» »

Scenic - prodaja

Scenic - prodaja

sundance ::

Pozdravljeni,

Prodajam Renault Scenic 1.6, 16v, bencin, 280.000 prevoženih, letnik 2001, klima. Za zamenjati gume in naravnati optiko. Drugače je avto ok.
Zanima me vaše mnenje o eni realni ceni za avto.

* Ali je možno, da mi nekdo preveri, če ima motor euro 3 standard : VF1JA0B0524020544 + če je možno dobiti izpis iz carfaxa oz. kje drugje, da je ta standard, vem, da se te stvari normalno plačuuje, pač, če je možno, če je kdo tolk prijazen, bi prosil.

Hvala lp
Gregor

smacker ::

Piše v homologaciji od avta ;) Maš tud online, če nimaš papirja pri roki (ampak ga boš rabil pri prodaji, tak da boš moral v vsakem primeru poiskat): https://e-uprava.gov.si/javne-evidence/...

sundance ::

Nimam homologacijskega listka oz. ne najdem, 2 lastnik. tale link sem že sprobaval včeraj pa enostavne ne najde. Podatkov nismo našli. Nimam pojma zakaj.
Hvala vseeno.

Aston_11 ::

Enih 600 do 800 EUR maks, iskati podatke o vozilu je glede na vrednost popolna zguba časa in bi moral biti vesel, če ga bo še kdo hotel. Izkoristi, da ima še vinjeto gor, natoči rezervar, dobre gume gor, potem bo morda 800 EUR.

Blegoš ::

Daj na avto.net in čakaj, ko avto prodaš veš za kakšn denar je šel. 2 tedba nazaj prodal l.98 Korejca za 200 evrov, reg. vozen samo 130.000km.
Brat prodaja Ibizo 2004 s podobnimi kilometri za 1700 evrov pa ne gre. Motor TDI

kremenko1 ::

Vse kar je več kot 500€ je super.

Heavy ::

Blegoš je izjavil:

Brat prodaja Ibizo 2004 s podobnimi kilometri za 1700 evrov pa ne gre. Motor TDI



Ibiza SDI, 220k, šla za 2300€ v roku enega meseca (pa še rja se je na pragovih ji začela pojavljati).

Izgleda da je fora, da dobiš pravega kupca, ob pravem času. Četudi te kakšen teden ne nihče pokliče.
#TeamFelix

Markus386 ::

Je euro3

bambam20 ::

sundance je izjavil:

Pozdravljeni,

Prodajam Renault Scenic 1.6, 16v, bencin, 280.000 prevoženih, letnik 2001, klima. Za zamenjati gume in naravnati optiko. Drugače je avto ok.



Kakšen razlog, da avto potrebuje optiko?

Blegoš ::

Aston_11 je izjavil:

Enih 600 do 800 EUR maks, iskati podatke o vozilu je glede na vrednost popolna zguba časa in bi moral biti vesel, če ga bo še kdo hotel. Izkoristi, da ima še vinjeto gor, natoči rezervar, dobre gume gor, potem bo morda 800 EUR.


Tik pred prodajo vložit v avto je nesmiselno, zaradi tega ne bo avto pridobil na ceni, ampak je samo plus, da se bo lažje prodal. Prodal se bo za podobno ceno kot solidni avto. Tist avto, ki je slabši in malo pod to ceno se bo pa še hitreje prodal.

MIHAc27 ::

To definitivno drži. Sam sem v zadnji avto vložil prek 500€ in ga zlepa nisem prodal. Končna cena je bila na koncu, po 1 letu ravno teh 500€.
Bi ga še vozil, dokler gre, ampak sem rabil drugega zaradi vleke prikolice.

Sem pa prodal že 2 avta, ki sta bila bolj za na odpad kot na cesto bistveno hitreje (seveda za malo denarja).

Če je avto 100% za prodat, raje ne vlagat nič pa kakih 100€ spustiš na ceni, kot da nove gume daješ gor, ali kaj drugega.

Blegoš ::

Nekaj takega sem kupil nedolgo nazaj, zamenjani deli so več vredni, kot avto.
Nove gume (150 evrov), akumulator(80), izpušni(150), zavore (150), velik servis(250), da tole zrihtaš te stane 800 evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blegoš ()

Aston_11 ::

Ja, najbrž je res tako, vendar vsaj tak, da ga lahko odpeljejo, mora biti, pa da imajo občutek, da je avto _kot nov_.

andromedar ::

V katero euro klaso spada ga zanima zato, ker je to prva stvar, kar te vpraša potencialni kupec iz Srbije, Bosne in tam okoli. Pred nekaj leti sem prodajal starega Hyundaia in so me spraševali isto. Avto je bil na avto.net...kupit pa ga je na koncu prišel mlad par iz Novega Sada :)
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Težava z avtom (podvozje) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24324398 (19149) bluefish
»

Iskanje rabljenega avta do 1500 evrov in nateguni (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7312790 (7827) zobnik
»

Avto za pol leta - do 1500 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8516918 (13812) jalovec09
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26141523 (31630) matobeli
»

nakup rabljenega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22136361 (24538) SkIDiver

Več podobnih tem