» »

best bang for buck telefon ta trenutek

best bang for buck telefon ta trenutek

krneki0001 ::

Jaz vse na banggoodu jemljem. Zaenkrat je vse razen enega paketa prišlo. Za tisti paket pa sem sporočil in so v štirih dneh dali nazaj denar, pa tistih izdelkov niso več prodajal na strani.

Filip8 ::

malo sem bral, o katerih ste pisal pred dobrim mescem, kaj pa danes? polnilni konektor na iphone 5s je šel po gobe, zdej pa ali 40 eur za popravilo, skoraj pol vrednosti mobitela ali pa nekaj za okoli 200 eur, kaj je kaj dobrega?

SmeskoSnezak ::

Mal sn torej bral in tale Ulefone res ni svoh telefon za svojo ceno. Ga je kdo primerjal s Huawei in mOtorolo mogoce? Kako se obnese pri slikah, ponoci in pri snemanju?
@ Pusti soncu v srce... @

krneki0001 ::

Še boljši od ulefone armor 2 je doogee S60:
http://www.doogee.cc/detail/ip68-rugged...

Jaz sem si tega sedaj naročil. Ko pride s kitajske bom lahko kaj več povedal.

Sheteentz ::

Nekako gledam naokoli po internetih in se mi zdi, da je Lenovo P2 skoraj najboljše (mora obvezno imet nfc) kar se lahko dobi za okoli 300€, tudi dizajn mi je všečen, pa še baterija je 5000 jurjev miliamperur! Še kakšen nasvet v tem cenovnem rangu?

SmeskoSnezak ::

Moto G5 (Plus), ki ga omenjajo ze v tej temi ima NFC pa se 50eur (mogoce 100eur) cenejsi je.
@ Pusti soncu v srce... @

Egidij88 ::

Moto G5+ ima iste specse razen baterije in malo manjši, ima pa boljši software. 225EUR na Amazonu... top izbira, ampak mislim da nima NFC, oziroma odvisno od trga? Poglej kakšen P10 Lite ali Samsung J7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Filip8 ::

kaj pa če mi je čisto vseeno za NFC?

Tomson ::

Okoli 200€ so dejansko ta hip najboljši price/performance/quality modeli:

Lenovo P2 za 180€ (+zelo dober overall, +ima NFC, -le povprečna kamera, -Android 6)
Xiaomi Mi A1 za 190€ (+najboljši overall, +top dvojna kamera, -nima NFC, -FHD video zgolj povprečen)
Motorola Moto G5 Plus za 230€ (+zelo dober overall, -slabša kamera, -zvočnik, -povprečna baterija)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krneki0001 ::

Za 140 evrov + 22% davka tale telefon poseka vse 3.
https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5...

S 6GB rama pa pride 152€ + 22% ddv
https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5...

Tomson ::

Niti ne ... Je solidna poceni opcija, a za nekaj deset EUR več so zgoraj naštete opcije precej boljše (imajo manj pomanjkljivosti, so overall boljše) glede na teste. Največji minusi Doogee Mix:

- samo 720p HD precej povprečen zaslon
- podpovprečno slaba kamera
- precej nezanesljiv bralnik prstnih odtisov
- zgolj povprečna baterija
- se obnese slabo pri web browsing
- na trenutke neodziven in zatikajoč se vmesnik
- zvok je podpovprečno slab

Njegova največja prednost je cena, ki pa spet ni toliko niđžja od bistveno boljših opcij ...

TESTI: Androidauthority, stuff.tv, forbes, gsmarena ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

SmeskoSnezak ::

Tomson je izjavil:

Niti ne ... Je solidna poceni opcija, a za nekaj deset EUR več so zgoraj naštete opcije precej boljše (imajo manj pomanjkljivosti, so overall boljše) glede na teste. Največji minusi Doogee Mix:

- samo 720p HD precej povprečen zaslon
- podpovprečno slaba kamera
- precej nezanesljiv bralnik prstnih odtisov
- zgolj povprečna baterija
- se obnese slabo pri web browsing
- na trenutke neodziven in zatikajoč se vmesnik
- zvok je podpovprečno slab

Njegova največja prednost je cena, ki pa spet ni toliko niđžja od bistveno boljših opcij ...

TESTI: Androidauthority, stuff.tv, forbes, gsmarena ...

