» »

Gothic 2

Gothic 2

1
2
»

Highlag ::

Kje zaboga najdeš zavitek travice :D (weed package) :8)

T0RN4D0 ::

stražar v skladišču pod barracs straži nekaj..hint:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

Uporablam light militia oklep in self forged meč ker ma sam 20 str 30 1-handed pa15 2-handed
pa mal sm šou v VoM pogledat8-O

kaj nej s tem proti tistim orkom? 5 str grerm zele nabildat še sam mi ne bo velik pomagal

a lahk že zdej kje dobim boljši armor?

pa ve kdo kej o banditih? (ne unih v stolpu, so premočn, pa une na začetku tud ne)

si lahk kej velik pomagam z zlatom 3.5k

help
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

karafeka ::

A je probu kdo špilat gothic na grafični s samo 16 mb (=voodoo 3000)? A mislite, da bi šlo?

Hy ::

Mislm da ne

Nikita H ::

proti orkom in potem zmajem, so ful dobra range weapon. Pa tud na začetku najlaži žvali s lokom ubijaš. Razn skeletonov pa goblinov majo vsi ful nizek resistance na arrow. Zdej mam v chapter 4 heavy crossbow (za 70 dex. dela 85 dmg.) in orca warriorja ubijem z dvem streloma (komaj ma čas meč potegnt). Pa še dex. je dobr met za lopovske podvige, k ti tud ful dnarja pa xp prnesejo.

T0RN4D0 ::

kje lako 'nadgradim' meč? (ore 2-hander)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Buggy ::

Mec lahko nadgradis v samostanu, samo imej pripravljenih 5000 golda. Drugic pa ga lahko nadgradis ce imas "tears of innos".

T0RN4D0 ::

kolk dmg dobim za 5k golda (vs moj lato:\ )

pa kje (kdaj) dobim tears of Innos?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Buggy ::

Jaz sem dal "posvetiti" one-handed mec, ki je po defaultu imel 60dmg po prvi nadgradnji je imel 70 dmg po drugi pa 80dmg. Tears of Innos pa bos dobil v skriti knjiznici v samostanu potem ko bos desifriral Xardasovo knjigo.

T0RN4D0 ::

Kaka knjiga? Kje? Kak jo dešifrirat?????8-O :O 8-O


kak nasvet za ubijanje zamjev? (tough bastards!)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Nikita H ::

kot sm povedal...crossbow :D :D

Highlag ::

Torej moje lastnosti tik pred koncem:
Smer: Paladin
Paladin level: 38
Magic circle: 0
Experience: 382415
Strength: 150
Dexterity: 85
Mana: 84
Hitpoints: 544

Protection
Weapon:100
Projectiles:100
Dragonfire: 50
Magic:85

Skills
One handed weapon: Master 60%
Two handed weapon: Master 96%
Bow: 18%
Crossbow: 12%

Orožje:
Sword of the order; Damage:85 Power:50
Crossbow; Damage 55 Power 40

Pripomočki:
Paladin armor
Amulet of power
Ring of spirit
Ring of defense

Ca$h: 24907

Sword of the order je meč, narejen iz magične rude, ki ga lahko kupijo samo Paladini. Potem je posvečen v samostanu.
Takole opremljen lahko brez težav premagaš grupo Orc-elite vojakov, ki te napadejo. :D Ubogi Orci mislim, da sem jih popolnoma iztrebil :D

T0RN4D0 ::

pr prvem ti 2 pomagata je ql.

drug (mislm da je u na gori) sm ga pa spravu na slabo tretjino (enkrat, po sreči) a so tud tle kje pomočniki? drgač bo težka:'(

pa one more time; kako dobit tears of innos (tko da bom zastopu):\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Hy ::

Tears of innos boš dubu ko bo cajt za to

Nikita H ::

hm...mene zanima v 5 poglavju sem s tisto xadrasovo knjigo vse porihtu pa zdej ne znam več naprej (lahko da je bug).

igram kot dragon hunter...pa bi se mogu verjetno lee-jem pogovort...nevem zdi se mi da bi mogu začet zbirat druščino za odhod...res nevem!

Nikita H ::

mislm da sem že ugotovu...pogledat moraš uno mapo, k jo dobiš v skriti knjižnici....;(

T0RN4D0 ::

kak tip kako premaga ice goleme? al raj pustim jurja pa bežim hitr mim?


last dragon8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

YuLcE ::

aja, v skriti knjiznici je tudi najboljsi paladin armor, za tiste, ki ste paladini.

