» »

Trening nog in zadnjice

Trening nog in zadnjice

«
1
2 3
...
5

SmeskoSnezak ::

Aloha, s kolegi ravno debatiramo o fitnesu in smo zavili spet v zanimive vode. Zgleda da moski damo ogromno na trening nog, a premalo na trening nasih "riti", ki jih stalno posadimo na stol, ko spilamo igrce. Kaksno je vase mnenje o tem? Kako na to gledajo zenske? Kaksne vaje uporabljate in bi priporocali ostalim, da izbolsajo svoje fitnes oz. aerobne vadbe\rutine, da bi ta del "moskosti" poudarili?
@ Pusti soncu v srce... @

FTad ::

Ne, v povprecju tipi ne trenirajo nog dovolj (sploh). Everyday is upper/chest/guns day :P

Ja vaje so definitivno: pocep, potisk za noge, romunski deadlift, sumo deadlift

Potem se kake variacije. Npr stopanje na klopco z utezjo (simulacija hoje v strm hrib) ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

jype ::

SmeskoSnezak> Zgleda da moski damo ogromno na trening nog, a premalo na trening nasih "riti", ki jih stalno posadimo na stol, ko spilamo igrce.

S kolesom pejte na fitnes, pa boste mel čist uredu noge pa riti.

FTad ::

@jype: to ni dovolj za trening nog

jype ::

FTad> @jype: to ni dovolj za trening nog

Seveda je.

FTad ::

ja, ce se peljes 1 uro do fitnesa...

jype ::

FTad> ja, ce se peljes 1 uro do fitnesa...

Ja, saj ni treba jit ravno po najkrajši poti, pa če greš čez par gorskih ciljev je še toliko bolje.

FTad ::

ce ze gres gorsko turo, pol nima smisla, da gres se do fitnesa. Zdaj pa lahko zakljucis s svojim kolesarkim predlogom, ker je bilo vprasanje glede vaj v fitnesu

jype ::

FTad> ce ze gres gorsko turo, pol nima smisla, da gres se do fitnesa.

Bravo, to sem tudi jaz ugotovil!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

sesobebo ::

FTad je izjavil:

ker je bilo vprasanje glede vaj v fitnesu


odpeljes se torej do fitnesa, kjer zajahas sobno kolo.

Goran's Blog ::

Maybe HIIT trening teka v hrib...

Looooooka ::

Večina fitnesov(vsaj v Ljubljani) je v zadnjih letih zrihtala kletko ali dve.
Počepi, deadlifti so kar popularni, plus kup drugih naprav, ki se jih da poleg počepov uporabiti tudi za meča.
Kolesa ne rabiš niti povohat če imaš karto v fitnesu, ki je v zadnjih 5 letih vsaj malo sledil trendom in dela na razvoju ne pa samo na pobiranju članarin.
Če niso čimprej zamenjaj fitness, ker če jim je za biznis vseeno so verjetno tudi stranke nekje na koncu spiska prioritet.

FTad ::

sesobebo je izjavil:

FTad je izjavil:

ker je bilo vprasanje glede vaj v fitnesu


odpeljes se torej do fitnesa, kjer zajahas sobno kolo.


vrtenje kolesa, pa cetudi v fitnesu ni dovolj ucinkovito za trenirati noge in zadnjico v primerjavi z vajami z utezmi. Zato pa vidis vse tiste navdusene zenske, ki gonijo kolo ali tecejo na traku, ki so vseeno se vse popolnoma mlahave, medtem ko tiste, ki delajo z utezmi dejansko napredujejo in ucvrstijo zadnjico in noge

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog


Jype ima prav. Kolesarjenje je najboljši trening za noge plus rit. Drgač pa za rit je najboljš lauf po štengah gor ali v hrib. Da ne govorimo o mečih ki mnogim delajo probleme ker jih je težko na uteži trenirat oz. štorasto. Bicikla pa gas v breg. Đabe vam dvigovanje iz počepa ko pa ste kljub moči še vedno švoh oz. imate zanič kondicijo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

harmony ::

FTad je izjavil:

sesobebo je izjavil:

FTad je izjavil:

ker je bilo vprasanje glede vaj v fitnesu


odpeljes se torej do fitnesa, kjer zajahas sobno kolo.


vrtenje kolesa, pa cetudi v fitnesu ni dovolj ucinkovito za trenirati noge in zadnjico v primerjavi z vajami z utezmi. Zato pa vidis vse tiste navdusene zenske, ki gonijo kolo ali tecejo na traku, ki so vseeno se vse popolnoma mlahave, medtem ko tiste, ki delajo z utezmi dejansko napredujejo in ucvrstijo zadnjico in noge

Ze z navadnimi pocepi se pride do lepih rezultatov.

jype ::

FTad> Zato pa vidis vse tiste navdusene zenske, ki gonijo kolo ali tecejo na traku, ki so vseeno se vse popolnoma mlahave,

Ne nakladaj, no.

