» »

Risen

Risen

1 2
3
»

Rotaidal ::

Aja btw, koliko chapterjev sploh je?

Baje da 10.

Good Guy ::

Aja btw, koliko chapterjev sploh je?

Baje da 10.



pr men jih je blo sam 4...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rotaidal ::

hmm, zanimivo. Na drugih forumih so nekateri govorili o desetih. Ali pa so imeli samo lape:P

Good Guy ::

hmm, zanimivo. Na drugih forumih so nekateri govorili o desetih. Ali pa so imeli samo lape:P


hmm mogoče je to odvisno od tega kok questov nardiš, bom pogledov sejve da se nism slučajno zmotu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Meizu ::

Hja no, jst sm zdaj tam, ko je treba v vulkanu tiste lobanje postavit na oltarje da se vrata od titana odprejo. Postavim gor lobanje in se nič ne zgodi. Mogoče kdo ve v čem je problem?

Koliko daleč sem sploh še do konca igre? Po igri je potem freeroam?

macgajver ::

Rovtar help prosim
Manjka mi čelada za titans armour kje si jo našel?
In tam nad bandit campom sploh ne dojamem tiste jame nikjer nobenega barierja nič.
 help

help

tenstan krompir je pa zakon

Good Guy ::

Hja no, jst sm zdaj tam, ko je treba v vulkanu tiste lobanje postavit na oltarje da se vrata od titana odprejo. Postavim gor lobanje in se nič ne zgodi. Mogoče kdo ve v čem je problem?

Koliko daleč sem sploh še do konca igre? Po igri je potem freeroam?


moreš jih pravilno gor dat.

ursegor ti da navodila, mal probavaj, sej ko enkrat zadaneš je ne moreš več dol dat

Rovtar help prosim
Manjka mi čelada za titans armour kje si jo našel?
In tam nad bandit campom sploh ne dojamem tiste jame nikjer nobenega barierja nič.


to je ta jama kjer je polno škorpijonov?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

paramedic86 ::

A kdo igra/je igral kot warrior of the order? A se bolj splača imeti meč ali staff? Pa koliko ste kaj vlagali v fireball pa mano?

Lp

macgajver ::

O hvala ti Sploh nisem vedel da je tam še ena jama sem pa moral uporabit levitation. Končno na koncu.
tenstan krompir je pa zakon

Meizu ::

A kdo igra/je igral kot warrior of the order? A se bolj splača imeti meč ali staff? Pa koliko ste kaj vlagali v fireball pa mano?

Lp


Jst sm šel v monastery ja. Jst sm pustil meč, ter se izpopolnil v staff fightingu. Mam nabildano do konca, strenght trenutno tudi na 105 levelu. V mano se splača nekaj vlagat, fireball pa frostball recimo zna priti hudičevo prav včasih, ko je na kupu že kar preveč sovragov :)


rovtar, hvala, sem že ugotovil. Zdaj me razjeda problem, kako pridobit tiste seale za nardit scroll (za razbit blue magic barrier - potrebujem 2 seala). Kje to dobim?

Good Guy ::

rovtar, hvala, sem že ugotovil. Zdaj me razjeda problem, kako pridobit tiste seale za nardit scroll (za razbit blue magic barrier - potrebujem 2 seala). Kje to dobim?


hmm jst sm dobu runo z sarkofagu od Ursegorja, tisto runo sm pol nesu v monastery enmu modelu(stoji desno od Carlosa) in ta mi je dal pol 5 scrolov za barierje razbijat. sam to že pred tem ko poiščeš vse dele armorja.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Meizu ::

aha. Sm najdu ja. Škoda samo, da je po tem ko fentaš titana konec igre in niti freeroamat ne morš naprej...

Good Guy ::

aha. Sm najdu ja. Škoda samo, da je po tem ko fentaš titana konec igre in niti freeroamat ne morš naprej...


ja to sm tut jst upal da bo, pač da obrneš vse, pobiješ vse... škoda k je res čisti konec
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MrBrdo ::

jaz mam pa en problemček, namreč na začetku sem se trainal v swordih (do 5 stopnje se mi zdi), potem sem postal initiate (mage) in mi skos težijo s staffi..
zdej me pa zanima če lahko vseeno uporabljam kar sword in se ne učim staffov? pa kje bi potem dobil kakšen dober sword?
MrBrdo

Meizu ::

jaz mam pa en problemček, namreč na začetku sem se trainal v swordih (do 5 stopnje se mi zdi), potem sem postal initiate (mage) in mi skos težijo s staffi..
zdej me pa zanima če lahko vseeno uporabljam kar sword in se ne učim staffov? pa kje bi potem dobil kakšen dober sword?


