» »

Flashanje Xiaomi naprav

Flashanje Xiaomi naprav

««
8 / 10
»»

Nejc33 ::

Pozdravljeni,

imam redmi note 4x in me zanima kateri rom je najboljši?

hvala lp

roberto1 ::

Nejc33 je izjavil:

Pozdravljeni,

imam redmi note 4x in me zanima kateri rom je najboljši?

hvala lp



Najboljši je zagotovo official Global Stable (Developer so sploh zadnje čase težave z Gapps-i). Drugače če ti je za eksperimentirat in odklepat Bootloader ter flašat twrp, Mokee 7.1 je precej luštna zadeva, odlična baterija, spodoben fotkač, ampak občasno zatikanje (sicer še smeraj nightly release, ampak precej stabilna zadeva). Dela pa vse. Podobno je z Resurrection Remix. Več nisem poizkusil:)
Na koncu se zmeraj vračam k Miui in namestim kak alternativni launcher (recimo Nova ali Apex), da lahko resizam ikone in malo bolje izkoristim homescreen.
Someday never comes!

kolmanb ::

Hvala vsem za nasvete! MI je le uspelo odklenit Botloader RN4 Imam pa sedaj naložen rom globeROM 8.3 by mi-globe-com based on 7.4.20
Prilagam dva screnshota


Lep pozdrav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kolmanb ()

roberto1 ::

jap, to je bivši smiui, ki za osnovo vzame eu rom, le nekatere stvari si lahko po želji vključiš ali izključiš v rom builderji. Poročaj kakšno bo delovanje in baterija.
Someday never comes!

Kebo ::

Danes dobil RN4X, katere rome kaj priporočate, da imajo najmanj bugov, so stabilni, itd. Zanima me pa stock izgled, mogoče tudi možnost dodajanja onscreen knofov.

buttcrack ::

je minilo že leto dni od kar sem se spravil flashat moj R3 in sem malce ven iz tega... Trenutno imam nameščen global dev verzijo, rad pa bi šel na eu dev. twrp imam že naložen, rootal pa še nisem.

Bi bil nekdo malce bolj podkovan pripravljen deliti postopek flashanja in kaj moram vse (nujno) pobrisat po flashu oz. kaj backupat razen slik pa tega seveda...

roberto1 ::

Kebo je izjavil:

Danes dobil RN4X, katere rome kaj priporočate, da imajo najmanj bugov, so stabilni, itd. Zanima me pa stock izgled, mogoče tudi možnost dodajanja onscreen knofov.


Tukaj je vse mogoče za mido. Osebno preizkusil Mokee, Resurrection in Lineage. Vsi so zelo stabilni, stock kamera edino rabi kar nekaj časa za fokus, zato sem uporabljal Open Camera. SOT je boljši od Miui, na Mokee sem imel med 8.5 in 9.
Poizkusi, da vidiš kaj ti najbolj sede. Itak so vdi romi twrp flashable, tako da je vse skupaj zelo easy, potem ko imaš bl odklenjen in twrp nameščen.
Someday never comes!

tomi54321 ::

tomi54321 je izjavil:

vilonja je izjavil:

Ne, aplikacije se ti tudi instalirajo.


Torej:
backup na sd kartico ali pc, flashnem novi rom, dobim svež MIUI brez aplikacij in podatkov, restore backupa in sem na istem kot pred flashanjem?
Vse applikacije, widgeti, nastavitve v aplikacijah, računi, ikonce, teme, zvoki,... na istem mestu kot pred flashanjem brez da bi rabu kaj na novo inštalirat iz play stora?

Sprašujem, ker na netu eni pravjo, da je boljš nardit bakcup na MiCloud in se pol avtomatsko restora.

tomi



Da malo obudim svojo temo:
Podatki aplikacij se v MiCloud ne storajo od leta 2015!
http://en.miui.com/thread-96666-1-1.html

Ali je potem varno računat na to,da se bodo nastavitve vseh aplilacij prenesle iz MiClouda, ko menjaš telefon ali pa rom?

tomi

roberto1 ::

tomi54321 je izjavil:

tomi54321 je izjavil:

vilonja je izjavil:

Ne, aplikacije se ti tudi instalirajo.


