» »

Asistenca izven Triglava, amzs

Asistenca izven Triglava, amzs

zobnik ::

Imam asistenco Triglav, lani sem jo izkoristil, po 1 uri čakanja je prišel iz 5km oddaljenega servisa avtovleka, smo rešil na kraju dogodka.
Cena asistence je cca 35 evrov, do 500 evrov ima kritje.

Zanima me alternativa, tud če je treba čakat 2 uri in da star avto 15 let odpeljejo na izbrano lokacijo. Ne na anjbližji servis, ampak domov recimo 100km stran.

Torej katera zavarovalnica ponuja kaj takega.

zobnik ::

Pri g 24 bom delal zavarovanje čez kak mesec

Invictus ::

Saj to počne Triglav asistenca...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

KAVINSKY ::

Malo drago, Sava ponuja podobno za 20€. Za avte do 20. leta starosti.

sandmat ::

zobnik je izjavil:

Imam asistenco Triglav, lani sem jo izkoristil, po 1 uri čakanja je prišel iz 5km oddaljenega servisa avtovleka, smo rešil na kraju dogodka.
Cena asistence je cca 35 evrov, do 500 evrov ima kritje.

Zanima me alternativa, tud če je treba čakat 2 uri in da star avto 15 let odpeljejo na izbrano lokacijo. Ne na anjbližji servis, ampak domov recimo 100km stran.

Torej katera zavarovalnica ponuja kaj takega.


Asistenca plus (al kako se že imenuje) krije do 1500€. Meni so avto pripeljali čez pol Evrope :D

kuvanasarma ::

KAVINSKY je izjavil:

Malo drago, Sava ponuja podobno za 20€. Za avte do 20. leta starosti.


Mislim da samo v primeru nesreče. Če ti kar tako crkne je do 12let starosti...

RAzen!! če so menjali pogoje, ker lani so imeli še tako...

Lp,

KAVINSKY ::

Nazadnje so pogoje spreminjali leta 2018 (prej vem, da je bilo do 15. ali 17. leta starosti, kot so mi rekli na okencu).

Pa nič ne omenjajajo starosti 12 let v pogojih oz. posebne okoliščine. Sicer je samo 1 vleka krita na leto.

romex ::

Triglav asistenca mi je lani odpeljala avto brez problema kamor sem hotel.

2017 mi je na severu nemčije (meja z dansko) crknil avto, plačana premium asistenca, kasko, skratka ni da ni.. Da mi avto pripeljejo domov so hoteli med 2 in 3k euri. Sem jih hitro odjebal in zamenjal zavarovalnico. Avto sem v lastni režiji nazaj pripeljal sam.

c3p0 ::

Jaz imam pri AXA (Sava). V Nemčiji sem sredi ničesa ostal s praznim akumulatorjem. So poslali ADAC, tečna gospodična je tudi rekla, da v primeru, da ni akku kriv, pošljejo iz SLO vlečni avto (do 1500km je vključeno v ceno), pomeni da lahko čakaš cel dan da pride, nato pa še cijazenje domov.

No, vmes se je ustavil dober samaritan in sva rešila in sem odpovedal ADAC.

starfotr ::

Romex, koliko te je stalo na koncu in koliko km je naneslo?

Asistence od zavarovalnic imajo omejitve glede starosti vozila, tako, da je treba pazit. Mogoče raje pogledat amzs v primeru starejših vozil.

Tilen ::

Zakaj ne kličete kar asistence od pooblaščenega serviserja?

npr:
https://www.audi.si/servis-dopolnilna-o...

Ne plačujte dvojno.

V kolikor servisirate na pooblaščenem servisu, obstaja velika verjetnost, da imate asistenco vključeno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

zk_eu ::

Triglav (asistenca plus) nima omejitev glede starosti vozila in asistenca velja na območju celotne Evrope, ima pa omejitev glede zneska, in sicer 1.500 EUR.

