» »

Starfield

Starfield

««
35 / 38
»»

BorutO ::

Pri Space Engineering je vsak delček okrasa zelo pomemben, ker prvo vedno uničiš tisto, kar je prvo na udaru, pe če je to šminka ali kakšen del opreme. Mogoče je tu tudi. Bom za okras probal narediti eno ladjo polno šminke, kjer bodo vsi hubi zaščiteni s samo šminko ... pa grem potem do istega planeta, kjer je ena ladja, katero moreš uničiti, pa da vidim kaj bo potem ... tisto ladjo vedno puščam tam, da testiram kako dobro ladjo imam, potem, če jo premagam ali ona mene, pa grem nazaj na load.

oo7 ::

Jaz pa moram hitro dobiti eno boljšo zastonj ladjo, ker nimam ravno veliko kreditov, ker sem večino zmetal na Mantis in se me vsi bojijo ;(( pa tudi čim prej moram zaključiti frakcijsko misijo Crimson fleet, ker me pirati nočejo več napadat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BorutO ::

Jaz sem se z vsemi skregal. Še trgovce ropam in ni da ni ... važno je, da imam v določenih mestih mir, za ostale in za stranske misije mi pa je čisto vseeno. Sem hitro spravil na max skil piloting ... Ne smeš biti preveč sočuten s piksli, pa hitro napreduješ. Isto imam tudi oni background ali kako se mu reče, da imajo lovci na glave razpisano nagrado za mojo glavo, da me bolj pogosto napadajo ... zna biti včasih zoprno, ko imam slabšo ladjo kot oni, pa se pojavijo povsod kamor greš na nov planet ...po navadi enega bounty hunterja uničim, drugega pa oropam, potem pa še uničim. No, zdaj ko imam vse ship skile na max, vse te ladje ali prodam ali oropam ... ne posvojim si več nobene ladje, ker so vse slabše od moje in itak nima smisla imeti ne vem koliko ladij v skladišču, ko pa se vedno voziš samo z eno. Recimo, eno ladjo imam za fightanje, eno pa za tovor, kjer prevažam ogromne količine tovora iz baze v bazo ali iz mesta v bazo ... odvisno. Sem pa našel kar hiter način za zaslužek ... malo traja ampak se splača ... po en outpost si postaviš na planetih in lokacijah, kjer so zelo drage rude - Tasine, Veryl, Indicite, Vytinium, potem pa to koplješ kot ne vem kaj ... greš na en planet, kjer je dan na tistem planetu dolg kot skoraj 50 ur na Zemlji, počivaš par ur, greš nazaj in prodajaš ... easy money ... zdaj, koliko se splača, ne vem še, ker drugih opcij nisem probal. Je težje pirata najti, ga oropati in prodati ladjo, kot pa prodajati zelo drago rudo.

oo7 ::

BorutO je izjavil:

Jaz sem se z vsemi skregal. Še trgovce ropam in ni da ni ... važno je, da imam v določenih mestih mir, za ostale in za stranske misije mi pa je čisto vseeno. Sem hitro spravil na max skil piloting ... Ne smeš biti preveč sočuten s piksli, pa hitro napreduješ. Isto imam tudi oni background ali kako se mu reče, da imajo lovci na glave razpisano nagrado za mojo glavo, da me bolj pogosto napadajo ... zna biti včasih zoprno, ko imam slabšo ladjo kot oni, pa se pojavijo povsod kamor greš na nov planet ...po navadi enega bounty hunterja uničim, drugega pa oropam, potem pa še uničim. No, zdaj ko imam vse ship skile na max, vse te ladje ali prodam ali oropam ... ne posvojim si več nobene ladje, ker so vse slabše od moje in itak nima smisla imeti ne vem koliko ladij v skladišču, ko pa se vedno voziš samo z eno. Recimo, eno ladjo imam za fightanje, eno pa za tovor, kjer prevažam ogromne količine tovora iz baze v bazo ali iz mesta v bazo ... odvisno. Sem pa našel kar hiter način za zaslužek ... malo traja ampak se splača ... po en outpost si postaviš na planetih in lokacijah, kjer so zelo drage rude - Tasine, Veryl, Indicite, Vytinium, potem pa to koplješ kot ne vem kaj ... greš na en planet, kjer je dan na tistem planetu dolg kot skoraj 50 ur na Zemlji, počivaš par ur, greš nazaj in prodajaš ... easy money ... zdaj, koliko se splača, ne vem še, ker drugih opcij nisem probal. Je težje pirata najti, ga oropati in prodati ladjo, kot pa prodajati zelo drago rudo.


