» »

Študentski boni brez doplačila

Študentski boni brez doplačila

dirkac71 ::

Vidim da je kar nekaj ponudnikov študentske prehrane, kjer dodatnega doplačila ni - obrok je tako brezplačen. Če imate kakšne izkušnje s takimi ponudniki v Ljubljani oz. lahko predlagate kje se splača kaj pojesti, se priporočam. Najraje imam kakšen fast food v stilu kebab, pica, hamburger ..

amacar ::

Ni tak tezko najti, ampak jih ni veliko: https://www.studentska-prehrana.si/Page...

dirkac71 ::

Ravno preko te strani sem ugotovil, da je nekaj ponudnikov kjer doplačila ni. Žal pa nobene ne poznam zaradi tega raje vprašam če ima kdo kje dobre/slabe izkušnje

Tilen ::

Vidim da je kar nekaj ponudnikov študentske prehrane, kjer dodatnega doplačila ni - obrok je tako brezplačen.


Meni se ne zdi nič brezplačno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dirkac71 ::

Prej sem gledal za celo Slovenijo, zdaj pa vidim, da v Ljubljani so samo 4 taki ponudniki. Za začetek bom sprobal Pizzeria Šestinka na Miklošičevi :)

Machete ::

Raje se vrpašaj, kaj ti lahko dajo za ta denar v obrok sredi Ljubljane, kjer so že sami stroški brez materiala, da te na rit vržejo.
Sestavine so verjetno golobi in ambrozija.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MacGyver141 ::

Že samo okoli strojnega faksa so 4 (čeprav na zgornjem linku piše, da je pri dveh doplačilo):
1. Indeks caffe (pripada ti: juha + hamburger ali žepek ali tortilja ali sendvič,...)
2. Kavarna Borštnik (tukaj ti po svojih željah naredijo sendvič v ciabatti)
3. V parku (tukaj imaš že narejen sendvič + juha + sadje. Mogoče je letos kaj novega)
4. Hollyfood (vegetarijanske hrana (tudi pice) + sok 0.2l ali jogurt + sadje)

avtek ::

V Mariboru, koliko jaz vem so: Kanape (pod Ljudskim vrtom), EatSmart (več lokacij - blizu FERI faksa, za Trustom...), FERI "sendvičarna" (najvišje nadstropje), "sendvičarna" pri ŠTUK-u - ne vem kako se imenuje ...

galu ::

EatSmart je zakon. Do recommend.
Tako to gre.

dirkac71 ::

Sam sem iz Ljubljane, tako da sem bolj redko v Mariboru :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdrava in poceni študentska prehrana v LJ.

Oddelek: Loža
246339 (2482) Double_J
»

studentska prehrana - sistem fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5013279 (11220) fosil
»

Subvencionirana prehrana in moneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527510 (5739) martincek1
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022429 (13969) nobodyelse
»

Topla malica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1209881 (7221) Pyr0Beast

Več podobnih tem