» »

Predplačniška VISA NKBM plačila med prazniki

Predplačniška VISA NKBM plačila med prazniki

Extrem ::

Živjo.

Nekaj sem danes kupoval prek spleta ko je pri nas praznik s predplačniško viso od nkbm pa mi ni zaključilo naročila. Prodajalec pravi da je banka zavrnila plačilo. Hm ali s to predplačniško viso ni mogoče plačevati med prazniki nedeljah sobotah? Ali to pomeni da bo transakcija izvršena jutri ali sploh ne. Sem mislil da če imaš sredstva na kartici da je možno plačevanje 24/7 na dan 365 dni neglede al je praznik pri nas ali sobota ali nedelja.

Hvala za odgovore.

Ex.

Gyro ::

Sam večkrat plačujem z nkbm visa cez vikend, tudi cez PayPal in je vedno delovala. Imajo pa nekaj fint, ki mi niso najbolj jasne:

Primer 1: placal prenosnika v co.uk v fund cez vikend in je v aplikaciji bil takoj razviden odtegljaj (vrednost x), ker pa ocitno delajo dejanski obracun cez nekaj dni in je fund tacas narastel, so mi dejansko zaracunali x+30. Me zanima ce bi tačas funt padel, če bi obračunali x-padec ??

Primer 2: Nakup prenosnika v co.uk direktno s kartico, po menjalnem tečaju vrednost x, dobim varnostni sms (kateri ne pride pri vseh nakupih - npr. AliExpress) da naj potrdim transakcijo v vrednosti x+150eur. Sem povpraseval pri nkbm, kdo si je zazelel teh 150EUR in mi niso nikoli eksaktno odgovorili.

Tvoja izkusnja je pri večih prodajalcih, ali samo pri enem? Lahko da so vkljucli nov "feature", nebi bil nic presenecen..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gyro ()

Extrem ::

Sem bol nov opravil transakcijo zjutraj priletl sms na gsm vpisem geslo potrdim transakcija kao ni sla cez denar zaenkrat je se na kartici kolk sem gledal bankanet ampak uni prodajalc pa mi je sporocil tole

"Unfortunately your payment was not processed as we were unable to receive an authorization from your bank. If there is a pending charge on your account, please be advised that the charge will not clear, and the money will be back into your account. Please try another payment method to complete your purchase or contact your bank to find out why the payment was not authorized. Thank you for your understanding."

No pa smo tam ko ni muh sam delat bi pa moralo kajne neglede na praznik pri nas. Samo upam da mi ne bo to jutri dol potegnalo? Aja nisem placeval prek paypala ampak direkt s kartico!

Invictus ::

Nimaš dovolj denarja na kartici.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Extrem ::

Invictus je izjavil:

Nimaš dovolj denarja na kartici.

Denarja je dovolj na kartici, pravkar sem tudi opravil nakup v fizični trgovini kjer sem kupil žemlje in je šlo brez problema, zjutrja ob spletnem nakupa pa tisto kot sem napisal oziroma prilepil od prodajalaca (denar mi ni požrlo z računa da ne bo pomote), razen za žemljice v trgovini :).

amacar ::

Mogoče nimaš dovolj limita na kartici, če ne pa pač klic na banko, da pogledajo.

luli ::

Ta vikend se je tudi meni izpisala enaka napaka. Imam 2 kartici, obe imata stanje 5x večje, kot je plačilo in obe imata dovolj velik dnevni limit.

Bom pač menjal banko. Ne bo prvič.

Extrem ::

amacar je izjavil:

Mogoče nimaš dovolj limita na kartici, če ne pa pač klic na banko, da pogledajo.

Kartica je brez limita koliko imam toliko lahko potrošim saj tako so mi povedali!

amacar ::

Preveri se enkrat, js sem tudi vzel novo debetno sem se posebej vprasal, ker sem imel v namenu en nakup, je rekla kao brez limita, hocem placati za 500€ valda ne gre, klicem tja, limit nastavljen na 300€. Mogoce je pa samo kaksna tezava pri njih, vse ostalo je ugibanje, klic na banko ti bo pomagal.

krho ::

Limit za spletno plačevanje je drugačen od drugih limitov. In se je zanj potrebno dogovoriti!
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Dimnik ::

Jaz sem sedaj sicer z nkbm eurokard plačal brez problema..

next3steps ::

Extrem je izjavil:

amacar je izjavil:

Mogoče nimaš dovolj limita na kartici, če ne pa pač klic na banko, da pogledajo.

Kartica je brez limita koliko imam toliko lahko potrošim saj tako so mi povedali!

Ampak obstaja dnevni limit, ki ga imas po defaultu. Jaz sem recimo imel neomejeno, ampak zgolj zato, ker sem si ga povisal.

Extrem ::

next3steps je izjavil:

Extrem je izjavil:

amacar je izjavil:

Mogoče nimaš dovolj limita na kartici, če ne pa pač klic na banko, da pogledajo.

Kartica je brez limita koliko imam toliko lahko potrošim saj tako so mi povedali!

Ampak obstaja dnevni limit, ki ga imas po defaultu. Jaz sem recimo imel neomejeno, ampak zgolj zato, ker sem si ga povisal.

Šlo je za komaj 30 evrov pač meni so povedal ida ga nimam bom pa preveril jutri ampak da 30 evrov ne bi mogel plačati potem je pa itak šit, denarja pa 30 x Xtak da zneska je dovolj na kartici


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108670 (35717) PINki
»

PBS nekdanji komitent

Oddelek: Loža
163236 (2808) HotBurek
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311687 (10404) Oktan
»

Znižanje limita (-) na banki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5319204 (13835) GrimReaper
»

Paypal ali banka ? provizija

Oddelek: Loža
183387 (3007) #000000

Več podobnih tem