Goran's Blog> Maybe HIIT trening teka v hrib...

Vsak tek oziroma kolesarjenje po razgibanem terenu je HIIT, če nisi lenoba.

chucki ::

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

FTad> ce ze gres gorsko turo, pol nima smisla, da gres se do fitnesa.

Bravo, to sem tudi jaz ugotovil!


Fitnes je v bistvu prostor ki v urbanem okolju omogoča fizični napor in rekreacijo. Lets face it, mestjanarji se ne pretegnete kaj dosti z življenjem v mestu ampak lepi in močni bi pa radi bili tako kot vsi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

chucki> Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Tako je:



Raptor F16> Fitnes je v bistvu prostor ki v urbanem okolju omogoča fizični napor in rekreacijo. Lets face it, mestjanarji se ne pretegnete kaj dosti z življenjem v mestu ampak lepi in močni bi pa radi bili tako kot vsi.

V Sloveniji ni mest.

harmony ::

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:



V Sloveniji ni mest.


Popravek: velemest !

Mnoga slovenska naselja so že urbanizirana do te mere da je življenjski slog povsem primerljiv mestnemu. Problem?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

chucki ::

harmony je izjavil:

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.


Da punce, ki tečejo in peciklirajo niso mlahave, kot nekateri trdijo. Imajo postavo, zdravje in močne noge.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

jype ::

harmony> Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.

Če so ti všeč napumpana telesa lahko kupiš He-man figurico. Za zdravje je pomembno, da se giblješ tako, da obremeniš celotno telo. Pumpanje ene mišice je medicinsko gledano nesmiselno početje.

Raptor F16> Mnoga slovenska naselja so že urbanizirana do te mere da je življenjski slog povsem primerljiv mestnemu. Problem?

Ni problema, ker nikjer v Sloveniji nisi več kot deset minut oddaljen od hoste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:



Ni problema, ker nikjer v Sloveniji nisi več kot deset minut oddaljen od hoste.


Problem je v življenjskem slogu, ne lokaciji. Na kmetih človek zarad načina življenja še kakšno balo premakne, lopato prime v roke, v predmestjih pa bolj kot ne ista pesem kot v mestih. Voziš se z avtom na šeht večino časa ljudje preživijo za 4 stenam, delajo pa verjetno kje v pisarni...

Manjko fizičnega napora se kompenzira z naknadno rekreacijo v rutini.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FTad ::

harmony je izjavil:

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.


Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...

jype ::

FTad> Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...

Če v fitnesu treniraš za to, da ne boš imel švoh riti, potem te je nekdo okol prinesel. Počepe namreč lahko delaš tudi doma.

FTad ::

omg jype, dej prosim ne nabijaj spet nekaj po svoje...

In kaj naj jaz si sam doma naredim kletko za pocepe, kupim 5x20 kg kolute, stango itd? Ne bom res delal 50 ponovitev pocepov z 10 kilsko rocko...

Se enkrat, vprasanje OP-ja ni bilo, kaj lahko doma pocnes, pa kako se lahko s kolesom v hribe vozis.

Glede na to, da verjetno nisi v fitnesu sploh treniral, kaj sele, da bi izvajal vaje pravilno, lahko koncas s komentiranjem v temi, o kateri nimas pojma!

harmony ::

jype je izjavil:

FTad> Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...

Če v fitnesu treniraš za to, da ne boš imel švoh riti, potem te je nekdo okol prinesel. Počepe namreč lahko delaš tudi doma.

Kaj tocno zelis s tem stavkom povedati?

FTad ::

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

FTad> Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...

Če v fitnesu treniraš za to, da ne boš imel švoh riti, potem te je nekdo okol prinesel. Počepe namreč lahko delaš tudi doma.

Kaj tocno zelis s tem stavkom povedati?