Trgovcev pa nisem še nikoli napadel je pa res, da je z lahkoto poplačati škodo kar je malo smešno.
Crimson fleet quest je kar zanimiv.

oo7 ::

Igralec kateri je poskerniral vse planete v igri

Systems visited: 120
Planets scanned: 1695
Planets fully surveyed: 1694
Planets landed on: 1441
Flora fully scanned: 807
Fauna fully scanned: 794
Stations docked with: 86
Ships docked with: 22

Izi ::

Pri Bethesdi nekaj delajo ampak so pa hudo počasni. S takimi malimi popravki bodo rabili 5 let da bodo vse poflikali :D

Starfield 1.7.36 Update - Fixes and Improvements

General
FOV: Sliders are now available in Settings that allow players using first person or third person to adjust their FOV.

Performance and Stability
[PC ONLY] Improved stability for Intel Arc GPUs.
Various additional stability and performance improvements.

Quest
Echoes of the Past: Addressed an issue where tunneling creatures could pick a location that would prevent progression.

oo7 ::

Lahko bi že dodali DLSS 3.5

BorutO ::

DLSS je brezveze ... preveč out of reality je slika. Preveč vse blešči okoli. Ko bom imel 4090 grafo, jo bom 100% izklopil v vsaki igri.

Tribal ::

BorutO je izjavil:

DLSS je brezveze ... preveč out of reality je slika. Preveč vse blešči okoli. Ko bom imel 4090 grafo, jo bom 100% izklopil v vsaki igri.


Mogoče misliš RT? Ali kaj se vam blešči?

lojz123 ::

DLSS na 4080 dela super samo na na starfieldu ker ga ne podpira, kaj se pa tebi blešči mi pa ni jasno?

BorutO ::

Tribal je izjavil:

BorutO je izjavil:

DLSS je brezveze ... preveč out of reality je slika. Preveč vse blešči okoli. Ko bom imel 4090 grafo, jo bom 100% izklopil v vsaki igri.


Mogoče misliš RT? Ali kaj se vam blešči?

Aja, ups. RT, ja.

JanBrezov ::

:)
Todd Howard Unveils The Truth About Starfield In An Honest Conference - Unscripted

oo7 ::

Nekaj so pisali, da naj bi Bethesda dala DLSS v igro Starfield v neme izmed popravkov tudi AMD jim je dal žegenj pa še vedno nič.

Izi ::

Saj so že na začetku dali ven spisek na čem trenutno delajo:
- Brightness and Contrast controls
- HDR Calibration Menu
- FOV Slider
- Nvidia DLSS Support (PC)
- 32:9 Ultrawide Monitor Support (PC)
- Eat button for food!

V zadnjem popravku smo že dobili FOV Slider oziroma kar dva ločena drsnika za 1-osebni in 3-osebni pogled.
Na ostalem še delajo. Glede na njihovo brzino bo tudi DLSS prišel nekje do novega leta. Jaz DLSS nič ne pogrešam, FSR 2.2 več kot odlično opravlja svoje delo.

Testi med FSR 2.2 in DLSS 3.5 kažejo, da oba dosegata popolnoma enako hitrost, edino DLSS ima za malenkost bolj ostro sliko, ampak če ti gre za kvaliteto potem tako ali tako ne uporabljaš nobeno od teh tehnologij, ker obe opazno poslabšata sliko.

oo7 ::

Samo verjetno če imaš Nvidia GPU bi verjetno imel vseno kakšen FPS več z DLSS 3,5 kot pa FSR ? Ali ne ?