Seveda lahko kar sword uporabljaš. Sam pač v monastery se ne boš mogel trenirat, razen za strenght. Poskusi v Harbor Townu. Hude sworde ponavadi prodaja kovač v Bandit Campu. Sicer pa boš dobre zadeve dobil sčasoma. Najbolj udarne zadeve pridejo šele, ko iščeš tiste kose armorja za titana fentat.

MrBrdo ::

Hvala! Kje pa je bandit camp?
MrBrdo

Meizu ::

Hvala! Kje pa je bandit camp?


Če odpreš mapo imaš narisan gor en velik "tempelj". To je ta bandit's camp.

MrBrdo ::

še neki, se da dobit nazaj learning pointe, da bi se "odnaučil" nekaj? sm vzel fire ball pa bi raje mel magic bullets.. kristal sm že zamenjal z tistim ki ga je mel druid
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

Meizu ::

Mislim, da se žal ne da...

MrBrdo ::

Kje bi se pa lahko še do 7 (al kok je max. za magea) naučil sworde? v harbor townu me je samo do 5 naučil..
Btw a je kdo obrnu z mageom? a se sploh splača.. k zaenkrat mi je dost beden, te spelli so bl tko brezveze, moram skor cel fajt z mečem in je bv sploh met te spelle (zaenkrat mam pač ta magic crystal, nrdi bl mal damagea pa še takoj mi mano sprazni). a je sploh možno magea tko igrat da se ne fajtaš več k pol cajta z mečem?
pa še to a se da takoj it v monestary za magea? k js sm bil tam v harbor townu ful dolgo na zacetku preden me je eden "predlagal" da sem lahko sel gor potem..
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

Meizu ::

No, ja da se ga kr zmozgat u nulo tega magea ja. Ampak meni najbolj priljubljena kombinacija je bila takšna, da sem si najprej nafilal dexterity v nulo, ter se naučil streljat z lokom v nulo, nato pa šel v monastery ter se naučil malce alchemy, da sem si lahko iz ogreroota zvaril napoj ki te ojača za 15 točk v strenghtu. Efekt ne popusti ampak je sprememba stalna. Si zvariš še enih part takih napojev, dokler ne prideš do želenega lvla v strenght, ter se začneš učit sword fightinga. Če nardiš tole kombinacijo, ti povem iz lastnih izkušenj, da postaneš ubijalska mašina. Ogra lahko brez kakšne panike fentaš, brez da bi se moral kej trudit. Preden pride do tebe mu zbiješ življenje na četrtino vsega, nato pa samo še s swordom enkrat zamahneš in to je to.

Po želji lahko sword zamenjaš tudi s sekiro.

Ja, magea lahko kr fajn streniraš, da fentaš nasprotnika relativno hitro. Sam "Mana" si morš dofilat, ter z enim od kristalov morš prit do kraja treninga. Pol pa ownaš. Še najboljši v fajtu je magic bullet. Strelja hitro, ne kuri dosti mane, ter kar soliden dmg dela. Edina pomanjkljivost je ta, da mu sorazmerno z oddaljenostjo nasprotnika pada tudi moč magic bulleta. Recimo za preostala kristala (fire pa frost) ne velja. Jih pa casta toliko počasneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

paramedic86 ::

Kako si pa narediš potion za +15 strength(ali misliš to 3 napoje po +5), edini, ki sem ga jaz našel je za +5 strength?

Jaz igram kot warrior of the order, pa me zanima če ima dexterity tudi kaj vloge pri staff fightingu ali je pomemben samo strength.

Res je, da je magic bullet hitrejši, jaz bildam fireball, mi gre pa malo na živce, ker je tako počasen.

Lp

Meizu ::

No ja, sem malce zamuštral ja... +5 strenght je napoj, obstaja pa mislim še da amulet, al ring al neki takega, ki pa ti nabilda strenght za +15 točk. Uglavnem, ogreroot ni tako težko dobit, kjer so ogri tam je 100% kakšen ogreroot, herocrown pa tudi ni spet tako redek, če veš kje iskat...

Zaenkrat sem vedno našel vsaj en primerek hero crowna okoli tistih piratskih grobov...

paramedic86 ::

Ja se mi je zdelo da ni napoj za +15:D

Ja, vem kje je hero crown, jih moram še par nabrat pa jih bom mel vse, je pa ful dobro se alchemy do konca naučit, da si pol s tem nabildaš strength pa mano oziroma tisto, kar pač rabiš, pol pa porabš za staff, sword fighting, fireball, itd...