Torej:
backup na sd kartico ali pc, flashnem novi rom, dobim svež MIUI brez aplikacij in podatkov, restore backupa in sem na istem kot pred flashanjem?
Vse applikacije, widgeti, nastavitve v aplikacijah, računi, ikonce, teme, zvoki,... na istem mestu kot pred flashanjem brez da bi rabu kaj na novo inštalirat iz play stora?

Sprašujem, ker na netu eni pravjo, da je boljš nardit bakcup na MiCloud in se pol avtomatsko restora.

tomi



Da malo obudim svojo temo:
Podatki aplikacij se v MiCloud ne storajo od leta 2015!
http://en.miui.com/thread-96666-1-1.html

Ali je potem varno računat na to,da se bodo nastavitve vseh aplilacij prenesle iz MiClouda, ko menjaš telefon ali pa rom?

tomi


Nastavitve telefona, homescreen postavitev, slike, sms-i, klici itd se vse brezhibno sinhronizira (pač moraš imet vse to vklopljeno)
Podatki aplikacij (passwordi in to) pa se seveda ne obnovijo in se moraš vse na novo zlogirat.

Meni ni delal sync teh elementov nekaj X, ko sem šel iz eu roma na uradnega. Med uradnimi romi je delovalo, prav tako med eu. romi.
Someday never comes!

tomi54321 ::

No potem to ni tako idealno kot se sliši na začetku.

A če naredim lokalni (ne Mi Cloud) backup in nato restore se pa nastavitve (ja logini in passwordi!!) v aplikacijah postavijo nazaj kot je treba, ali moram ravno tako vse vpisovat?

tomi

roberto1 ::

tomi54321 je izjavil:

No potem to ni tako idealno kot se sliši na začetku.

A če naredim lokalni (ne Mi Cloud) backup in nato restore se pa nastavitve (ja logini in passwordi!!) v aplikacijah postavijo nazaj kot je treba, ali moram ravno tako vse vpisovat?

tomi


Lokalni backup recimo v twrp/cM/titanium..... bo deloval brezhibno, če boš restoral isto napravo. Se pravi naredi se image celega telefona in seveda če boš restoral isto napravo nazaj (recimo če veliko flašaš in testiraš različne rome na enem telefonu) bo seveda vse tako kot si pustil. Če boš pa šel na drugo napravo pa to ne bo delovalo! Podobno kot ne deluje, če image sistema na kompu poizkušaš restorat na drugem kompu:)

Pustimo to, kolikor kdo zaupa kitajcem ali katerikoli drugi vladi/organizaciji....ampak logično je, da ti ne bodo restorali "osebnih podatkov" iz aplikacij, ker jih "kao" tudi ne zbirajo (kao). Tako da, to je zaradi "varnosti", da ti Miui ne restora "zunanjih aplikacij" (kot te tudi opozori, ko si delaš micloud backup). Restora pa ti vse, kar je v zvezi z golim OS-om telefona/homescreena/slik/zgodovine klicev/smsov itd.
Someday never comes!

Qushaak ::

Imam Redmi Note 4X in gor naložen Lineage OS 14.1 (7.1.1). Vse deluje super, samo klicanje preko Viber ali Skype pa ne dela. Zvok ne glede na kvaliteto signala vedno močno prekinja, tako da ni možno nič razumeti. Prav tako so še tisti kratki glasovi slišati bolj kot kak robot.
Drugih IM-jev nimam.
"Navadno klicanje" pa vedno deluje brez vseh problemov in je zvok jasen.

Sedaj nimam pojma a so to kakšne nastavitve v v IM-jih, ali v Lineage OS ali preprosto bug v LOS da mi to ne deluje?

nofaith ::

No sedaj probam usposobit redmi 3 in sem se čisto zaštrikal.
Uglavnem zdej lahko pridem v EDL in fastboot (samo mam zaklenjen bootloader in mi to nič ne koristi?). Če ga normalno samo prižgem se pokaže slika telefona in kabel odspodaj.

Ko pa se povežem z EDL jem na računalnik se mi normalno pojavi COM port. http://prntscr.com/fdr6gy
Samo ko pa probam flashat gor katerikol zadji rom, sem vse probal Global dev global stable in china dev in china stable je pa situacija taka kot je na nasledjem print screenu. Tanov MiFlash pa se ustavi pri pinging firehose, ker baje nov miflash ne podpira več EDL vsaj tako sem nekje na mi forumih prebral.
http://prntscr.com/fdr5q8

MiPC suite pa tole javi če mam normalno prižganega (slika telefona s kablom)
http://prntscr.com/fdr94u
Če grem pa v fastboot pa tole http://prntscr.com/fdr9lh, nič kaj uporabnega.

