» »

Outlook Express in shranjevanje pošte.

Outlook Express in shranjevanje pošte.

Azz_Kikr ::

V zvezi s tem je bilo sicer že kar nekaj vprašanj, ampak nisem našel točno tega problema, ki ga imam jaz. Torej, nekaj mesecev nazaj sem iz varnostnih razlogov posnel mapo s prejetimi in poslanimi sporočili na dva CD-ja, da bi bila pošta na varnem. Preostale sem zbrisal in do danes se mi je spet nabralo veliko nove pošte. Ker rabim nekaj starejših e-mailov, bi si rad naložil spet one stare s CD-ja, toda ne gre. Uvozit jih ne gre, edina varianta bi bila, da jih kopiram nazaj v mapo Outlook Express-a, toda potem bom moral posnet preko te obstoječe in izgubim vse trenutne e-maile. Kaj mi je storiti?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

blabla ::

Poskusi naslednje: V Outlooku si neredi novo mapo "karkoli". Zapri Outlook. Najdi file na disku. "karkoli.dbx" verjetno. Skopiraj čez "karkoli.dbx" svoj backup "inbox.dbx". Poženi Outlook.

ali3n ::

Arhivski inbox si s CDja skopiraj na DISK (kamorkol) in nato v Outlook-u uvozi sporočila - pokaži mu fajl na hard disku. V primeru da še zmeraj ne bo hotel prebrat, spremeni atribute arhivskega inboxa (odstrani read only). Enak postopek je pri uvozu adresarja - direkt s CDja ne bere..
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Azz_Kikr ::

ali3n res je, noce prebrat mape, sem odstranil kljukico pri 'samo za branje', pa ga se vedno noce uvozit. Napise tole: 'V tej mapi ni sporocil ali pa so zahtevane datoteke odprte v drugi aplikaciji. Izberite drugo mapo ali poskusite zapreti aplikacije, v kateri so odprte datoteke.' Je mozno, da se je mapa nekako unicila ob snemanju na CD?
Jaz sem zdaj skopiral trenutno posto v drugo mapo in tole inbox.dbx shranil v ono prvotno in je odprlo vse e-maile, ki sem jih mel na Cd-ju! Toda to se vedno ne pojasnjuje, zakaj noce te poste uvozit=?!
LP

ali3n ::

errrrrr.... pojma nimam:D

- se prav da ne prebere arhivskega inboxa če le-ta ni v folderju Documents and Settings/TvojUsername/Local Settings/....../Identities/..../Outlook Express ??? jaz sem ravnokar probal (skopiral inbox.dbx kr nekam - na E:) in ga prebere...


errrrrr... :D tud sajna se mi ne, zakaj ni hotel prebrat...

glede kopiranja: očitno ni prišlo do nobene okvare pri snemanju na disk (sej si lahko skopiral in kasnej tud uvozil...); važno je le, da skopiraš fajle s končnico *.dbx - to, kje se nahajajo pa ne igra vloge - lahko so v folderju "ČuriMuri".

sam še zmer ne vem, zakaj noče... :-))
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

McHusch ::

lej takle nared:

prvo izvozi v Outlooku nova sporocila v eno datoteko, potemi povozi store folder z tisto na CDju (pazi na read only mora bit off), potem pa spet uvozi nova sporocila od tam, kamor si jih prej izvozu

pa povej ce dela

Azz_Kikr ::

McHusch če pa pošte ne moreš izvozit v neko datoteko (kot to lahko storis z adresarjem). Pošto lahko samo izvoziš v nek drug program, kot je Microsoft Outlook itd. Al se motim?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

StratOS ::

problem je v verziji Outlook Expresa oz. mail programa oz. verziji probrama za kreacijo DB. Shranjevanje na disk in ostale nastavitve programa ter register ni tako enostavno zaobiti.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

outlook express - problem

Oddelek: Programska oprema
161284 (1048) fosil
»

Outlook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
112216 (854) amigo_no1
»

outlook express in pošta

Oddelek: Programska oprema
102433 (2325) knesz
»

Outlook express težava - kam je šlo 900 emailov?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191684 (1191) DrSergioDJ
»

Outlook resen problem.. od vedno za vedno

Oddelek: Programska oprema
91506 (1301) Jackal

Več podobnih tem