Lp

MrBrdo ::

Kje bi se pa lahko še do 7 (al kok je max. za magea) naučil sworde? v harbor townu me je samo do 5 naučil..
MrBrdo

Meizu ::

Kje bi se pa lahko še do 7 (al kok je max. za magea) naučil sworde? v harbor townu me je samo do 5 naučil..


Sej pravim v Bandit Campu.

Ja se mi je zdelo da ni napoj za +15:D

Ja, vem kje je hero crown, jih moram še par nabrat pa jih bom mel vse, je pa ful dobro se alchemy do konca naučit, da si pol s tem nabildaš strength pa mano oziroma tisto, kar pač rabiš, pol pa porabš za staff, sword fighting, fireball, itd...

Lp


Ja :) Je pa fajn sm opazu... Ne vem če je to bug v igri al je dejansko tako. Če si kupiš rune (ne scroll) in imaš vse sestavine za tisti spell, lahko uporabljaš zadevo neomejeno, saj se sestavine sploh ne pokurijo do konca ampak ostanejo v takšnih količinah kot so bile prej :)

Levitation rune pa run fast rune je dokaj fajn zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Hmelko ::

Lp. jas imam tudi eno vprašanje glede te igre -risen-.

Zanima me z čim ali kako naj deaktiviram magični ščit pred nekaterimi votlinami? Za rdeč ščit sem imel magično formulo,za plavega pa ne! Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hmelko ()

Good Guy ::

Lp. jas imam tudi eno vprašanje glede te igre.

Zanima me z čim ali kako naj deaktiviram magični ščit pred nekaterimi votlinami? Za rdeč ščit sem imel magično formulo,za plavega pa ne! Hvala


dobiš runo v sarkofau od Ursegorja, jo neseš v monastery, modelu ki stoji levo od carlosa in ta ti naredi 5 spell scrolov
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

war-dog ::

Pri Ursegorju sem pobral zlato glavo, pa je nimam v inventarju... rabim pa jo za odpiranje vrat za quest. Očitno bug.

Sem oplel?

ali se da kak rešit, razen da iz arhiva potegnem stare save? 8-O

Edit:
če bo še kdo naletel na to težavo... v inventarju je napačna slika ko jo rabiš... :
Object reference not set to an instance of an object.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: war-dog ()

Meizu ::

Če se ne motim si ti še pri questu, ko rabiš še tiste tri njegove pomočnike fentat, da dobiš lobanje. Mam prav? Potem si čisto na pravi poti. Najprej moraš tiste lobanje dobit in neke kristale al kaj so že (sm že pozabu), s katerimi dvigneš urok iz Ursegorja in šele nato dobiš tisto runo.

Good Guy ::

tko kot je meizu povedal, tam ko so 3 zaprta vrata z rešetkami in je zravn altarji. tam not so neke pošasti in te pobiješ dobiš od njih lobanje in te lobanje neseš k vhodu kjer so 4 altarji(tui moreš pravilno gor položit) in pol se začne razvijat zgodba naprej
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

janch ::

A kdo igra/je igral kot warrior of the order? A se bolj splača imeti meč ali staff? Pa koliko ste kaj vlagali v fireball pa mano?

Lp


Jaz sem si nabildal sword na lvl 7 (to je žal max če ne delaš za Dona )in potem še fireball na 9, ki je naredil spodoben damage tudi najtdovratnejši živini, recimo elite wariorjem ali ogrem. Strenght sem pa imel v 3 chapterju že 100+ kolikor se spomnim, kar je dober recept za konkreten damage pri sword fightingu. Priporočam pa tudi čimprejšnje znanje alkimije 3. stopnje saj si lahko z napoji lepo nabildaš določene atribute, kar je bilo že večkrat povedano.

Hmelko ::

Lp, mi lahko kdo da namig kako premagat titana v vulkanski jami? Iman vse, ščit, okular, drugače niti nebi moral odpret vrat. Zdaj pa se mi je malo zataknilo ker nevem z čim ga ubiti? HVALA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hmelko ()

Meizu ::

Sam okoli njega moras lavfat in cakat da v teme izstreli tiste "raketce". Nato jih sam s scitom odbijes vanj in ko poklekne, sam steces do njega in mu zabijes en samar :) To ponovis nekajkrat in to je to. Konc je pa itak res beden.