Če zna kdo kaj pomagat bi bil zelo hvaležen.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

nofaith ::

pa še, a se da unlockat bootloader če je stvar tok brickana kot je.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

nofaith ::

Uspelo mi je, očitno je moj domači internet zbrkljal arhivirane fajle.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

mimo ::

Ali mogoče kdo ve ali lahko flasham global developer rom na global stable rom (Mi5s), brez da odklepam bootloader?

fenix_ ::

Dobil sem xiaomi 4 pro in probam preverit če je odklenjen bootloader po tem postopku http://www.izberixiaomi.si/status-bootl...
in mi seveda na računalniku nič ne izpiše. Kakšna bi bila težava?
http://prntscr.com/fgtuuc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fenix_ ()

roberto1 ::

Adb / fastboot driverje potrebuješ, potem pa ti mora v fastbootu zaznat napravo s črkami in številkami. Šele potem lahko izvedeš "fastboot oem device-info"
Z MIflash se namestijo driverji za Xiaomi naprave, adb paket pa lahko cukneš tukaj.
V novejših romih (ne vem točno od katere cifre naprej) lahko kar na napravi v meniju preveriš status bootloaderja (na mojem Note 4x z zadnjim Develeoper romom je bilo tako)

fenix_ je izjavil:

Dobil sem xiaomi 4 pro in probam preverit če je odklenjen bootloader po tem postopku http://www.izberixiaomi.si/status-bootl...
in mi seveda na računalniku nič ne izpiše. Kakšna bi bila težava?
http://prntscr.com/fgtuuc
Someday never comes!

fenix_ ::

Ugotovil sem da imam vendor ROM, ki ima odklenjen bootloader, moram sedaj it na china developer ali lahko kar flashnem eu ROM?

roberto1 ::

če imaš odklenjen bootloader, flašneš twrp za tvojo napravo, narediš wipe in flašneš eu.rom za tvojo napravo ter je zadeva zaključena.
Ampak res se prepričaj da je bl odklenjen, drugače ga boš bricknil.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

fenix_ ::

V command promptu mi ob ukazu fastboot oem device-info vrne to sliko



Za flashanje eu roma gledam tale guide: http://www.izberixiaomi.si/namestitev-x... in na strani ko naj bi dobil twrp: https://twrp.me/Devices/ mi nikjer ne kaže za xiaomi redmi 4 pro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fenix_ ()

bosslipxx ::

Sicer imam Redmi note 3 pro (kenzo) in sem preizkusil 3 ali 4 raz6lične TWRP rekoverje in samo tale od Cofface-ta dela brez problema. Ostali si niso zapomnili angleščine ob zagonu rekoverja ali niso videli SD kartice in podobno. Lp
slo-fishing.si

fenix_ ::

Če prav razumem ima ta telefon zdaj unlockan bootloader

Gor flashnem cofface TWRP im pol še eu rom. Grem kar po tem guidu http://www.izberixiaomi.si/namestitev-x....
Zanima me še pa če morem kakšne drivere inštalirat ker na nekaterih straneh to piše tu pa nič

w4nkst4 ::

ima kdo nameščen multirom na xiaomi?

https://multirom.me/index.php?m=app&app...

prosim za komentarje...+ -

acter ::

Imam Redmi 4 prime z MIU8.1 Stable 8.1.3.0(MBECNDI), rad bi dal gor Global ROM. Kje bi dobil navodila kako se naredi, lahko bi dal tudi kak drugi ROM, samo da ni kitajski, kaj predlagate?

Samael ::

Since the very beginning of 2017, our developers has been putting strenuous efforts on MIUI optimizations. To overcome tiredness and fatigue has never been easy, but, the battle ahead requires heroes. To ensure a successful result, the Development Team will be entering a closed developing phase, concentrating on improving users experience and system optimization.

As a result of a carefully discussed decision, starting from 12th of June, 2017. Some devices will be suspended from regular Global Beta ROM updates (Global/China Stable ROM will not be affected by this decision). This progress will be lasting for a while. Our most optimistic estimate of this suspension decision will be ended gradually for each individual device starting in August. Please check the announcement regularly for any updates. Once again, thank you for your understanding and pardon. We will bring you a better MIUI for sure.