Splošni pogoji za zavarovaje avtomobilske asistence - PLUS.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

ginekk ::

Jaz imam enake izkušnje. Triglav asistenco je imela sklenjeno partnerka, AMZS pa jaz. Triglav Asistenca se ni niti javila na telefon, vsaj 30 min je bil klic na čakanju preden sem obupal, klicano iz dveh mobilcev hkrati. AMZS se je javil takoj. In to dvakrat enako, ob različnih okvarah. Zdaj imam pa kar družinski AMZS, nikoli več asistence od zavarovalnice.

2dark ::

romex je izjavil:

Triglav asistenca mi je lani odpeljala avto brez problema kamor sem hotel.

2017 mi je na severu nemčije (meja z dansko) crknil avto, plačana premium asistenca, kasko, skratka ni da ni.. Da mi avto pripeljejo domov so hoteli med 2 in 3k euri. Sem jih hitro odjebal in zamenjal zavarovalnico. Avto sem v lastni režiji nazaj pripeljal sam.


Katera zavaroavlnica je bila to? Sava?

Triglav , pa ne samo Triglav ima več stopenj asistence. Ljudje varčujejo tam, kjer ni potrebno in vzamejo osnovno, ki ima minimalno kritje.

dvihtelic ::

imam pri Triglavu,avto se ti pokvari ali imas nesreco,pridejo in peljejo kamor reces...preizkuseno

radmannsdorf ::

Jaz sem včeraj koristil Triglav asistenco. Avtovleka je prišla v slabe pol urce in avto sva odpeljala tja kamor sem jaz rekel. Nekje 15 km stran.

romex ::

starfotr je izjavil:

Romex, koliko te je stalo na koncu in koliko km je naneslo?

Asistence od zavarovalnic imajo omejitve glede starosti vozila, tako, da je treba pazit. Mogoče raje pogledat amzs v primeru starejših vozil.


Sava. Never again.. Bilo je 1700km v eno smer, skupno torej 3400 za asistenco gor in dol.. Dobroimetja je bilo za jurja če se ne motim.. Nisem se potem odločil za to opcijo, ker mi je blo mal škoda denarja. Avto je 7 let star, to ni tukaj bilo sploh vprašanje. Strošek do doma je bil med 200 in 300eur in +1 dan dopusta.

Lani sem koristil asistenco od triglava.. tam ni bilo pa nobenga problema. Pokličem, razložim kaj in kako, v 30 minut je bil pogodenik na kraju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: romex ()

zobnik ::

1500km od doma, hehe

Mene bolj zanima do 200km od doma....star avto 16 let, predvsem se gre zaradi prometne nesreče, da maš vsaj to krit. Če ti ga kdo poškoduje, avto itak pred daljšo vožnjo pregledam.

svecka ::

sava ne krije za stare avte, tako da pazite. Nategnili vas bodo. Triglav tega problema ni. Preberite drobne pogoje. V Ukaniji recimo ni assitence za Triglav, ti pa povrnejo stroške nazaj, samo uveljavljat jih moraš.

2dark ::

svecka je izjavil:

sava ne krije za stare avte, tako da pazite. Nategnili vas bodo.


Čakaj malo. To mora agent povedat, ker drugače gre za goljufijo.

svecka ::

Sava je spremenila pogoje sedaj za asistenco. Takrat ko sem jaz bil, so imeli do 12 let starost vozila.

Sedaj imajo pa do 20 let starosti vozila asistenco. So se spametovali malce. Še zmeraj jim pa ne zaupam.

2dark ::

svecka je izjavil:

Sava je spremenila pogoje sedaj za asistenco. Takrat ko sem jaz bil, so imeli do 12 let starost vozila.

Sedaj imajo pa do 20 let starosti vozila asistenco. So se spametovali malce. Še zmeraj jim pa ne zaupam.