Lonsarg ::

Ja pri bosu zo ultra zasrali, ker niti ne kaže njegovega HP-ja niti ni animacije, da bi ga kaj poškodoval ko ga usekaš, ultra bedno. Ampak sej, ene 10krat ga moraš usekat, samo ko je na tleh, drugče ne deluje.

No to G1, ali G2, vseeno je pa spodobna kopija, pač malo krajši, pa samo chapter 1 in 2 sta dejansko RPG, potem je samo klanje. Ampak sej Chapter 1 in 2 sta tudi 75% vse igre, ali več.
Je pa fajn kako se da battla mage narest, za DMG sm mel lepo inferno, za stun lepo frost crytal lvl 10 za fight pa sword lvl 9, pač 7 pa še dva ringa, da sem obsidian 2 heanderja lepo nosu, prava batina:)

Hmelko ::

Pa sem ga uničil, se pravi da lahko pričakujemo naslenji del te igre ali? Škoda da ja jako malo takih špilov! Pozna kdo kaj novega?

Lonsarg ::

Špilov, ki so res podobni sta samo še G1 in G2, ko so po istem kopitu narejeni.
Če pa hočeš kir špil, ki ni čista kopija, vseeno pa kar podoben pa pejdi igrat Witcher.

Edini RPG, kjer sem tako notri padel, kot pri G1/G2/Risen. Je sicer kar nekaj drugačen, ampak v bistvu tako, da mi je bil posvoje še najbolši od vseh 4hi, torej witcher najbolši RPG nasploh.
Glavni razlog je zgodba, jaz RPG igram, ker mi je všeč dobra glavna zgodba in dobri side questi. Zgodbo za igro Witcher, je pa napisal nihče drug kot avtor kjig Witcher, ki sem jih seveda takoj, ko sem obrnil igro šel prebrat. Obstaja tudi nanizanke, sam je pa posneta bolj v stilu, kot bi naša RTV snemala, pač polska narodna televizija :) Če si totalen Witcher geek kot jaz boš tut to pogledu.

Witcherja sem pa odkril nič drugače kot tako, da sem googlov za podobnimi igrami G1/G2 :)

Meizu ::

Špilov, ki so res podobni sta samo še G1 in G2, ko so po istem kopitu narejeni.
Če pa hočeš kir špil, ki ni čista kopija, vseeno pa kar podoben pa pejdi igrat Witcher.

Edini RPG, kjer sem tako notri padel, kot pri G1/G2/Risen. Je sicer kar nekaj drugačen, ampak v bistvu tako, da mi je bil posvoje še najbolši od vseh 4hi, torej witcher najbolši RPG nasploh.
Glavni razlog je zgodba, jaz RPG igram, ker mi je všeč dobra glavna zgodba in dobri side questi. Zgodbo za igro Witcher, je pa napisal nihče drug kot avtor kjig Witcher, ki sem jih seveda takoj, ko sem obrnil igro šel prebrat. Obstaja tudi nanizanke, sam je pa posneta bolj v stilu, kot bi naša RTV snemala, pač polska narodna televizija :) Če si totalen Witcher geek kot jaz boš tut to pogledu.

Witcherja sem pa odkril nič drugače kot tako, da sem googlov za podobnimi igrami G1/G2 :)


No, mnozici se ni ravno dopadla tale Gothic3, jaz jo pa zdaj se enkrat obracam in mi je prau zakon zadevca...

janch ::

No, mnozici se ni ravno dopadla tale Gothic3, jaz jo pa zdaj se enkrat obracam in mi je prau zakon zadevca...


Gothic 3 je bla tudi meni kar všeč, edini problem je, ker je bla zbugana do amena. Res je pa tudi, da so na neki neuradni strani, naredili ogromno popravkov, ki so izboljšali igralnost in odpravili večino bugov. Še vedno pa je igra ponesrečena, gledano overall...

Lonsarg ::

Mah G3 ni slab špil, ampak razen imen likov pač ni Gothic stil, niti slučajno, predvsem pani level sistema, ko že na začetku vse premagaš, kar je en velik minus, tak da je listo razumljivo za mnoge že dovolj, da igre ne igra, jaz sem jo recimo vseeno dvakrat obrnil, pač QWorld of Gothic mi je všeč in evforično notri padem, tudi če sistem levlanja/bolših itemov tako zaj..
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171860 (3259) oo7
»

Risen 3: Titan Lords (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11119552 (11735) opeter
»

Gothic 2 Gold edition

Oddelek: Igre
293772 (1771) Linko
»

Risen II: Dark Waters (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9417264 (12536) kratos
»

Arcania: Gothic 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25837417 (30309) Izi

Več podobnih tem