» »

Login screen

Login screen

mihec161 ::

Mam problem z login screenom, ker mi ne kaze polja za vpisat geslo. Ce dam reset mi reseta cel cas in se nic ne zgodi. Usb pa mi tut v totem casu ne zazna(miske). So la na novo nalozeni win 10

mihec161 ::

MIHAc27 ::

A power gumb za ugasnit lahko izbereš z tipkovnico. Ker če držiš SHIFT gumb in resetiraš, bi moral iti v meni, kjer lahko izbereš safe boot.

Baje do istega prideš, če 3x ugasneš PC z gumbom, nato pa spet prižgeš.

Kot drugo... koliko je star pc in disk v njem. Da ni kaj z diskom narobe.

mihec161 ::

Sedaj sem imel malo po tem ko sem zamenjal HDD za SSD probleme z login screenom, potem cez nekaj casa z usb(jih ni zaznalo takoj, je trajalo kaksno minuto dve da je zaznalo) in sem mislo da bojo novi windowsi odpravli napake, ampak je se huje, pri login screenu mi 2x-3x dlje caka da mi pokaze okno za geslo, pribl. 20 min, pri usbjih je isto. Reset ne deluje od windowsa(cel cas pise reseting in se nic ne zgodi), ce hocem v bootu ze vgasnit racunalnik 3x in mi pokaze da nalaga system recovery, pa ne nalozi.
Je pa to laptop Lenovo B590 cpu i3 , ram sem nadgradil na 8gb, in kaksen mesec dva nazaj se nadgradil z SSDjom.

mi pa tut ne zaznava vec sd kartice(v uporabi redko), je pa v biosu vse tak kot bi moralo bit baje, sem pa mel tudi v biosu ko sem shrano nastavitve neki error dugi pa je blo samo OK za stisnit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec161 ()

mihec161 ::

Se porocilo iz Windows Diagnostic.

Vsi driveri so bli posodobljeni od windows 10, edino kaj sem sam dal gor je blo driver za touchpad.
Ker so vedno bli neki problemi z driveri od lenova ker ne podpirajo windows 10.
Windows biometric service sem vgasno, ker bi naj to kao motlo login pa se vedno nic.

http://www.filedropper.com/testdiagnost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec161 ()

MIHAc27 ::

Čudne težave imaš. SSD nima kaj delat 20 minut, še če je 1 minutka je veliko. Če je svež sistem, brez navlake pa še toliko manj.

Mogoče ram ni povsem kompatibilen. Potegni iz interneta kak Hiren boot CD in zaženi Memtest iz njega. Naj teče vsaj 1 cikel (cca 2 urci za 8Gb).

ATI grafika tudi povzroča dolg zagon, ampak po specifikaciji imaš samo Intelovo grafično...

mihec161 ::

To bi bilo mozno ja,


Sem zdaj komaj opazo to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec161 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70491368711 (6186) Buggy
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435261 (942) jedateruk
»

Počasen zagon W10

Oddelek: Operacijski sistemi
61091 (861) Veron
»

Windows 8 uvaja hitri zagon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11929326 (23515) Jst

Več podobnih tem