Nikita H ::

glede golemov:

rabš ful potrplenja in umikanja vstran...steci mimo njih na ono pot, ki se vije ob hribu in jih z lokom ali samostrelom streljaj, sicer te lahko zadanejo samo nekaj jim preprečuje da bi stekli k tebi gor in tečejo ob pobočju dol in jih ti z vrha potem strelaš ( jst sm to delu z enim hudim samostrelom k ma 85 dmg, pa je šlo počasi)...druge vrjante ne poznam...

pa silvijo potem še kar noče dat keša...

aja...mam še en očiten "bug report"...Že ko sem ubil 3 zmaje (razen ledenega) se mi je zapisal, kot da sem ubil use in se mi tudi, ko pridem iz valley of mines, začne 5 poglavje...in še več...4 zmaja (ledenkota) sploh ubit ne morem...lahko ga strelam ampak se mu nič ne zgodi...svašta (še dobro, da rabim za meč sam pet enot krvi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

T0RN4D0 ::

zmaji mrtvi!8-)

5 enot krvi za meč? js sm vseh 6 pordal Jan u ? a jih kej rabm???:\


mislim da bo nasledn problem v SK demon lord. ma kod kako idejo?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Nikita H ::

če si paladin al pa magišn ne rabš!

T0RN4D0 ::

about tears OI

z njimi lahko posvetim meč
oz bi lahko naredu teleport dofinest armorja. kako bi pršu spljoh do armorja?
za teleport kao nimam dost sredstev...česa? (drgač jih ne znam delat)

pa če bi lahk naredu teleport kaj se bol splača armor al 15 več dmg?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

T0RN4D0 ::

ZARES: kako lahko pridem do sobe z armorjem?

al pa lahko vsaj kdo k ga je mel/ga ma pove karakteristike?

:\ |O :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

nosferatu666 ::

A mi lahko, prosim, nekdo pošlje na tale ali na tale mail savegame paladina, tam nekje 4 ali začetek 5 chapterja, po možnosti z natreniranim one-handed mečem in samostrelom?

Uporabljal sem samo quick save, ki je šel ob crashu mašine zaradi pregrevanja (mater, ta vročina ;(() rakom žvižgat...:'(:'(:'(

Muchos grazias

njok ::

Po dolgem casu spet malo gothica! :) Sedaj me pa zanima, kako lahko dobim se kaj magic ore-a. Ali ga lahko sam nakopljem? Sem poizkusil, pa mi ni uspelo. Imel sem mislim da 7 koščkov, pa sem jih porabil za ore blade, sedaj bi pa rad ore dragon slayer, pa mam samo se 1 košček. A sem se zaj****?

Outsajder ::

Jst k sm koncov gothic 2 sm bil lvl 48!

oo7 ::



The Kingdom of Myrtana is in a dramatic situation. After the major defeat of the royal fleet in the waters of the Eastern Archipelago, the once thriving city of Archolos stood on the brink of crisis. Meanwhile, a young foreigner goes to the island in search of a new, better life.

Steam : https://store.steampowered.com/app/1467...

10 decembra 2021 je izšel MOD za igro Gothic II - The Chronicles Of Myrtana: Archolos.


Na Steamu je MOD zelo dobro sprejet - Overwhelmingly Positive (1,650) - 98% of Steam users have spoken favorably about the mod, which classifies as an "overwhelmingly positive" reception.


MOD so naredili Poljaki.


Gothic II: The Chronicles Of Myrtana - Intro




Gothic II The Chronicles of Myrtana -- World Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

jaz sem za zafrkancijo inštaliral enko z vsemi možnimi HD modi ampak mi igra s samo tipkovnico ne diši preveč...

Lojzze ::

saj lahko z miško šofiraš

Buggy ::

sem na hitro snel s Steama Gothic II: The Chronicles Of Myrtana dodatek, pa so pri meni NPC-ji brez voice actinga, ceprav sem izbral pri instalaciji ENG pack, poleg tega pa imam se dolocene tezave z resolucijo 1440p, ker sem ze ene parkrat dobil Access Violation DX error...screen pa nonstop preklaplja in intro je recimo brez slike :'(
Verjetno sem ga kej posral z (unofficial) dodatki, ki sem jih namescal za delovanje na W10. Bo treba zgleda jovo na novo lepo pocas vse skupaj se enkrat zlozit...konec tedna :P

Kockica ::

Če si si snel s steama morš še dodatno naložit ta dlc https://store.steampowered.com/app/1495... (trenutno je na voljo samo poljski voice acting)
Jaz sem si samo na steamu kupil gothic 2 (nisem ga installiral) in potem sem si snel še ta dodatek in mi vse dela ok.

