» »

Simobilnow.si

Simobilnow.si

shadeX ::

Nova ponudba simobila. Ponuja 40 TV programov v živo, časovni preskok + snemalnik in videoteko. Programi, ki se jih trenutno lahko gleda:



- Kvaliteta slike:
40 TV programov je na voljo v SD kvaliteti. Filmi in serije v videoteki so na voljo tako v SD in HD kvaliteti.


- Mesečna naročnina. 7.99 EUR.
- Prvi mesec uporabe brezplačen

Simobilnow.si
  • zavaroval slike: Tilen ()

smacker ::

Slaba ponudba. Prenos podatkov ni vključen, torej se od konkurenčnih TV2GO razlikuje samo v tem, da ni brezplačno.

jusv ::

Nevem, zakaj so dali v ime blagovno znamko, ki jo itak ukinjajo. In ja, drugje (d3go) tole dobiš vključeno v paketu, ne samo en mesec brezplačno.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

shadeX ::

Če se greš nek resen posel (in želiš kaj zaslužiti) verjetno ne boš sprve udaril najboljšo ponudbo na trgu, ampak daš ven eno "casual" ponudbo, pogledaš kako se bo trg odzval in potem spreminjaš ponudbo/ceno glede na potrebe trga.

hojnikb ::

tole že vkjučuje dodatek na proplus ? :)
#brezpodpisa

smacker ::

shadeX je izjavil:

Če se greš nek resen posel (in želiš kaj zaslužiti) verjetno ne boš sprve udaril najboljšo ponudbo na trgu, ampak daš ven eno "casual" ponudbo, pogledaš kako se bo trg odzval in potem spreminjaš ponudbo/ceno glede na potrebe trga.

Če se greš nek resen posel, pred objavo ponudbe preveriš konkurenco in ne daš na trg slabše ponudbe. Večina ljudi že ima to brezplačno. Če bi za to ceno ponujali TV z neomejenim prenosom podatkov znotraj aplikacije, bi meli gužvo. Vprašanje pa kolk uporabnikov bi omrežje preneslo.
Aja pa glede na extra domeno + dejstvo da na uradni strani nikjer nič ne piše, zgleda kot da to kak zaposleni na črno kanale streama - malo neprofesionalno v glavnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

shadeX ::

Aja pa glede na extra domeno + dejstvo da na uradni strani nikjer nič ne piše, zgleda kot da to kak zaposleni na črno kanale streama - malo neprofesionalno v glavnem.


Verjetno še bo uradno v kratkem. Jaz sem izvedel od kolega, ki si lasti poslovalnico simobila (oni itak vejo zadeve vnaprej). Se pa strinjam da to z extra domeno ni ravno zaupanja vredna poteza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Besna Glista ::

shadeX je izjavil:

ki si lasti poslovalnico simobila



Aha, kar v lastni ima poslovalnico? Si 100% da ni samo pooblaščeni prodajalec aka. franšiza? To so zunanji partnerji, ki so navadno o tem obveščeni zadnji v matičnem podjetju..

shadeX ::

zunanji partnerji,


Majo sestanke z vodstvom tudi oni a ne :) Zadeva je verjetno kak dan ali dva pred uradno predstavitvijo. Če ne niti stran ne bi bila live.

forplan ::

Na to sem čakal veliko časa! Noben ponudnik tega ni omogočal samostojno...

Se je pa veselje hitro poleglo, ko vidiš kakšno siromašno imajo. Leta 2016 programe v SD!
da se strinjam

[D]emon ::

forplan> Leta 2016 programe v SD!

In kaj bi rad, gledal 24ur in Hayat TV v 1080p ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

čuhalev ::

forplan je izjavil:

Na to sem čakal veliko časa! Noben ponudnik tega ni omogočal samostojno...

Se je pa veselje hitro poleglo, ko vidiš kakšno siromašno imajo. Leta 2016 programe v SD!

Kaj ni nekoč Mobitel ponujal nekaj takega ... mobilna televizija? ... ali je bilo tisto DVB-H ?

bluefish ::

[D]emon je izjavil:

In kaj bi rad, gledal 24ur in Hayat TV v 1080p ?
Ali pa celo v barvah ter z zvokom.

forplan ::

[D]emon je izjavil:

forplan> Leta 2016 programe v SD!

In kaj bi rad, gledal 24ur in Hayat TV v 1080p ?



JA normalno, še Damjan Murko ima videospote v HD...

No pa 720p bi bilo tudi že v redu...
da se strinjam

shadeX ::

Če gledaš doma na WIFI-ju ok, ampak več kot SD na podatkovni povezavi verjetno ne pride v poštev.

forplan ::

Ja mislim gledanje to na PC. TV pa res ne rabim še na telefonu gledat...
da se strinjam

shadeX ::

Bad je tudi, ker se v tujini tega ne da gledat. Razen če maš kakšno VPN rešitev.

Slabo konkurenčna ponudba je tole..

forplan ::

Je kod sprobal to njihovo storitev?

Sem poizkusil pa recimo snemalnik sploh ne deluje v redu... Recimo 50% oddaj ki sem jih določil za snemanje potem ne gre predvajat. Sem jim pisal tja pa nočejo kaj odgovorit...

Ima kdo iste probleme?
da se strinjam

next3steps ::

shadeX je izjavil:

Če gledaš doma na WIFI-ju ok, ampak več kot SD na podatkovni povezavi verjetno ne pride v poštev.

LTE prebavi vse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študiji for dummies

Oddelek: Šola
304959 (2960) BivšiUser2
»

Raspberry Pi z 10 milijoni prodanih enot ruši rekorde

Oddelek: Novice / Procesorji
4712440 (9786) TESKAn
»

1080p na 4K TV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5714366 (12556) iMark
»

Prvi televizijski kanal v ločljivosti 4K (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
12635574 (30669) M-XXXX
»

DVB-T (mpeg4) pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
26956660 (33372) Alexius Heristalski

Več podobnih tem