» »

Xiaomi mi6

Xiaomi mi6

1 2 3
4
»

Marix ::

Preko tega : Xiaomi Online Store

SumTingWong ::

Ja, davek bo. Pričakuj še ene 70€ davka + 10€ DHL ne vem kaj že. Če je možno, prekliči naročilo.

Xiaomi Mi6 se trenutno naroča tukaj (izbereš DHL in je brez davka): https://www.aliexpress.com/item/Origina...

Marix ::

O hvala ti, sem še lahko preklico naročilo, koliko časa pa traja da se dobi vračilo denarja nazaj? Da bom lahko naročil potem na tej strani brez davka, hvala še enkrat!

novitibo ::

A Mi Global Store
https://www.aliexpress.com/store/group/...

je tud vredu?

Trdijo, da je 100% brez ddv in carine...

Je kdo že naročil in dobil iz Aliexpressa MI6 in preko katere trgovine je 100% brez dodatnih stroškov naše carine?

SumTingWong ::

Glede na to, da je na GOldway enaka cena, bi sam naročil preko Goldway (moj link). Ampak glede na to, da trdijo brez davka in imajo 99% positive rate, verjamem da imajo res brez davka.

@Marix: Lahko traja tudi kakšen teden :/ Mogoče do konca tedna dobiš.

gregor ::

neverjetno, cena pa nikakor ne pade pod 400 usd, lansko leto je cena za mi5 precej bolj hitro padala
upam, da jesen prinese občutna znižanja, recimo 350 usd :), še bolj 300 usd ;)

LP

novitibo ::

yp, zgleda da je povpraševanje še vedno veliko in tako drži ceno...

novitibo ::

od kje so vzeli na mimovrste podatek: Redna cena: 749,90 € 8-O

FireSnake ::

420€ za telefon brez garancije.

Zanimivo.

Kot so rekli predhodniki: glede na vse, jaz dam za ta šrot max 300€.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

novitibo ::

odkar je zunaj A1, je M6 res predrag postal

greeenmaster ::

Kaj pa na honorbuy zdle je 360 plus 20 eur poštnine iz slo skladišča.Kaj je sploh razlika med global version.In ali dela ta telefon v sloveniji.
Hvala še enkrat bi ga pa zares kupil ker je ful pocen 380 za snapdragon 835.

Tomson ::

Danes imaš v akciji Xiaomi Mi6 tudi na GB s kodo: mi611GB za 322EUR ...

Telefon seveda dela normalno v Sloveniji, tudi jezik je v slovenščini, nima pa Mi6 LTE podpore za Band20, kar se npr. pozna pri pokritosti v Telemach/A1 omrežju ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

freesty ::

Ma ni za tak denar boljse kupit s8 rabljeno? Dobis za 400eur. Mas LTE, boljsi display, boljso kamero pa se garancijo.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

greeenmaster ::

Tomson zares hvala ampak ani tko do mors pol placat ddv?Freesty s8 pod 450 ne dobiš pa še to nima 64 ampak 32 gb.s7 edge je 350 rabljen poleg tega pa sm meu s7 edge pregreu se je crknu zato iščem zamenjavo.

Tomson ::

Če izbereš PriorityLineEU poštnino skoraj sigurno ne bo dodatnih stroškov, sam sem preko omenjene poštnine letos prejel že 9 naprav, vse brez dodatnih stroškov, enako pričajo tudi mnogi slotechovci. Jasno, ni pa garancije, obstaja možnost, če imaš smolo, da pride do dodatnih stroškov 22% ddv in 7€ carinjenja ... Pač ena od opcij je tale povezava, sam pa se moraš odločit za tebi najbolj primerno.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

Ne kupovat s te povezave. ;-)

V vsakem primeru je zavezanec za DDV kupec in s tem pridobitelj v Slo/EU, prevoznik dhl/pošta ali xy nima s tem popolnoma nič.

Tomson ::

Razloži to mojim 9 paketom, ki so prišli preko DPD UK (Anglija) in niso bili deležni dodatnih stroškov. ;) Kot rečeno, so opcije, so izkušnje, vsak se odloči zase ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

tomy5 ::

In ?
Iz UK sem dobil 999 paketov brez DDV, saj so ja v EU.

Cene ki jih navajaš na ST niso identične cenam na GB. Provizija ?

