze s tem, kaj so imeli prej opremljeno.

Perki nimajo nobene veze, ničelen vpliv na gameplay.

Skoraj nič opreme, nič cunj, le en alternativni skin ali dva v celi igri..

Kot da je nekdo lobotomiziral F4.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Več kot 1000 planetov in vsega skupaj 4 ali 5 različnih baz kot so cryo lab in podobno. Veliko premalo se pravi na 250 planetih je vedno ena in ista zgradba.

oo7 ::

Starfield NVIDIA DLSS Support With Frame Generation Arriving Next Week Via Steam, Bethesda Announces

https://twitter.com/BethesdaStudios/sta...

oo7 ::

Sem zaključil še drugi faction Freestar Collective. Ostala sta mi še United Colonies in Ryujin Industries potem pa končam. Igram malo bolj počasi :)

oo7 ::

Ryujin Industries je res dolgočasen frakcijski kvest. Iz planeta na planet nekaj podtikat...

BigWhale ::

Vsi questi so bli dolgocasni :>

Bolf3nk ::

Itak... pri lvl 16 končal in zbrisal špil. Samo eno veliko ponavljanje in loading screeni.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Vsi questi so bli dolgocasni :>


Crimson Fleet in Freestar Rangers nista bila dolgočasna.

Ryujin Industries čisti dolgčas.

Danes verjetno dokončam še UC Vanguard in zaključim s igro dokelr ne pride DLC.

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

. Samo eno veliko ponavljanje in loading screeni.


Res je.

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Ryujin Industries čisti dolgčas.

Jaz sem to delal samo zaradi Operator Suit, drugače je pa res brezveze.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Sem zaključil.
Igra ni slaba ni pa tudi ne vem kaj.
Še najboljši del te igre je gameplay do zdaj še najboljši od Bethesde vsaj kar se tiče strejanja.
Grafika je napredovala nekateri planeti so čudoviti se pa vidi, da podoba NPCjev ni kaj veliko napredovala.
Glasba se mi ni zdela nič posebnega.
Glavna zgodba tudi nič posebnega. Freestar in Crimson fleet kvesta sta bila bolj zanimiva.
Kar se tiče hroščev je to Bethesdina igra z najmanj hrošči.
Igra se s časoma začne preveč ponavljati pa tudi čisto preveč loadinga v igri.

Hype je bil velik ampak igra ni upravičila tega hypa vsaj ne pri meni.

BigWhale ::

Ja, pri meni je bilo podobno. S to razliko, da se mi noben planet ni zdel cudovit. :D Iskreno, so mi bili planeti v No Man's Sky bolj vsec. Bolj raznoliki, bolj barviti in bolj razgibani, hkrati so bili pa bolj 'comic book like'.

oo7 ::

Od planetov mi je bila najbolj všeč Luna :)

Zmajc ::

Planeti bi lahko imeli malo več "duše", po trenutnem algoritmu so vsi čisto preveč generično podobni.

Tudi kake redke unikatne stavbe z posebnimi bazami bi lahko dodali. Tako pa ima vsak planet eno izmed istih 4. stavb in gremo dalje.

oo7 ::

Pa tudi na vseh 4 enakih postojankah so vsi sovražniki vedno na enakih mestih.

nekikr ::

Does Starfield have replayability?
Yep, it's true. Todd wanted this game to be replayable based on how previous titles were. He designed it that way from the beginning.

Morda mora Todd v penzijo :)

oo7 ::

nekikr je izjavil:

Does Starfield have replayability?
Yep, it's true. Todd wanted this game to be replayable based on how previous titles were. He designed it that way from the beginning.

Morda mora Todd v penzijo :)


Po Fallout 76 in Starfildu mogoče res. Ampak kakšna bo Bethesda brez Howarda je pa drugo vprašanje.

nekikr ::

No ja, napovedovali so tale Starfield leta in leta. Ob izidu govorili kot da se bo to aktivno igralo desetletja. Mesec dni po tem imajo vsi dovolj identičnih postojank, le sem in tja kakšen dobi značko za raziskovanje 100 planetov. Ne vem, če bi bilo brez njega kaj dosti slabše. Naj se zdaj spravijo aktivno na TES in tam popravijo slab vtis.

yayo ::

vmes ste imeli Badurjeve Gate 3, Kibepankrta Prividno Svobodo, in Prebudi-se Alana za igrat, vi pa raje igro za katero ste točno vedeli kakšna bo na koncu. :P

Zmajc ::

Kiberpankrt in Prebudi se Alan sta prišla ven kar nekaj časa za Starfieldom, tako da ....

Prav imaš le glede BG3 pa še ta je prišel ven en mesec pred Starfieldom.

Če si pravi gamer tako ali tako preigraš vse...

oo7 ::

nekikr je izjavil:

No ja, napovedovali so tale Starfield leta in leta. Ob izidu govorili kot da se bo to aktivno igralo desetletja. Mesec dni po tem imajo vsi dovolj identičnih postojank, le sem in tja kakšen dobi značko za raziskovanje 100 planetov. Ne vem, če bi bilo brez njega kaj dosti slabše. Naj se zdaj spravijo aktivno na TES in tam popravijo slab vtis.


Ja nekateri bodo igrali leta zaradi modov. Jaz sem mislil,da bo eden izmed njih ampak ne bom raje igram Fallout z modi.
Saj menda že delajo aktivno na novem TES.

oo7 ::

Na Starfildu še vedno dela 250 ljudi to je 55% studija Bethesda. Zgleda delajo tisti DLC in popravljajo hrošče.

nekikr ::

Igra, ki se bo igrala še desetletje, infinite replayability... Število igralcev:

 .

.

ahac ::

nekikr je izjavil:

Igra, ki se bo igrala še desetletje, infinite replayability... Število igralcev:

 .

.



Popolnoma normalno za single player igre, sploh pri takem hype pred izidom.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Invictus ::

Pokazalo se je, da igre brez konca niso tako popularne...

Skoraj nišne.

Večina igralcev hoče nek zaključek...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nekikr ::

ahac je izjavil:

nekikr je izjavil:

Igra, ki se bo igrala še desetletje, infinite replayability... Število igralcev:

 .

.



Popolnoma normalno za single player igre, sploh pri takem hype pred izidom.

Se ne strinjam. To velja za klasično single player igro, tule so pa promovirali to, da je vesolje neznansko veliko, da je na tisoče planetov, ki vsak ponuja nekaj, da je stvari za narediti toliko, da nikoli ne bo konec. Potem pa še NG+. Tega neka klasična streljačina, s 5-minutno zgodbo, nima. Ampak v praksi se je pokazalo, da je po dveh mesecih igra utonila v pozabo. Še Skyrim ima več dnevnih igralcev, pa je tudi single player igra.

BigWhale ::

This. Za tolk hyped igro in tolk govora o tem kako omogoca infinite replayability je tole kr katastrofa.

Paralelni svetovi so imel tolk zlo velik potenciala, izkoristil ga pa niso prakticno nic.
««
36 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921193 (904) oo7
»

Baldur's Gate 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26730883 (1310) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
454222 (350) TucoX
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769467 (4785) oo7

Več podobnih tem