Da nima pojma, o cem govori.

jype ::

FTad> In kaj naj jaz si sam doma naredim kletko za pocepe, kupim 5x20 kg kolute, stango itd? Ne bom res delal 50 ponovitev pocepov z 10 kilsko rocko...

Za čvrsto zadnjico ne potrebuješ ničesar od naštetega.

harmony> Kaj tocno zelis s tem stavkom povedati?

Da normalni ljudje ne potrebujejo fitnesa, če hočejo imeti atletsko postavo, kdor bi pa rad bil body builder, se pa verjetno ne ukvarja z "mlahavo zadnjico".

FTad> Glede na to, da verjetno nisi v fitnesu sploh treniral, kaj sele, da bi izvajal vaje pravilno, lahko koncas s komentiranjem v temi, o kateri nimas pojma!

Ne, tovariš, vi se motite. V fitnesu nisem treniral iz tehtnih razlogov: Predvsem ker to nima nobenega smisla.

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:

harmony je izjavil:

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.


Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...


Sicer vsakemu svoje ampak bodybuilding je za moje pojme izkrivljena oblika rekreacije. Daleč od kakega zdravja poleg vse svinjarije od prehranskih dodatkov, ki se zraven prodajajo.

Kdor hoče lepo postavo, pobčki, atletska postava je že tisoče let estetski ideal. To ko se eni matrate da bote zgledal ko teliček na rastnih hormonih in mislite da to ženske privlač. Ma ke naj rečem. You are doin it wrong. Na neki točki se preseže meja dobrega okusa pravtako tako telo ni uporabno za nič drugega kot poziranje. Da bo ta "močn nabildanc" nekaj fizično delal :)) pozabte. To je vse zategnjeno, neokretno pa še brez kondicije.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SmeskoSnezak ::

Raptor, si me spomnil sedaj na tole:

Bodibilderji balerirajo :D
@ Pusti soncu v srce... @

FTad ::

jype je izjavil:



FTad> Glede na to, da verjetno nisi v fitnesu sploh treniral, kaj sele, da bi izvajal vaje pravilno, lahko koncas s komentiranjem v temi, o kateri nimas pojma!

Ne, tovariš, vi se motite. V fitnesu nisem treniral iz tehtnih razlogov: Predvsem ker to nima nobenega smisla.



Ja prav, pac kolesaris. Zato pa se ne vkljucuj v te teme, na kar se ne spoznas, tako kot jaz ne pametujem o kolesarjenju!


Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:

harmony je izjavil:

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.


Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...


Sicer vsakemu svoje ampak bodybuilding je za moje pojme izkrivljena oblika rekreacije. Daleč od kakega zdravja poleg vse svinjarije od prehranskih dodatkov, ki se zraven prodajajo.

Kdor hoče lepo postavo, pobčki, atletska postava je že tisoče let estetski ideal. To ko se eni matrate da bote zgledal ko teliček na rastnih hormonih in mislite da to ženske privlač. Ma ke naj rečem. You are doin it wrong. Na neki točki se preseže meja dobrega okusa pravtako tako telo ni uporabno za nič drugega kot poziranje. Da bo ta "močn nabildanc" nekaj fizično delal :)) pozabte. To je vse zategnjeno, neokretno pa še brez kondicije.


Ti vidim, da imas ozki pogled, ko se omenja beseda bodybuilding, ker zgleda avtomatsko pomislis na tiste omare brez simetrije in goro misic. Delati po bodybuilding programu (ali varianto le te) je povsem vredu, tudi ce zelis zgraditi boljso (lepso postavo). A si ze slisal za aesthetic physique kategorijo?

Dobro, za tebe vem, da pac raje jes jesprej ipd, kot kaksen proteinski shake, tako da o prehrani ne bova

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

harmony ::

Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:

harmony je izjavil:

chucki je izjavil:

Fake news. Kolikokrat sem prehitel fitnes guye, ko sem šel v hribe, ker tipi so s kondicijo na psu. Če dviguješ 1 tono, še ne pomeni, da lahko tečeš 10 km ali več.

Ja in kaj zelis s tem povedati? Ocitno ne razumes kaj pomeni bodybuilding.


Tako ja. Moras vedeti, za kaj treniras. Pri bodybuildingu ni bistvo nabiranje kondicije.. Pa kaj potem, ce te nekdo prehiti v hoji v hrib... A treniras za to v fitnesu? Verjetno ne...


