» »

EPA: Pri izpustih goljufal tudi Fiat Chrysler

LightBit ::

D3m je izjavil:

Bom zjutraj namesto whiskyja en štamprle neosvinčenega 95 spil za zdravje.

Baje, da je osvinčen 86 oktanski še bolj zdrav.

D3m ::

Bo treba potlej v Rusijo po en 86 pa še Lenina bom spotoma obiskal. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

LightBit je izjavil:

D3m je izjavil:

Bom zjutraj namesto whiskyja en štamprle neosvinčenega 95 spil za zdravje.

Baje, da je osvinčen 86 oktanski še bolj zdrav.

Surgeon general recommends it for professional divers.

Utk ::

Tema je o goljufivih in strupenih dizlih. Jaz sem se vrnil na temo.
Drugac pa nisem vedel, da ste tu starcki, ki ste se osvincen bencin tankali. Ce bi vedel, da ste tako stari, bi vam malo prizanesel.

Aston_11 ::

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?

ttzavod ::

jest10 je izjavil:

ttzavod je izjavil:


Ne daš si dopovedat, da dobiš energijo tam, kjer jo plačaš.

Energijo dobiš iz najbližjega vira. Kje jo plačaš je popolnoma druga stvar.

Ali še bolj nazorno. Popolnoma mogoče je skleniti pogodbo s točno določenim proizvajalcem električne energije (čeprav na drugi strani sveta) in od njega kupiti energijo. Vmes moraš samo plačati omrežnino upraviteljem kablov (SODO, ELES in lokalni , npr ElektroMaribor).
To recimo veliki uporabniki tudi počnejo.

Seveda. Lahko skleneš pogodbo s proizvajalcem z druge strani planeta, mu plačaš porabljeno energijo, ter omrežnino za prenos te energije.
Ampak energijo boš še vedno dobil iz najbližjega vira>:D


In kdo bo dal denar temu najbližjemu viru?
Pač ne razumeš. ČE vsi kupimo v NEmčiji, TEŠ ugasne, ker mu nobeden ne plača. ZAključek:
Elektroomrežje je "črna vreča". Energija je od tam, kje jo plačaš.

zmaugy ::

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Sem pogledal pa imajo Rusi samo 92 in 95 oktanski benz.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ttzavod ::

Aston_11 je izjavil:

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?


Dizel je glede na prašne delce (najbolj nevarna zadeva) enih 10 do 100 krat večji onesnaževalec od bencina.
Podobno tudi za NOx... (tukaj so faktor turbine, pritisk...).
Razlog zakaj je dizel "skoraj" prepovedan na JAponskem. Mala dežela a 100 mio ljudi.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?

Svinca v bencinu ni ze 20 let.

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?

Svinca v bencinu ni ze 20 let.
Od kdaj je svinec tema? Bencin je zdravilen?

zmaugy ::

@ttzavod: če vsi kupimo elektriko v Nemčiji, potem se zgodi:
1. cena nemške elektrike zraste dramatično
2. nemške elektrike zmanjka
3. Nemci kupijo elektriko v Teš in jo prodajo treehuggerjem. Po nemški ceni, seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.

Se en, ki je vceraj prisel na slo-tech direktno iz 80-ih, ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine kaj sele CR.

D3m ::

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.


Yugo feni so obnemeli 1986, ko je prišel moj dedek na obisk iz Munchena z Golf I 1.6 dizel (TAS). >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine

Kaj sedaj, je zdravilen, ker nima svinca, ali ne?
Turbina obstja že od pamtiveka. Ne moreš vedeti, itak. Premlad. Malinovec.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?

Svinca v bencinu ni ze 20 let.
Od kdaj je svinec tema? Bencin je zdravilen?

Sej si ti zacel z njim. Ni bencin zdravilen, je pa dizel bolj strupen, ima manj stroge norme, pa se teh ne zna nihce dosect brez goljufanja. Niti nemsko cudo inzeniringa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.

Se en, ki je vceraj prisel na slo-tech direktno iz 80-ih, ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine kaj sele CR.