Berserker ::

Morm rečt da po kakšnih 50 urah enostavno zmanjka vsebine za igranje. Raziskovanje je najšibkejša komponenta igre, ker se na vsakem planetu temnice ponavljajo, izven teh point of interest pa se ne dogaja nič. Mislim da je tud grajenje baz in ladje bolj kot ne dekoracija, kot pa sestavni del igre.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Morm rečt da po kakšnih 50 urah enostavno zmanjka vsebine za igranje. Raziskovanje je najšibkejša komponenta igre, ker se na vsakem planetu temnice ponavljajo, izven teh point of interest pa se ne dogaja nič. Mislim da je tud grajenje baz in ladje bolj kot ne dekoracija, kot pa sestavni del igre.


Si preigral že vse glavno in stranske in frakcijske naloge ?

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Morm rečt da po kakšnih 50 urah enostavno zmanjka vsebine za igranje. Raziskovanje je najšibkejša komponenta igre, ker se na vsakem planetu temnice ponavljajo, izven teh point of interest pa se ne dogaja nič. Mislim da je tud grajenje baz in ladje bolj kot ne dekoracija, kot pa sestavni del igre.


Si preigral že vse glavno in stranske in frakcijske naloge ?


Sem tiste ta večje, ampak me ne vlečejo kaj preveč. Najbolj mi je dogajal Vanguard questline, Mantis, pa uni tipi na generation ship, drugače pa sem random letel naokoli in raidal random postojanke in grindal skille, surovine pa denar, ampak špil enostavno nima nekega end kontenta, da bi te prepričalo v vlaganje časa v dolgotrajno igranje, kot je pri konkurenci, ker počasi zmanjka kontenta in se naveličaš.

Ne me narobe razumet, sem zelo vesel za to igro, ker bo mogoče space žanr spet bolj popularen, pa starfield je prinesel nekaj kar že dolgo obljublja konkurenca, kot fan Expande, trenutno ni primerljivega špila, v katerem se lahk vkrcaš v sovražno ladjo.

Furbo ::

Ni nekega zadovoljstva ob napredovanju, ko v kakem Fallout končno sesuješ deathclaw-ja, kup super mutantov itd.. tu se pa sovragi razlikujejo samo po številkah nad glavo, dozirani so pa itak s kapalko, da ja ne bi kak nesposobnež jokal na internetu, da je starfield pretežka igra.

Pa sovragi bi se lahko vkrcali tudi na naše ladje in jih poiskusili zavzeti.

Res ne vem, kaj so delali toliko časa. Tole bi lahko izšlo par let po F4.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Ja, tud jaz sem dobil tak obcutek med igranjem. Zakljucis misijo in si mislis "ah to je to? meh." Vse deluje resnicno mlacno in za grind ne dobis nobene prave nagrade.

oo7 ::

Neon city Benjamin Bayu Crimson fleet kvest. A se splača lagati in rečti, da si bil ti tako ti da eno uro možnosti,d a se pobereš iz Neona. A se potem lahko sploh še vrneš v Neon ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Neon city Benjamin Bayu Crimson fleet kvest. A se splača lagati in rečti, da si bil ti tako ti da eno uro možnosti,d a se pobereš iz Neona. A se potem lahko sploh še vrneš v Neon ?

Jaz sem naredil točno to in ni bilo čisto nobenih posledic. Niti bountija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

oo7 je izjavil:

Neon city Benjamin Bayu Crimson fleet kvest. A se splača lagati in rečti, da si bil ti tako ti da eno uro možnosti,d a se pobereš iz Neona. A se potem lahko sploh še vrneš v Neon ?