Tomson ::

Pa saj to ti želim razložit. Če izbereš PriorityLineEU, gre paket najprej v Anglijo in potem preko DPD UK naprej v Slovenijo ... Ko doma pogledam na nalepko na paketu piše gor DPD UK, čeprav je paket originalno poslan iz Kitajske. Še zadnjič, vsak se odloča zase, navajam le ugodne opcije in ker je danes azijski "črni petek" je res kup dobrih akcij. Sicer pa če nekaj napišem za tem stojim, si ne izmišljujem, sem že dovolj dolgo na slo-techu da imam menda neko kredibilnost. Jasno, ni pa 100% garancije da bo prišel paket brez stroškov, lahko imaš smolo pa plačaš 22% davka in 7EUR stroškov carinjenja. Zato pa pravim da se vsak zase odloči kaj mu je najboljša opcija. Kupiti v EU in plačati več ali kupiti izven EU in prihraniti precej, ali v najslabšem primeru malo.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

tomy5 ::

Zakaj cene ki jih napišeš niso enake ceni na linku ki ga daš ?
Tvoja prozizija za linkanje na GB ? GB to namreč dejansko izplačuje če se kupuje po takih linkih.

Tomson ::

O čem govoriš? Ko izbereš izdelek in ga daš v košarico ter vneseš navedeno promo kodo je cena kot sem jo zapisal. Če pa koda poteče, pa jasno cena več ni znižana in prikaže polno ceno ter napiše: The Code you entered has expired.

Konkretno primer ta hip za Mi6 je koda potekla, ker imajo danes pač akcijo velikih znižanj in so kode kosovno ali časovno omejene. Še pred slabo uro je bila cena 322€, sem preveril, lahko sigurno kdo potrdi, ki je kodo preizkusil še pravi čas ...

Primer tablice Lenovo P8, ki je danes s promo kodo znižana:



Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

tomy5 ::

Govorim o tem da pisci "promo kod" po netu dobivajo provizijo za nakupe s teh linkov/kod. Se splača poiskat kako boljšo ceno online kje.

Dimnik ::

V tem primeru ni tako in nabijaš na polno glede tommsona in v prazno glede carine

greeenmaster ::

KAJ PA HONOURBUY A GA NIHCE NE UPORABLJA.KER JE RES UGODNO ŠE ENKRAT HVALA TOMSON AMPAK DAM RAJE TISTIH 30 EUR VEC DA SM SIGUREN DA NEBO DDV.
AJA a seje ta blackfriday ze končau

kody ::

Nekatere stacune ze imajo 4/64 verzijo...
Po mojem bo za ene 20€ nizja cena...
Drugace pa ima goldway mi note 3 za 288 € + dhl

markotuko ::

Xiaomija mi5s kupil preko http://www.grossoshop.net/ Sedaj bom preko te strani kupil mi6 (vecina telefonov drzijo v evropi z 2 leti garancije)! Ker mi5s ocitno ni odporen na morsko vodo :)

greeenmaster ::

A lah kdo ve kolko bi dhl potreboval da pride do slovenije sem dans xiaomi mi 6 128 gb kupu

Dimnik ::

Kje?

greeenmaster ::

iz goldwaya

Dimnik ::

Cca 10 dni, poročaj ko dobiš, si v kakem večjem mestu oz nisi v remote area, kr če si poglej pod sporočila pri naročilu, ker te obvestijo, da je potrebno doplačat za remote area ali pa daš drug naslov....jaz sem dal naslov iz mesta (kolegica, sestrična), ker sem iz vasi in v remote area

greeenmaster ::

Sem ga ze skoraj narocil in prekinil saj bi za 20 eur dobil keramicno verzijo s128 gb spomina zato sem jot akoj vzel priblizno pred 5min sem vplacu sam nevem ce bo frka ce se kej zgubi.Ker aliaexpress nima paypala

Dimnik ::

Kje si ga vzel?

greeenmaster ::

Na goldwayu xiami mi6 128 gb no duti for eu pol pa sm tm dou black charbon

Za 395 eur

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Z goldway prek dhl, boš sigurno dobil, ker imaš sledilno številko...najprej z ups do anglije, potem pa dhl do slovenije...vmes poglej sporočila od prodajalca, ker te bo obveščal o številkah tvojega paketa...

Moj mi note3 je bil osmi dan pri meni...