Ojej, moram te razočarati, svinec je bil v bencinu še v devetdesetih. Verjamem da imaš okrog sebe koga, ki je takrat že živel.

ttzavod ::

zmaugy je izjavil:

@ttzavod: če vsi kupimo elektriko v Nemčiji, potem se zgodi:
1. cena nemške elektrike zraste dramatično
2. nemške elektrike zmanjka
3. Nemci kupijo elektriko v Teš in jo prodajo treehuggerjem. Po nemški ceni, seveda.


to so povedali na HSE?
NA termisnki borzi je v Nemčiji cena za 2021 leto 21€ /MWh... VEš kaj so pogodbe.

Ker ne proizvajamo dovolj hrane so nemci dvignili ceno hrane in smo zdaj gotovi? Hahaha...


NEmci svoje TEŠe zapirajo .. kmalu 100%. Se ne splača. PRedrago glede na konkurenco. In posledice.

D3m ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine

Kaj sedaj, je zdravilen, ker nima svinca, ali ne?
Turbina obstja že od pamtiveka. Ne moreš vedeti, itak. Premlad. Malinovec.


Dobro, da ni videl kakšna je ladijska turbina splošne plovbe.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Sej si ti zacel z njim. Ni bencin zdravilen, je pa dizel bolj strupen, ima manj stroge norme, pa se teh ne zna nihce dosect brez goljufanja. Niti nemsko cudo inzeringa ne.
Nisem. Torej, ker naj bi bil bolj strupen, je bencin koristen za okolje? Da ni zdravilen, si že povedal, gremo dalje, torej ali je škodljiv? Norme so zato, ker je 1) zdravilen ali 2) ker je škodljiv? 3)Čuda inženiringa so s turbinami naredila bencin še bolj škodljiv, kot je bil.
4) Propagiraš bencin. Torej si za onesnaževanje okolja.

zmaugy ::

D3m je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.


Yugo feni so obnemeli 1986, ko je prišel moj dedek na obisk iz Munchena z Golf I 1.6 dizel (TAS). >:D


:D Naš znanec (pomemben človek) je po vsakem dežju sušil svojo stoenko odznotraj. Vsi tepihi ven in brisat vodo s tal. Mu je zamakala ko preluknjan čoln.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jest10 ::

ttzavod je izjavil:


In kdo bo dal denar temu najbližjemu viru?
Pač ne razumeš. ČE vsi kupimo v NEmčiji, TEŠ ugasne, ker mu nobeden ne plača. ZAključek:
Elektroomrežje je "črna vreča". Energija je od tam, kje jo plačaš.

Nekdo mu bo dal, saj je proizvedena energija vedno enaka porabi(plus izgube v omrežju)-vse se plača.
TEŠ ne bo ugasnil, saj lokalno "drži gor omrežje", ker sodeluje pri regulaciji omrežja.
Vsi ne boste kupovali v Nemčiji, ker Nemčija nima dovolj energije za vse.
Energija ni od tam kjer jo plačaš, ampak se le ta pretaka glede na lokalne razmere v omrežju-v večini primerov je to od najbližjega vira k porabniku.

zmaugy ::

ttzavod je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@ttzavod: če vsi kupimo elektriko v Nemčiji, potem se zgodi:
1. cena nemške elektrike zraste dramatično
2. nemške elektrike zmanjka
3. Nemci kupijo elektriko v Teš in jo prodajo treehuggerjem. Po nemški ceni, seveda.


to so povedali na HSE?
NA termisnki borzi je v Nemčiji cena za 2021 leto 21€ /MWh... VEš kaj so pogodbe.

Ker ne proizvajamo dovolj hrane so nemci dvignili ceno hrane in smo zdaj gotovi? Hahaha...


NEmci svoje TEŠe zapirajo .. kmalu 100%. Se ne splača. PRedrago glede na konkurenco. In posledice.