Kaj pa ce clovek da mal vec, pa kupi S60 verzijo, ki jo je kupo nebivedu? Bomo pocakali, da nebivedu stestira zadevo in se nam javi s porocilom o kvaliteti.
@ Pusti soncu v srce... @

krneki0001 ::

S60 je kr opcija. Bomo vidl. Poslana s kitajske je že, zdej pa še da do sem pride.

kody ::

Po mojem bodo še najboljše počakat na 11.11.
Za mojo imam ogledanega Xiaomi A1 za 160 €...če bo res takšna cena ali pa Mi Note za 300 € za sebe za drug telefon...

Tomson ::

Xiaomi Mi A1 z AndroidOne za 160€ je čista zmaga. Za ta denar defenitivno ni boljšega telefona "overall" ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

kody je izjavil:

Po mojem bodo še najboljše počakat na 11.11.
Za mojo imam ogledanega Xiaomi A1 za 160 €...če bo res takšna cena ali pa Mi Note za 300 € za sebe za drug telefon...


Verjetno bo v roza barvi za to ceno, črni bo pa blizu 200e po moje, ker v linku od 11.11 je od 160e naprej, če sedaj gledaš v tistem linku je črni tudi dražji od rozanega
Trenutno lahko dobim za 210e črnega z nilkin case, steklom in poštnino....me mika da bi ga vzel...po eni strani bi pa rad počakal na redmi note5

Tomson ::

Črnega že sedaj dobiš za 199€ ... Roza je bil prejšnji teden 177€, sedaj 193€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Plus poštnina 5,88e je 206e pa brez ovitka in stekla

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:

Za 140 evrov + 22% davka tale telefon poseka vse 3.
https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5...

S 6GB rama pa pride 152€ + 22% ddv
https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5...

Pa ti dela na našem LTE omrežju?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Tole sem vzel že par mesecev nazaj in deluje brez problemov:
https://www.banggood.com/Nomu-S10-5_0-I...

Pa tudi par stvari iz tega filma smo že sprobal s tem telefonom. (lahko ga mečeš po tleh, lahko treš orehe z ekranom, zabijaš žeblje z ekranom, režeš suho salamo na ekranu, celo knauf prebije brez problemov,...)

Sheteentz ::

evo, moj novi best bang for the buck je xiaomi mi 5s za 240 €
https://www.honorbuy.com/971-xiaomi-mi-...

zdaj mi samo povejte zakaj ga naj ne kupim (lol, ker je zlate barve).

Tomson ::

Ker dobiš Xiaomi Mi 5S Plus za 247€ (večji 5.7" zaslon, več RAMa, dvojna kamera), če ti našteto kaj pomeni ...

Sicer pa je Xiaomi Mi 5S res odličen telefončič, ima pa nekaj pomankljivosti: kamera nima stabilizacije (OIS), nima GorillaGlass, nima SDkartice, nima IR modula, zvočniki so zgolj povprečni. Če pri drugih npr. Xiaomi modelih ne najdeš boljšega kompromisa, je to to! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sheteentz ::

Kje pa dobiš Mi 5S Plus za 247€?

Also, se še kdo pri nas razen mobitrgovina.com ukvarja s prodajo rabljenih telefonov?

zzbil ::

Vendar kakor vem xiaomi mi5s plus ne podpira B20 Lte banda..

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:

Tole sem vzel že par mesecev nazaj in deluje brez problemov:
https://www.banggood.com/Nomu-S10-5_0-I...

Pa tudi par stvari iz tega filma smo že sprobal s tem telefonom. (lahko ga mečeš po tleh, lahko treš orehe z ekranom, zabijaš žeblje z ekranom, režeš suho salamo na ekranu, celo knauf prebije brez problemov,...)

Se mi zdi, da so skopirali caterrpilar ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Če primerjam s catom, je cat za en drek, vse kar ga rešuje je termo kamera, vse ostalo je podpovprečno.
NOMU je firma, ki naredi najveć rugged telefonov na svetu in ti telefoni so resnično rugged.

Najdi enga CAT-a, ki bo tole enkrat zdržal:

Invictus ::

Drugače jih pa ni treba naročat s kitajske, ker jih ima Amazon...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Vprašanje če s10 sploh še dobavljajo. Je pa itak samo 16gb glasba kar je za Android premalo. Sedaj bolj forsirajo s30 mini.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

krneki0001 ::

Sej daš SD kartico notri, pa je dovolj

Drugače pa na banggoodu imajo za 101€ S10
https://www.banggood.com/Nomu-S10-5_0-I...

In S10 PRO za 139€
https://www.banggood.com/Nomu-S10-Pro-5...

Pro ima 32Gb placa in 3GB rama

Pa android 7.0 je na pro, medtem ko je na s10 navadnem 6.0

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

krneki0001 je izjavil:

Sej daš SD kartico notri, pa je dovolj

Drugače pa na banggoodu imajo za 101€ S10
https://www.banggood.com/Nomu-S10-5_0-I...

