» »

Vaje na štangah

Vaje na štangah

BivšiUser2 ::

Ker mi za v fitness hoditi nekak ni, bi sedaj probal kombinirati vaje z lastno težo in tek (ko se malo otopli :D). Prosil bi za točen angleški izraz ali predloge za vaje na štangah kot npr. pullup,...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tilen ::

Najdi fitnes, ki ima "štange" tudi notri. Tako meni najbolj ustreza. :)

Na telefon si naloži aplikacijo Madbarz. Tam je vse.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

nightrage ::

Vse kar rabiš za pridobitev mišične mase so ročke, skleci in mogoče res pullup štanga. Vse potrebne rekvizize dobiš v vseh športnih trgovinah, razen sklecev. Za te, za nasvet malo povprašaj starejšega brata. :)

BivšiUser2 ::

Pač v bližini študenta so neke štange na katerih se ljudje rekreirajo, ko so spodobne temperature. Pač rad bi bil zunaj¸. Večji brat?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Tilen ::

Za sklece naloži Runtastic PushUps.

Tukaj imaš na slikah precej izrazov iz aplikacije Madbarz. :)

 1

1



Za pomoč pri vajah na "štangah" si lahko pomagaš tudi z gumo.

Recimo:

 2

2

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

S4ul3 ::

Pullup je zelo težka vaja. Hodim v fitnes 3-4 mesece (redno 3x tedensko) pa še vedno rabim 15kg pomoči za pull-up (na začetku pa 35kg pomoči) :)

Kar ti Tilen kaže so že zelo napredne vaje za katere verjetno nimaš niti približno dovolj moči. Fitnes, če delaš pravilno, ni slaba stvar, da se malo okrepiš pred takimi podvigi. Sklece so super ampak daleč od tega da bodo samo sklece dovolj za kakšne resnejše vaje na štangah, po mojih skromnih izkušnjah.

Rok Woot ::

nightrage je izjavil:

Vse kar rabiš za pridobitev mišične mase so ročke, skleci in mogoče res pullup štanga. Vse potrebne rekvizize dobiš v vseh športnih trgovinah, razen sklecev. Za te, za nasvet malo povprašaj starejšega brata. :)


Zakaj ročke, če obstajajo krogi :)

k--p ::

Glede vaj, tukaj je zelo popularen program z /bodyweightfitness subreddita (poudarek na moči, masi in spretnosti) https://www.reddit.com/r/bodyweightfitn... , primeren za začetnike in napredne, saj se program prilagodi.

Osebno pa izvajam vaje s poudarkom na muscle up-ih, (krogi & drog), handstand push-ups, pull-ups, pistol squats (+ občasno dodatna obtežitev pri teh vajah). Za spodnji del telesa je dobro občasno imeti dostop tudi do uteži (počepi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

BivšiUser2 ::

Pullup je zelo težka vaja. Hodim v fitnes 3-4 mesece (redno 3x tedensko) pa še vedno rabim 15kg pomoči za pull-up (na začetku pa 35kg pomoči) :)

Kar ti Tilen kaže so že zelo napredne vaje za katere verjetno nimaš niti približno dovolj moči. Fitnes, če delaš pravilno, ni slaba stvar, da se malo okrepiš pred takimi podvigi. Sklece so super ampak daleč od tega da bodo samo sklece dovolj za kakšne resnejše vaje na štangah, po mojih skromnih izkušnjah.

Mah v fitness sem probal parkrat it pa mi ni in ni pasalo nekak. Raje sem pri športni chinupe in druge vaje delal (zamenjal chin in pull up), najraje pa tekel.

Glede vaj, tukaj je zelo popularen program z /bodyweightfitness subreddita (poudarek na moči, masi in spretnosti) https://www.reddit.com/r/bodyweightfitn... , primeren za začetnike in napredne, saj se program prilagodi.

Osebno pa izvajam vaje s poudarkom na muscle up-ih, (krogi & drog), handstand push-ups, pull-ups, pistol squats (+ občasno dodatna obtežitev pri teh vajah). Za spodnji del telesa je dobro občasno imeti dostop tudi do uteži (počepi).

Zelo zanimiv link. Do primernih temperatur bom vsaj uredil prehranjevanje.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

negotiator ::

Do primernih temperatur bom vsaj uredil prehranjevanje.


Oblečeš se, pa lahko že zdaj začneš.
All easy problems have already been solved.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637940 (6336) IL_DIAVOLO
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527093 (5808) cordoba
»

Pripomoček za vadbo rok, trebuha

Oddelek: Loža
212534 (1607) louser
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812273 (10582) Golden eye
»

Kako pridobiti maso? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23926102 (15279) CleanPower

Več podobnih tem