» »

Nakup stanovanja

Nakup stanovanja

««
7 / 7
»
»»

ginekk ::

zavajon je izjavil:

libreus je izjavil:

Če ni skrivnost: iz kje se v 12-ih minutah pripelješ z vlakom v LJ?

To bo gotovo železniška postaja Litostroj. :D


Notranje Gorice. Saj tudi Medvode je primerljiv čas (15min) s tem da je pet postaj do Centra. Super občutek, ko vlak samo piči mimo kolon.
Bolj je problem netočnosti (zamujanje) in premalo frekventnih povezav.

Steinkauz je izjavil:

Verjetno nimaš glih postaje zravn, tko da računaj še neki hoje
Če pa žviš tolk zravn pa ni glih plus poslušat vlake tolk bliz ;)
Pa potem od postaje do šihta tut.


Če vlak ni ravno 10m od bajte (da se trese) je meni mnogo lažje prenašat kot frekventno cesto. Ob avtocesti ali vpadnicah mora bit obupno, rabiš dobro izolirana okna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

energetik ::

Ja, zakon je gledat kolono na AC, ko na vlaku pičiš mimo. Točni so še kar, problem je le premalo povezav na uro.
Jah, mi smo ene 120m stran, trese se nikakor ne, malce moti le poleti ponoči, ko imaš odprta okna, če gre mimo dizl z zarjavelimi vagoni.

celada ::

Eh edina stvar na katero se lahko zaneses pri onem vlaku 10 do 7 je to da zamuja. Skoraj 10 let sem se vozil z njem pa res nevem ce je bil kdaj tocen. :D

zavajon ::

Kako pa je kaj z vlaki zvečer? Če bi si npr. zaželel iti v kino, če ga v Notranjih goricah slučajno ni. Za trole vem, da so po 10h praktično neuporabne.

celada ::

zavajon je izjavil:

Kako pa je kaj z vlaki zvečer? Če bi si npr. zaželel iti v kino, če ga v Notranjih goricah slučajno ni. Za trole vem, da so po 10h praktično neuporabne.


Problem je za nazaj. Zadnji je bil ~22:30 tak, da si moral najpozneje iz koloseja ob 22 pa še to raje prej. Trole so pa celo boljše kolikor vem. Sploh, ker vozijo med vikendi. To je vse bolj info iz druge roke zdaj je že nekaj časa mimo odkdar sem moral koristit javni prevoz.

Okapi ::

V Ljubljani so taksiji tako poceni, da če se peljejo trije, je že skoraj ceneje kot z busom. Od predmestja do centra je okoli 5 evrov, 3x bus je 3,60.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najemnine vs. lastništvo nepremičnine (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Loža
1029164285 (134230) thramos

Več podobnih tem