In S10 PRO za 139€
https://www.banggood.com/Nomu-S10-Pro-5...

Pro ima 32Gb placa in 3GB rama

Pa android 7.0 je na pro, medtem ko je na s10 navadnem 6.0

Pri še nisem opazil. Ma s kartico ne gre zadeva čez že pri updatih. Že kake tri leta ne. Ni vredno prihranka.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Tomson ::

Sheteentz je izjavil:

Kje pa dobiš Mi 5S Plus za 247€?

Also, se še kdo pri nas razen mobitrgovina.com ukvarja s prodajo rabljenih telefonov?


Xiaomi Mi 5S Plus s kodo: gbmi5sp za 247€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sheteentz ::

svašta, nora cena. kje pa vi ljudje sploh zveste vse te promocijske kode?

Ciklamen ::

Pismo ej da bi ta butast xiaomi nardil vse bande na njihovih mid-rangerjih bi to čist drgač zgledalo :(
- End of the Post ->

Sheteentz ::

pa da bi vsem dal nfc, ki tudi ni neka baš vesoljska tehnologija.

Tomson ::

Osebno imam eno vezo - znanca na Gearbest, ki mi ji je omogočil dostop do teh kod, ki pa so časovno omejene, pa potem ko vidim da kdo kaj išče, ali pa če zasledim kakšen dober deal objavim, se včasih res najde kakšne hude cene ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sheteentz ::

edini hec je v tem, da je tvoja cena iz HK warehousa, kar je pa malce tricky, a ne? Če bi že kaj kupoval, bi raje vzel iz EU, carina pa te fore.

Tomson ::

Nič ni tricky ... Jasno, da je cena v EU skladišču višja, ampak v tem primeru pač cena je kakršna je. Če pa naročiš izven EU je npr. pri potšnini PriorityLineEU zelo velika verjetnost, da bo paket prišel brez dodatnih stroškov, v najslabšem primeru pa si še vedno v večini primerov na boljšem ali istem ... Potem pa vsak izbere opcijo ki mu je ljubša, saj večino naprav lahko kupiš že tudi v Slo, ampak toliko več plačaš. Nekomu je to edina sprejemljiva opcija, kdo drug pa je odprt tudi za druge možnosti. Zato pa so forumi, da se pride do informacij, spozna možnosti, na koncu se vsak odloči po svoji vesti ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

xandros ::

Gledam MI5s plus, in mi v oci padejo naslednje stvari:
- kamera ni najboljsa za tako dober telefon
- kamera nima opticne stabilizacije
- podpira quick charge, nima pa prilozenega napajalnika?
- nima SD kartice
- LTE podpora pri nas v Slo?

Lahko to kdo komentira?

Tomson ::

Kamera je zelo dobra za ta cenovni rang, nima pa stabilizacije (OIS), je pa v rangu Huawei P9, quick charge je priložen, SDCard slota res nima, če ga res potrebuješ je to problem, LTE podpora seveda je, a ne za Band20, ki ga uporablja A1/Telemach poleg Band3 omrežja. Kje konkretno so katere postaje lahko preveriš TUKAJ ... Sicer pa telefončič nima GorillaGlass, a gledano overall gre glede na ceno kljub vsemu za zelo dober telefon, če njegovi minusi ne pretehtajo ...

Finally, a close peek on the charger reveals it's Quick Charge 3.0 enabled (18W).


Finally, the color and monochrome rear snappers are one of the most powerful combinations on the market, and it reaches beyond the traditional MIUI fans out there ...

Color camera outs very pleasant daylight photos with rich detail, great contrast, and good dynamic range. The foliage often gets ruined either by noise reduction or by issues caused by the small sensor. The mono shots came out very impressive with even richer detail, higher contrast and dynamic range. Those came out often underexposed, so manual exposure tweaks are necessary. The results from the Stereo mode easily make up for the slow processing time in low light photography. Other than that, you'll be better off using the Normal camera mode.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Sheteentz ::

glede na to, da ima kar 64 GB spomina, je umanjkanje SD kartice najmanjši problem.

Dimnik ::

Tomson je izjavil:

Nič ni tricky ... Jasno, da je cena v EU skladišču višja, ampak v tem primeru pač cena je kakršna je. Če pa naročiš izven EU je npr. pri potšnini PriorityLineEU zelo velika verjetnost, da bo paket prišel brez dodatnih stroškov, v najslabšem primeru pa si še vedno v večini primerov na boljšem ali istem ... Potem pa vsak izbere opcijo ki mu je ljubša, saj večino naprav lahko kupiš že tudi v Slo, ampak toliko več plačaš. Nekomu je to edina sprejemljiva opcija, kdo drug pa je odprt tudi za druge možnosti. Zato pa so forumi, da se pride do informacij, spozna možnosti, na koncu se vsak odloči po svoji vesti ...


