» »

Real Madrid je božja ekipa!!!

Real Madrid je božja ekipa!!!

1
2
»

andrej ::

death: ok, to bi se dalo diskutirat, glede na to, da je bil 30/08/2002.:D

2pac ::

Se strinjam, da je vodstvo Reala bedasto, da gre zamenjat Del Bosque-ja. Sedaj so me povsem razočarali :'(

The Matrix has You

nuclear ::

tle mam predloge:

trenerji-marcelo lipi, young lie lee,...
golman-je ok...
branilci-gamarra, lucio, cannavarro(iz prame)...
sredina-je itaq sanjska...
napad-vržejo portilla na klop in pripeljejo trezegeuja...predstavlite si trezegea in ronalda v akciji!!!

hehe world champions!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

2pac ::

predlog je kr vredi sam jst ne bi dau trezegeja not raul pa ronaldo sta čist vredi, pa trenerja bi kr obdržu

_Mortal_ ::

A misliš brata od Fabia (Paolo)? K je še mlad in je še neizkušen. Trezege je pa bedn. Prej bi kupu Henrya, ampak sej sta Raul in Ronaldo dovolj dobra.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

c3R4R ::

Real je bil božja ekipa...

Dons so trenerja odpustil, pa kapetana...;(( Oba sploh ne vesta zakva...

8-) :|
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

flipflop ::

Hierro je bil že dovolj star,pa niso ga odpustil,sam pogodbe mu niso podaljšal,verjetno bo dobil kakšno drugo delo v Realu,Vicente pa verjetno res ne ve zakaj.

Nuclear: Da tega predloga ne vidi kdo iz reala,ker Lippi in Trezeguet morata ostat v Torinu;((

abcde7 ::

V obrambo reala Sandi Knavs... Oz. se bolje bi bilo pri Interju da zamenja Materazzija...(Coco,Knavs,Cannavaro,J.Zanneti)-8-)

Knavs je res eden bolsih evropskih branilcev...:)

flipflop ::

No ja,tk dober pa spet ni.

andrej ::

me res zanima kaj bo kaj naredo novi trener. Za lucia pa se tak ve, da noce v Real. Ce so ze sli tako radikalno, potem bi lahko pripeljali mladega Chivuja. Madona, da so mogli zaj... situacijo z VDB.>:D

nuclear ::

ma Fabia Cannavarra bi čis zlohka dobl!!! kr je v parmi al ke... pa bi ziher tkoj podpisu pogodbo(razn če ni navezan za Parmo, kr so ga vabl že v Inter...)... Carlos Alberto Gamara je tut ful dobr!!! ka niste posluša na SPju kok malo prekrškov naredi v takoih situacijah ko pol reši obrambo(reši obrambo brez prekrška-velikokrat)...

Lucio pa neki misli da je bog zej ko je doklonu!!! kreten... pa bayer gre v drugo ligo, pa je vseen ostau, to so ti eni klempavi!

Lah bi tud unga Kolubmbijca prpelal: Carlos Alberto Valderama(najbolj čupavi igralec na svetu:D )... tut on sni slab!!

Evo ga poznate(valderama-zlo dobra obramba):
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

_Mortal_ ::

NUCLEAR: A t sploh veš kakšne vn mečeš. Cannavaro je že eno leto v Inter-u Leverkusen pa je ostal v 1 ligi!!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

abcde7 ::

Fabio Cannavaro je u Interju ze od sezone 2002/2003...:)

Kdo kej ve kwa bo s Knavsom? Bo ostal, se kdo zanima zanj?:\

flipflop ::

Drug Cannavaro je pa v Parmi,ampak ne verjamem da misliš njega.Pa da Bayer gre v drugo ligo,jao. Malo preveč Kanala A in POP TV-ja,kaj?:D

_Mortal_ ::

Paolo Cannavaro - Parma (mlajši)
Fabio Cannavaro - Inter (starejši)
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

valderama je preteklost. tip je celo starejsi od Hierra, bodi resen no:D

Death ::

ma Fabia Cannavarra bi čis zlohka dobl!!! kr je v parmi al ke... pa bi ziher tkoj podpisu pogodbo(razn če ni navezan za Parmo, kr so ga vabl že v Inter...)... Carlos Alberto Gamara je tut ful dobr!!! ka niste posluša na SPju kok malo prekrškov naredi v takoih situacijah ko pol reši obrambo(reši obrambo brez prekrška-velikokrat)...