For MIUI Global Beta ROM users:
Update suspended temporarily for the following devices (From 12th June to August, including Closed/Open Beta):
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Redmi 3/Prime / Redmi 2 / Redmi 2 Prime / Redmi 4A / Redmi Note 3 SE / Redmi Note 4 MTK / Mi 4i / Redmi Note 2 / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Mi Note

Update for the following devices releases as usual (Including Closed/Open Beta):
Mi MIX / Redmi Note 4X/Qualcomm / Mi 5 / Mi Max 32G / Mi Max 64G(128G) / Redmi 4X / Mi Note 2 / Mi 5s / Mi 5s Plus / Redmi Note 3 Qualcomm / Redmi 3X/Redmi 3S/Prime

For MIUI China Developer/Alpha ROM users:
Update suspended temporarily for the following devices (From 12th June to August, including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 2/2S / Mi 3 / Mi 4 / Mi Note / Mi Pad 1 / Mi Pad 2 / Google Nexus 5 / Redmi 1 / Redmi 1S / Redmi 2 / Redmi 2A / Redmi 2 Prime / Redmi 3 / Redmi 3S/3X / Redmi 4A / Redmi 4 / Redmi 4 Prime / Redmi Pro / Redmi Note 4 / Redmi Note 3G / Redmi Note 4G / Redmi Note Prime / Redmi Note 2 / Redmi Note 3 MTK / Redmi Note 3 Qualcomm

Update for the following devices releases as usual (Including Closed/Open Dev/Alpha):
Mi 6 / Mi Note 2 / Mi MIX / Mi 5c / Mi 5s / Mi 5s Plus / Mi 5 / Mi 4S / Mi 4c / Mi Max 2 / Mi Max 64G(128G) / Mi Max 32G / Mi Note Pro / Redmi Note 4X/Qualcomm / Redmi 4X


http://en.miui.com/thread-645418-1-1.ht...

M@73Y ::

Na redmi 4 imam stable eu rom iz meseca januarja. Sedaj je prišel nov stable eu rom. Zanima me ali je potrebno po posodobitvi izvest factory reset?
..jump into psytrance tunnel..

buttcrack ::

ni mus

acter ::

Evo odklenil sem bootloader na R4P, potem pa naložil Global ROM. Štima tipi topi,sem bil presenečen, ker je na izbiro tudi Slovenščina.

jackasclever ::

Pozdravljeni,

imam vprašanje glede updatanja RN3 Pro telefona. Trenutno sem na nitrogen OS 7.1.1 že od 31. marca. Zato je že čas da telefon malo updatam. Mogoče kdo ve, kakšen je postopek updatanja tega roma? Ker je nitrogen zdaj verjetno že 7.1.2, moram zato updatati tudi gappse?

12bot34 ::

Imam en problem. Bootloader sem leto nazaj odklenil, da sem lahko naložil xiaomi.eu rom. Vmes sem še par drugih romov probal in zdaj spet prišel nazaj na xiaomi.eu.

Ugotovil pa sem, da je trenutno bootloader zaklenjen. In ko sem ga z računom, s katerim sem bootloader ze odklenil, probal ponovno odkleniti, mi enostavno ne prime in mi napiše couldnt verify device.

Zdaj če hočem iti na kakšen drug rom, mi lahko zaklenjen bootloader dela kakšne težave?

Imam pa Redmi Note 3 Pro.

roberto1 ::

To se je tudi meni zgodilo.Poizkusi z zadnjim MiUnlock toolom. Vsekakor pa boš bricknil device, če imaš zaklenjen bl.
Someday never comes!

12bot34 ::

Probal z najnovejšim unlock toolom. Zdaj se mi je zgodilo še nekaj bolj čudnega. Mi unlock tool mi sporoča, da je bootloader odklenjen, cmd pa pravi drugače.

roberto1 ::

Zelo čudno. Ampak meni se je že zgodilo da je fastboot javil odklenjen bl, v bistvu pa se je potem izkazalo da je bil zaklenjen.
Tako, da je velika verjetnost, da je tukaj neka napaka z adb/fastboot informacijami.

Če imaš inštliran twrp in poizkusiš flašnit nek rom, boš vedel zagotovo. Notea oz. kateregakoli telefona s Sd čipsetom pa tako ali tako ni noben problem odbrickat:)
Someday never comes!

