» »

Outlook 2000 - help

Outlook 2000 - help

lordgreg ::

Sledeča star mi dela težave:

V deleted items mapi, si naredim še eno mapo imenovano Spammail. Potem si ustvarim v čarovniku za pravila novo pravilo, pač.. če dobim mail z naslovom kjer je beseda xxx, naj ga prestavi v Deleted items -> Spammail. Pravilo zaženem, dela okej... grem ven iz Outlooka, mi avtomatsko zbriše deleted items.. rula! ko pa grem nazaj v outlook pa ni mape Spammail in niti Pravilo za spam ni več vključeno.. ma kdo kakšno idejo???

tenkja..

Ribicija ::

Verjetno imaš v opcijah vklopljeno da naj ob izhodu iz outlooka izbriše vsebino mape deleted items.
Imaš dve možnoati:
1. mapo spam mail daš nekam drugam in bo delovalo.
2. v opcijah si izklopiš nastavitev da naj ob izhodu izbriše vsebino mape deleted items.

lordgreg ::

zadeva dela, tako kot si rekel..

zdaj me pa zanima, če je možno to novo mapo Spammail izbrisati ob izhodu, kot imam to narejeno z Deleted items??

andrej ::

hm, mogoce bi se dalo s kaksno skripto.
zakaj pa ne uberes enostavnejse poti in meces spam v Delete Items, kjer bi se tako avtomatsko pobrisalo?

lordgreg ::

erm.. a veš kako je tista stvar, da hoče večina programerjev (ali katerikoli drugi preizkuševalci) vse narediti po najtežji poti, čeprav obstaja lahka??? no.. tukaj sem sedaj jaz.. dooohh* :D

andrej ::

hja, obicajno so najbolj enostavne resitve tiste pred nosom, ki jih ne vidis takoj:D

lordgreg ::

vseeno hvala za nasvete :)

matic ::

mislim da imas v pravilih tudi neko foro da ti briste maile in lahko potem nastavis ob posebnih prilikah! Mal preglej ce se nisi to probal..
mislim da je mozno tudi nastavit pravilo da prise neke fajle v neki mapi ob izhodu/vhodu/... :8)

lordgreg ::

iščem, iščem,.. ne najdem!
upam, da govoriš o Outlooku in ne Outlook Express

andrej ::

Outlook ma se posebej eno zadevo za Junk Maile. prav dolocis kateri naslovi spadajo pod spamerje potem pa ti jih on mece v poseben folder. vgrajenih je ze kar nekaj naslovov...
za podrobne nastavitve pogleh Help.

Ribicija ::

LORDGreg: če boš klinkil na to mapo in dal properties boš imel novo okno in tam na tretjem "jezičku" autoarchive. Tam si lahko nastaviš da naj ti zbriše vsebino mape oz. majle ki so starejši kot npr. 1 dan, mesec,.. Ena opcija je da ti jih shrani v posebni fajl, druga pa da stvari zbriše for ever. Ni glih isto kot pri mapi deleted items, ampak še vseeno si lahko nastaviš da ti majle pobriše ko so stari več kot en dan.

Upam da bo pomagalo.

lordgreg ::

Hvala Fishman ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

THUNDERBIRD - problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
72186 (2077) pikimiki99
»

Kako obnovit zbrisane e-maile?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51501 (1400) nokia6310
»

Outlook vec emailov naslovov!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91934 (1818) kockish
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
161491 (1274) Loki
»

Outlook Express>prejeto-KAKO IZBRISATI???

Oddelek: Programska oprema
92447 (2355) TinkaPinka

Več podobnih tem