Ti pa tudi predlagam da dodaš notr še ta dx11 renderer https://github.com/SaiyansKing/GD3D11/r... (GD3D11-17.7-dev34.zip extractaš v "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\TheChroniclesOfMyrtana\System"), znotraj igre še pritistneš F11 in si lahko nastvaljaš napredne grafične nastavtive.

Drugače je mod za nas gothic fane res fantastičen. V parih dneh sem že zabil notr 18 ur :D

tikitoki ::

Zalostno je, da v tem casu ni bilo kupa naslovov, ki bi bili boljsi v vseh polgedih.

Buggy ::

@Kokica ...tnx za vse nasvete. Sem dvakrat delal clean reinstall in vanila 720p poganjanje, kjer je celo delalo, kakor sem spremenil nastavitve sem dol access violation error. Kej dost se mi ni dalo zajebavat. Voice acting seveda zelim ENG, subtitli so dost mimo pri imersnu game-a, ki je tudi vse kar dejansko ponuja. Bom se malce pocakal, sem pa decke vseeno podprl.

oo7 ::

Chronicles of Myrtana MOD izbran za najbolješega v letu 2021 na Steamu.


The full list of the top 10 mods of 2021 is as follows:

1st place: The Chronicles of Myrtana for Gothic 2: Night of the Raven;
2nd place: Black Mesa: Blue Shift for Black Mesa;
3rd place: Command and Conquer: Generals Evolution for C&C: Red Alert 3;
4th place: SIGNAL LOST to Half-Life;
5th place: Rise of the East for C&C: Yuri's Revenge;
6th place: Dark Interval for Half-Life 2;
7th place: VTMB Unofficial Patch for Vampire: The Masquerade - Bloodlines;
8th place: X-Ray Multiplayer Extension for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat;
9th place: The End of Days for C&C: Generals Zero Hour;
10th place: Ashes 2063 to Doom 2.

Buggy ::

V parih dneh prisla tudi dva popravka.

@Kokica: Ko sem vse izbrisal spil in gothic 2 mode, pocistil po registru mi zadeva sedaj dela. Dela mi poljski voice acting in s tistim tvojim DX11 modom tokrat tudi graficne nastavitve brez preklapljanja. Se enkrat hvala.

Mod je pa res ubitacen in priklice nostalgicne spomine. Bolj si pogumen vec stvari odkrijes na najbolj nemogocih koncih. Pogosto shranjevanje napredka je vsaj na zacetku nujno.

Sem pa ze malo pozabil kako razporejas learning pointse. Zdej sem sicer sele na zacetku imam 10LP pa bi jih rad dal v lockpiking. So to ucitelji?

dolenc ::

Govor je sam polski zaenkrat?

Nyana ::

Enkrat sem bral, da naj nebi delali na angleškem govoru. Tako da nam ne ostane druga kot poljščina in angeški podnapisi :)

tetriandoch ::

Večina Gothic in Gothic 2 modov nima angleškega govora. Kvečjemu narejene podnapise, pa še to ni nujno. Posledica tega, da jih delajo Nemci, Poljaki in Rusi. Sicer pa obstaja program Spine za uporabo večine modov. Se ni treba jagati z nameščanjem playerkitov, systempackov in ostalih priteklin v pravilnem zaporedju in še ustreznih, ker imajo določeni modi svoje. Tudi povlečejo in namestijo se modi preko istega programa. Tudi The Chronicles of Myrtana je noter. Je imel omenjeni mod kar precej reklame. Upam, da se ga lotim v prihodnjih dneh ali pa raje počakam zaradi hroščev konec koncev.

@Buggy

Ja, učitelji so.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30828688 (1227) oo7
»

Gothic 2 Gold edition

Oddelek: Igre
293772 (1771) Linko
»

Arcania: Gothic 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25837383 (30275) Izi
»

Risen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1399931 (6335) Lonsarg
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478752 (6255) Alpheus

Več podobnih tem