12bot34 ::

Hvala za feedback. Trenutno bom na xiaomi.ei romu ostal, ker mu trenutno nič ne fali, ko bom pa kaksen drug rom instaliral prek twrpa in ce mi napravo slučajno brickne, ga bom pa po tem vodiču vsaj upajmo spravil v originalno stanje:
http://en.miui.com/thread-235865-1-1.ht...

HDvideo ::

Bom napisal kar v to temo čeprav ne gre ravno za flashanje. Lastim si Mi 5 in sem se ga spravil po dolgem času posodabljat iz verzije 8.1.2.0 (Global Stable ROM) na verzijo 8.5.3.0 (Global Stable ROM). Vse to sem posodabljal preko OTA in zataknilo se je pri prehodu iz verzije 8.1.4.0 na 8.2.2.0. No ko se je na telefon nameščala verzija 8.2.2.0 se je med namestitvijo odklenil bootloader ni mi jasno zakaj? Ob posodobitvi na zadnjo verzijo 8.5.3.0 je ta ostal še vedno odklenjen fora pa je v tem, da mi ga nikakor ne uspe nazaj zaklenit. Preko fastboota mi ga sicer uspe zaklenit vendar po ponovnem zagonu je nazaj odklenjen. Zanima me če je kdo imel slučajno že podoben problem in kako ga je rešil če se ga sploh da, ker na MIUI forumu ne najdem nič pametnega.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Ricky_82 ::

Živjo
Imam Redmi 3s Prime z eu ROM-om. Je mogoče že kdo kje zasledil kakšen MIUI 9 in Nougat posodobitev za ta telefon in da preverjeno deluje? Nebi rad,da mi pol vse skupi sesuva. TNX

LP

roberto1 ::

Ricky_82 je izjavil:

Živjo
Imam Redmi 3s Prime z eu ROM-om. Je mogoče že kdo kje zasledil kakšen MIUI 9 in Nougat posodobitev za ta telefon in da preverjeno deluje? Nebi rad,da mi pol vse skupi sesuva. TNX

LP


Imamo 3s Prime in sem ga prejšnji teden posodobil na Miui9, ampak zaenkrat je še zmeraj na MM. Mislim, da roma z Nougat ni oz. nisem tega updejda nikjer zasledil.
Eu rom Miui9 7.9.14/15 pa deluje brez težav, nobenih sesuvanj, igrce laufajo vse - skratka nismo zasledili nobenega buga v 14 dneh uporabe.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Ricky_82 ::

roberto1 je izjavil:

Imamo 3s Prime in sem ga prejšnji teden posodobil na Miui9, ampak zaenkrat je še zmeraj na MM. Mislim, da roma z Nougat ni oz. nisem tega updejda nikjer zasledil.
Eu rom Miui9 7.9.14/15 pa deluje brez težav, nobenih sesuvanj, igrce laufajo vse - skratka nismo zasledili nobenega buga v 14 dneh uporabe.

Super.Hvala lepa ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ricky_82 ()

radmannsdorf ::

Koliko časa ste čakali na sms od MI ekipe, da je napravo možno odkleniti?

roberto1 ::

radmannsdorf je izjavil:

Koliko časa ste čakali na sms od MI ekipe, da je napravo možno odkleniti?


Če sem iskren, ga nazadnje pred nekaj dnevi sploh nisem dobil. Tako da sem pol raje vzel moj račun in se vpisal z njim na sestrin telefon in zdaj čakam da mine "fuckin" 72 ur, da lahko odklenem telefon!
Someday never comes!

Miami_T ::

Do sedaj sem zahteval pravice za odklep na treh različnih računih, pa še nikoli nisem dobil povratnega SMS-a. Sem pa vedno po nekaj dneh poskusil z odklepom in mi je vedno uspelo odkleniti bootloder.

radmannsdorf ::

sepravi v meniju v developer options si probaval če je odklenjen ane? potem pa software in prek pc-ja?

Miami_T ::

Spomnim se, da sem nazadnje najprej želel odkleniti kar z miflash_unlock, pa me je opozoril, da moram dodati napravo v developer opcijah. To sem potem naredeil in odklep bootloaderja je šel naprej brez problema.

radmannsdorf ::

Hah, pa res. Sem zdaj naložil Mi Unlock na pc in probal, pa ga je odklenil. Super, tnx.

