» »

LAN

LAN

alien-w ::

PrimoX je napisal:

Glej mene pa zanima ce bo treba zraven met tud zaslone(monitorje) ker se mi gre glede prevoza. Potem ali je treba zraven met tud kako igro za LANparty. Pa še kaj denarja če je treba zraven met - mislim kot vstopnina. Iz Slovenske Bistrice sma 2 zainteresirana sam bi sla z avtomobili ce ne bo treba zraven nosit zaslonov ker je mal prostorske krize glede comp opreme. Aja pa se to s cim naj bo opremljen Comp? Z windowsi ali Linuxom ali kr obema.

PS: Ce to use traja 3dni ali je mozno tudi kako nocenje v skladu z slo-tech ali pa je treba Sobo rezervirat sam.

alien-w ::

Vse pritiklinie računalnika moraš imeti s seboj. Torej monitor, kišto, miško, tipkovnico, slušalke (NE zvočnikov), kakšen špil za lanparty in tekmovanja tudi. Glede denarja: nekaj malega bo vstopnine, potem ga pa imej s seboj toliko, da ne boš izstradal tam doli. Mislim, da bo 5000 sit več kot dovolj za vse tri dni. Operacijski sistem je po želji, lahko tudi BEos ali kaj drugega. Prenočitev je planirana kar v šoli v spalnih vrečah in na blazinah, če pa nerad spiš na tleh, si najemi sobo.

prix ::

ock alien-w! Sam neki me se zanima ce bomo sli z busom kam bomo dali kiste in vso opremo. Ker ce nas bo ene 50 z busom pol je tole kr neki opreme in je je za busa pomoje prevec. No ok jaz sem zainteresiran za tale LANParty oziroma SloTech NEST 2003. Pa ce bote sli skozi slovensko bistrico grem zraven ce ne bo prevelike prostorske stiske. poleg tega upostevajmo se spalne vrece....
No sej upam da me bo ata pelu.

LP Primoz
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Predator ::

kaj pa razdelilci (elektrika) ?

darh ::

luknje za štrom ki jih rabim = luknje za štrom ki jih rabim * 1.5

>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Daniel ::

Torej Xbite, poberem vse razdelilce v hiši :D in jih prinesem s sabo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

bf4ed ::

Na to morete gledat tak da prineseš vse kaj rabiš s sabo. Tam dobiš eno vtičnico in en UTP kabel (no vsaj upam da bodo utp kabli). Zdaj pa kolko vtičnic pa ti rabiš pa si pač moreš sabo prinest.>:D :D

Daniel ::

Grejt :D rabim eno samo vtičnico :D

bf4ed ::

..sabo prinest... razdelilce in podaljške.>:D

c3R4R ::

... pa po možnosti še agregat za štrom...>:D :D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

bradek ::

Sabo imejte definitivno razdelilce, tko kot je xbite rekel, toliko vticnic kot jih rabite sami + 1 več, ker se bo vezalo naprej. Glede mreznih kartic in kablov, zadeve imejte sabo, ce boste hoteli bo tudi moznost kupiti kartice in kable tam na mestu.
Kot sm pa ze omenil, vstopnina bo 1500 sit za sodelujoce za celoten dogodek in 200sit za obiskovalca (na dan).
Za vse ostale pomembne informacije spremljajte slotech, in naprosam da se ne odpirajo nove in nove teme ker je tem glede tega dogodka ze prevec.

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UTP kabel in občutljivost na zunanje motnje

Oddelek: Pomoč in nasveti
122621 (2257) Ribič
»

LAN Party

Oddelek: Igre
304442 (3641) Sssaga
»

Slo-tech Lan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Slo-Tech
36020748 (13647) Gandalfar
»

Caffeine machine

Oddelek: Novice / Modifikacije
61734 (1734) Roadkill

Več podobnih tem