» »

Samsung baterija

Samsung baterija

slocar2 ::

Sem uporabnik samsungovih telefonov okoli 5 let. Trenuto imam Samsung A5 2016, pred let pa Samsung S4 Mini in Samsung Glaxay Xcover. Kot vsak normalen uporabnik telefona, nisem prvim, ki se mu je napihnila baterija. Zdej razlogov je lahko vec. Zasledil sem, da se to naj bi zgodilo če pustih telefon polniti čez noč ali ko telefon že ima 100% ga še naprej polniš. Sem edini v družini, ki dejansko polni telefon tako, da ko ima pod 30% baterije ga napolnim na 100% in ga takoj izklop. To je že 3-tji samsungov telefon, da moram menjati baterijo ker se je enostavno napihnila.

V roku enega meseca sem opazil, ko baterija pride do 30% dejansko telefon deluje še maximum 10min. Če ga pa uporabljam med tem časom pa lahko rečemo tam okoli 5m. Danes sem pa slučajno odstranil ovitek od telefona in opazil, da ima telefon napihnejo baterijo. Seveda nova baterija je 25eur in še sam je nemorem zamenjati, ker je baterija pripeta na telefon. Na baterijo je garancija 1 leto in imam še približno 2 tedna časa do izteka baterije. Zanima me ali bom dobil novo zaston ali jo bom moral plačati. Glede na to da je to že 3-tji samsungov telefon in da baterija stane okol 30EUR je to ze skoraj 100EUR stroskov.

Zanima me ali ima še kdo takšne slabe izkušnje z samsungi? Kater telefon imate vi ali katerega bi priporočali.

LP

konspirator ::

Menjava baterije:



komplet razstavitev:
--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078705 (6615) Twixz
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813371 (10044) toro69
»

Epilog Samsungovega Galaxyja Note 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8416709 (11793) Gambino
»

Tesla odpira patentni portfelj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
8428501 (24837) iosox
»

Xperia Z1S - zmogljiv telefon v žepu prijazni obliki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5032298 (28953) floyd1

Več podobnih tem