Ricky_82 ::

Eno vprašanje. Ali se da z mojim MIUI računom odkleniti tudi bootloader na očetovem telefonu (Redmi 3). Nekje sem prebral,da lahko odkleneš samo enega,se pravi samo svojega in potem nič več. Ali je to res?

Ricky_82 ::

Še en problem imam. Gor na telefonu je naložen xiaomi.eu stable 7.1.3.0 (LHPCNCK) ROM. In če grem v system updates ,mi noče potegniti dol posodobitve. Na telefon sem tudi naložil global stable rom in mi ga tudi noče naložit. Pride do Getting info in vrže nazaj v meni. Kaj lahko naredim? Telefon ima pa zaklenjen bootloader.

Zico44 ::

Zdravo

Imam nov Mi Mix 2 in gor China MIUI 8.5 Version: V8.5.7.0.NDECNEF (MIUI8.
Telefon mi že ponuja MIUI V9.1.5.0.NDECNEI (China)!
Gor bi seveda rad naložil Global Version: V8.5.2.0.NDEMIEF (MIUI8).

Telefon je seveda "locked" in mi ga ni uspelo odkleniti na noben način (v Developer settings sem vklopil OEM unlocking). Mi Unlock Status je še vedno locked!
Kaj mi je storiti?

roberto1 ::

Zico44 je izjavil:

Zdravo

Imam nov Mi Mix 2 in gor China MIUI 8.5 Version: V8.5.7.0.NDECNEF (MIUI8.
Telefon mi že ponuja MIUI V9.1.5.0.NDECNEI (China)!
Gor bi seveda rad naložil Global Version: V8.5.2.0.NDEMIEF (MIUI8).

Telefon je seveda "locked" in mi ga ni uspelo odkleniti na noben način (v Developer settings sem vklopil OEM unlocking). Mi Unlock Status je še vedno locked!
Kaj mi je storiti?


Bootloader moraš odklenit po uradni poti (tukaj recimo so navodila, ki menda še vedno veljajo), je pa potrebno počakati 72 ur na odobritev, potem pa ga lahko odkleneš z Miunlock!

Ricky_82 je izjavil:

Še en problem imam. Gor na telefonu je naložen xiaomi.eu stable 7.1.3.0 (LHPCNCK) ROM. In če grem v system updates ,mi noče potegniti dol posodobitve. Na telefon sem tudi naložil global stable rom in mi ga tudi noče naložit. Pride do Getting info in vrže nazaj v meni. Kaj lahko naredim? Telefon ima pa zaklenjen bootloader.



Če imaš naložen .eu rom, potem bootloader zagotovo ni zaklenjen. Ali pa nimaš tega roma. Pogoj za namestitev xiaomi.eu roma je namreč odklenjen bootloader in twrp.

Ricky_82 je izjavil:

Eno vprašanje. Ali se da z mojim MIUI računom odkleniti tudi bootloader na očetovem telefonu (Redmi 3). Nekje sem prebral,da lahko odkleneš samo enega,se pravi samo svojega in potem nič več. Ali je to res?


Ko sem jaz nazadnje odklepal (v začetku poletja), si z računom ki je imel avtorizacijo lahko odklenil 1 napravo na mesec. Avtorizacijo ima namreč tvoj račun, ne pa telefon. Ampak ko si enkrat dobil avtorizacijo, le-ta ne poteče, se pravi ni potrebno ponovno zaprosit za unlock.
Ne vem pa če se je med tem kaj spremenilo!
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Zico44 ::

Hvala roberto1:

Vse živo sem že probal, žal brez uspeha. Na začetku se mi je pojavilo okno, kam naj bi vpisal razlog za odklep za Mi Mix2 (imam namreč China ROM). Vpisal sem ga, potem pa je izginilo. Tako da ne vem, a sem sploh uspel oddati merodajen zahtevek za unlock. Zdaj pa zahtevka za unlock ne najdem nikjer več.
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186543193493 (7429) RockyS
»

Xiaomi mi6 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19828141 (10850) ufka
»

Xiaomi mi5, mi5s, mi5 plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
899162463 (71700) Prebeznik
»

MIUI Q&A

Oddelek: Mobilne tehnologije
419070 (5486) FireSnake
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335286 (18338) BOCo.

Več podobnih tem