Lahko se vrneš ampak te bodo aretirali in boš moral plačati Bounty.
Jaz sem tudi izbral isto možnost in eno uro se ni zgodilo nič, potem so pa od vseh strani pridrveli varnostniki in me aretirali. Barabe podkupljene so mi podtaknile kar nekaj ukradene robe, ker dobro vem, da takrat nisem imel nič ukradenega pri sebi, prikazalo pa se je pa kar nekaj ukradenih predmetov za katete vem da niso bili moji.
Na koncu sem moral plačati dobrih 10 tisočakov Bountiya, tako da finančno gledano ta laž ni bila ravno dobra možnost :D

Ampak ni panike, v te igri si lahko najhujši kriminalec in morilec, pa ob plačilu Bountiya takoj vsi pozabijo na vse tvoje zločine. Najhujše kar se zgodi, je da te zapustijo vsi spremljevalci, če pretiravaš z zločini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Furbo ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Neon city Benjamin Bayu Crimson fleet kvest. A se splača lagati in rečti, da si bil ti tako ti da eno uro možnosti,d a se pobereš iz Neona. A se potem lahko sploh še vrneš v Neon ?

Lahko se vrneš ampak te bodo aretirali in boš moral plačati Bounty.
Jaz sem tudi izbral isto možnost in eno uro se ni zgodilo nič, potem so pa od vseh strani pridrveli varnostniki in me aretirali. Barabe podkupljene so mi podtaknile kar nekaj ukradene robe, ker dobro vem, da takrat nisem imel nič ukradenega pri sebi, prikazalo pa se je pa kar nekaj ukradenih predmetov za katete vem da niso bili moji.
Na koncu sem moral plačati dobrih 10 tisočakov Bountiya, tako da finančno gledano ta laž ni bila ravno dobra možnost :D

Ampak ni panike, v te igri si lahko najhujši kriminalec in morilec, pa ob plačilu Bountiya takoj vsi pozabijo na vse tvoje zločine. Najhujše kar se zgodi, je da te zapustijo vsi spremljevalci, če pretiravaš z zločini.

Ne vem, jaz sem upošteval namig in se prej kot v eni uri spokal.

Ko sem se kasneje vrnil, ni bilo nobene reakcije.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

JanBrezov ::

Furbo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Neon city Benjamin Bayu Crimson fleet kvest. A se splača lagati in rečti, da si bil ti tako ti da eno uro možnosti,d a se pobereš iz Neona. A se potem lahko sploh še vrneš v Neon ?

Jaz sem naredil točno to in ni bilo čisto nobenih posledic. Niti bountija.

Meni se tudi nič ni zgodilo.

oo7 ::

Lahko bi bil bounty in posledice npr, da Neon pošlje za tabo lovce na glave ali kaj podobnega :) ampak potem če se ne bi mogel vrniti v Neon bi bil ob veliko kvestov in eno veliko lokacijo.

oo7 ::

Včeraj sem zaključil kvest Crimson fleet. Boljši kvest kot tisti od glavne zgodbe.

oo7 ::

Stealth je pa res brezvezen v tej igri sploh v Neonu kjer so itak vsi stražarji in ostali obrnjeni stran od tebe razen en robot patrulira sem ter tja.

Furbo ::

Meni se stealth dobro obnese v kombinaciji s sniperjem z dušilcem.

Tisti večkratniki škode poskrbijo za to, da je večina sovragov odpravljena z enim strelom.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

oo7 je izjavil:

Včeraj sem zaključil kvest Crimson fleet. Boljši kvest kot tisti od glavne zgodbe.

"Glavna zgodba" je samo kratka zgodbica, ki traja samo eno slabo uro in poskrbi da se igra nikoli ne konča in vse skupaj drži skupaj. Če zraven delaš še vse templje se raztegne na slabe 4 ure in to je to. Namenoma je tako kratka, ker jo moraš narediti 10-krat, da postaneš "pravi Starborn".

Prave glavne zgodbe pa so dejansko 4 in so vse več 10 ur dolge in zelo kvalitetne:
1. UC Vanguard
2. Crimson Fleet
3. Ryujin Industries
4. Freestar Rangers
Te 4 zgodbe so tiste zaradi katerih se igra Starfield in dokler ne končaš vseh štirih ne moreš reči da si končal igro.
Pa tudi nekaj stranskih zgodb je zelo kvalitetnih in so lahko dolge tudi več ur, na primer: First Contact, Mantis, Juno’s Gambit, Groundpounder, Tourists Go Home, ...