Aja, si pogledal svoj kraj, če ni v remote area? Če je boš moral dat drug naslov od večjega kraja oz. kateri ni v remote area

greeenmaster ::

Pomoje nism v remote area ker sm 10 min stran od Ljubljane.Ce poznas Dol pri Ljubljani.Me pa skrbi ce bo delala 4g povezava.Sem skoraj sam hotel vzeti mi note 3.Samo so me potem specifikacije odvrnile a je dobr drgac aja kaj pa odklep s obrazom a dela dobr?

Dimnik ::

Če se ti ne da preverit na dhl strani remote area, spremljaj sporočila od prodajalca, ker ti ga prej ne bo poslal, če si v arei....

Telefon dela kot raketa, nimam pripomb...glede 4g je odvisno pri katerem operaterju si in kateri band lte ti bo lovil telefon...s tem nimam problemov, ker je hitrost na 3g oz.h+ zadosti, mi pa v določenih krajih preklopi na 4g...imam telemach in roaming telekom

Odklep z obrazom se nisem poglabljal, se mi zdi da je samo na kitajskem romu, moj je prišel z global in miui9, kjer tega še ni, bo pa verjetno z updatom

greeenmaster ::

Aja pa mas nalozen custom rom ali njihov originalen miuai ker eni ga hvalij drugi kritizirajo .Koliko casa ga pa ze imas

greeenmaster ::

Je poslsal




We have created the shipment for your package. We have added the DHL_UK tracking number. It takes 3-5 working days to the UK. Then it takes 1-3 working days to the destination. Shipping may be delayed due to any of the following uncontrollable events: Bad Weather, Holiday, Airport Security Check and Customs Inspection.
We ship goods on Monday, Tuesday and Friday each week. We will update you the DHL_HK tracking number in the second working day.
You can track your package's journey via the following link:

Dimnik ::

Mam ga slab mesec, gor je uradni global stable rom..posodobitve prek ota

Ja s to sledilno boš samo videl kdaj ga sprehmejo v angliji, vmes boš dobil sledilno za ups, z to sledilno od dhl te bo na njihovi strani avtomatsko pokazalo novo in stanje kje se nahaja telefon, ko bo v uk je pri tebi v 2-3 dneh...moj je prišel 8 dan od naročila

greeenmaster ::

Kateri dan pa si ga narocil? ker ha posiljajo u pon cetrtek in petek

Dimnik ::

Ponedeljek, torek in petek pošiljajo.....naročil sem ga v torek zvečer in naslednjo sredo malo po 12 je bil pri meni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

greeenmaster ::

Aha hvala za vse se posebej za hitri replay te obvestim ko bo kaj novega upam da ne slabega.Hvala za informacije ter imej lepo snezno soboto!

Dimnik ::

Ni za kaj, enako glede sobote

andyy ::

Je pa trenutno čisto solidna cena za Mi6 4/64GB prek mi global store aliexpress, za dobrih 300 eur (DHL shipping, mimo carine).

greeenmaster ::

Ale123 Koliko casa ce se se spomns je trajal od anglije pa do slovenije je biu pa paket v angliji ze vceraj ob 2:75

ufka ::

Kako ste kaj zadovoljni z Mi6? Predvsem me zanima fotic.

Trenutno na Mi Global za 285€ (brez postnine).

greeenmaster ::

Nevem jst sm se kr ceprou mam problem s "ghost affect" telefon vcasih sam pritisne tipko nazaj ampak sem se ze zmenil za vracilo drgac pa fantasticen telefon.Kamera je dobra podnevi blosk kokr 7plus ponoci je pa "ogabna" kakorkoli soliden telefon jst mam keramicen je mal tezji se pa ne segreva.

Dimnik ::

Si probal drugi rom? Imel nekaj podobnega z navigacijskimi tipkami na mi5, po namestitvi novejšega roma, se je napaka odpravila

ufka ::

greeenmaster je izjavil:

Kamera je dobra podnevi blosk kokr 7plus ponoci je pa "ogabna"


a pa imas originalen MIUI in software za kamero ali si instaliral kaksen drug app? ker lih v slabi svetlobi naj bi bila ta kamera ok, sam kolikor berem jo z originalnim softwareom ne izkoristis maximalno.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633200480 (3131) kanarin
»

Xiaomi

Oddelek: Mobilne tehnologije
215937 (231) Ganon
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798904 (56783) vonmimek
»

Smart phone do 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
101572 (1081) Hribowc
»

Xiaomi mi5, mi5s, mi5 plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
899162724 (71961) Prebeznik

Več podobnih tem