» »

GoClever navigacija

GoClever navigacija

gogolinho ::

Imam navigacijo goclever 700-plus-fe in bi rad posodobil mape, ampak se mi niti ne sanja kako.
Prosim za pomoč.

scipascapa ::

samo v smeti vrž.

Seljak ::

gogolinho je izjavil:

Imam navigacijo goclever 700-plus-fe in bi rad posodobil mape, ampak se mi niti ne sanja kako.
Prosim za pomoč.


Po mojem je proizvajalec priložil kakšen CD plošček na katerem je programska oprema,ki jo inštaliraš na PC. Potem pa ponavadi priklopiš napravo oz jo povežeš z PC preko USB-ja in jo posodobiš. Ali pa obišči njihovo spletno stran in po mojem bi tam morala biti kakšna navodila kako in kaj.

scipascapa ::

prosim vrzi jajca v smeti in si nabavi pravo navigacijo

http://www.wayteq.si/trgovina/si/6-navi...

pa lepo igota gor.

gogolinho ::

seljak- ni bilo nič zraven.. spletno stran, pa imajo tako nepopolno..
scipascapa- vem da so jajca..:D .. ali za nekaj krat na leto uporabe so še kar dobra

king67 ::

Po moje bi se dalo iGo-ta gor stlačit, pa si zmagal.

lp,
king67

gogolinho ::

kako bi se pa to naredilo?

Samson ::

Prvo preveri na kaksen nacin se zadeva boota. Priklopi racunalnik in poglej kaksno je ime navi programa. Poglej se malce po sys daotekah. Goclever imas pa ponavadi hrvaski program Mireo. Mape so zelo stare in nedobavljive. Razen uradno pri njih. Ni poceni.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

matjash ::

Vsaj 6 let nazj sem imel eno tako navigacijo. Os je bil windows ce, imelo je nek bug da si komot dostopal do windows namizja in potem ni bilo potrebno dosti truda za naložit igo za windows CE. Za tisto ceno je bila takrat odlična naložba proti tedanjim garminom tako cenovno, kot funkcijsko. Od kar obstajajo pametni telefoni itak nimam več potrebe po še eni napravi in sem ga šenkal naprej in še danes dela.

Original mireo program pa ni bil uporaben, skozi štekal, enkrat pristal na servisu.

Če se prav spomnim sem lahko pognal windows namizje tako, da sem dal sd kartico z imenom programa, ki je bil enak na originalni sd kartici. Ime programa sem pozabil mogoče sem preimenoval cmd.exe za windows ce.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

Samson ::

Ma sam na sd kartico prekopiraj istovetno kot je imenovano trenutno (ce me spomin ne vara x:\MOBILENAVIGATOR\mobilenavigator.exe). Ampak ti prekopiraj igo navigacijo pa preimenuj igo.exe v mobilenavigator.exe. Edino prej se prepricaj kako je trenutno da se ne lovis predolgo. To sem delal uh uh let nazaj pa je ze slo iz glave...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

king67 ::

Za strošek poštnine (two way), ti naredim jaz, če mi zaupaš. Rad se včasih malo igram s tem...

lp,
king67


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero navigacijo kupiti??

Oddelek: Kaj kupiti
3911951 (5273) Tomson
»

GPS Navigacija - katero izbrat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
206635 (4097) Frenckie
»

Prestigio GeoVision 7777 Mnenja

Oddelek: Pomoč in nasveti
124940 (4062) mare9mm
»

Problem namestitve iGo 8 na Becker navigacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
52136 (2070) king67
»

Dobra GPS Navigacija za Android z govorom?

Oddelek: Mobilne tehnologije
3020711 (19965) Vanadium

Več podobnih tem