Hahaha, bodi resen no.Fabio Cannavaro je ze eno sezono v Interju, vidim da precej poznas igralca :D Gamarra pa mislim, da gre v Sporting, sicer pa on ni kaj posebno dober igralec...
Lucio zgleda, da odhaja v Rim...

_Mortal_ ::

Real dobu novga trenerja. Bivša NO.2 pri Man Utd Carlos Queiroz!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nuclear ::

no koga bi vi poslali v madrid za obrambo...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

_Mortal_ ::

S. Walterja!!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

Sem že 2x povedu. Me prav zanima,kaj bo Queiroz naredil,kar Del Bosque ne bi mogel.

andrej ::

Chivu, Samuel, Ayala, Lucio (ze zavrnil real), Puyol, Nesta, Cannavaro, Curro Torres, ter seveda Thuram. Ce se osredotocim na najozji izbor ;)

_Mortal_ ::

Puyol,Thuram igrata na desni strani Real pa rab centralnega branilca. Cannavaro ni več kar je bil nesta pa deluje šibek pa še milan ga ne bi prodal, Ayala ma že 30 let. Chivu je pa tko/tko.
Walter je prava izbira zato k Real hoče njega in on je osebno izrazil željo da bi rad igral v Realu.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

Samuel je dobra izbira. Puyola tak barcelona na da, Thuram pa je uporaben tudi na sredini. Na desni pa tako lahko nadomesti Salgada. Cannavaro je se vedno dober, predvsem je izkusen. Nesta tak ne gre iz Milana kot si reko, Chivu pa je prihodnost. Ayala pa je se vedno klasa, 30 let pa ni nic. Ne smemo pozabit, da je zelo nevaren pri kotih. Ayala pa je tak navajen na spanski nogomet in ne bi imel tezav s prilagajanjem. Samuela pa bi mogli najprej uigrat.

_Mortal_ ::

Sm bi vseeno blo logično kupit mlajšega igralca. Ayala ima 30 let Samuel pa 24,25. Logično bi blo da bi kupu mlajšega igralca bo lahk več igral.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

to vsekakor drzi. jaz bi tudi prej vzel samuela kot ayalo. samo ce jim samuela ne bo uspelo pripeljat je ayala prav tako dober obrambeni igralec. ce me spomin ne vara, sem nekje bral, da Real vec ne more kupit tujecev, ker jih ze ma dovolj v ekipi. prav zato, bi oni ronaldinja kupli letos, komaj drugo leto pa bi ga pripeljali v ekipo, ker vec ne morejo met tujcev. to se mi zdi, da sem bral na eni spanski strani, zdaj pa ne vem ce je res. ce to drzi, potem samuela ne morejo pripeljat, ker kolko vem ima samo argentinsko drzavljanstvo... ne vem, ne spomnim se vec dobro tega clanka...

_Mortal_ ::

Ja to je nažalost res.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nuclear ::

ka pa kak plejer iz:



ha?

ashley cole, martin keown, lauren je tud dobr...!! ja pa Sol Campbell!!!!! oleg luzny...

al pa kazga iz nemčije?? Borussia ima odlično obrambo: kehl, woerns, fernandez...

mislim velik je teh olejerjov v obrambi dobrih, pa naj že izkoristijo denar za obrambo ne pa skos sredine kupovat pa drmat tja dnar...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

flipflop ::

Pa ne Keowna no,un je pa res že za v penzijo.

_Mortal_ ::

Andrej: Ayala je argentinc pa to nima veze če ma špansko državljanstvo!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

mortal: eh, saj res. sem cisto pozabo da je tudi on argentinec:)

NUCLEAR: cole kolko vem je na levi, tako da ga nerabijo, keown je prestar, campbel pa bo tudi ze okrog 30.

iz borrusije pa bi blo. vsaj meni je vsec woerns samo je tudi ze okrog 30. mogoce bi lahko tudi metzelderja samo se mi zdi, da se nima dovolj izkusenj za real.

