» »

Paypal ali banka ? provizija

Paypal ali banka ? provizija

#000000 ::

Jutri mislm plačat preko paypala 779 evrov, na paypalu imam primarno izbrano valuto evrov plačal bom tudi v evrih tko da konverzija odpade, problem je edino provizija ?

Kok je bančna provizija za plačilo v tujino na ta znesek, kdo ve ?

guest #44 ::

Kolikor sem se jaz pozanimal naj ne bi bilo provizije za plačilo. A banka terja za dvig provizijo? Prvič slišim.

Tilen ::

Provizijo pri Paypalu plača prejemnik. UPN/SEPA provizija je pa 0.50 EUR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

#000000 ::

Ja sem klical na SKB ki mi je najbližja, pravijo da je provizija 1.80 evra v države EU, v ostale pa 13 evrov, ne glede na snesek. Traja pa 2-3 dni, s paypalom je pa problem ker sem se spomnil da ko sem zadnjič plačeval preko 500 evrov, ni šlo zarad 500€ dnevnega limita na visi elektron, tko da najbolj plačat preko SKB pa je.

Edino če ve kdo za banko pri nas kjer bi tole trajalo manj časa ?

TRIROG ::

dvigni si limit na kartici.

Tilen ::

SKB ima 1.8 EUR na UPN nalog?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Master_X ::

Če plačaš na bančnem okencu ja. Ima večina bank podobno, NKBM recimo 1,65 €.

amigo_no1 ::

Lon hranilnica ima 0.65E.

Kje imaš viso, da imaš dnevni limit samo 500E ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

#000000 ::

TRIROG je izjavil:

dvigni si limit na kartici.


Ja sej si ga bom, v bistvu ne vem zakaj ga sploh imam, ker kakor se spomnim sem nazadnje skor ponoru ko sem ugotovil zakaj ne morem plačat zneska nad 500 evri, ampak sem mislil da so to zadevo uredili, zdej pa vidim na paypalu da imam limit na debetni kartici.

Pa tud provizija bi bila pomojem precej višja ? LP


AmigoN1 na abanki, gre pa za debetno viso electron.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

amigo_no1 ::

Če se ne motim imaš potem še staro Viso, kajti sedaj je dnevni limit precej višji.
Vprašaj na okencu Abanke in ti ga bodo dvignili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

#000000 ::

Ja je ene 3 leta stara, zgleda da bo to, no zdej še klicat ne morem tja, T-2 v španijo javi da cifra ne obstaja :) Jao jao jao, tehnika je čudo :)

St235 ::

amigo_no1 je izjavil:

Če se ne motim imaš potem še staro Viso, kajti sedaj je dnevni limit precej višji.
Vprašaj na okencu Abanke in ti ga bodo dvignili.


Dnevni limit je takšen kot si ga določil ko si dobil kartico. Max je 3.000€.

#000000 ::

No jest ko sem odpiral račun za to viso, mi ni babura na banki niti z besedo omenila o kakih limitih blokadah ipd. ampak je kar po defaultu udarla limite, ker kaj če mi limit kartice kjer ni nikoli nič gor razen takrat ko treba kaj plačat. Ampak banke kot banke, takoj nekaj blokirat in limitirat, da ima človk sama pota in zadeva ne teče glatko.

amigo_no1 ::

St235 je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Če se ne motim imaš potem še staro Viso, kajti sedaj je dnevni limit precej višji.
Vprašaj na okencu Abanke in ti ga bodo dvignili.


Dnevni limit je takšen kot si ga določil ko si dobil kartico. Max je 3.000€.

Sedaj, pred leti je bilo tako kot je napisal OP, tudi pri meni.

St235 ::

#000000 je izjavil:

No jest ko sem odpiral račun za to viso, mi ni babura na banki niti z besedo omenila o kakih limitih blokadah ipd. ampak je kar po defaultu udarla limite, ker kaj če mi limit kartice kjer ni nikoli nič gor razen takrat ko treba kaj plačat. Ampak banke kot banke, takoj nekaj blokirat in limitirat, da ima človk sama pota in zadeva ne teče glatko.


Zanimivo, dve leti nazaj, ko sem odpiral račun na abanki in si rihtal viso elektron je blo na obrazcu za vizo mesto kjer si označil koliko želiš imet dnevnega limita.

guest #44 ::

#000000 je izjavil:

Ja sem klical na SKB ki mi je najbližja, pravijo da je provizija 1.80 evra v države EU, v ostale pa 13 evrov, ne glede na snesek. Traja pa 2-3 dni, s paypalom je pa problem ker sem se spomnil da ko sem zadnjič plačeval preko 500 evrov, ni šlo zarad 500€ dnevnega limita na visi elektron, tko da najbolj plačat preko SKB pa je.

Edino če ve kdo za banko pri nas kjer bi tole trajalo manj časa ?



Wait, what? 13 EU?? A to govorimo Banka -> PP?

PacificBlue ::

No jest ko sem odpiral račun za to viso, mi ni babura na banki niti z besedo omenila o kakih limitih blokadah ipd. ampak je kar po defaultu udarla limite, ker kaj če mi limit kartice kjer ni nikoli nič gor razen takrat ko treba kaj plačat. Ampak banke kot banke, takoj nekaj blokirat in limitirat, da ima človk sama pota in zadeva ne teče glatko.


morm pohvalit baburo, ker mi je vse razlozila:)

še direktor me je povabil,da naj prinesem pokazat motiv na kartici ker mu je bil res vseč.:))

#000000 ::

Ja 13 evrov v države izven EU območja, SKB banka.

Pacificblue, 100% ni bila ista babura :)

#000000 ::

No zdej smo ugotovili, limit je s strani paypala, pa to ni res :)

Ali velja za nakazilo UPN ali kak drug obrazec ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
840195113 (6702) matobeli
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330113121 (31971) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108745 (35792) PINki
»

TRR račun

Oddelek: Loža
184880 (4324) BaToCarx
»

PayPal-premajhen limit!

Oddelek: Loža
194223 (3742) MIHAc27

Več podobnih tem