» »

Outlook 2016 - posredovana pošta v drugo mapo?

Outlook 2016 - posredovana pošta v drugo mapo?

He-Man ::

Pozdravljeni,

kako naj v Outlooku 2016 nastavim, da se mi vsa pošta, ki se mi posreduje iz določenega e-mail naslova avtomatsko shrani v neko drugo mapo in ne privzeti inbox?

Hvala.

...:TOMI:... ::

Uporabi IMAP in izklopi posredovanje.
Tomi

He-Man ::

Ne morem, ker uporabljamo POP3.

smacker ::

Ustvariš novo mapo, potem pa desni klik na posredovano sporočilo in maš pravila. Pod ustvari pravilo lahko nastaviš vse kar je prejeto od tega prejemnika, če želiš pa izključno samo posredovana sporočila, pa v "Zadeva vsebuje" dodaš "Fw: "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

He-Man ::

Hvala smacker, sem uredil. LP

rose2288 ::

Pozdravljeni. Bom kar tukaj pisala, da ne smetim. V Outlook Web App (OWA) sem naredila novo mapo, nato pa sem šla, kot je opisano, na nek mail in določila rule. Ko sedaj kliknem na mapo, mi v njej ne prikaže nobenega maila z naslova, ki sem ga navedla, da meče maile v to mapo.

Kaj delam narobe? Ali se to v OWA sploh lahko sprocesira ali je treba imeti nameščen Outlook program in tam urejat? Ne zdi se mi logično, da bi morala to urejat v programu Outlook, ker mi je novo mapo naredilo, mailov z določenega izbranega naslova pa mi ne pretoči notri.

Alexius Heristalski ::

Ne, ni ti treba imeti nameščenega Outlooka, pravila normalno delujejo v OWA.

https://support.office.com/en-us/articl...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

rose2288 ::

Živijo. Sem danes ugotovila, da dela. Vse nove maile z določenega naslova mi je vrglo v pravilno mapo. Očitno ne vrže tistih, ki so bili že odprti preden je bil rule ustvarjen. Tako, da super.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266310 (11241) Matko
»

Nekaj vprašanj o povezovanju e-mail storitev ...

Oddelek: Omrežja in internet
51037 (899) slitkx
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91938 (1822) kockish
»

Outlook Express in shranjevanje pošte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
71808 (1696) StratOS
»

Outlook 2000 - help

Oddelek: Programska oprema
11799 (731) lordgreg

Več podobnih tem