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včeraj sem zaključil kvest Crimson fleet. Boljši kvest kot tisti od glavne zgodbe.

"Glavna zgodba" je samo kratka zgodbica, ki traja samo eno slabo uro in poskrbi da se igra nikoli ne konča in vse skupaj drži skupaj. Če zraven delaš še vse templje se raztegne na slabe 4 ure in to je to. Namenoma je tako kratka, ker jo moraš narediti 10-krat, da postaneš "pravi Starborn".

Prave glavne zgodbe pa so dejansko 4 in so vse več 10 ur dolge in zelo kvalitetne:
1. UC Vanguard
2. Crimson Fleet
3. Ryujin Industries
4. Freestar Rangers
Te 4 zgodbe so tiste zaradi katerih se igra Starfield in dokler ne končaš vseh štirih ne moreš reči da si končal igro.
Pa tudi nekaj stranskih zgodb je zelo kvalitetnih in so lahko dolge tudi več ur, na primer: First Contact, Mantis, Juno’s Gambit, Groundpounder, Tourists Go Home, ...



Končal sem samo Crimson Fleet.
UC Vanguard sem samo malo začel.
Freestar Rangers tudi samo malo začel.
Ryujin Indistries pa sploh ne vem če sem imel sploh kaj stika z njimi.

oo7 ::

Edino pri kvestu Crimson Fleet sem malo razočaran, ker sem hotel videti reakcijo tiste tatečne babnce Naeve Mora pa je ušla >:D upam, da jo še srečam kje ali pa vsaj v DLC :)

Se je kdo od vas odločil za Crimson Fleet ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Se je kdo od vas odločil za Crimson Fleet ?

Jaz ne, ampak kolikor sem bral ni kakšnih drastičnih sprememb v igri.
Tudi če izbereš pirate te UC in Rangerji kljub temu ne bodo napadali in vse druge frakcijske queste lahko normalno nadaljuješ. Še največji problem bo z našimi kompanjoni, saj bodo vsi grozno razočarani nad našo odločitvijo in tisti s katerimi nisi v najboljšim možnih odnosih te bodo besno zapustili brez da bi imel kakšno možnost prepričevanja in opravičevanja svoje odločitve.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Namenoma je tako kratka, ker jo moraš narediti 10-krat, da postaneš "pravi Starborn".


Sorry ampak to je shitty writing. Zgodbo bi komot naredili precej bolj zanimivo in jo speljali tako, da je ne bi rabil ponavljat ozrioma, da bi ponavljanje imelo veliko vec smisla kot ga ima sedaj. S temi paralelnimi svetovi so si odprli tko sirok svet izkoristili so pa pol promila tega in naredili resnicno najslabso mozno varianto.

Izi je izjavil:


Prave glavne zgodbe pa so dejansko 4 in so vse več 10 ur dolge in zelo kvalitetne:
1. UC Vanguard
2. Crimson Fleet
3. Ryujin Industries
4. Freestar Rangers
Te 4 zgodbe so tiste zaradi katerih se igra Starfield in dokler ne končaš vseh štirih ne moreš reči da si končal igro.
Pa tudi nekaj stranskih zgodb je zelo kvalitetnih in so lahko dolge tudi več ur, na primer: First Contact, Mantis, Juno’s Gambit, Groundpounder, Tourists Go Home, ...


Noben od teh story line-ov ni dolg vec deset ur. Prav noben.

oo7 ::

Crimson fleet kvest je kar dolg ostalih še nisem preigral.

oo7 ::

Mi je kar zanimivo postalo raziskovati planete edino postojank bi lahko bilo več različnih preveč se ponavljajo recimo tisti cryo research lab.

Izi ::

Dosegel sem vse Achievementse 8-), vsi Powers so 10. stopnje, končal sem vse frakcijskske quest linije in večino stranskih questov, ...
Nabralo se mi je več ur kot v AC Valhalli z DLC-ji skupaj, tako da bi rekel da je Starfield trenutno najdaljša igra. Imam sicer še kup stvari za početi ampak glavnino sem končal. Sem level 220, v tošlu pa okoli 8 milijonov kreditov.
Sedaj pa čakam prvi DLC Shattered Space, ki pa ga letos verjetno še ne bomo videli.