Sicer vsakemu svoje ampak bodybuilding je za moje pojme izkrivljena oblika rekreacije. Daleč od kakega zdravja poleg vse svinjarije od prehranskih dodatkov, ki se zraven prodajajo.

Kdor hoče lepo postavo, pobčki, atletska postava je že tisoče let estetski ideal. To ko se eni matrate da bote zgledal ko teliček na rastnih hormonih in mislite da to ženske privlač. Ma ke naj rečem. You are doin it wrong. Na neki točki se preseže meja dobrega okusa pravtako tako telo ni uporabno za nič drugega kot poziranje. Da bo ta "močn nabildanc" nekaj fizično delal :)) pozabte. To je vse zategnjeno, neokretno pa še brez kondicije.

Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu z vratovi kot pri biku. Bodybuilding ni rezerviran samo za naspikane 120+ kilske bike. Ni cisto res, da so nabildanci brez kondicije, namrec ce mislis, da obstaja res taksna inekcija, ki ti spuca vso mascobo brez kardia, potem ocitno tudi ti nimas pojma o bodybuildingu.

Unknown_001 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Raptor, si me spomnil sedaj na tole:

Bodibilderji balerirajo :D


Zdaj sem pa res že videl vse :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

harmony ::

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.

Unknown_001 ::

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FTad ::

Unknown_001 je izjavil:

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))


Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral

harmony ::

Unknown_001 je izjavil:

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))

Haha, veri fani. No, ti bos zagotovo boljse izgledal pri teh letih. No pa nam ti definiraj bodybuilding. Pa ne guglat.

jype ::

harmony> Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal.

Ne sekiram se. Druge svarim: Ne poslušajte nasvetov body builderjev - zdrava prehrana in lepa postava nista stvar dvigovanja bremen v zaprtih prostorih.

FTad> Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral

Treniral česa?

Leon Štukelj je pri stotih izgledal bolje kot ta dva pri sedemdesetih, pa ni nikoli bil v fitnesu.

Unknown_001 ::

harmony je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))

Haha, veri fani. No, ti bos zagotovo boljse izgledal pri teh letih. No pa nam ti definiraj bodybuilding. Pa ne guglat.


Simple body=telo building=gradnja . Osnovno gonilo, čim večje, čim bolj definirano. Kako pravjo? Mišce morjo bit močne in baročne. Sam... je jeba kaj vi razumete kot moč.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Goran's Blog ::

jype je izjavil:

FTad> Zato pa vidis vse tiste navdusene zenske, ki gonijo kolo ali tecejo na traku, ki so vseeno se vse popolnoma mlahave,

Ne nakladaj, no.

Goran's Blog> Maybe HIIT trening teka v hrib...

Vsak tek oziroma kolesarjenje po razgibanem terenu je HIIT, če nisi lenoba.


Ni vsak tek oziroma kolesarjenje ali bilo katero druga športna dejavnost HIIT... Če ti kolesariš ali pa tečeš 20KM vseskozi pa če tudi v hrib z enako hitrostjo,močjo to zame ni HIIT.

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:



Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral


Oooo a da boš dokazal svoj prav boš delal primerjavo s fizično neaktivnimi posamezniki? Nice try.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FTad ::

Unknown_001 je izjavil:

harmony je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))

Haha, veri fani. No, ti bos zagotovo boljse izgledal pri teh letih. No pa nam ti definiraj bodybuilding. Pa ne guglat.


Simple body=telo building=gradnja . Osnovno gonilo, čim večje, čim bolj definirano. Kako pravjo? Mišce morjo bit močne in baročne. Sam... je jeba kaj vi razumete kot moč.



Ja pa omg Raptor, a si ze slisal za razlicne vrste treningov? Bodybuilding, strongman, olimpijsko dvigovanje utezi?

Za vsako izmed teh je razlicen nacin treninga in tisti, ki treniramo za doloceno vrsto treningov, ze vemo zakaj in kaj bomo s tem pridobili.

Saj upam, da ti je jasno, da po postavi strongman zgleda drugace kot nekdo, ki se ukvarja z bodybuildingom?

Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:



Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral


Oooo a da boš dokazal svoj prav boš delal primerjavo s fizično neaktivnimi posamezniki? Nice try.


Ja s kom pa se naj jih primerja?