Ni glih tako, zakaj bi kupil na gearbeastu, če je verjetnost dodatnih stroškov, ajde mogoče maš srečo, rajši vzamem goldway, mi global store in drugi, kjer je z dhl sigurno brez dodatnih stroškov in skoraj ni razlike v ceni oz. so pri gearbestu večje brez kod, ponavadi so pa zlate ali roza barve s kodami....

Primer, vzamem mi note3 pri gearbestu in naj mi opalijo stroške....sem kje z končno ceno? Skoraj blizu mi mixa pri goldway.....

kody ::

pismo...mi note 2 tudi nima nobene zaščite na steklu...da bi pa gor lepil kaj mi je pa bedno
na iphone 6s, ga mečem po žepih z ključi, kovanci...pa po 9 mesecih ni nobene praske...imam samo silikonski ovitek, ker je telefon drseč...
drugače še tega nhe bi imel...
iščem pa tukaj za mojo...po mojem bom kar A1 vzel...čeprav me mika Mi note 3...ampak kaj ko ne vem kaj je z globalnim romom

Dimnik ::

kody je izjavil:

pismo...mi note 2 tudi nima nobene zaščite na steklu...da bi pa gor lepil kaj mi je pa bedno
na iphone 6s, ga mečem po žepih z ključi, kovanci...pa po 9 mesecih ni nobene praske...imam samo silikonski ovitek, ker je telefon drseč...
drugače še tega nhe bi imel...
iščem pa tukaj za mojo...po mojem bom kar A1 vzel...čeprav me mika Mi note 3...ampak kaj ko ne vem kaj je z globalnim romom


Kaj je z global romom?

kody ::

ga še ni

Tomson ::

Global ROM za MI Note 3 je na poti, sem zadnjič že videl beta verzijo pri enem od uporabnikov na forumu, se torej testira. Sem pa sem malo nazaj gor naložil EU ROM in sem zaenkrat zelo zadovoljen...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dimnik ::

Pri mi global store piše global 8.2 stable za note3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Tomson ::

@Ale123

Pa saj se vsakdo odloči po svoji vesti, je pa verjetno dobro imeti opcije, ker ljudje smo različni. Sam sem prejšnji mesec dobil Xiaomi A1 in Mi Note 3 brez dodatnih stroškov preko PriorityLineEU na Gearbest in tudi če malo slediš slo-techovcem, ki so naročali zadnje čase (tudi v drugih izbah), so vsi dobili brez dodatnih stroškov. Jasno, garancije ni, ampak obstaja pa zelo velika verjetnost, da se dobi telefon bistveno ceneje. Ljudje pa smo ,kot pravim različni, nekdo bo takoj za takšno opcijo, ker lahko prihrani, drugi pa nikoli in se bo raje odločil za druge opcije, ki jih je dovolj, kar je čisto ok ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kpkp ::

Dimnik je izjavil:

Ni glih tako, zakaj bi kupil na gearbeastu, če je verjetnost dodatnih stroškov, ajde mogoče maš srečo, rajši vzamem goldway, mi global store in drugi, kjer je z dhl sigurno brez dodatnih stroškov in skoraj ni razlike v ceni oz. so pri gearbestu večje brez kod, ponavadi so pa zlate ali roza barve s kodami....
Primer, vzamem mi note3 pri gearbestu in naj mi opalijo stroške....sem kje z končno ceno? Skoraj blizu mi mixa pri goldway.....


Evo zelo konkreten primer, naročil sem "črn Global Redmi 4X" na Gearbeast za €99.88 z "EU priority shipping" vred. V primeru da nimam sreče in da se carina vtakne vmes, me pride še dodatnih €29, torej €129.
Za enak telefon na Goldwayu z DHL poštnino pa € 143,55. Tako da z malo sreče privarčujem €44, oz. 44%. Razlika je občutna.

Hvala Tomson.

Dimnik ::

Seveda pri malih zneskih pač riskiraš, pri 300€ pa ne....ker ni takšne razlike v ceni med trgovinami


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021267 (2236) kanarin
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223511 (2748) pwn3rrr
»

Nečakinjin telefon do 130€

Oddelek: Kaj kupiti
161877 (1379) krneki0001

Več podobnih tem