Dost je en Trump, da premeša vse karte.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Sej si ti zacel z njim. Ni bencin zdravilen, je pa dizel bolj strupen, ima manj stroge norme, pa se teh ne zna nihce dosect brez goljufanja. Niti nemsko cudo inzeringa ne.
Nisem. Torej, ker naj bi bil bolj strupen, je bencin koristen za okolje? Da ni zdravilen, si že povedal, gremo dalje, torej ali je škodljiv? Norme so zato, ker je 1) zdravilen ali 2) ker je škodljiv? 3)Čuda inženiringa so s turbinami naredila bencin še bolj škodljiv, kot je bil.
4) Propagiraš bencin. Torej si za onesnaževanje okolja.

Ko bos napisal kaj logicno konsistentnega, ti bom napisal kaj nazaj. Trenutno se pa lazje kaj logicnega pomenim z dve leti starim otrokom.

jest10 ::

ttzavod je izjavil:



NEmci svoje TEŠe zapirajo .. kmalu 100%. Se ne splača. PRedrago glede na konkurenco. In posledice.

Nemci gradijo nove "TEŠe"

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Trenutno se pa lazje kaj logicnega pomenim z dve leti starim otrokom.
Njega boš najbrž res lahko prepričal v to, da bencin ne onesnažuje okolja. Morda bo nato šel celo inhalirat auspuh, ko ga boš prepričal, kako zdravi in koristi okolju.

D3m ::

jest10 je izjavil:

ttzavod je izjavil:



NEmci svoje TEŠe zapirajo .. kmalu 100%. Se ne splača. PRedrago glede na konkurenco. In posledice.

Nemci gradijo nove "TEŠe"


Potlej še nisi šel z letalom, nad Nemčijo A N?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.

Se en, ki je vceraj prisel na slo-tech direktno iz 80-ih, ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine kaj sele CR.


Ojej, moram te razočarati, svinec je bil v bencinu še v devetdesetih. Verjamem da imaš okrog sebe koga, ki je takrat že živel.

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.
Kaj točno ima bencin veze s temo o goljufanju?

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Trenutno se pa lazje kaj logicnega pomenim z dve leti starim otrokom.
Njega boš najbrž res lahko prepričal v to, da bencin ne onesnažuje okolja. Morda bo nato šel celo inhalirat auspuh, ko ga boš prepričal, kako zdravi in koristi okolju.

Prosim za ta citat. Hvala.

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Hvala.
Prosim.

D3m ::



Vsakič, ko dobim račun pogledam vir elektrike.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.
Kaj točno ima bencin veze s temo o goljufanju?

Goljufali so zato, ker so trdili da je dizel enako cist kot bencinar,pa to seveda ni bilo res. Ce bi imel dva pojma o temi, bi to vedel. In reklamirali so ga kot clean diesel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.
Kaj točno ima bencin veze s temo o goljufanju?

Goljufali so zato, ker so trdili da je dizel enako cist kot bencinar.
Oba sta umazana. Kako je torej bencinar čist? Beat me. Očitno jih je nekdo naplahtal, da je bencinar čist. Torej ekološko nesporen. Katalizator mu dodajajo zato, da diši po rožicah? DPF bo dobil, da se bo motor prej ogrel?

UTK, cccc.

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@UTK: jaz sem govoril o mojem fotru, ki mi ga je en tvoj somišljenik očital za golf dizl fan-a. No, v tistem času so yugofenčki tankali osvinčen bencin. Ker si mlajši (tako praviš), malo povprašaj kakšen relevantni naslov.

Se en, ki je vceraj prisel na slo-tech direktno iz 80-ih, ko je bil v bencinu svinec, dizli pa niso imeli niti turbine kaj sele CR.


Ojej, moram te razočarati, svinec je bil v bencinu še v devetdesetih. Verjamem da imaš okrog sebe koga, ki je takrat že živel.

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.


Po 1.1.1990 ali po 31.12.1990?

ttzavod je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Tema je, da je goljufal tudi Fiat. Torej? Svinec škodi? Bencin ne sede?


