» »

Zakaj naj bi bilo zabijanje cajta na FB manj produktivno kot zabijanje cajta na Slo-tech ?

Zakaj naj bi bilo zabijanje cajta na FB manj produktivno kot zabijanje cajta na Slo-tech ?

1
2
»

[D]emon ::

Ne bos verjel, ampak tale forum engine je tako trapasto spisan, da ni povsod opcije "Predlagaj izbris", pa tako ali tako so admini pristranski. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

[D]emon> Tam okrog 2000/2001 je bilo neprimerno vec tehnoloskih in tudi izobrazevalnih tem s podrocja elektronike, elektrotehnike, racunalnistva. Zdaj pa, kot je receno, ratuje med.over.net :)

To komot spremeniš: Napišeš članek, na primer.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

[D]emon ::

Zakaj bi se matral za take kot si ti ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

k4vz0024 ::

Na slo-techu so vsaj ljudje, ki mislijo s svojo glavo. Je pa tudi nekaj provokatorjev, ki prav izzivajo drugače misleče in pljuvajo po njih. Včasih upravičeno, pogosto pa ne. Je pa res, da je večina konstruktivnih in se da z njimi sodelovati in pogovarjati normalno. Kljub razhajanju mnenj, seveda spet z nekaj izjemami. Takle mamo.

jype ::

[D]emon> Zakaj bi se matral za take kot si ti ?

Do unto others und so weiter?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

Unknown_001 ::

[D]emon je izjavil:

Zakaj bi se matral za take kot si ti ?


Es macht spaß für uns :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NikolormousB ::

jype je izjavil:

[D]emon> Zakaj bi se matral za take kot si ti ?

Do unto others und so weiter?


Meni gre pa ravno to na živce na tem forumu. Kamor pogledaš nekdo piše angleško. A res ne znate spoštovat več svojega jezika. Jezika, ki sta vam ga podarila mati in oče in za katerega so naši dedki umirali v vojnah proti ravno tem angleško govorečim ukupatorjem.

BivšiUser2 ::

Angleški se računalniški izrazi lepše slišijo
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

NikolormousB ::

A je to računalniški forum ali Slovenski?

BivšiUser2 ::

CompTech Slovenija
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

nevone ::

Meni gre pa ravno to na živce na tem forumu. Kamor pogledaš nekdo piše angleško. A res ne znate spoštovat več svojega jezika. Jezika, ki sta vam ga podarila mati in oče in za katerega so naši dedki umirali v vojnah proti ravno tem angleško govorečim ukupatorjem.


Multikulti smo.

Pa tudi večina linkov je v angleškem jeziku. A naj tiste tudi prevedemo, preden linkamo?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

[D]emon ::

NikolormousB je izjavil:

jype je izjavil:

[D]emon> Zakaj bi se matral za take kot si ti ?

Do unto others und so weiter?


Meni gre pa ravno to na živce na tem forumu. Kamor pogledaš nekdo piše angleško. A res ne znate spoštovat več svojega jezika. Jezika, ki sta vam ga podarila mati in oče in za katerega so naši dedki umirali v vojnah proti ravno tem angleško govorečim ukupatorjem.


Ti si ziher eden tistih, ki bi si zelel vse tujejezicne zadeve prevedene/sinhronizirane ? :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

NikolormousB ::

Seveda, tako je prav, tukaj je slovenija in naj se tukaj govori Slovensko. Facebook se zaveda kako pomemben je Naš jezik. Če kdo slučajno prileti s kakšnim tem ukopatorskim jezikom lahko kliknem "Prevedi v slovenščino".

[D]emon ::

Hahahahahahaha, a na RTV in POP TV in podobno tudi pises protestna pisma, ker filmi niso sinhronizirani v slovenscino ? :))

In ce ti je slovenscina res tako pomemben jezik, bi znal pravilno crkovati "okupatorskim". :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

NikolormousB ::

slovenscino


napiše se sloveniščino!! prosim ne oskunjaj Našega jezika.

[D]emon ::

Fuck off, troll. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

IQ Veverica ::

NikolormousB je izjavil:

jype je izjavil:

[D]emon> Zakaj bi se matral za take kot si ti ?

Do unto others und so weiter?


Meni gre pa ravno to na živce na tem forumu. Kamor pogledaš nekdo piše angleško. A res ne znate spoštovat več svojega jezika. Jezika, ki sta vam ga podarila mati in oče in za katerega so naši dedki umirali v vojnah proti ravno tem angleško govorečim ukupatorjem.