Upam, da bodo vmes popravili večino bugov, ki jim ni malo. V questih je sicer zelo malo bugov, jih je pa toliko več v Skillih.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Dosegel sem vse Achievementse 8-), vsi Powers so 10. stopnje, končal sem vse frakcijskske quest linije in večino stranskih questov, ...
Nabralo se mi je več ur kot v AC Valhalli z DLC-ji skupaj, tako da bi rekel da je Starfield trenutno najdaljša igra. Imam sicer še kup stvari za početi ampak glavnino sem končal. Sem level 220, v tošlu pa okoli 8 milijonov kreditov.
Sedaj pa čakam prvi DLC Shattered Space, ki pa ga letos verjetno še ne bomo videli.

Upam, da bodo vmes popravili večino bugov, ki jim ni malo. V questih je sicer zelo malo bugov, jih je pa toliko več v Skillih.



Koliko ur pa imaš skupno ?
8 mio kreditov potem si bogataš. Jaz revež jih imam trenutno največ kar sem jih kdaj imel to je 404 k :)

BorutO ::

Jaz imam 4,4mio kreditov, vse sem nabil s prodajo rude in s kraftanjem. Easy money.

oo7 ::

BorutO je izjavil:

Jaz imam 4,4mio kreditov, vse sem nabil s prodajo rude in s kraftanjem. Easy money.


Jaz nisem še nič časa vložil v postojanke. Trenutno malo raziskujem planete :)

oo7 ::

Veteran Bethesde Pete Hines gre po 24 letih v pokoj. Starfield je bila njegova zadnja igra.

oo7 ::

Na moji ladji imam tri motorje vsak proizvede 26 000 moči pa čim dam en večji cargo na ladjo mi mobilnostp ade iz 99 na 80. Ali je mogoče imeti več kot tri motorje na ladji ?

Stan57 ::

Največja skupna moč motorjev je 12 lahko daš 3 z močjo 4 oziroma 4 z močjo 3
enako je z topovi ozirom laserji imaš možnost 3 x 12 moči
Tukaj imaš tabelo vseh delov za ladjo
https://inara.cz/starfield/ship-modules...
ter kako najbolje oborožiti ladjo
https://www.reddit.com/r/Starfield/comm...
upam da ti bo koristilo
aeaea

Stan57 ::

Motor SAL-6830 lahko daš 6 kosov samo moraš imeti dovolj močan generator ter kup denarja
eden stane 70000
aeaea

oo7 ::

Stan57 je izjavil:

Največja skupna moč motorjev je 12 lahko daš 3 z močjo 4 oziroma 4 z močjo 3
enako je z topovi ozirom laserji imaš možnost 3 x 12 moči
Tukaj imaš tabelo vseh delov za ladjo
https://inara.cz/starfield/ship-modules...
ter kako najbolje oborožiti ladjo
https://www.reddit.com/r/Starfield/comm...
upam da ti bo koristilo


Sem pogledal ja imam tri motorje s močjo 4 torej 12.
Bom pregledal hvala za pomoč 8-)

oo7 ::

Starfield - Angry Review

oo7 ::

Še kaj igrate :)

Jaz sem zdaj začel drugo frakcijo Freestar Collective.

oo7 ::

V perkih sem dvignil veščino traits na maksimum sedaj, ko skeniram planet imam 50% možnosti, da poskeniram tudi traits. Uporabna zadeva samo škoda, ker ni 100% :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

No sem po dolgem času sem spet prišel na Neon in ja ni bilo nobenega bounty na mojo glavo.

oo7 ::

Starfield's Community Patch is here, bringing bug fixes and tweaks

https://www.destructoid.com/starfields-...
««
35 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921184 (895) oo7
»

Baldur's Gate 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26730879 (1306) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
454222 (350) TucoX
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769448 (4766) oo7

Več podobnih tem