_Mortal_ ::

A ne mormo najdt enga dobrega branilca evropskih korenin ki ni prestar in ima dovolj izkušenj?:\
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nuclear ::

ja zgleda dan ne!! najbolš da pogledamo kr v un album World Cup 2002, ko smo ga eni otročki še zbirali... tam not je kr dobr pogledat, pa videt!!

drgač mi pa še niste povedal, če bi bil OK, kak Zanneti al p kj?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

_Mortal_ ::

sj sta dva sm sigurn misliš Javiera. Tip je bl za DL in ne za centralnega igralca.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nuclear ::

mislim da smo na lastni koži spoznali, kako težko delo imajo agentje(managerji kluba)!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

_Mortal_ ::

Grem jst kr rajš nazaj CM4 igrat.:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

mortal: meni pa je CM4 dokurcil in sem preklopo nazaj na CM3. CM4 je prevec bugast in pocasen. Bomo vidli kaj bo naredo EP4, ki bo vsak cas veni...

_Mortal_ ::

Ja več lig več igralcev logično da bo blo počasnej. Jz sm samo prvi popravek inštaliru pa igram brez problemov in sm že v 3 sezoni. Cm3 je bedn ,ker se ne moreš tok igrat z treningi ni 2D tekme ni "first option", ne morš praisat igralce....
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

drzi, da teh stvari ni v cm3, ampak v cm4 so taki bedni bugi, da to res ni. ob tem je pa tudi bistveno bolj pocasen, pri istem stevilu lig, itd. 2D pogled pa je tak vedno isti. v 90% dobis gol tak, da obrambnemu igralcu nasprotniki vzamejo zogo...

na sigames forumih je blo o tem zlo dosti napisano. da, o prekomernemu stevilu golov niti ne govorimo. dajanje preko 50 golov na sezono sploh ni problem za ronaldo in Co... Pa se bi se lahko naslo.

_Mortal_ ::

Ja več funkcij več igralcev...Sej tu v Cm3 računalniški igralci dajo 40,50+ golov. Ja pa kup boljše obrambne igralce če so te tok levi. Jz dobim zelo malo golov ta zahvala gre obrambi Bonera,Boumsong,Lucio,A.Cole + DM( Brighi ).

Pa še to v Cm3 je vse preveč odvisn od taktike sej res da je v resnici pomembna ampak tok pa tud ne. Potem pa še faktor "naključja" če bo dal gol ko strela, če bo zadel penal, zato je men text ful bedn.

Cm4 ma kar nekaj hroščev™ sm je vseen boljši od CM3, vsaj zame...
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

andrej ::

hehe, saj meni jih ne dajo tolko. moji napadalci dajo prevec golov. recimo raul je enkrat dal na tekmi z Atletico Madridom kar 5 golov. v sezoni je se dal par krat po 3 in 4 gole... v 38 tekmah smo dali 105 golov, dobli pa 39. Ronaldo je dal na 40 tekmah 70 golov in mel 13 asistenc. V cm3 se to ni nikdar zgodilo.
da o uporabniskem vmesniku, ki si ne zapomni pogleda niti ne govorimo... podobno velja tudi za datume tekem, ki so cisto zgreseni, itd. se vedno ni statistke kolko obramb ima dolocen golman, se vedno je vcasih cudno stevilo gledalcev, se vedno dobi golman oceno 8, ceprav je dobil 6 golov na tekmi.
nekateri klubi, se vedno na sezono zapravijo 100m evrov, kljub splosno znani recesiji, itd...

od cm4 smo pricakovali bistveno vec. tako pa smo dobili zelo malo novosti, se manj uporabnih novosti, dosti stvari, ki so prej delale ok pa so zdaj cisto pokvarli - vmesnik je lep primer. skoda.

andrej ::

btw, EP 4 pride ven danes, enkrat po 19-i uri. potem bomo pa vidli, ce so koncno popravli zadeve.

_Mortal_ ::

Sej pol pa bankrotirajo. Ampak to k dajo napadalci 50,60+ golov to bi moral bit tud v resnici. Napadalec bi moral dat vsaj en gol na tekmo. Nekaj jih da gol vsako drugo tekmo drugi vsako 3,4 tekmo...

V drugi sezoni sem imel v italiji izkupiček 32 zmag 2 izenačeni 103 golov dal in 15-20 sm jih dobu.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liga prvakov

Oddelek: Loža
293419 (2150) Zelnick
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314077 (3590) monster-x
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44524986 (20883) boštjan
»

CM2001/2002

Oddelek: Igre
161651 (1440) dela

Več podobnih tem