» »

Pralno sušilni stroj

Pralno sušilni stroj

boss-tech ::

Zanima me ce ima kdo pralno susilni stroj z inverter motorjem? Ali je res razlika, kako dlje naj bi zdrzal? Ter kako pralni in susilni stroj delujeta v enem

https://www.bigbang.si/pralno-susilni-s...

mat xxl ::

Imam jaz, Elektrolux to kombinacijo ponuja že vsaj 15 let .

V glavnem vsaj od Elektroluxa super zadeva za občasno ne vedno tudi sušenje perila.

Nikonja ::

skoraj vsak pralno sušilni aparat danes v prodaji, ima inverter motor tako da ne razbijaj s tem glavo.

boss-tech ::

Ja to sem videl da imajo. Posamezni nimajo vsi. Zanima me bolj kako se pralni in susilni obneseta skupaj ter katerega se priporocate

Zgodovina sprememb…

mat xxl ::

Kot sem napisal Electrolux, obnese se super, ima pa veliko večjo porabo pri sušenju, kot samo sušilni recimo kondenzacijski. Skratka če sušiš večinoma na zraku, vseeno pa bi občasno ali pozimi tudi v stroju je to OK. Če pa mislite prav vsak stroj tudi sušiti, je pa bolj ekonomično imeti dve mašine.

boss-tech ::

Ja koliko sem našel informacij, večino odsvetuje kombinirane. Boljše posamezno. Inverter motorji pa naj bi bili dobri

mat xxl ::

Poglej, zavisi izključno od namena uporabe. Če boš vedno sušil, bolje ločeno, če boš občasno, ko je zunaj slabo vreme, ko se mudi, bolje kombinirano .

Karen ::

Če imaš prostor ločeno, če nimaš je pač kombiniran čisto solidna alternativa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358158870 (7122) IL_DIAVOLO
»

Kateri sušilni stroj s TČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8831561 (23523) oberskitona
»

Kateri pralno sušilni stroj kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7840758 (35095) MasterSPi
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11065216 (50080) brinas
»

Pralno-sušilni stroj BOSCH vs INDESIT vs ARISTON

Oddelek: Loža
3617102 (15667) michel

Več podobnih tem