» »

Preveč regulative: Uber se po treh letih umika iz Danske

1
2
»

ales85 ::

Očitno je njegova uberizacija miselnost "moramo delati, pa naj stane kolikor hoče" :)

nejcek74 ::

Uber ima nekonkurenčen poslovni model. Malo poguglajte zgodbo Yandex vs Uber, jih je net poln. Simple as that.
Zgodba pokaze, da lahko ponudis uporabniku prijazno aplikacijo v okviru obstojece zakonodaje in uporabljas obstojeco taxi infrastrukturo. In ocitno zadaj ni prislovicno rusko sovrastvo do tujcev, vsaj ne omenja ga nihce (od zahodnih medijev), prav tako ne korupcije.
Btw, ko si turist v tujini si pogosto ne mores prav dosti pomagat s telefonom, prenos podatkov je pregresno drag.

ales85 ::

nejcek74 je izjavil:

Uber ima nekonkurenčen poslovni model. Malo poguglajte zgodbo Yandex vs Uber, jih je net poln. Simple as that.
Zgodba pokaze, da lahko ponudis uporabniku prijazno aplikacijo v okviru obstojece zakonodaje in uporabljas obstojeco taxi infrastrukturo. In ocitno zadaj ni prislovicno rusko sovrastvo do tujcev, vsaj ne omenja ga nihce (od zahodnih medijev), prav tako ne korupcije.
Btw, ko si turist v tujini si pogosto ne mores prav dosti pomagat s telefonom, prenos podatkov je pregresno drag.

Zato ker WiFi pa ne moreš uporabljati, verjetno ti pregori telefon. In ne sedaj, da ga ni povsod. V zelo veliko primerih je več kot dovolj dosegljiv ali pa se sprehodiš dve ulici. Poleg tega veliko ljudi kupi lokalno SIM kartico, ko potujejo.

kotanyi ::

ales85 je izjavil:

Poleg tega veliko ljudi kupi lokalno SIM kartico, ko potujejo.


Jaz se ne spomnim kdaj sem nazadnje izklapljal roaming. Služben telefon pač, z normalnim roaming paketom. Tudi drugi business travellerji po mojih izkušnjah ravnajo podobno. Ti so pa tudi najbolj pogosti uporabniki tovrstnih storitev.

Zgodba pokaze, da lahko ponudis uporabniku prijazno aplikacijo v okviru obstojece zakonodaje in uporabljas obstojeco taxi infrastrukturo.


Super. Jaz nimam nobene tendence furat Uber ekskluzivo. Ampak njihova storitev je na zahodu za uporabnika pač preprosto boljša od sranja ki so klasične taksi službe. In to celo če ignoriram ceno.

Kaj češ pol? Podpirat uboge kočije zato ker bodo ubogi konji pa kočijaži ostali brez ovesa vsakdanjega, al jim rečt naj si za božjo voljo že enkrat omislijo avto?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

London prepovedal Uber, slednji se ne predaja

Oddelek: Novice / Ostale najave
2816205 (14631) leiito
»

Preveč regulative: Uber se po treh letih umika iz Danske (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5320887 (18655) kotanyi
»

Kako Uber zbira in obdeluje osebne podatke za izmikanje organom pregona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5426097 (22534) Unknown_001
»

Uber: ljudje s skoraj prazno baterijo pripravljeni plačati več (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6419807 (14483) Markoff
»

Uber dobil 3,5 milijarde dolarjev iz Saudove Arabije

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4014165 (11619) 49106

Več podobnih tem