Sej vse lepo in prav, ampak slovenski jezik je ena izmed najbolj neuporabnih "vrednot", ki sem se jih naučil v svojem življenju. Uporabljam ga samo kadar grem v trgovino, da naročim kruh in povem koliko dag sira hočem met. Pa seveda tistih nekaj stavkov, ki si jih z domačimi izmenjam kadar pridem na obisk. Slovenski jezik govori 2M ljudi od tega je polovica penzijonistov in 1/4 brezposelnih. Kako naj širim svoj posel med potencialne stranke, če jih pa ni.

Upam, da mi bo moj dedek oprostil, ampak raje bi videl da bi bil še ta del primorske, ki ga imamo pod italijo. Tako bi se rodil v italiji in bi bil moj materni jezik italjanski. S finančnega stališča, bi mi to zagotovo bolj pomagalo. 85M oz. (kar odštejemo penzioniste) potencialnih strank v primerjavi z manj kot 1M je slednje velik joke.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

HotBurek ::

FB je leglo oglaševalskega kriminala in vsiljevanja potrošniške miselnosti.

Sej vse lepo in prav, ampak slovenski jezik je ena izmed najbolj neuporabnih "vrednot", ki sem se jih naučil v svojem življenju.

Se strinjem. Denar je smisel (tvojega?) življenja. Zakaj se še nisi preselil v Milano in tam ostal? Kaj te "drži" v Sloveniji? V Italiji se le cedita med in mleko.

Slovenski narod bo izumrl čez 50 let...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

[D]emon ::

HotBurek je izjavil:


Slovenski narod bo izumrl čez 50 let...


And not a single fuck will be given.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

IQ Veverica ::

Se strinjem. Denar je smisel (tvojega?) življenja. Kaj te "drži" v Sloveniji?


Nič me ne drži tukaj. S slovenijo drgač nimam problema. Denar je seveda izredno pomemben dejavnik. Z njim sebi in svoji družini lahko omogočim kar se da dobro in s finančnega vidika brezskrbno življenje. Smisel mojega življenja je da izkoristim vsak trenutek kar se da najbolje. In veliko oz. 95% stvari mi denar to omogoči. Ja.. posledično lahko rečem da je denar smisel mojega življenja.


Zakaj se še nisi preselil v Milano in tam ostal?


Govora je o jeziku. Ne maram velikih mest in gužve. S slovenijo drgač razen jezika, gospodarstva in naroda ni nič narobe. :))

Slovenski narod bo izumrl čez 50 let...


Tudi prav. Dokler bom jaz živ bom svoje potomce učil izbire pravega partnerja ne glede na državljanstvo (seveda so južne države izvzete iz konteksta. Tam je malo dobrih genov).
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

HotBurek ::

S slovenijo drgač razen jezika, gospodarstva in naroda ni nič narobe.

Se pravi, da je rešitev za "boljšo" Slovenijo ukinitev predmeta Slovenski jezik iz šolskih predmetnikov? Zanimiva misel :) Where is my id?
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Unknown_001 ::

HotBurek je izjavil:



Se strinjem. Denar je smisel (tvojega?) življenja. Zakaj se še nisi preselil v Milano in tam ostal? Kaj te "drži" v Sloveniji?


Italijani so še bolj v zosu kot mi.

IQ Veverica je izjavil:



Govora je o jeziku. Ne maram velikih mest in gužve. S slovenijo drgač razen jezika, gospodarstva in naroda ni nič narobe. :))


Oooo je je. Z mentaliteto. Bognedaj, da bi komu kaj uspelo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

IQ Veverica ::

Se pravi, da je rešitev za "boljšo" Slovenijo ukinitev predmeta Slovenski jezik iz šolskih predmetnikov? Zanimiva misel :) Where is my id?


Ne, ker ne morem govoriti za preostali del prebivalstva. Povedal sem samo primer, ki se nanaša izključno name in kaj si jaz mislim. Slovenščina naj v šolah kar ostane.

Oooo je je. Z mentaliteto. Bognedaj, da bi komu kaj uspelo.


Zato sem pa povzel narod kot celoto.

Italijani so še bolj v zosu kot mi.


S katerega stališča?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

HotBurek ::

Hja. Ti online translatorji so na dolgi rok lahko kar problematični :) Naj gre več tujih jezikov v šole. V LJ je te dni vsak ta peti turist iz tujine. ;)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

k4vz0024 ::

FB = fejst bukov :| :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropski varuhi zasebnosti: delodajalci ne smejo preverjati kandidatov na družbenih o (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9225658 (21326) PaX_MaN
»

Facebook ima dve milijardi uporabnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6714680 (12062) shadeX
»

Zynga zapira in odpušča

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
247844 (5948) Jst
»

Boštjan M. Zupančič o Facebooku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11424972 (20304) Ziga Dolhar
»

EU začenja preiskavo Facebooka? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24164636 (59668) Ramon dekers

Več podobnih tem