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

harmony je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kako so se hitro zbunili :)). Očitno vam ni povsem jasna definicija bodybuildinga. Nikjer nisem omenjal špikanja, to je zgolj vaša asociacija.

In ja, ješpren je zakon>:D

harmony je izjavil:

jype je izjavil:

harmony> Ti sedaj govoris o ekstremnem bodybuildingu

Ne, zgolj o tem, da je "pucanje maščobe iz telesa" škodljivo zdravju, redna kardio vadba pa ravno obratno.

Ne sekiraj se prevec. Umrl bos tako ali tako pucal ali ne pucal. Mar niso vsi svarciju, pa stalonu rekli da ne bodo 50te doziveli, pa glej ga zlomka stari prdci se zivijo in uzivajo lajf se dalje.


Pa vse visi od njih :))

Haha, veri fani. No, ti bos zagotovo boljse izgledal pri teh letih. No pa nam ti definiraj bodybuilding. Pa ne guglat.


Simple body=telo building=gradnja . Osnovno gonilo, čim večje, čim bolj definirano. Kako pravjo? Mišce morjo bit močne in baročne. Sam... je jeba kaj vi razumete kot moč.



Ja pa omg Raptor, a si ze slisal za razlicne vrste treningov? Bodybuilding, strongman, olimpijsko dvigovanje utezi?

Za vsako izmed teh je razlicen nacin treninga in tisti, ki treniramo za doloceno vrsto treningov, ze vemo zakaj in kaj bomo s tem pridobili.

Saj upam, da ti je jasno, da po postavi strongman zgleda drugace kot nekdo, ki se ukvarja z bodybuildingom?

Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:



Kaj tocno visi iz njih? Bolje zgledajo kot povprecen 70-letnik, ki ni nikoli treniral


Oooo a da boš dokazal svoj prav boš delal primerjavo s fizično neaktivnimi posamezniki? Nice try.


Ja s kom pa se naj jih primerja?


Jap, mi se pogovarjamo o bodybuildingu :)

Primerjavo bi moral narest z ljudmi ki so trenirali druge discipline in še vedno trenirajo da bi bila primerjava na mestu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FTad ::

Kaj, a da pri 70h se vedno trenirajo?

jype ::

Goran's Blog> Če ti kolesariš ali pa tečeš 20KM vseskozi pa če tudi v hrib z enako hitrostjo,močjo to zame ni HIIT.

Saj ne počneš tega z enako močjo. Razgiban teren pomeni, da moraš premagati strm klanec, potem pa nekaj časa goniš po ravnini oziroma se spuščaš, potem je pa spet strm klanec, pa spet spust, pa spet ravnina, in tako dalje.

FTad> Ja s kom pa se naj jih primerja?

S fizično aktivnimi posamezniki, ki vsak dan porabijo 1000 kalorij za kardio vadbo, na primer.

Looooooka ::

Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog


Jype ima prav. Kolesarjenje je najboljši trening za noge plus rit. Drgač pa za rit je najboljš lauf po štengah gor ali v hrib. Da ne govorimo o mečih ki mnogim delajo probleme ker jih je težko na uteži trenirat oz. štorasto. Bicikla pa gas v breg. Đabe vam dvigovanje iz počepa ko pa ste kljub moči še vedno švoh oz. imate zanič kondicijo.

Zgleda nisi nikoli v življenju delal počepa :)

Looooooka je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

FTad je izjavil:

@jype: to ni dovolj za trening nog


Jype ima prav. Kolesarjenje je najboljši trening za noge plus rit. Drgač pa za rit je najboljš lauf po štengah gor ali v hrib. Da ne govorimo o mečih ki mnogim delajo probleme ker jih je težko na uteži trenirat oz. štorasto. Bicikla pa gas v breg. Đabe vam dvigovanje iz počepa ko pa ste kljub moči še vedno švoh oz. imate zanič kondicijo.

Zgleda nisi nikoli v življenju delal dviganja iz počepa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Unknown_001 ::

FTad je izjavil:

Kaj, a da pri 70h se vedno trenirajo?


Ja, zakaj pa ne? Saj si tudi ti omenjal 70 letnike ki še trenirajo. Naredi realno primerjavo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vadbena rutina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11111820 (8585) m0LN4r
»

buildanje mišične mase (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
558046 (6744) Unknown_001
»

Fitnes - vaje doma

Oddelek: Šport
4013676 (10760) Unknown_001
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828067 (25005) Okapi

Več podobnih tem