Načeloma je Triglav najbolj varna opcija in najbolj resna zavarovalnica. Kdor hoče mirno spat je pri triglavu. Kdo pa išče pocen pa gre drugam. Ne morš met pa oboje. POcen pa kvalitetno storitev.

Utk ::

Zavarovanje mora bit poceni, ker ga itak ne rabiš.

radmannsdorf ::

Če si loaded, pol šparaš ja.
In če nekomu razbiješ avto, ga skeširaš, pa je. :)

Invictus ::

ginekk je izjavil:

Jaz imam enake izkušnje. Triglav asistenco je imela sklenjeno partnerka, AMZS pa jaz. Triglav Asistenca se ni niti javila na telefon, vsaj 30 min je bil klic na čakanju preden sem obupal, klicano iz dveh mobilcev hkrati. AMZS se je javil takoj. In to dvakrat enako, ob različnih okvarah. Zdaj imam pa kar družinski AMZS, nikoli več asistence od zavarovalnice.

Tukaj so različne zgodbe.

Nekateri pa pač AMZS čakajo pa 2,3 ure, da se sploh javijo.

Sam na AMZS ne grem, ker so vsaj na Gorenjskem popolni amaterji. Slaba asistenca, in zanič mehaniki... Že pari kolegom skoraj zajebali avte pri čisto osnovnih popravilih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

2dark ::

Invictus je izjavil:



Sam na AMZS ne grem, ker so vsaj na Gorenjskem popolni amaterji. Slaba asistenca, in zanič mehaniki... Že pari kolegom skoraj zajebali avte pri čisto osnovnih popravilih.



Hvala , da ima še kdo enake izkušnje kot sam. Men ni znal nastavit podvozja na optiki. Je rekel, da ne more nstavit 100%. grem drugam, model nastavi 100%. Mi je žal, da ga nisem prijavil vodstu, čeprav sem 100%, da se ne bi nič spremenilo. Enaki amaterji so na štajerskem.

Men ni jasno, kako AMZS sploh še posluje uspešno. PO tržni zakonitosti bi moral propadit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

ginekk ::

Invictus je izjavil:


Sam na AMZS ne grem, ker so vsaj na Gorenjskem popolni amaterji. Slaba asistenca, in zanič mehaniki... Že pari kolegom skoraj zajebali avte pri čisto osnovnih popravilih.


A AMZS oz. asistenco uporabljaš za popravila? Jaz jih rabim izključno za prevoz okvarjenega vozila do ustreznega servisa. Kar pomeni, da se hitro odzovejo, pridejo z dovolj velikim vozilom - da peljejo recimo še 5 ljudi - ter vedo kam peljat, če sem kje na neznanem teritoriju (v tujini recimo). Saj mrežo podizvajalcev si verjetno različni ponudniki asistenc delijo, gre za lokalce, je pa ključno kako imajo organiziran klicni center, kdo sedi tam in kako vse skupaj koordinira.

Invictus ::

Ne, ne uporabljam, kar piše v mojem postu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

matobeli ::

Asistenca je že OK na AMZS, za servis jim pa kaj več od flikanja gume ni za zaupat.

Men je všeč da imajo možnost sestavljanja paketa, asistenca vezana na osebo ne avto, pa osnovna varjanta ni tako draga če izkoristiš bonus pri tehničnem, popust 10€ pri predčasnem podaljšanju (lanskoleto ga sicer ni bilo, ali pa sem falil) in 5€ popusta za vinjeto. Ajd, še motorevija je zraven, če že mora bit.

Letos imam sicer družinski paket z tujino in je bilo 90€, ni najceneje, ampak je bilo kar nekaj kilometrov pa še bodo pred poletjem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asistenca

Oddelek: Na cesti
366042 (865) zobnik
»

Kaj narediti ko se vam na cesti pokvari avto?

Oddelek: Na cesti
315636 (4877) energetik
»

Asistenca Triglav, avtovleka

Oddelek: Loža
4519162 (17954) AngelOfDeath

Več podobnih tem