Dizel je glede na prašne delce (najbolj nevarna zadeva) enih 10 do 100 krat večji onesnaževalec od bencina.
Podobno tudi za NOx... (tukaj so faktor turbine, pritisk...).
Razlog zakaj je dizel "skoraj" prepovedan na JAponskem. Mala dežela a 100 mio ljudi.


Dizel z DPF je po prašnih delcih čist ko suza, sploh v primerjavi z GDI bencinci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

Vw je reklamiral clean diesel. Ne meni tega obesat za bencin, ker tega nisem nikjer napisal.
Zakaj pa bencinarjem ni treba goljufat na ameriskem trgu? Kar sicer ni ustavilo audija, da vseeno ne bi goljufal tudi pri bencinarjih.
http://www.upi.com/Business_News/2016/1...

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Vw je reklamiral clean diesel. Ne meni tega obesat za bencin, ker tega nisem nikjer napisal.

Tle si nazadnje napisal.

Utk je izjavil:

Goljufali so zato, ker so trdili da je dizel enako cist kot bencinar

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

V nove avte se po 90. ni vec tankal, razen v vzhodne cudeze.
Kaj točno ima bencin veze s temo o goljufanju?

Goljufali so zato, ker so trdili da je dizel enako cist kot bencinar,pa to seveda ni bilo res. Ce bi imel dva pojma o temi, bi to vedel. In reklamirali so ga kot clean diesel.


Kdo, Chrysler? Ali govoriš o yugo bolečini VW?

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Glej glej, dizel fahreri se sekirajo za kitajske otroke. Skoda da za svoje pa nocejo dat en drobiz na leto, da se bi furali na plin ali pa vsaj na bencin. Pateticno.

Tu si se pa danes zvečer lotil z svojimi bedarijami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Vw je reklamiral clean diesel. Ne meni tega obesat za bencin, ker tega nisem nikjer napisal.
Zakaj pa bencinarjem ni treba goljufat na ameriskem trgu? Kar sicer ni ustavilo audija, da vseeno ne bi goljufal tudi pri bencinarjih.
http://www.upi.com/Business_News/2016/1...


Aha, že vidim. Ampak tole je tema o Chrysler goljufanju. VW je na drugem linku.

Aston_11 ::

zmaugy je izjavil:

Aha, že vidim. Ampak tole je tema o Chrysler goljufanju. VW je na drugem linku.
Njemu je vse ravno. Ko sliši za vw, dizel, pa še par stvari mu predstavlja sprožilec, takoj sproži svojo lajno o zdravilnosti bencina.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Vw je reklamiral clean diesel. Ne meni tega obesat za bencin, ker tega nisem nikjer napisal.

Tle si nazadnje napisal.

Utk je izjavil:

Goljufali so zato, ker so trdili da je dizel enako cist kot bencinar

Logika ti ravno ne gre, a? Odpri temo o tem, ti bo kdo pomagal. Potem se vrni sem.

Aston_11 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha, že vidim. Ampak tole je tema o Chrysler goljufanju. VW je na drugem linku.
Njemu je vse ravno. Ko sliši za vw, dizel, pa še par stvari mu predstavlja sprožilec, takoj sproži svojo lajno o zdravilnosti bencina.

V cem tocno se pa razlikuje eno goljufanje od drugega? Oboji bojo kaznovani v ameriki in nihce v evropi. Pri takem govedu, ki ga to goljufanje niti ne moti, je tudi skoda pisat kazen. Sej se bi ovcke se zorganizirale in poplacale volkswagnu kazen. Mene je sram, da je ocitno toliko takih ljudi okoli. Vas itak vem da ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

Aston_11 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha, že vidim. Ampak tole je tema o Chrysler goljufanju. VW je na drugem linku.
Njemu je vse ravno. Ko sliši za vw, dizel, pa še par stvari mu predstavlja sprožilec, takoj sproži svojo lajno o zdravilnosti bencina.


Utk je sleeper agent.

VW, dizel so besede, ki ga aktivirajo.

Pač je opran v možgane.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

@Utk: Ti je kaj hudo za ves svinec, ki se je nasmetil po okolju zaradi bencin fenčkov? Pa ko pomislim kako dolgo so se vozili še z unimi starimi jajci brez katalizatorja in zastrupljali okolje... Takoj prepovedat bencinarje. Sploh turbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Logika ti ravno ne gre, a? Odpri temo o tem, ti bo kdo pomagal. Potem se vrni sem.
Očitno ti je zmanjkalo, da si šel na ad personam nivo!

bMozart ::

ttzavod: hvala ti za argumente v tej temi. Nebi se mogel bolj strinjati s tabo. Te kontaktiram, ko bo treba. Morda se vidimo v soboto.
Lp
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

D3m ::

Pa potlej napiši, če ima prostora res toliko, kot kombi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bMozart ()

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

Logika ti ravno ne gre, a? Odpri temo o tem, ti bo kdo pomagal. Potem se vrni sem.
Očitno ti je zmanjkalo, da si šel na ad personam nivo!

Ti se nikoli nisi bil na kakem drugem nivoju. Kaj naj drugega pisem cloveku, ki mu je ocitno vseeno kako mu zastrupljajo otroke? To zelo veliko pove o tebi osebno, kaksen clovek si. Jaz sem lahko se tak bedak obseden s tem al onim, dejstvo pa se zmeraj ostaja, da so nas nategnli z dizlom, da je pretirano in nepotrebno strupen, politika pa to vzpodbuja. Ce te to ne moti, potem sem vesel, da sem zate kreten. Bi me pa blo sram, ce bi me imel za normalnega.

zmaugy je izjavil:

@Utk: Ti je kaj hudo za ves svinec, ki se je nasmetil po okolju zaradi bencin fenčkov? Pa ko pomislim kako dolgo so se vozili še z unimi starimi jajci brez katalizatorja in zastrupljali okolje... Takoj prepovedat bencinarje. Sploh turbo.

Svinec so prepovedali, azbest tudi, ce ta novica se ni prisla v osemdeseta, zdaj treba se dizel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

D3m ::

A sedaj se pa ti obremenjuješ z otroki.

Tc tc tc tc tc.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

ki mu je ocitno vseeno kako mu zastrupljajo otroke?
Logika pravi, da človeku ni vseeno, če mu zastrupljajo otroke, vendar zaradi tega jim namesto ene strupene stvari ne ponudi druge podobno strupene stvari. UTK, logiko si omenjal, slabo ti gre.

Utk je izjavil:

To zelo veliko pove o tebi osebno,
O meni to nič ne pove, pove pa o tem, kakšne kriterije imaš za ocenjevanje čkoveka.

Utk je izjavil:

kaksen clovek si.
Večno vprašanje.

Utk je izjavil:

Jaz sem lahko se tak bedak obseden s tem al onim, dejstvo pa se zmeraj ostaja, da so nas nategnli z dizlom,
Tebe so nategnili tudi z bencinom. Sedaj veš, da je škodljiv in od tebe, kot odrasle in odgovorne osebe pričakujem, da ne boš kot alternaritvo dizlu ponujal bencina.
Tudi bencin

Utk je izjavil:

je pretirano in nepotrebno strupen, politika pa to vzpodbuja.

Utk je izjavil:

Ce te to ne moti, potem sem vesel, da sem zate kreten.
Sorry, zaradi mnenja, ki ni enako mojemu, nisem še nikogar imel za kretena.

Utk je izjavil:

Bi me pa blo sram, ce bi me imel za normalnega.
Žal. Lahko te je torej kar sram.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo palček Xerox uspešno prevzel velikana HP inc.?

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
498318 (5745) MrStein
»

Googlov samovozeči avtomobil bo Chryslerjev enoprostorec

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
279470 (7198) Shegevara
»

Audi, BMW in Daimler kupujejo Nokia HERE

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
3715841 (9413) Ghost7
»

Zaradi goljufanja pri meritvah Volkswagnu grozi milijardna globa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
27773178 (59400) stara mama
»

Fiat Chrysler v hitrem odzivu vpoklical 1,4 milijona vozil

Oddelek: Novice / Varnost
3214027 (10544) MrStein

Več podobnih tem